Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 17.6.2018, 23:21   #461
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
Odakle ti ovo? Svi baš pominju kako igra izgleda neverovatno, dva koplja ispred svega do sada viđenog, da je next level, itd..
Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
svi pričaju kako izgleda next-gen itd.

Samo lični utisak iz ovoga što mogu da vidim. Iskreno ne kapiram šta je ovde toliko neverovatno. Mislim lepo izgleda i ima fancy osvetljenja, detaljnih modela oružija, pojedinih likova. U principu dosta pažnje na bitnije likove i close up kadrove a van toga se vidi da u otvorenim prostorima ima osiromašenih pozadinskih zgrada, nazubljenih ivica, sporednih likova koji su sasvim prosečno detaljni i grublje animirani... Da kažem da je ukupan utisak dobar ali meni ne odskače od tipičnog AAA naslova kada se za trailer otkine sve na ultra i proberu povoljni momenti za prikaz.

Zanima me šta npr. vi lično mislite da je next level ovde i da nije skalabilno sa par slajdera za trenutne konzole?
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2018, 23:29   #462
MitraljezaC
Starosedelac
 
Član od: 24.12.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.831
Zahvalnice: 195
Zahvaljeno 458 puta na 297 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

A da oni lepo tsj gameplay od 50 minuta puste i nama smrtnicima da se divimo, a ne da citamo tamo neko prepricavanje svakojakih novinara.

Ovako *****avanje sa trailerima samo za novinare ili iza zatvorenih vrata, mi izgleda kao neko od klinaca ima neku novu/za*****u igracku ali nikad ne ne pokazuje i ne iznosi vec se sao hvali. U ovom slucaju valjda mi ljudi koji cemo to da kupimo i igramo, da im damo pare direktno receno, imamo vecu zelju, volju, prava itd da to prvi vidimo.
MitraljezaC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2018, 23:36   #463
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Aibo kaže: Pregled poruke
Samo lični utisak iz ovoga što mogu da vidim.
Nisi video gameplay. Oni koji jesu, tvrde da je količina detalja i šta se sve dešava na ekranu nešto neviđeno do sada. Ali, kao što kaže pera, pašće tu debeli downgrade..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2018, 23:47   #464
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Pazi, to su verovatno isti oni novinari kojima je mozak explodirao i koji su hiperventilirali nakon prvog igranja novog Doom-a. Meni igra bila super, prešao je ali i dalje ne znam o kakvom su oni astralnom iskustvu pričali.

Nisam negativac, pozitivan mi je stav prema igri i svemu... ali samo ne vidim ništa next level a gaming novinarima verujem još manje nego političarima.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
C64freak (19.6.2018)
Stara 18.6.2018, 0:50   #465
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
MitraljezaC kaže: Pregled poruke
A da oni lepo tsj gameplay od 50 minuta puste i nama smrtnicima da se divimo, a ne da citamo tamo neko prepricavanje svakojakih novinara.

Ovako *****avanje sa trailerima samo za novinare ili iza zatvorenih vrata, mi izgleda kao neko od klinaca ima neku novu/za*****u igracku ali nikad ne ne pokazuje i ne iznosi vec se sao hvali. U ovom slucaju valjda mi ljudi koji cemo to da kupimo i igramo, da im damo pare direktno receno, imamo vecu zelju, volju, prava itd da to prvi vidimo.
Mislim da pokusavaju da izbegnu situaciju sa starim W3. Ja se slazem da bi bilo idealno da i mi vidimo....ali moras da shvatis i njih. Pokazace igru koja je verovatno u jako ranoj fazi. Pa mi, obicni smrtnici, bi je sahranili verovatno, bez obzira sto je igra nedovrsena. Jos tu imamo i onu situaciju o downgrade pricama za W3....Ne zele da rizikuju, pokazace igru javno kada bude bliza gotovom proizvodu, bez nasviranih efekata itd. kako bi izbegli kontroverze.

Slazem se da treba kontrolisati ocekivanja. Ja sam licno izhajpovan i odusevljen vidjenim, ali svakako imam u vidu i cinjenicu da igra na kraju moze i da razocara.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.6.2018, 1:10   #466
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Aibo kaže: Pregled poruke
Samo lični utisak iz ovoga što mogu da vidim. Iskreno ne kapiram šta je ovde toliko neverovatno. Mislim lepo izgleda i ima fancy osvetljenja, detaljnih modela oružija, pojedinih likova. U principu dosta pažnje na bitnije likove i close up kadrove a van toga se vidi da u otvorenim prostorima ima osiromašenih pozadinskih zgrada, nazubljenih ivica, sporednih likova koji su sasvim prosečno detaljni i grublje animirani... Da kažem da je ukupan utisak dobar ali meni ne odskače od tipičnog AAA naslova kada se za trailer otkine sve na ultra i proberu povoljni momenti za prikaz.

Zanima me šta npr. vi lično mislite da je next level ovde i da nije skalabilno sa par slajdera za trenutne konzole?
Ovo:

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
Nisi video gameplay. Oni koji jesu, tvrde da je količina detalja i šta se sve dešava na ekranu nešto neviđeno do sada. Ali, kao što kaže pera, pašće tu debeli downgrade..
Utisci su takvi da je praktično jednoglasno deklarisano da je nivo detalja koji igra pruža sa svakog aspekta prosto next-gen. Ako tako nešto uspeju da izvedu sa current-gen konzolama - svaka im čast. Ali obzirom na to da vidimo i sami da je current-gen praktično dostigao svoj zenit...
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.6.2018, 10:54   #467
helen
Veteran
 
Član od: 8.1.2009.
Lokacija: Nbg
Poruke: 581
Zahvalnice: 140
Zahvaljeno 107 puta na 87 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Ovde je ista dilema kao za W3.

1) Ljudi sa jakim komponentama će tražiti max grafički kvalitet, nema downgrade-a. Većina se buni jer je igra zahtevna, neoptimizovana. Razvojni tim gubi novac većina nije kupila igru.

2) Ljudi sa tosterima od 10god će tražiti da odigraju igru, onda ide downgrade.Većina je srećna što igra radi i što je optimizovana. Komercijalno igra prolazi dobro, samo mali broj zahtevnijih igrača ima gorak ukus u ustima.

Šta mislite koju će opciju CDPR izabrati?
helen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku helen na korisnoj poruci:
powSbr (18.6.2018)
Stara 18.6.2018, 13:32   #468
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.262
Zahvalnice: 1.052
Zahvaljeno 1.665 puta na 1.058 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

A šta misliš o verziji gde se u options nakon "ultra" settings napiše opcija "PC" ?

Eee... al onda nema kesa zlatnika od M$ i $ony-a...

Uvek postoji način, al novac vrti gde burgija ne može.
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.6.2018, 13:40   #469
zokocx
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.589
Zahvalnice: 916
Zahvaljeno 584 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

A sve se svodi da konzole su krive za downgrade, zašto ne krivimo zastarele konzole umesto developera.

A šta i ako ovo bude za PS4 Pro i novi PS5, jer kad ovo izađe vrlo lako može i PS5 da bude već tu.
zokocx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.6.2018, 14:06   #470
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.262
Zahvalnice: 1.052
Zahvaljeno 1.665 puta na 1.058 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
zokocx kaže: Pregled poruke
A sve se svodi da konzole su krive za downgrade, zašto ne krivimo zastarele konzole umesto developera.
Zato što svaki razvojni tim može da kaže M$ i $ony-u jedno veliko masno NE. NE, neće maksimum na PCu biti jednak maksimumu na Xbonu i PS-u. Neće PC od 2,500e da prikazuje isto što i konzola od 700e.

Citat:
zokocx kaže: Pregled poruke
A šta i ako ovo bude za PS4 Pro i novi PS5, jer kad ovo izađe vrlo lako može i PS5 da bude već tu.
Da bi PS5 izašao 2020. on mora da se pravi par godina unazad. Drugo, mora da koristi prosečne komponente kako bi mu cena proizvodnje bila niska. Što znači da u momentu prodaje PS5 je već 3-5 godina zastarela tehnologija.

Dok se jedan Cyberpunk 2077. koji izađe 2020. godine projektuje na najmoćnijoj opreme koja je trenutno dostupna, na PCevima sa komponentama iz 2018.-2020.
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.6.2018, 14:13   #471
Arcibalde
Veteran
 
Član od: 2.8.2010.
Poruke: 581
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 86 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Pa kako je nVidia krenula (AMD je mrtvo puvalo trenutno) 2020 će 1080ti biti i dalje vrh ponude.
Arcibalde je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.6.2018, 14:18   #472
powSbr
Član
 
Član od: 7.4.2015.
Poruke: 163
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 8 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
filpan kaže: Pregled poruke
siri, prestani da se*eš
sirino putovanje
Ovo me odusevilo vise nego trejler, svaka cast na klipu.

+
Hey guys, I saw the Cyberpunk 2077 gameplay demo. AMA?
Citat:
I was going to do this earlier but I’ve been busy so I’d rather just do it when I have time to address everyone. So ask away, I’ll try to respond to all your questions.

Edit: Some stuff I don’t really see mentioned by journalists:

-Trash and debris interact with wind. The trauma team hovercraft kicked up cans and bags as it landed. -Destructible environments on the road, you can knock over trash cans and bags and they’ll spill trash onto the street. -tons of dynamic ai in the streets. This includes homeless asking for money, cops investigating crime scenes, and murder/crime in the alleys. -fat people on rascals can show up as enemies. I’m not even joking, during the beginning house raid v shoots one in his chair causing it to spark and spin out. -Dynamic weather, rain, storms, even acid rain. -melee build is completely feasible. There is parrying mechanics for swords, and there are katanas. -you can ricochet bullets off walls to get headshots. Didn’t see the player twist his hand to absorb the recoil, but that more of a revolver technique.

I will be constantly updating with more info I find.
powSbr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.6.2018, 16:47   #473
S.t.a.r.a.c.
Član
 
Član od: 24.3.2018.
Poruke: 264
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 104 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Nema tu nikakve dileme jer se igre prvenstveno prave za konzole. PC ekskluziva vise nema, tako da niti jedan tim nece prilagodjavati igru za trenutno najjaci hardver.
Najbolji primjer za to je Kingdom Come: Deliverance koji se u pocetku pravio za PC. I trebao je prvo izaci za PC, pa malo kasnije na konzole. Naravno nista od toga nije bilo, i KCD je graficki masakriran. To je najgori slucaj downgrade-a.

Mene ne smeta puno taj graficki downgrade, ali me smeta to sto se ostali elementi prilagodjavaju za konzole, pogotovo u FPS igrama. Hajde ti igraj nesto kao Stalker SoC, gdje moras brzo reagirati, i dok se okrenes i nanisanis sa tim gamepadom - ima da te nema. Jos kad se uzme u obzir cinjenica da moras gadjati odredjene dijelove tijela, da svaki metak ne pogadja, itd. Da ne spominjem te jos brze FPS igre, koje se ustvari vise i ne prave.
Zato je u zadnje vrijeme AI spor, trom, i to se pokusava sakriti sa cool animacijama. Dobar primjer je Far Cry.

Taj Cyberpunk 2077 demo je striktno optimiziran i pravljen za E3. To je prije svega tek mali dio igre koja bi trebala biti ogromna. Velika mapa, bez ucitavanja, itd. Tako da ce finalna igra biti nesto skroz drugacije.

Ono sto je prednost gradova u odnosu na sume i livade je to sto je svaka zgrada occluder. Znaci iza nje se nista ne renderuje, ili jako malo toga. To umanjuje draw calls sto dovodi do boljih performansi.

https://www.youtube.com/watch?v=OmuQmydipGg

Tu Cyberpunk 2077 ima prednost u odnosu na Witcher 3 gdje je sve otvoreno, znaci sa jako malo occludera.
S.t.a.r.a.c. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.6.2018, 16:56   #474
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
S.t.a.r.a.c. kaže: Pregled poruke
Nema tu nikakve dileme jer se igre prvenstveno prave za konzole. PC ekskluziva vise nema, tako da niti jedan tim nece prilagodjavati igru za trenutno najjaci hardver.
Najbolji primjer za to je Kingdom Come: Deliverance koji se u pocetku pravio za PC. I trebao je prvo izaci za PC, pa malo kasnije na konzole. Naravno nista od toga nije bilo, i KCD je graficki masakriran. To je najgori slucaj downgrade-a.

Mene ne smeta puno taj graficki downgrade, ali me smeta to sto se ostali elementi prilagodjavaju za konzole, pogotovo u FPS igrama. Hajde ti igraj nesto kao Stalker SoC, gdje moras brzo reagirati, i dok se okrenes i nanisanis sa tim gamepadom - ima da te nema. Jos kad se uzme u obzir cinjenica da moras gadjati odredjene dijelove tijela, da svaki metak ne pogadja, itd. Da ne spominjem te jos brze FPS igre, koje se ustvari vise i ne prave.
Zato je u zadnje vrijeme AI spor, trom, i to se pokusava sakriti sa cool animacijama. Dobar primjer je Far Cry.

Taj Cyberpunk 2077 demo je striktno optimiziran i pravljen za E3. To je prije svega tek mali dio igre koja bi trebala biti ogromna. Velika mapa, bez ucitavanja, itd. Tako da ce finalna igra biti nesto skroz drugacije.

Ono sto je prednost gradova u odnosu na sume i livade je to sto je svaka zgrada occluder. Znaci iza nje se nista ne renderuje, ili jako malo toga. To umanjuje draw calls sto dovodi do boljih performansi.

https://www.youtube.com/watch?v=OmuQmydipGg

Tu Cyberpunk 2077 ima prednost u odnosu na Witcher 3 gdje je sve otvoreno, znaci sa jako malo occludera.
Cyberunk prikazan na E3 je bio pravi build igre a ne demo. Znaci bukvalno su zeli idovukli PC sa verzijom igre na E3 i prosli kroz jedan dio.
dex3108 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.6.2018, 17:14   #475
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.128
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.348 puta na 690 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Pravi build igre al' za E3
Generalno svi prave poseban branch igre za E3 na koji idu posebni prioritetni fixevi, izmene i marketing mumbo jumbo
Naravno od kompanije i trenutka razvoja zavisi na sta ce taj E3 build da lici i koliko ce da odudara od krajnjeg proizvoda.
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.6.2018, 17:19   #476
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Andross kaže: Pregled poruke
Pravi build igre al' za E3
Generalno svi prave poseban branch igre za E3 na koji idu posebni prioritetni fixevi, izmene i marketing mumbo jumbo
Naravno od kompanije i trenutka razvoja zavisi na sta ce taj E3 build da lici i koliko ce da odudara od krajnjeg proizvoda.
Fokus je vjerovatno bacen ma dio grada koji su prikazali ali nije bio klasican demo.
dex3108 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.6.2018, 17:35   #477
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Meni grafika nije najbitnija stvar ali kad se već priča o tome zar oni ne smiju da naprave jedno ili par jačih grafičkih nivoa za PC a za konzole koliko one već mogu? Ko im to brani? Zašto bi takvo rješenje uticalo na prodaju? Svako ko želi da igra bi igrao na platformi koju ima i na kojoj preferira, neko bi kupio za PC a neko za konzolu. Za dugovječnost prodaje igre im je u interesu da ona ima što jače grafičke mogućnosti, i one koje prevazilaze trenutni hardver, jer bi se tako igra prodavala i kada mnogi u budućnosti nabave hardver koji im treba za nju. Imam kolegu koji još nije kupio Witcher 3 ali planira da ga kupi kad nabavi odgovarajući hardver.
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.6.2018, 17:53   #478
helen
Veteran
 
Član od: 8.1.2009.
Lokacija: Nbg
Poruke: 581
Zahvalnice: 140
Zahvaljeno 107 puta na 87 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

@Paladin

Nije štos samo u tome da postoje (mega)ultra podešavanja, već da sama paleta boja, atmosferski efekti, fizika, budu na visokom nivou.

Witcher 3 i na najvećim 4k podešavanjima izgleda kao slikovnica sa onim crvenim krovovima, dečje zelenom travom, i neprirodno plavom vodom.. i drečavo ljubičastim kapama (nataknutih na 1001 Npc koji liče jedan na drugog).

@Starac

Odlično poređenje sa KC/D. Ta igra je odlično izgledala u početku, međutim posle je usledio downgrade. Ja sam je prešao na PS4, ali ni na PC nije nešto posebno izgledala u odnosu na ono što je obećano/prikazano.
helen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.6.2018, 20:16   #479
S.t.a.r.a.c.
Član
 
Član od: 24.3.2018.
Poruke: 264
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 104 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Cyberunk prikazan na E3 je bio pravi build igre a ne demo. Znaci bukvalno su zeli idovukli PC sa verzijom igre na E3 i prosli kroz jedan dio.
Demoi i jesu pravi buildovi. I niko od ljudi koji su bili prisutni nije igrao taj demo, vec je to radio tip iz CDPR. Big difference.

Druga stvar, to nije ni blizu finalnoj verziji. Znaci bit ce tu na stotine promjena, grafickih i kada je u pitanju gameplay. Slobodno su oni mogli pokazati taj demo svima, ali nisu, i zna se zasto nisu.

Citat:
helen kaže: Pregled poruke
@Paladin

Nije štos samo u tome da postoje (mega)ultra podešavanja, već da sama paleta boja, atmosferski efekti, fizika, budu na visokom nivou.

Witcher 3 i na najvećim 4k podešavanjima izgleda kao slikovnica sa onim crvenim krovovima, dečje zelenom travom, i neprirodno plavom vodom.. i drečavo ljubičastim kapama (nataknutih na 1001 Npc koji liče jedan na drugog).

@Starac

Odlično poređenje sa KC/D. Ta igra je odlično izgledala u početku, međutim posle je usledio downgrade. Ja sam je prešao na PS4, ali ni na PC nije nešto posebno izgledala u odnosu na ono što je obećano/prikazano.
Imam ja KCD raniju verziju od 7 gb. Razlika ogromna.
S.t.a.r.a.c. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.6.2018, 20:52   #480
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Arcibalde kaže: Pregled poruke
Pa kako je nVidia krenula (AMD je mrtvo puvalo trenutno) 2020 će 1080ti biti i dalje vrh ponude.
https://www.techradar.com/news/nvidia-geforce-gtx-1180
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
open world, rpg

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Witcher 2 - Assassins of Kings Psycho13 Role-Play 4767 21.7.2020 14:23
Cypher - cyberpunk text adventure lukababic Avanturističke igre 2 2.4.2014 10:44
Futurelost Cyberpunk BBRPG slax Pravljenje igara 12 16.10.2011 13:45
FutureLost Cyberpunk RPG slax Male igre 1 16.10.2011 13:43
Cyberpunk Art Ocelot Zanimljive Web lokacije 1 2.3.2007 16:08


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:12.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com