Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Internet > Zanimljive Web lokacije

Zanimljive Web lokacije Lokacije na Mreži koje su vredne pažnje

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 13.5.2012, 12:22   #121
DragonSlayer
Starosedelac
 
Član od: 30.4.2006.
Poruke: 1.241
Zahvalnice: 613
Zahvaljeno 264 puta na 174 poruka
Određen forumom Re: Limundo aukcija...

Koji "ovaj" ? Misliš na mene?

Šta je toliko smešno, baš me interesuje?
DragonSlayer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.5.2012, 13:05   #122
pRoskiLLz
Veteran
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: ZR >> NS >> BGD
Poruke: 935
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 48 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: Limundo aukcija...

za neverovati je koliko su neki ljudi naivni... Boze Boze...
bar sam se ismejao kao zmaj...
pRoskiLLz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.5.2012, 0:32   #123
dile
Starosedelac
 
Član od: 20.1.2008.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 1.352
Zahvalnice: 200
Zahvaljeno 226 puta na 164 poruka
Određen forumom Re: Limundo aukcija...

Pogrešno postovanje...
dile je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.7.2012, 19:07   #124
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Limundo aukcija...

hahahahahahahahahah pazite situaciju ovaj prodavac ima 140 pozitivnih ocena i 0 negativnih a da to nemora nista da znaci pogledajte ovo *****eeeee sto bi kao trebala da bude besprekorna n73 nokia http://www.limundo.com/kupovina/Tele...IA-N73/5540402 citiram Nokia N73 u besprekornom stanju.
Nosilo ga žensko dete tako i da se ne primećuju tragovi korišćenja.
haahhaahahahahahahahahahahahahh a ovo cudo kolko vidim ne da je u jadnom stanju(na zemunskom buvljaku cige za 200 din bi ga prodale u ovakvom stanju hahahahahha znaci raspad a kolko mi se cini mozda tripujem al ovo cudo nema ni ekran hahahahahahhahahahahhahahahaa:ro fl:
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku sale94 na korisnoj poruci:
Direct3D (8.7.2012), Sladjan85 (11.8.2012)
Stara 3.7.2012, 19:56   #125
Sladjan85
Starosedelac
 
Član od: 20.5.2012.
Lokacija: Becej ■■■■■■■■■■■■■
Poruke: 2.947
Zahvalnice: 674
Zahvaljeno 1.841 puta na 1.181 poruka
Određen forumom Re: Limundo aukcija...

Ja mislim da je taj telefon skroz u redu ,ako pogledas susednu sliku. Jedino su slike smesne rezolucije,a i koliko se meni cini ovo je `opticka varka` ,tj slikano je pitaj Boga cime ,na nekom glupom mestu ... Tamo sam aktivan i slike varaju slozices se da je nemoguce da dobijes one bele/roze ili kakve vec boje sa tim oblikom na toj masci a sto se tice cene ,ne bih mu dao 25 evra za to ,nema sanse
Sladjan85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Sladjan85 na korisnoj poruci:
Direct3D (8.7.2012), sale94 (11.8.2012)
Stara 3.7.2012, 20:47   #126
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Limundo aukcija...

Citat:
hd3650 kaže: Pregled poruke
Ja mislim da je taj telefon skroz u redu ,ako pogledas susednu sliku. Jedino su slike smesne rezolucije,a i koliko se meni cini ovo je `opticka varka` ,tj slikano je pitaj Boga cime ,na nekom glupom mestu ... Tamo sam aktivan i slike varaju slozices se da je nemoguce da dobijes one bele/roze ili kakve vec boje sa tim oblikom na toj masci a sto se tice cene ,ne bih mu dao 25 evra za to ,nema sanse
dal je varka ne znam a u pravu si za ove bele roze boje i za cenu si u pravu ne bih ni za dzabe uzeo posto je n73 jednooooo od najvecih promasaja i S***** u n seriji ja inace od n serije gotivim najvise n81 po meni jedan od kraljeva muzike preko sluski normalno i uopste osim kamere jakoooo je brz po meni najbolji fon n serije uz n79 iako nema fency sminku beats audio i Sl znam neko ce reci n95/n95 8gb al ja jednostavno osim kamere ne gotivim n95 uopste najvise zbog *****e izgleda barem meni i zbog baterije i zbog toga sto ga svi imaju a nemoze ni da pridje zvuku n81 pogotovo sa starom verzijom softwera 10.32 ( i svim verzijama pre 2008-sme ) koja osim super kvaliteta ima i VEEEEOMA JAK ZVUK 20 koraka za pojacavanje kao i n91 koji je ipak music king i dan danas zato sto su u kasnijim verzijama softwera upropastili jacinu zvuka n81 zbog eu regulacije limita zvuka da ljudii kao nebi ogluveli hahahaahaha a tom sam ispricao cisto onako da se ljudi podsete.

Poslednja ispravka: Iris (3.7.2012 u 22:13)
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku sale94 na korisnoj poruci:
Direct3D (8.7.2012), Sladjan85 (11.8.2012)
Stara 5.7.2012, 12:58   #127
pmale
Veteran
 
Član od: 7.3.2008.
Poruke: 1.015
Zahvalnice: 136
Zahvaljeno 69 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: Limundo aukcija...

Ajde ne lupaj gluposti molim te!Imam n73 tri godine i jako sam zadovoljan njome. Ovo sto ti pricas su gluposti. U svoje vreme kada je izasla n73 je bila pravi hit, u odnosu na druge telefone je bila masina. To sto neko gleda samo na izled to je njegova stvar, ali kada malo pogledas ispod haube doticne nokie sve ti je jasno!
pmale je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.7.2012, 20:20   #128
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Limundo aukcija...

Citat:
pmale kaže: Pregled poruke
Ajde ne lupaj gluposti molim te!Imam n73 tri godine i jako sam zadovoljan njome. Ovo sto ti pricas su gluposti. U svoje vreme kada je izasla n73 je bila pravi hit, u odnosu na druge telefone je bila masina. To sto neko gleda samo na izled to je njegova stvar, ali kada malo pogledas ispod haube doticne nokie sve ti je jasno!
brate postujem ja nokije sve iz n serije ukljucujuci i n73 nije mi izgled ni najmanje bitan ali moje subjektivno misljenje sam izneo jel dosta drugara je imalo n73 i veruj mi vecini je presela bili su kocili dzojstik bi odlazio posle par meseci i zaista je spoor bio fon ja cak i volim njegov izgled i kameru nego je problem upravo bio u sistemu u dzojstiku u nedostatku 3.5mm zeka za sluske to su po meni bile njegove mane i ostajem pri tome
a da i zvucnici su mu bili ful glasni al jbg po meni su se sto se kvaliteta tice lose culi cak i za fon
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku sale94 na korisnoj poruci:
Athlon3000+ (8.7.2012), Sladjan85 (11.8.2012)
Stara 5.7.2012, 21:54   #129
Sladjan85
Starosedelac
 
Član od: 20.5.2012.
Lokacija: Becej ■■■■■■■■■■■■■
Poruke: 2.947
Zahvalnice: 674
Zahvaljeno 1.841 puta na 1.181 poruka
Određen forumom Re: Limundo aukcija...

Sto se tice sporine Symbian telefona ,nije on spor (mislim na n73), vec vazno je da imas verziju ROM-a od originalne Nokije ,a ne od provajdera (skinut sa mreze,pa naturene aplikacije), a drugo bitno je kako instaliras programe i koje instaliras.Verovao ili ne ja na Nokiji N70 imam Office, Mp3 ,divx (ovo za ukras ,ali radi odlicno) ,imam FB chat (namerno napominjem CHAT), xHTML,odlican browser, Radio ,solidnu kameru (za to vreme odlicnu) itd itd... I onda me ljudi pitaju : `Zar je moguce da si na FB chatu ili IRC-u sa N70?` ,pa naravno da je moguce . Sto se tice N73, ja bih ga nazvao vrhunskim telefonom (neko ce reci HAHAHAHAH) ,ali N73 ima sjajan zvuk (dobar je i mp3,ali pricam o razgovoru),odlicnu kameru i osim maske (lep je telefon,ali se maska razgiba i raspadne) to je neverovatan telefon.
Sladjan85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Sladjan85 na korisnoj poruci:
Athlon3000+ (8.7.2012), Direct3D (8.7.2012)
Stara 5.7.2012, 22:21   #130
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Limundo aukcija...

ma imali su mi i drugari originalni ne modifikovani rom al kocio je a original je bio drugo ne nipodastavam ja n73 ja samo kazem susretao sam se sa toliko fonova i retko koji fon je nekome uopsteno zadavao tolko glavobolje ko n73 a to sto si mi napricao o odrzavanju i te programe sto si naveo za n70 sve je to super i bravo za tebe. ja samo hocu da kazem da niko ovde na forumu ne mora meni nista da objasnjava da me uverava jel ja zaista imam dosta iskustva u oblasti mobilnih racunarskih tehnologija i uopste it-a I ENDE !!! imao sam potrebu ovo da kazem samo zato sto mi se cini da mi neki clanovi ovog foruma sole pamet bezveze to se ne odnosi na tebe hd3650.

I NIKO MENI NE MOZE DA KAZE DA LUPAM GLUPOSTI JA SAMO IZNOSIM SVOJ STAV KOJEG SE DRZIM UVEK I U ZIVOTU I KOJI NIKO NE MOZE DA PROMENI KAO NI MISLJENJE I SAMO PRENOSIM SVOJE ISKUSTVO A TO STO NEKO KONKRETNO NIJE IMAO SA SVOJOM NOKIOM N73 problem to je za pohvalu al nemozete da me uopsteno uverite u suprotno od onog sto sam naveo o n73 u predhodnim porukama
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku sale94 na korisnoj poruci:
Sladjan85 (11.8.2012)
Stara 6.7.2012, 8:05   #131
pmale
Veteran
 
Član od: 7.3.2008.
Poruke: 1.015
Zahvalnice: 136
Zahvaljeno 69 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: Limundo aukcija...

Citat:
sale94 kaže: Pregled poruke
ma imali su mi i drugari originalni ne modifikovani rom al kocio je a original je bio drugo ne nipodastavam ja n73 ja samo kazem susretao sam se sa toliko fonova i retko koji fon je nekome uopsteno zadavao tolko glavobolje ko n73 a to sto si mi napricao o odrzavanju i te programe sto si naveo za n70 sve je to super i bravo za tebe. ja samo hocu da kazem da niko ovde na forumu ne mora meni nista da objasnjava da me uverava jel ja zaista imam dosta iskustva u oblasti mobilnih racunarskih tehnologija i uopste it-a I ENDE !!! imao sam potrebu ovo da kazem samo zato sto mi se cini da mi neki clanovi ovog foruma sole pamet bezveze to se ne odnosi na tebe hd3650.

I NIKO MENI NE MOZE DA KAZE DA LUPAM GLUPOSTI JA SAMO IZNOSIM SVOJ STAV KOJEG SE DRZIM UVEK I U ZIVOTU I KOJI NIKO NE MOZE DA PROMENI KAO NI MISLJENJE I SAMO PRENOSIM SVOJE ISKUSTVO A TO STO NEKO KONKRETNO NIJE IMAO SA SVOJOM NOKIOM N73 problem to je za pohvalu al nemozete da me uopsteno uverite u suprotno od onog sto sam naveo o n73 u predhodnim porukama
Zadnja poruka od mene posto smo daleko skrenuli od teme. Izvini druze, ali zasto da cutim kada ti pricas i iznosis stav koji nije tacan. To sto tvojim prijateljima mobilni nije radio kako valja (ko zna sta su oni sa njime radili, ali i oni su manjina) ne znaci da je on los. Oni su samo jedan primer, a ostalih 90% korisnika je zadovoljno mobilnim telefonom. Pazi drugovi su imali ti si video i sada dajes ukupnu ocenu da je telefon katastrofa . Sledeci put kada pudes pisao nesto, i davao kritiku imaj malo veci argument zasto si to tako napisao (a ne drugovi su imali). Pozdrav svima a narocito tvojim drugovima
pmale je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.7.2012, 8:26   #132
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Limundo aukcija...

Citat:
pmale kaže: Pregled poruke
Zadnja poruka od mene posto smo daleko skrenuli od teme. Izvini druze, ali zasto da cutim kada ti pricas i iznosis stav koji nije tacan. To sto tvojim prijateljima mobilni nije radio kako valja (ko zna sta su oni sa njime radili, ali i oni su manjina) ne znaci da je on los. Oni su samo jedan primer, a ostalih 90% korisnika je zadovoljno mobilnim telefonom. Pazi drugovi su imali ti si video i sada dajes ukupnu ocenu da je telefon katastrofa . Sledeci put kada pudes pisao nesto, i davao kritiku imaj malo veci argument zasto si to tako napisao (a ne drugovi su imali). Pozdrav svima a narocito tvojim drugovima
evo zadnja poruka od mene da stavim tacku sad stvarno na tu raspravu postujem i cenim sto imas stav i drzis se toga to cenim . samo jedna stvar nisu moji drugovi jedini koji su imali primedbe na n73 citaj na netu ima ih jos ali dobro ko jos mari za te likove da zavrsimo sa tim btw ekstra sliku si postavio XD kakvo poredjenje pivo i grafa
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku sale94 na korisnoj poruci:
Direct3D (8.7.2012), Sladjan85 (11.8.2012)
Stara 7.7.2012, 10:27   #133
Sladjan85
Starosedelac
 
Član od: 20.5.2012.
Lokacija: Becej ■■■■■■■■■■■■■
Poruke: 2.947
Zahvalnice: 674
Zahvaljeno 1.841 puta na 1.181 poruka
Određen forumom Re: Limundo aukcija...

Ovaj Limundo je teska glupost postao.Zato odsad koristim (tacnije vec mesec dana) sajt kupujem-prodajem. Evo i zasto . Naime imam na Limundu 40 ak pozitivnih,0 negativnih itd itd,redovno sam placao Limundu itd i pre neki dan stavio ja svoju ex plocu na prodaju, hteo da naznacim nacin placanja Licno (licno preuzimanje) i post express (ali tu traze da kliknes Limundo Cash,a ako kliknes moras i broj racuna da ukucas) i sta se desilo. Ja stavio Licno preuzimanje. Stavio uredno statistiku proizvoda, info ,opis... i ispod naznacio :

Moguce je slanje post expressom.

Kad ono BUUUUUUUUUUM. Posle 1h ,aukcija mi prekinuta ! Razlog : dali mi pravila kako ne sme da se kupac nagovara na `nove nacine placanja`. Dobijem status profila : `OBAVESTEN` (valjda ima 4 statusa,do `iskljucenja). Znaci ispalo je da je naznaka Post Expressa (van njihovog Limundo Casha) protiv pravila ! Znaci ja kao prodavac moram da pristanem na Limundo Cash.Pre nije moralo ,posto sam ovako radio od uvodjenja tog Limundo Casha.Sad se setili da drndaju.

Koliko sam video,citao ,pricao sa drugom Limundo cash je neka fora da kupac da limundu lovu, ja saljem kupcu robu (verovatno za NULA DIN postom), e onda kupac isproba proizvod i da nalog Limundu da meni da lovu... Ali sta se desilo mom drugu ? Lik je prodao graficku koja vredi preko 10000 dinara, kupac primio proizvod i javio limundu da je dobio CRKNUTU KARTICU,on je vratio mom drugu ISTU TAKVU KARTICU ALI CRKNUTU ,koju je prethodno negde kupio. Moj drug nije dobio niti pare i pukao je 10000 dinara,dok je kupac dobio pare nazad i dzabe odlicnu karticu !!! Tako da je ovaj Limuntus postao smece od aukcije, a nekad je bio sjajan sajt.Kad sam prijavio ovaj problem Limuntusu ,posto su mi bez napomene prekinuli aukciju ,jer insistiraju da se klikne na Limundo Cash, oni naravno nisu odgovorili ,jer ne znaju sta da odgovore. Polako Limundo ,postaje dobar sistem prevare. Kupac ima sve beneficije i uvek moze da vrati proizvod ,a ti nikako ne mozes da dokazes sta si poslao. Da ne pricamo o velikim troskovima za prodavca i cekanju novca.
Sladjan85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku Sladjan85 na korisnoj poruci:
Athlon3000+ (8.7.2012), Schnak3 (7.7.2012), talenat (14.9.2012), xandar (8.7.2012)
Stara 7.7.2012, 12:18   #134
Flavio
Starosedelac
 
Član od: 16.12.2005.
Lokacija: 012
Poruke: 2.195
Zahvalnice: 323
Zahvaljeno 357 puta na 334 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Flavio Slanje poruke preko Skypea korisniku Flavio
Određen forumom Re: Limundo aukcija...

Postali su jaaako bezobrazni u zadnje vreme ali ... Može im se .
K/P,Licido,Cenkaj se,... sve to uglavnom tavori jer sav narod trči na Limuntus .
Flavio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Flavio na korisnoj poruci:
Athlon3000+ (8.7.2012)
Stara 7.7.2012, 12:33   #135
Sladjan85
Starosedelac
 
Član od: 20.5.2012.
Lokacija: Becej ■■■■■■■■■■■■■
Poruke: 2.947
Zahvalnice: 674
Zahvaljeno 1.841 puta na 1.181 poruka
Određen forumom Re: Limundo aukcija...

Pa da ,problem je sto smaraju sa Limundo Cashom ,sad ne mozes da klikces AKS/Postexpres itd ,ako ne kliknes Limundo Cash,a ne postoji bolja prevara od Limundo Casha. Onaj kupujem-prodajem mi je mama za Limundo ,sad. Da ne pricam o tome da na Limuntusu naplacuju postavljanje aukcija (ok ok 10 din...ali...) ,pa solidna provizija,pa malo zezanja Limundo Cashom, ne mozes nista zaraditi, osim ako bas neko glup ne da mnogo vise ,nego sto nesto vredi...
Sladjan85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Sladjan85 na korisnoj poruci:
Athlon3000+ (8.7.2012)
Stara 7.7.2012, 13:05   #136
Porsche
Starosedelac
 
Član od: 8.12.2007.
Lokacija: Loznica
Poruke: 2.808
Zahvalnice: 616
Zahvaljeno 690 puta na 524 poruka
Određen forumom Re: Limundo aukcija...

Nema šta da kukate takva su pravila, može im se. Mada ni 90% korisnika nije baš najpoštenije svi oni imaju po nekoliko naloga pa daju sami sebi pozitivne, sami dižu cenu itd. Što se tiče K.P. i tamo svakakvih prevaranata, pa ko se upeca.
Porsche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Porsche na korisnoj poruci:
Athlon3000+ (8.7.2012), dekilio (14.3.2013)
Stara 7.7.2012, 20:40   #137
xandar
Starosedelac
 
Član od: 20.11.2011.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.210
Zahvalnice: 403
Zahvaljeno 124 puta na 99 poruka
Određen forumom Re: Limundo aukcija...

Jel moze u kratkim crtama da neko isprica kao se obavlja trgovanje preko kupujemprodajem? Planiram cpu da uzmem, pa da se informisem...
xandar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku xandar na korisnoj poruci:
Athlon3000+ (8.7.2012)
Stara 7.7.2012, 21:08   #138
Porsche
Starosedelac
 
Član od: 8.12.2007.
Lokacija: Loznica
Poruke: 2.808
Zahvalnice: 616
Zahvaljeno 690 puta na 524 poruka
Određen forumom Re: Limundo aukcija...

Nema tu mnogo mudrolije. Okreneš čoveka dogovorite se šta i kako i to ti je to.
Porsche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Porsche na korisnoj poruci:
Stara 7.7.2012, 22:52   #139
Sladjan85
Starosedelac
 
Član od: 20.5.2012.
Lokacija: Becej ■■■■■■■■■■■■■
Poruke: 2.947
Zahvalnice: 674
Zahvaljeno 1.841 puta na 1.181 poruka
Određen forumom Re: Limundo aukcija...

Citat:
xandar kaže: Pregled poruke
Jel moze u kratkim crtama da neko isprica kao se obavlja trgovanje preko kupujemprodajem? Planiram cpu da uzmem, pa da se informisem...
Pokusacu ja ! Ovako druze ,na kupujem-prodajem kad pravis nalog, trazi ti se samo da upises prave podatke i maticni broj i (mozda) br licne karte ! Pri tom pristajes na uslov da `zakonski odgovaras` na tacnost informacija ! Jednostavno je. Kad napravis nalog ,mozes da kontaktiras koga hoces i da ugovaras kako hoces kupovinu / prodaju ! Vecina clanova prikaze i broj telefona, pa nazoves coveka i dogovorite se ! Tamo sam kupio racunar ,pa novu graficku sa garancijom ,ukupno 20+ delova i nisam nikad bio prevaren ! Prodao sam isto stari racunar (tj pola na Limundo,pola na kupujem-prodajem). Naravno i tamo ima prevaranata,tj pokusaja prevare ,ali ja prilikom kupovine uradim trik ! TRAZIM BROJ FIXNOG ! I onda ako covek pristane ,znam da nema zezanja,a ako se necka, znam da mulja ! i nikad nisam pogresio iskreno po mom licnom iskustvu : 1. Jeftinije kupujes na kupujem-prodajem 2. Bolje prodajes na Limundu.Tj brze ! Recimo meni nije jasno ko je lud na Limundu da da za 1 gb ddr2 rama preko 1200 dinara,kad takav isti na kupujem-prodajem je 700 dinara i nize...
Sladjan85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 6 korisnika se zahvaljuje korisniku Sladjan85 na korisnoj poruci:
Athlon3000+ (8.7.2012), Direct3D (8.7.2012), Schnak3 (8.7.2012), xandar (8.7.2012), Zeljko023 (16.10.2012)
Stara 8.7.2012, 14:09   #140
xandar
Starosedelac
 
Član od: 20.11.2011.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.210
Zahvalnice: 403
Zahvaljeno 124 puta na 99 poruka
Određen forumom Re: Limundo aukcija...

E hvala!
Samo ovo za licne podatke nisam primetio, barem koliko sam ja mogao da vidim prilikom registracije. Svejedno sam bez problema mogao da kontaktiram prodavca, ali mi je ipak izmakla kupovina(neko drugi je vec ugovorio dil pre mene)
xandar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku xandar na korisnoj poruci:
Direct3D (8.7.2012), Zeljko023 (16.10.2012)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Limundo.. DavidovicN.S Brbljaonica 22 16.4.2012 16:11
Limundo dugovanje BlaziX Brbljaonica 4 20.8.2011 12:01
Limundo !! CEKE Brbljaonica 15 30.9.2010 21:48


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:02.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com