Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 30.9.2006, 22:51   #81
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Vampire the masquarde: Bloodlines

Citat:
lijenština kaže:
Pa meni je malo češće išlo u prazno. Još veći problem je vatreno oružje u početku (s još "nenabudženim likom) se nije mogao pogoditi protivnik sa 3-4 metra (tek iz drugog, trećeg pokušaja), za razliku od kraja igre (headshot na 100 metara). Ipak savetujem ti demo za dark messiah. Čisto da vidiš razliku , šta se može izvući iz source-a kada je u pitanju makljaža hladnim oružjem
Pa na pocetku se ne koristi vatreno oruzje. To je rpg, treba da razvijas lika u tom pravcu (da koristi vatreno oruzje). A i pistolji koje koristis na pocetku su losi i neprecizni. Ali na kraju igre, Celerity + desert eagle. Obozavao sam tu kombinaciju...

A i probacu demo. Gde moze da se skine?
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.10.2006, 0:55   #82
Corwin
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2006.
Lokacija: Underlittleforest
Poruke: 1.647
Zahvalnice: 279
Zahvaljeno 366 puta na 142 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Corwin
Određen forumom Re: Vampire the masquarde: Bloodlines

Dark Mesiah? What is Dark Mesiah?
Corwin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.10.2006, 1:26   #83
mmn2911
Starosedelac
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 1.213
Zahvalnice: 256
Zahvaljeno 53 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Vampire the masquarde: Bloodlines

Citat:
Corwin kaže:
Dark Mesiah? What is Dark Mesiah?
Ona nova tabacina u prvom licu... Neki FPS sa magijama i macevima.... Kao Oblivion vrsta borba i grafika samo nije RPG. Kazu da ima odlicnu borbu, a i fizika je neverovatna. Mozes protivnika da gurnes u rupu, na siljke itd.
Ali nije RPG.
mmn2911 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.10.2006, 2:19   #84
SFRJ-Forever [CG]
Veteran
 
Član od: 25.12.2005.
Lokacija: Republika SFRJ, Beograd, Bar
Poruke: 1.184
Zahvalnice: 295
Zahvaljeno 95 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku SFRJ-Forever [CG]
Određen forumom Re: Vampire the masquarde: Bloodlines

Sada ce ispasti igra, trebalo bi da bude dobro.
Htis sam da skinem demo igre sa Steama, ali je teska cak 2500MB EJ EJ!!!! EEEEEEJJJJJJJ!!!!! Jeste da imam flat net, ali muka mi je da skidam tako super-duper veliki demo. Cekam finalnu verziju.
SFRJ-Forever [CG] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.10.2006, 9:02   #85
Lord of Doom
Član
 
Član od: 4.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 145
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Vampire the masquarde: Bloodlines

Ljudi niste rekli ono najosnovnije.Dark Mesiah je najnoviji nastavak Might and Magic serijala. Al posto ga vise ne radi 3d0(koji je propao) onda su ovi novi resili da to ne bude vise hard core rpg nego pola rpg pola tabacina.
Lord of Doom je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.10.2006, 13:24   #86
Corwin
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2006.
Lokacija: Underlittleforest
Poruke: 1.647
Zahvalnice: 279
Zahvaljeno 366 puta na 142 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Corwin
Određen forumom Re: Vampire the masquarde: Bloodlines

Je li neko probao da igra sa ovom 2.3 pečom? Slučajno sam ga našao na netu i zanima me isplati li se da ga skidam?
Corwin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.10.2006, 14:22   #87
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Vampire the masquarde: Bloodlines

Citat:
Corwin kaže:
Je li neko probao da igra sa ovom 2.3 pečom? Slučajno sam ga našao na netu i zanima me isplati li se da ga skidam?
Ne znam da li mozes da ga igras sa narodnom verzijom. Ali ne dobijas nista posebno. Dva nova relica i to je to.
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.10.2006, 14:57   #88
lijenština
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Sablasni Kosačanovac
Poruke: 1.266
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 703 puta na 359 poruka
Određen forumom Re: Vampire the masquarde: Bloodlines

Citat:
SFRJ-Forever [CG] kaže:
Sada ce ispasti igra, trebalo bi da bude dobro.
Htis sam da skinem demo igre sa Steama, ali je teska cak 2500MB EJ EJ!!!! EEEEEEJJJJJJJ!!!!! Jeste da imam flat net, ali muka mi je da skidam tako super-duper veliki demo. Cekam finalnu verziju.
Imaš u gameplay broj 10 na disku.
lijenština je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.10.2006, 20:54   #89
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Vampire the masquarde: Bloodlines

A sto pricamo ovde o toj igrici kao to nije rpg nego fps?
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2006, 9:32   #90
BigBadVuk
Veteran
 
Član od: 4.1.2006.
Lokacija: Malinovka
Poruke: 1.036
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 113 puta na 92 poruka
Određen forumom Re: Vampire the masquarde: Bloodlines

Citat:
Sarmatian kaže:
A sto pricamo ovde o toj igrici kao to nije rpg nego fps?

AMin..jer igra još nije izašla...BTW mislim da je demo 1.400 ( i kusur Mb) a ne 2500+

Vratimo se na temu...Vampires:

Igram je sa zvaničnim pečom 2.1 nema nikakvih ispadanja i ostalih grubih problema ama...ipak me bune neke sitnice...Desilo mi se da par puta neki događaji pobegnu mnogo unapred u odnosu na dnevnik(pogotovo u Holivudu).
..Probao sam dva klana do sada (nosferatu i toreador) i smem da potpišem da igra DEFIITVNO zaslužuje bar 2-3 prelaženja sa različitim klanovima jer je jednostavno svaki od njih UNIQUE iskustvo!
Što se tiče game engine-a ..pa 1-2 udarca u prazno na 10000+ je zanemarljivo,a poenta sa RANGED oružjem je jednostavna,što duže igram...čini mi se da igra jednostavno primorava igrača da se okrene ka hladnom oružju jer je od vatrenog slaba vajde..Čak i u game tips-u (za vreme učitavanja) stoji podatak da SVI vampiri imaju 50% resistance na pogotke vatrenim oružjem.....
BigBadVuk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2006, 11:13   #91
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.358
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Vampire the masquarde: Bloodlines

Ja sam obrnuo nepatchovanu verziju i nije bilo nikakvih problema osim vec svima poznatog "Save Johannsen",ali to se lako da ispraviti

Uskoro krecem u novu avanturu sa novim klanom

Da nije malih propusta i cinjenice da je Valve zahtevao da grafika bude losija nego u HL2 mogao bih da tvrdim "The best game ever"!
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2006, 11:16   #92
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Vampire the masquarde: Bloodlines

Citat:
BigBadVuk kaže:
AMin..jer igra još nije izašla...BTW mislim da je demo 1.400 ( i kusur Mb) a ne 2500+

Vratimo se na temu...Vampires:

Igram je sa zvaničnim pečom 2.1 nema nikakvih ispadanja i ostalih grubih problema ama...ipak me bune neke sitnice...Desilo mi se da par puta neki događaji pobegnu mnogo unapred u odnosu na dnevnik(pogotovo u Holivudu).
..Probao sam dva klana do sada (nosferatu i toreador) i smem da potpišem da igra DEFIITVNO zaslužuje bar 2-3 prelaženja sa različitim klanovima jer je jednostavno svaki od njih UNIQUE iskustvo!
Što se tiče game engine-a ..pa 1-2 udarca u prazno na 10000+ je zanemarljivo,a poenta sa RANGED oružjem je jednostavna,što duže igram...čini mi se da igra jednostavno primorava igrača da se okrene ka hladnom oružju jer je od vatrenog slaba vajde..Čak i u game tips-u (za vreme učitavanja) stoji podatak da SVI vampiri imaju 50% resistance na pogotke vatrenim oružjem.....
Ma vatreno oruzje u drugom delu igre je odlicno. Ja sam onu glavnu kineskinju ubio desert eagl-om. Mada kazu da ni steyr nije los. Ali vampire je lakse ubijate hladnim pogotovo onim tal'mahare blade, ili kako se vec zove. Ili ako imas bacac plamena koji ih vrlo brzo pretvara u prah.
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.10.2006, 8:58   #93
Lord of Doom
Član
 
Član od: 4.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 145
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Vampire the masquarde: Bloodlines

Da, i mene je eagle odusevio. Kako mocno oruzije. Mislim ljudi, nije to pucacina da uvek pogodis. Ja sam sa eagleom sa neke razumne razdaljine solidno pogadjao, bas sam ga dosta koristio. A bacac plamena je bog. Ja sam onaj deo kad svi krenu na tebe na ulicama razbio bacacem.

A definitivno preporucujem svima da probaju igru da igraju sa malcavian-om. Svi dijalozi su nekim iskrivljenim slovima i u nekim rebusima sta vec. A i mozete da naterate ljude da cine DOSTA toga za vas. Mozete da "magijom:" prisilite nekog da se bije za vas i po isteku vremena explodira... Mozete da naterate protivnike da polude, da budete nevidljivi ... ludilo
Lord of Doom je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.10.2006, 9:47   #94
BigBadVuk
Veteran
 
Član od: 4.1.2006.
Lokacija: Malinovka
Poruke: 1.036
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 113 puta na 92 poruka
Određen forumom Re: Vampire the masquarde: Bloodlines

Citat:
Sarmatian kaže:
... Ja sam onu glavnu kineskinju ubio desert eagl-om....
E vala pošto me je spakovala sa sandukom i poslala na okean...(tako mi je neslavno završio nosferatu) sad sam je slatko ispržio flamethrower-om...Biiip i Biiip joj ja....

BTW..ako imate 1.2 peč spasavanje profesora nije nikakav prolem jer je to sredjeno.....Uspeo sam skoro sve quvestove da pređem...(za sada sam omanuo samo onaj gde se postavljaju amere po stanu fotomodela..Ali avaj nisam nosferatu da bih mogao da se šunjam baš tako dobro)...sve u svemu...Igra je sjajna.....

Hmmm...sad mi na pamet pada Boiling Point...kažu zli dusi da je bagovita ALI ako se stavi najnoviji peč,trebalo bi da je sasvim OK....
BigBadVuk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.10.2006, 10:29   #95
lijenština
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Sablasni Kosačanovac
Poruke: 1.266
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 703 puta na 359 poruka
Određen forumom Re: Vampire the masquarde: Bloodlines

Citat:
Sarmatian kaže:
A sto pricamo ovde o toj igrici kao to nije rpg nego fps?
Zato što je to isti SOURCE engine (samo grafički unapređen), a borba je mnogo bolja nego u VMB. To je bilo poređenje između mogućnosti engine-a i mogućnosti razvojnog tima da ga iskoristi I igra ima rpg elemente (budženje lika).
lijenština je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.10.2006, 14:58   #96
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Vampire the masquarde: Bloodlines

Citat:
BigBadVuk kaže:
E vala pošto me je spakovala sa sandukom i poslala na okean...(tako mi je neslavno završio nosferatu) sad sam je slatko ispržio flamethrower-om...Biiip i Biiip joj ja....

BTW..ako imate 1.2 peč spasavanje profesora nije nikakav prolem jer je to sredjeno.....Uspeo sam skoro sve quvestove da pređem...(za sada sam omanuo samo onaj gde se postavljaju amere po stanu fotomodela..Ali avaj nisam nosferatu da bih mogao da se šunjam baš tako dobro)...sve u svemu...Igra je sjajna.....

Hmmm...sad mi na pamet pada Boiling Point...kažu zli dusi da je bagovita ALI ako se stavi najnoviji peč,trebalo bi da je sasvim OK....
E to je pakao ako nisi nosferatu ili malkavian. Ja sam se namucio da sa toreadorom odradim taj kvest. Tek negde iz desetog pokusaja sam uspeo.
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.10.2006, 23:46   #97
Boris B.
Član
 
Član od: 3.5.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 101
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 11 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Vampire the masquarde: Bloodlines

Mnogo dobra igra, samo sam je presao jako brzo (2-3 dana) i sada se ne secam apsolutno *nicega* iz igre, osim onih "chmichaka", i naravno, one misije sa ukletom kucom i vesernicom u podrumu...toga cu se secati dok sam ziv Zbog te misije mi se nije dalo da prelazim igru jos jednom sa drugom rasom, mozda sada kad sam malo stariji...

Mislim, onaj momenat kada se kreces kroz neki uski hodnik i nailazis na raskrsnicu, a neka zenska figura iznenada proleti na 2m od nosa...brrr.... ...pa kad nadjes isecak iz novina da je u ves-masini nadjeno .... pa nadjes ves masinu sa odskrinutim vratima koja se klackaju levo desno i uopste ti se ne gleda unutra....

Igrao sam i mnogo crnje i krvavije igre ali me nijedna osim ove nije preplasila (cak ni system shock 2), ne znam ni sam zasto, verovatno zato sto sam je igrao nocu sa slusalicama, probacu opet da predjem samo po danu
Boris B. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.10.2006, 3:19   #98
No_LiMiT
Član
 
Član od: 25.8.2006.
Poruke: 92
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Vampire the masquarde: Bloodlines

ja je jos igram, odlicna ! jos sam u prvom gradu

zbog one misije sa duhom sam bio presta na par nedelja i nemam namjeru ponovo igrat, iako to zelim :P
al vidjecemo...
No_LiMiT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.10.2006, 9:22   #99
BigBadVuk
Veteran
 
Član od: 4.1.2006.
Lokacija: Malinovka
Poruke: 1.036
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 113 puta na 92 poruka
Određen forumom Re: Vampire the masquarde: Bloodlines

Ma jok...jedna od retkih igara gde sam sebe ubedio da sam ja MRTAV dakle nema umiranja po drugi put a i sama vlasnica kluba veli da to nije opasno (duhovi) tako da sam se osećao krajnje nadmeno u odnosu na tog duha,,,
Problemi su počeli sa kinezima.. al evo čast mi je objaviti da sam juče sa toreadorom završio igru tako što sam prišao anarch sekti... sad mi je ostalo da završim sa nekim drugim klanom kao neko drugi..( ima 4 kraja)..pozzdrav
BigBadVuk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.10.2006, 22:44   #100
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Vampire the masquarde: Bloodlines

Ma sta ima da se bojis duha kad si vampir? Valjda on treba tebe da se boji...
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
bloodlines, rpg, the masquerade, vampire, vampire the masquerade, vtm

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Elder Scrolls IV: Oblivion Aljosa Role-Play 3769 8.8.2023 12:21
Vampire Name Generator Željko Kvizovi 76 2.9.2012 15:20
Vampire the Masquerade: Redemption Patton Role-Play 9 16.4.2009 21:05


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:09.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com