Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Simulacije vožnje
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Simulacije vožnje Auto-moto + simulacije letenja...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.10.2012, 10:35   #1761
Silent Otto
Veteran
 
Član od: 25.4.2008.
Lokacija: U-99, Type 7C
Poruke: 793
Zahvalnice: 252
Zahvaljeno 219 puta na 140 poruka
Određen forumom Re: Silent Hunter III

Silent Otto je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.10.2012, 21:10   #1762
vdr1981
Član
 
Član od: 13.7.2007.
Lokacija: PK
Poruke: 219
Zahvalnice: 33
Zahvaljeno 84 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: Silent Hunter III

Kao sto rekoh ranije, bice ovo popularno...na fejsbuku...
vdr1981 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.10.2012, 22:53   #1763
Silent Otto
Veteran
 
Član od: 25.4.2008.
Lokacija: U-99, Type 7C
Poruke: 793
Zahvalnice: 252
Zahvaljeno 219 puta na 140 poruka
Određen forumom Re: Silent Hunter III

Do đavola i torpeda, Beks za sve!
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	myfile-481300.jpg
Viđeno:	34 puta
Veličina:	21,0 KB
ID:	44389
Silent Otto je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.10.2012, 17:36   #1764
FerretLuna
Novi član
 
Član od: 30.10.2012.
Poruke: 5
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Silent Hunter III

Pozdrav gameri SH3
Novi sam član vašeg foruma i evo imao bi pitanje za vas iako vjerojatno odgovor i postoji negdje u nekom postu među svim ovim stranicama,ali nisam našao ovo što me zanima.Naime SH3 imam već dosta dugo godina i sve do sada skupljala je prašinu na polici upravo zato jer sam je jednom bio instalirao i kada sam vidio kako nije nimalo laka,naravno da je sljedila deinstalacija i potpuno zaboravio na nju.Kako to već biva nedavno sam gledao film das boot,sjetio se SH3 pa trk na youtube tutorijale i zagrijao se nadajući da će sve ići glatko i potapati brodove malo lakše,ali zahebao se grdo.Zatim sam naletio i na vaš forum i vidim da ima jako dobrih igrača,savjeta i uputa i upravo se tu nadam vašem strpljenju za moje pitanje,jer pretpostavljam da su vas to početnici pitali barem 100x.Kada idem na vježbe za torpediranje na youtube-u vidim da svi koriste onaj mali blok sa gornje desne strane (ship,range,angle of bow,speed) za izračunavanje udara torpeda.Ja nađem brod u onoj knjigi i pojavi se ona kvačica za potvrdu da je brod lociran,ali ne mogu koristiti taj blok i naravno ne mogu namjestiti kut udara torpeda i brzinu broda u tom malom bloku i suziti one crte u periskopu,a vidim da neki na youtube-u to rade.Gdje griješim i dali je to uopće moguće,jer imam instaliran samo patch 1.4b_emea,a imam i GWX 3.0 ali mi nije instaliran.Ako neko ima strpljenja molio bi za pomoć.
Evo o ovom se radi,ako ne razumije što pitam
http://www.youtube.com/watch?v=87ga-...eature=related
FerretLuna je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.11.2012, 23:17   #1765
Remedy
Veteran
 
Član od: 5.11.2005.
Poruke: 826
Zahvalnice: 177
Zahvaljeno 199 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Silent Hunter III

Pozdrav. Ne mogu da pogledam taj video, piše da nije dostupan za moju zemlju (tako nešto). Što se tiče SH3, ako hoćeš da igraš ozbiljno, instaliraj GWX3 za početak (kasnije možeš i druge modove, mislim da je GWX ipak najlakše instalirati). Uz GWX imaš opširno upustvo u .pdf-u gde su objašnjene mnoge stvari, pa i torpedovanje.

Ja ću probati ukratko da ti objasnim.

Prva stvar koju treba da uradiš je da odrediš kurs i brzinu broda koji gađaš. Moj savet ti je da za početak u opcijama igre uključiš opciju koja omogućava da se pozicija broda prikaže na mapi kada ga "zaključaš" na periskopu (da bi izbegao greške u merenju daljine, koje se između ostalog dešavaju i zbog loših vremenskih uslova), pa kasnije kad ovladaš gađanjem to isključi. Merenja se rade na 3min i 15sec, i svaki put markiraš poziciju broda na mapi. Onda kroz te markere izvučeš liniju i imaćeš kurs broda. Brzinu određuješ tako što meriš daljinu između markera: daljina u km x 10 je brzina broda u čvorovim (npr ako je prešao 0.7km za 3min 15sec, to je 7 čvorova). Ako ne koristiš ovaj interval od 3min 15sec, onda imaš pomoćne tabele za proračun (u gornjem levom uglu na mapi), ali to bolje ostavi za kasnije.

Sada je potrebno da postaviš podmornicu u položaj iz kog ćeš gađati. Ako koristiš udarnu iglu, trebalo bi gađati brod pod uglom od 90 stepeni (-/+ 10). Dubinu podesi prema brodu koji gađaš (podatke imaš u onoj knjižici za prepoznavanje brodova, kojiko je brod ispod vode), samo nemoj ići mnogo plitko (naročito ako su talasi). Ako koristiš magnetni upaljač, onda dubinu postavljaš 1-1,5 metar ispod broda, i ne moraš gađati pod uglom od 90 stepeni jer torpedo ne udara u brod (magnetni upaljač se ne koristi kad su veliki talasi). Dakle, za početak postavi podmornicu pod uglom od približno 90 stepeni u odnosu na kurs broda, ali tako da brod ide ka tebi (znači pretekni ga, samo pazi da te ne primete), tj da ga čekaš. Zaustavi motore da podmornica skroz stane. Onda izmeri ugao u odnosu na kurs broda pa to unesi u TDC (to je onaj 3. satić sa leve strane na ekranu za podešavanje torpeda). Izmeri distancu do kursa broda pod tim uglom, unesi to u TDC (drugi satić sa leve). Brzinu broda unosiš u četvrti, a prvi ne diraš (prethodno ostavi periskop na 0 stepeni ako gađaš iz prednje cevi, 180 iz zadnje). Poslednja stvar koju radiš je podešavanje brzine torpeda (slow, medium, fast), postoji neki bug sa time tako da gledaj da to poslednje klikneš pre nego napustiš taj ekran (bar klikni na taj prekidač).

Sada ostaje da sačekaš da brod dođe u odgovarajuću poziciju za gađanje. Pratiš ga na periskopu, i cilj je da žirougao bude 000 (periskop ti tada neće biti na 0), tad pališ. U tom slučaju će torpedo ići skroz pravo. Odstupanje od +/- 5 stepeni može da prođe, ali što je veće odstupanje veće su šanse za promašaj jer torpedo onda mora da skreće, plus distanca do mete se menja u odnosu na onu koju si merio. Za početak probaj ovu najjednostavniju varijantu, 90 stepeni, udarna igla, distanca između 1 i 2 km od mete. Ispod 500 m ne bi trebalo da gađaš jer se torpedo ne aktivira tako blizu podmornice.

Naravno, omogući spoljašnju kameru pa prati torpedo kad ga ispališ da vidiš šta se dešava. Valjda će ti ovo pomoći. E da, ta vežba za gađanje i nije baš najbolja, jer si ti nekako u centru, i svi brodovi idu od tebe pa nemaš puno vremena da se snađeš. Bolje počni kampanju, i to jesen 39. ili proleće 40. pa vežbaj na usamljenim trgovcima (ili vidi ako neki od onih ide na 4-5 čvorova, pa da ga pretekneš pod vodom). Što se tiče snimanja igre i tu postoji bug. Snimaš samo kad je podmornica na površini (moraš da izroniš) i kada nema nikog u vidokrugu (dakle kad ti onaj na tornju prijavi da ne vidi nikoga). Inače su velike šanse da savegame neće da se učita.

Poslednja ispravka: Remedy (4.11.2012 u 23:27)
Remedy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.11.2012, 0:49   #1766
FerretLuna
Novi član
 
Član od: 30.10.2012.
Poruke: 5
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Silent Hunter III

Hvala ti na opširnom objašnjenju,probati ću postupati po tvojim uputama mada je to za mene kao početnika dosta informacija jer još uvijek se tražim u toj igri.Zato sam i htio vidjeti kako se radi sa tim blokom jer mi se čini puno lakše i praktičnije dok ne skontam pa makar i imao slabije rezultate što se tiče pogođenih brodova.Po tvojem objašnjenju vidim da si već stari morski lisac i da si se vjerojatno usavršio na toj igri.Ako ne možeš učitati ovaj link što sam stavio upiši u YouTube "SH3 torpedo solution demonstration" pa ćeš vidjeti na što sam mislio,jer ja u tom desnom bloku ne mogu ništa kao i ovaj tip pa me zanima zašto? Vjerojatno ću imati još pitanja tijekom misija pa ako ima još onih koji su SH3 stari vukovi neka daju još koji dobar savjet da ne hebem ježa kada nabasam na razarače.No vrijeme je da se digne periskop,potopi koji brod i od njega napravi olupinu sa velikom rupom na pramcu pa neka skuplja alge na dnu mora.
FerretLuna je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.11.2012, 1:55   #1767
Remedy
Veteran
 
Član od: 5.11.2005.
Poruke: 826
Zahvalnice: 177
Zahvaljeno 199 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Silent Hunter III

Taj video je blokiran za IP adrese iz Srbije (sad sam ga pogledao koristeći proxy iz Holandije).
On igra GWX3 (ne sećam se kako izgleda SH3 bez GWX3, ali mi tako deluje). Ako ne možeš da radiš ono što on radi, instaliraj GWX3 (verovatno nisi). On koristi taj blokčić da određuje daljinu broda, zatim AOB (angle on bow, ugao pod kojim je podmornica u odnosu na brod), onda određuje brzinu, pa mu se odatle automatski podešavaju oni satovi (moje mišljenje je da ta blokčić varijanta mnoge zbunjuje). Daljina broda od podmornice se tako i određuje ručno. AOB ne određujem onako od oka, nego kada iscrtam kurs onda izmerim na mapi. Za brzinu broda sam već napisao kako. On ovde gađa magnetnim upaljačem, torpeda idu ispod broda. Pogledaj ovu sliku na subsimu ako ti priča sa uglovima nije jasna.
Nije ti ovaj video baš dobar, bolje pogledaj objašnjenje u GWX manualu. Može on da se izmotava kad po mirnom moru sa 1km gađa konvoj koji ide 4 čvora, pa da mu žirouglovi budu po 40 stepeni. Ali tako se ne gađa npr tanker koji ide 12 čvorova sa 4-5 km distance.
Kad instaliraš GWX3 i uđeš na mapu, na onom panelu gde se biraju lenjiri, uglomeri... klikni prvo na "?" da aktivira GWX alatke.
Remedy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.11.2012, 14:30   #1768
FerretLuna
Novi član
 
Član od: 30.10.2012.
Poruke: 5
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Silent Hunter III

Instalirao sam GWX 3.0 gold expansion i zaista je fenomenalno samo me neke stvari malo bune.Prije dok sam imao instaliran samo patch 1.4b emea kada idem na Naval academy pa na torpedoes - training u notesu gdje piše koje brodove moram potopiti ti se inače i nalaze u vidokrugu moga periskopa.Sada kada imam instaliran GWX jedno piše u notesu a drugi nazivi broda su u vidokrugu periskopa.Npr u notesu piše Sink: The costal merchants,large cargo,small tanker i merchant ships za potopiti a ja nalazim sasvim druge nazive brodova na moru: Tramp steamer,medium cargo i jedini točan je small tanker.Znam da te davim sa banalnim pitanjima,ali očito ova igra ima dosta tih sitnica koje treba sve pohvatati da bi se igralo sa guštom.Sada mi je more dosta tamnije pa kada stavim kameru da gledam podmornicu pod morem jedva je vidljiva pa me to malo smeta znaš li možda u čemu je kvaka? Prolistao sam ono zaista opširno uputstvo i skroz dole na kraju ima o torpediranju.Ovdje se zaista ima što vježbati da bi se došlo do preciznog torpediranja brodova.E sada ti meni reci koji mod bi trebao instalirati da bi rupe na brodu od udara torpeda bile onako vidljive kao što ima i na YouTube. Što uopće još sve mogu instalirati a da ne zeznem instalaciju jer koliko sam skontao GWX i NYGM se ne slažu,ali zato može OLC GUI i commander pa koje verzije treba skinuti za GWX 3.0.Čak ne moram sada ni instalirati dok se malo ne uštimam sa osnovama torpediranja i potapanja,ali barem bi si skinuo pa da imam za poslije.Da li one modove iz JSGME trebam aktivirati ili nije potrebno? Puno ti hvala na razumijevanju i strpljenju.Za sada si jedino ti odlučio malo pomoći pa tebe trenutno moram i daviti da bi došao do neke korisne informacije,a vidim da ih imaš na tone.
FerretLuna je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.11.2012, 21:46   #1769
Remedy
Veteran
 
Član od: 5.11.2005.
Poruke: 826
Zahvalnice: 177
Zahvaljeno 199 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Silent Hunter III

Što se tiče modova, sačekaj da ti to napiše neko iskusniji (ili pogledaj ranije stranice u temi, bilo je priče o tome). Ima igrača koji igraju mnogo duže i znaju više, ja se još sećam kako uhodavanje sa igrom može da bude nezgodno (zato sam se prvi javio da pomognem). Osim GWX3, koristim samo colored hull integrity.

Kada si u misiji, na F1 ti izlazi "help" ekran, tu imaš napisane komande, prečice na tastaturi i slično. Meni je to koristilo dok nisam navežbao komande.

Za imena brodova se ne brini. Koliko se ja sećam te trening misije, tu ima 3 Tramp Steamera (to su oni najmanji trgovački, coastal merchants), Medium Cargo i Small Tanker. Kad potopiš dovoljan broj, dobiješ poruku da si uspešno završio (mislim da ne moraš sve da ih potopiš). Poruke se čitaju na "M". Ali ta misija ti nije nešto za vežbu, jer u igri nikad nećeš biti u takvoj situaciji da imaš 4 broda koja idu na 4 strane sveta (pa ne znaš koga prvog da meriš, gađaš...). Bolja ti je vežba napada na konvoj, jer se tu nalaziš bočno, malo ispred konvoja, konvoj štiti 1 ili 2 destroyera (uglavnom nema ih na boku konvoja, pozicija je idealna za napad). Tu možeš da se koncentrišeš na napad, jer svi brodovi u konvoju imaju isti kurs i brzinu kretanja.
Remedy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.11.2012, 22:38   #1770
Silent Otto
Veteran
 
Član od: 25.4.2008.
Lokacija: U-99, Type 7C
Poruke: 793
Zahvalnice: 252
Zahvaljeno 219 puta na 140 poruka
Određen forumom Re: Silent Hunter III

Citat:
Citat:
FerretLuna kaže: Pregled poruke
Sada mi je more dosta tamnije pa kada stavim kameru da gledam podmornicu pod morem jedva je vidljiva pa me to malo smeta znaš li možda u čemu je kvaka? Prolistao sam ono zaista opširno uputstvo i skroz dole na kraju ima o torpediranju.Ovdje se zaista ima što vježbati da bi se došlo do preciznog torpediranja brodova.E sada ti meni reci koji mod bi trebao instalirati da bi rupe na brodu od udara torpeda bile onako vidljive kao što ima i na YouTube. Što uopće još sve mogu instalirati a da ne zeznem instalaciju jer koliko sam skontao GWX i NYGM se ne slažu,ali zato može OLC GUI i commander pa koje verzije treba skinuti za GWX 3.0.Čak ne moram sada ni instalirati dok se malo ne uštimam sa osnovama torpediranja i potapanja,ali barem bi si skinuo pa da imam za poslije.Da li one modove iz JSGME trebam aktivirati ili nije potrebno
More i treba da ti je tamnije jer je tako i u stvarnosti.
Na 60m dubine jedva da se vidi skraja na kraj podmornice Tip7.
Da bi imao rupe na brodovima instaliraj mod Torpedo Damage Final ver2.
Instaliraj i ManosEvironmentPro za realističan prikaz vremenskih prilika(neprilika).
Da bi ti se brodovi realističnije kretali instaliraj TMTv2+ThomsensShips v.4.4 for GWX3+Xtra ships.
Kako bi imao realistično slivanje vode sa podmornice kao i izduvne gasove iz dizel motora instaliraj Waterstream- and Exhaust Kombimod V2.3 for GWX3.
Instaliraj i neki sound pack npr. LCAssemblage.
Naravno SH3Cmdr3.2 sa pripadajućim GWX Commander Files se podrazumeva.

Ovo ti je dovoljno mod-ova za početak.
Silent Otto je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.11.2012, 15:02   #1771
FerretLuna
Novi član
 
Član od: 30.10.2012.
Poruke: 5
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Silent Hunter III

Svaka čast Silent Otto za torpedo damage final već sam se sam bio snašao,ali za ove ostale modove puno hvala pa ću probati i njih skinuti,mada je i ovako vrijeme realno,pogotovo kada je olujno i valovito.Zaista je pre dobro napravljeno.Definitivno ću probati i ove druge modove jer sa njima igra izgleda stvarno dosta drugačija i oku ljepša za igranje.Znači prvo treba instalirati SH3Cmdr3.2 pa onda poslije njega ove ostale modove koje si naveo.Ako svi budu na subsimu onda ne bi trebalo biti problema za skinuti.
FerretLuna je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.11.2012, 16:15   #1772
FerretLuna
Novi član
 
Član od: 30.10.2012.
Poruke: 5
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Silent Hunter III

Znaš možda nešto više o Living Silent Hunter 3 supermod for SH3.Ako imaš još koji AS iz rukava samo ti napiši jer ove modove što si naveo su zaista genijalni.Grafika je fenomenalna te je sada još veći gušt igrati.

Poslednja ispravka: FerretLuna (13.11.2012 u 21:30)
FerretLuna je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2012, 22:26   #1773
Silent Otto
Veteran
 
Član od: 25.4.2008.
Lokacija: U-99, Type 7C
Poruke: 793
Zahvalnice: 252
Zahvaljeno 219 puta na 140 poruka
Određen forumom Re: Silent Hunter III

Malopre sam na History-ju odgledao emisiju o U-480, prvoj "stealth" podmornici i moram priznati da sam iznenađen i oduševljen viđenim.
Radi se o prvoj nemačkoj podmornici opremljenoj "Alberich"-om (gumenom oblogom) koja je u Avgustu 1944. godine operisala u vodama Lamanša, i za 5 dana potopila 4 broda akustičnim torpedima (verovatno Zaunkonig tipa) a onda se, uprkos osmočasovnoj poteri, uspešno vratila u Trondhajm preživevši 92 podvodne bombe bačene u njenoj blizini.
Koliko je Alberich bio delotvoran svedoči tvrdnja jedinog preživelog člana posade sa te misije kormilara Horsta Rosnera koji svedoči da je engleski razarač prešao tačno iznad podmornice ne otkrivši je svojim ASDIC-om.
Alberich se sastojao od dva sloja gume, primarnog debljeg na kome su bile izbušene rupe određenog promera i sekundarnog tanjeg sloja koji je služio kao prekrivač primarnog sloja.Bio je veoma komplikovan za ugradnju jer se cela podmornica morala prvo peskariti, pa farbati osnovnom bojom pa tek onda polako postaviti Alberich.
Posle U-480 još 6 podmornica je opremljeno ovim stealth pokrivačem i nikada niti jedna nije otkrivena od strane protivnika.
To međutim nije spasilo U-480 tragične sudbine, jer je u Januaru 1945. godine u Lamanšu naletela na duboko postavljenu minu i stradala sa svih 47 članova posade.


Poslednja ispravka: Silent Otto (4.12.2012 u 23:13)
Silent Otto je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Silent Otto na korisnoj poruci:
Remedy (1.1.2013)
Stara 4.12.2012, 18:30   #1774
=FI=Ghost
Veteran
 
Član od: 27.5.2008.
Lokacija: Negde u Nemačkoj
Poruke: 1.077
Zahvalnice: 639
Zahvaljeno 326 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: Silent Hunter III

E, gledao sam i ja tu emisiju, samo ne od početka. Zaista zanimljivo. Jedino mi nije jasno kako je ovaj preživeo?
=FI=Ghost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.12.2012, 18:45   #1775
Silent Otto
Veteran
 
Član od: 25.4.2008.
Lokacija: U-99, Type 7C
Poruke: 793
Zahvalnice: 252
Zahvaljeno 219 puta na 140 poruka
Određen forumom Re: Silent Hunter III

Pozdrav FI
Pa preživeo je narednu misiju zahvaljujući mornarskom sujeverju-da žene na brodu donose nesreću.
Naime dok su bili na odsustvu pronela se vest da je neko od moćnika doveo ženu na U-480 kako bi videla to novo tajno oružje.
Po povratku sa odsustva kormilar je zatražio prijem kod svog kapetana a ovaj ga je, ne sačekavši da čuje razlog kormilarovog zahteva za prijem, odmah pitao dali želi premeštaj sa podmornice?
Ovaj je samo potvrdio i to je to.
Silent Otto je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Silent Otto na korisnoj poruci:
=FI=Ghost (4.12.2012), director (6.12.2012)
Stara 6.12.2012, 8:56   #1776
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 174
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: Silent Hunter III

čelična disciplina , ja pomislih mora da je bio ranjen ili bolestan pa nije isplovio na tu misiju.
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.1.2013, 12:19   #1777
Silent Otto
Veteran
 
Član od: 25.4.2008.
Lokacija: U-99, Type 7C
Poruke: 793
Zahvalnice: 252
Zahvaljeno 219 puta na 140 poruka
Određen forumom Re: Silent Hunter III

Ove godine na Berlinskom filmskom festivalu biće prikazan film urađen po ovoj knjizi.
Još će se ispostaviti tačnom ona, više decenija stara, priča o podmornici U-977.
Silent Otto je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Silent Otto na korisnoj poruci:
=FI=Ghost (20.1.2013)
Stara 20.1.2013, 14:34   #1778
=FI=Ghost
Veteran
 
Član od: 27.5.2008.
Lokacija: Negde u Nemačkoj
Poruke: 1.077
Zahvalnice: 639
Zahvaljeno 326 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: Silent Hunter III

Izgleda da je došlo vreme da se opet pročita ova knjiga
=FI=Ghost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.1.2013, 14:56   #1779
Silent Otto
Veteran
 
Član od: 25.4.2008.
Lokacija: U-99, Type 7C
Poruke: 793
Zahvalnice: 252
Zahvaljeno 219 puta na 140 poruka
Određen forumom Re: Silent Hunter III

I to pod hitno.
Ja ću je danas poručiti, pa ćemo videti šta su napisali (nadam se da nije još jedna u nizu nebuloznih teorija zavere).
Pozdrav
Silent Otto je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.1.2013, 23:52   #1780
=FI=Ghost
Veteran
 
Član od: 27.5.2008.
Lokacija: Negde u Nemačkoj
Poruke: 1.077
Zahvalnice: 639
Zahvaljeno 326 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: Silent Hunter III

Otto,

Imaš li na kompu onaj zvuk "Neue funkspruche herr kaleun" (ili kako se već piše) koji je bio sastavni deo GWX moda, ako se ne varam? Ako imaš, da li bi mogao da ga postaviš na net da ga preuzmem?
=FI=Ghost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Silent Hunter V draske73 Simulacije vožnje 336 1.11.2014 19:09
Monster Hunter Portable 3rd _Grotesque_ Konzole 0 5.5.2011 12:42
Silent Hunter IV: Wolves of the Pacific holodoc Simulacije vožnje 84 4.12.2010 22:09
Gigabyte 8600 GT silent NNikola Overklok 1 29.10.2007 12:55
Silent Hunter djgoran Simulacije vožnje 2 16.1.2006 20:24


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:08.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com