Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Kvarovi

Kvarovi Pomoć i informacije u vezi sa neobjašnjivim kvarovima
i nestabilnostima sistema

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 13.8.2012, 13:01   #1
Knindza95
Član
 
Član od: 21.5.2011.
Poruke: 185
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Bug na Display-u (toshiba)

Pozdrav svima, imam mali problem sa laptop-om. Rec je o Toshiba Satellite Pro C855.
Kada je ugasen skroz i ja ga upalim display gde treba da je nesto ispisano (toshiba leading innovation) pri bootovanju, boot screen kod windowsa (7) tada led radi posvetljeno crno kada toga ne bi trebalo biti kao i uvek ne radi uopste. Cujem zvuk da se upalio widnows, ukucam sifru ulogujem se i napamet ugasim kompjuter.

Opet ga upalim i sve se pojavi i radi normalno i bez problema i tako pri svakom gasenju. Kada je na Stand by-u ne ponasa se tako...

Mislio sam da je do Toshiba eco utility ali ne verujem, windows se updatuje ali isto ne verujem da je do toga.... Nemam ideju u cemu bi mogao biti problem...

Ako neko zna neko pametno resenje neka kaze...
Usput nov je tako da verovatno nije kvar, imao je windows instaliran i neke toshiba programe pa sam ih ja brisao i obrisao i neke pptrebne pa opet instalirao i to je opcija....

Unapred hvala...
Knindza95 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
PC - moderna (gaming?) platforma ili 30 godina star frankenštajn na steroidima? bvitnik Brbljaonica 19 3.8.2011 1:33
Linux lošije iskorišćava hardware od Windowsa? rudar Slobodni softver 35 2.8.2011 0:56
Instalacija Retail Snow Leoparda na Asus P5Q-E i slične ploče Mickie Operativni sistemi 60 12.8.2010 10:15
Sigurnost u Win XP OS wog326 Zaštita 5 11.8.2010 14:54


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:42.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com