Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Opšte teme > O SK-u uopšte
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

O SK-u uopšte Opšta rasprava o izgledu i sadržaju časopisa.
Primedbe, predlozi i pohvale su dobrodošli!

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 2.5.2007, 19:51   #1
Dusan_BG
Veteran
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 33 puta na 24 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Dusan_BG
Talking Kritike i sugestije

E pa mislio sam da u ovoj temi govorimo o onome sto nam se ne dopada u svetu kompjutera da bi oni koji ga pisu mogli to daeventualno isprave i da sk postane najbolji domaci casopis za kompjutere, ako vec nije . A ako jeste da postane jos bolji...Ne mislim da recimo preporucujete da smanje broj reklama, jer oni zive i od njih a bez njih ne bi bilo ni casopisa , vec pre svega mislim da komentarisete textove, da kazete sta vam se dopada a sta ne u njima, sta bi trebalo da dodaju a sta da izbace...
Evo da pocnem prvi

1) Recimo mogli bi malo vise paznje da obrate na greske. U ovom broju u dodatku o mp3 plejerima u textu kazu jedno a u tabeli drugo, recimo za tip displeja. Takodje u tom testu su pisali neke bespotrebne stvari za koje je po meni bila dovoljna samo tabela, recimo sta ima od opcija, koju bateriju koristi,kapacitet itd. Dok neke stvari nisu pominjali kao sto su trajanje baterije, kvalitet prijema fm radia, dimenzije plejera, mogli su takodje da kazu jos ponesto o kvalitetu zvuka. Dopalo mi se recimo kada opisu kvalitet samog uredja,da li krcka,pucka i tako jos neke sitnice.

2)Recimo u testovima monitora me nervira sto opisuju kako igleda moniotor, dal je siv, crn, okrugao, kockast i ostale bespotrebne stvari. Ok je sto pomenu kakva je ergonomija i kvalitet monitora i postolja al mislim da bi mnogo vise trebali da opisu samu sliku pa cak i da je uporede sa nekim drugim monitorom koji su vec testirali.

3)Sada cu malo morati da pohvalim gosn. uzelca. Njegovi tekstovi mi se
najvise dopadaju u testovima hardvera mada i on bi trebao da promeni neke stvari. Recimo kada opisuje proc, mb, memoriju trebao bi da kaze i koliki je oc uspeo da ostvari i obavezno da navede kakvo je hladjenje koristio tom prilikom.

Eto od mene toliko, sada ste vi na redu. Mozda se kasnije setim jos necega.
Ako neko misli da necija kritika nije osnovana neka to obavezno kaze...

Poslednja ispravka: Dusan_BG (22.5.2007 u 20:18)
Dusan_BG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Forum: predlozi & sugestije oluja Forum o forumu 5976 26.8.2013 20:11
FF 2 - komentari, mišljenja, kritike... Eni Aplikativni softver 0 25.10.2006 17:23
Predlozi i sugestije za SK ezenkiel O SK-u uopšte 1 6.10.2006 1:51
Malo kritike nije na odmet Covenant O SK-u uopšte 77 3.7.2006 13:56
sugestije na sajt kenta Zanimljive Web lokacije 9 1.2.2006 21:30


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:34.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com