Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.12.2013, 12:20   #1001
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Dark Souls za PC

Ja vidim da se bas lepo zabavljate sa ovom igrom. Meni deluje ogromno i tesko (znam da zvucim ko devojcica, al sta ces), probao sam je jednom preko dzojpeda (kako vecina ljudi kaze da je dobro igrati).

Znam da mi je bila ekstra konfuzna na pocetku, secam se da sam ubio nekog prvog debelog masnog bossa, i da sam posle toga naisao na nekog NPC-a koga sam takodje ubio jelte (pritisnuo sam pogresno dugme) i posle je vise nisam ni palio, jer kolko sam shvatio nema klasicnog save-a, pa sam se smorio tu...
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.12.2013, 15:58   #1002
RexGrammer
Starosedelac
 
Član od: 18.7.2012.
Lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1.258
Zahvalnice: 105
Zahvaljeno 238 puta na 210 poruka
Određen forumom Re: Dark Souls za PC

Citat:
jozvan_Kg kaže: Pregled poruke
Stavise, lore DS-a kida.
Mogu reci da je mnogo bolji nego TES lore. Jedini iz TES serijala koji iole priblizan po kvalitetu ovome, je iz Morrowinda. Zasto ovo kazem, zato sto u TES-u kad zavrsite igru, all is well, svi zive srecno i dugovecno. Ovde, koji god kraj da odaberete, Age of Dark i dalje dolazi, samo ste ga malo odlozili.
Mislim da mesas lore i realizaciju istog u igri. Nisu iste stvari. Meni se lore u DS veoma svideo jer je nekako "prirodan" nema klasican dobar/lost zavrsetak, vec su i jedan i drugi podjednako i dobri i losi. Age of Darkness je u stvari doba coveka, i nije "lose", dok je Age of Fire doba bogova. Na nacin koji je osmisljen u lore-u odrzava se prirodni poredak koji diktiraju jaci. Lik u igrici je nista drugo do isti Gwyn samo kad je bio jaci. Ako izaberes da nastavis doba bogova, doci ce treci koji ce tebe ubiti i istu odluku ce morati da napravi. Ovo me podseca na epizodu Doctor Who-a, onu sa britanijom na brodom i svemirskim kitom
RexGrammer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.12.2013, 1:13   #1003
Morca
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2007.
Lokacija: Copper-city
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 618 puta na 438 poruka
Određen forumom Re: Dark Souls za PC

Citat:
Rainman kaže: Pregled poruke
Ja vidim da se bas lepo zabavljate sa ovom igrom. Meni deluje ogromno i tesko (znam da zvucim ko devojcica, al sta ces), probao sam je jednom preko dzojpeda (kako vecina ljudi kaze da je dobro igrati).

Znam da mi je bila ekstra konfuzna na pocetku, secam se da sam ubio nekog prvog debelog masnog bossa, i da sam posle toga naisao na nekog NPC-a koga sam takodje ubio jelte (pritisnuo sam pogresno dugme) i posle je vise nisam ni palio, jer kolko sam shvatio nema klasicnog save-a, pa sam se smorio tu...
Jeste nezgodna za provaliti stvari, ali to nadoknađuje atmosferom, borbom i nenadmašnim osećajem dostignuća kad rokneš bossa ili otkriješ nešto...ako stisneš pet5u, ne izgubiš živce, vredeće truda. Malo je igara poput ove, u današnje doba.
Morca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Morca na korisnoj poruci:
Rainman (25.12.2013)
Stara 25.12.2013, 1:22   #1004
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Dark Souls za PC

Znam, zato me i vuce non stop da uzmem da je igram. I jos ako me uvuce u njen svet, bb social life, posto vidim da je prilicno velika. Mozda bude neki malo veci popust na steamu pa se otvorim, pocelo da me zamara "krekuj ovo, patchuj ovo", pa necu ni da skidam pirata opet.

wtf. sad je trazim na steamu, ne izbacuje je, al sam nasao neki link, imaju je ljudi, igraju je, ali je nema u prodaji...
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.12.2013, 11:41   #1005
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Dark Souls za PC

GFWL!
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nameless1 na korisnoj poruci:
Rainman (25.12.2013)
Stara 25.12.2013, 12:14   #1006
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Dark Souls za PC

Ima keyova za nju na ovim random sajtovima, i pise da su za steam. Jel mogu ja da aktviram to ili je pisi propalo dok ne izbace gfwl?
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.12.2013, 12:16   #1007
TearDrop
Veteran
 
Član od: 23.5.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 878
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 408 puta na 221 poruka
Određen forumom Re: Dark Souls za PC

Citat:
Rainman kaže: Pregled poruke
Ima keyova za nju na ovim random sajtovima, i pise da su za steam. Jel mogu ja da aktviram to ili je pisi propalo dok ne izbace gfwl?
Aktivira se posve normalno.Uzmi slobodno.Moze cak i box key ako box preferiras.
TearDrop je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku TearDrop na korisnoj poruci:
Rainman (25.12.2013)
Stara 25.12.2013, 18:20   #1008
Morca
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2007.
Lokacija: Copper-city
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 618 puta na 438 poruka
Određen forumom Re: Dark Souls za PC

Igra je često na popustima, trenutno je na Amazonu za 7$, ako imaš US adresu, heh. Ako možeš da prežališ, uzmi je negde (aktivira se na Steamu) i nadaj se da će konačno da maknu jbni GFWL sa nje...probaj i preko GFWL, na kraju krajeva. Ako ti pravi zezancije, lepo instaluj narodnu verziju (crack nije problem, jedina stvar koja je obavezna i kod legit i kod narodne verzije je DSfix), i igraj.
Morca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.12.2013, 21:49   #1009
Morca
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2007.
Lokacija: Copper-city
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 618 puta na 438 poruka
Određen forumom Re: Dark Souls za PC

Dark Souls na Steamu za 6e...kome treba...
Morca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.12.2013, 22:05   #1010
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.540
Zahvalnice: 1.226
Zahvaljeno 1.367 puta na 724 poruka
Određen forumom Re: Dark Souls za PC

Jbt,ne vidim je na Steamu?

Sent from my HTC Desire C using Tapatalk
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.12.2013, 23:39   #1011
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: Dark Souls za PC

Citat:
Morca kaže: Pregled poruke
Igra je često na popustima, trenutno je na Amazonu za 7$, ako imaš US adresu, heh. Ako možeš da prežališ, uzmi je negde (aktivira se na Steamu) i nadaj se da će konačno da maknu jbni GFWL sa nje...probaj i preko GFWL, na kraju krajeva. Ako ti pravi zezancije, lepo instaluj narodnu verziju (crack nije problem, jedina stvar koja je obavezna i kod legit i kod narodne verzije je DSfix), i igraj.
DSfix i DSmfix nisu obavezni, ali olaksavaju zivot kao struja i tekuca voda u kuci Inace krenuo sam ja da igram opet, upokojio gargolje, opalio prvo zvonce i sidjoh u onaj podrum, a tamo me docekase oni duhovi i ubise me u pojam (ubise me i stvarno ) Da li da idem u catacombs sada (lvl 25 sam ) ? BTW roknuo sam slucajno nekog lika koji je tvrdio da ceka nekoga,prodavao je neke miracles skrolove blizu prve vatrice, da li ce to da ima negativne posledice?
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.12.2013, 0:31   #1012
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Dark Souls za PC

Citat:
Morca kaže: Pregled poruke
Dark Souls na Steamu za 6e...kome treba...
Link plox. Ja ga ne vidim ^^
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.12.2013, 4:16   #1013
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.833 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dark Souls za PC

Citat:
Dreamfall kaže: Pregled poruke
DSfix i DSmfix nisu obavezni, ali olaksavaju zivot kao struja i tekuca voda u kuci Inace krenuo sam ja da igram opet, upokojio gargolje, opalio prvo zvonce i sidjoh u onaj podrum, a tamo me docekase oni duhovi i ubise me u pojam (ubise me i stvarno ) Da li da idem u catacombs sada (lvl 25 sam ) ? BTW roknuo sam slucajno nekog lika koji je tvrdio da ceka nekoga,prodavao je neke miracles skrolove blizu prve vatrice, da li ce to da ima negativne posledice?
To dole ide mnooooogo kasnije. Nakon gargojla ides u Lower Undead Burg da ubijes Capra Demon pa onda u Depths. Koliko sam ja upucen Katakombe ides tek nakon Quelaag's Domain tj. nakon drugog zvona. Mozda moze i ranije mada nisam siguran. Ja sam isao depths>blighttown>Quelaag pa onda katakombe. Katakombe su ti opcione.
Ubio si ovog lika http://darksouls.wikidot.com/petrus-of-thorolund?

Ako jesi onda si gresnik i par NPC-jeva ce te napasti kasnije kod Firelink Shrine-a. Odes kod http://darksouls.wikidot.com/oswald-of-carim da te oslobodi greha (za odredjenu cenu nalazi se odmah nakon gargojla) pre nego sto krocis u Firelink Shrine da te ne bi napali ti NPCjevi jer mislim da su oni nesto bitniji za dalju igru (pre svega ova gospodjica http://darksouls.wikidot.com/rhea-of-thorolund)

Mozda bolje da sacekas nekog iskusnijeg ovde da ti da savet, da ne trosis duse na oprost greha ukoliko je Rhea dostupna i nakon napada.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Dreamfall (27.12.2013)
Stara 27.12.2013, 8:59   #1014
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.124
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 388 puta na 197 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: Dark Souls za PC

Prica oko "torlundjana" moze da se zavrsi na par nacina, ubijanje Petrusa u sustini i nije toliko lose. Uvek imas new game +(++,+++) da vidiš kako bi se stvari razvijale da ga nisi overio. Nemoj da brineš oko toga.
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Apostrof na korisnoj poruci:
Dreamfall (27.12.2013)
Stara 27.12.2013, 9:40   #1015
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: Dark Souls za PC

Ma zbog sjajnog PC porta, dok sam gledao nesto u meniju, kliknem i slucajno zama'nem i zveknem co'eka, posle je on mene napao, nisam imao izbora, morao sam da ga roknem Mislim da ce Mr. Oswald doci do istog zakljucka za par 'iljada dusa BTW onaj zmaj sto se parkirao na mostu, jel njega upokojavam na kraju?
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.12.2013, 16:00   #1016
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.833 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dark Souls za PC

Citat:
Dreamfall kaže: Pregled poruke
Ma zbog sjajnog PC porta, dok sam gledao nesto u meniju, kliknem i slucajno zama'nem i zveknem co'eka, posle je on mene napao, nisam imao izbora, morao sam da ga roknem Mislim da ce Mr. Oswald doci do istog zakljucka za par 'iljada dusa BTW onaj zmaj sto se parkirao na mostu, jel njega upokojavam na kraju?
Njega mozes malo kasnije, nije tezak ukoliko mu znas cakicu (postoji na netu par tutorijala). Mada ti treba malo jaci DPS kako bi zaobisao njegov automatski regen nakon 50%. E da, ako vec nisi, pozabavi se sa njegovim repom, dobices oruzje koje je idealno za pocetak avanture.

Drake Sword
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Dreamfall (27.12.2013)
Stara 27.12.2013, 21:03   #1017
Morca
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2007.
Lokacija: Copper-city
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 618 puta na 438 poruka
Određen forumom Re: Dark Souls za PC

DOSTA SA DRAKE SWORDOM!

Zašto se svima pokazuje kako da ga uzmu, i time osakate igru? Da, Drake Sword je jak za taj level. Ali!

Prvo, navučeš se na njega i 1-shotovanje mobova i ne stigneš da uvežbaš sebe, svoje reflekse i veštinu, ne stigneš da isprobaš druga oružja (postoji hrpa oružja u početnom delu igre koja su odličan end-game izbor - Claymore, Zweihander, Halberd, Katana...), da upoznaš njihove mogućnosti i limite...onda stigneš u Sen's i odjednom taj Drake Sword postane slab a ti nemaš pojma čime da ga zameniš, šta je dobro, nisi apgrejdovao ništa od drugih oružja jer si utripovao da je on najjači na svetu celom...i šta onda?

Onda - drugo: skontaš da možeš da ga apgrajduješ ali vidiš da ti treba 10000 duša i Dragon Scales...odakle? A i da nađeš, taj mač je takav krš kad se apgrajduje da se apsolutno ne isplati...neko 5udsko oružje dovedeno na +5 je mnogo bo5i izbor od Drake Sworda. I omogućiće ti na naučiš igru kako treba...

(da ne govorimo o R2 iliti strong attacku Drake Sworda...upotrebiš ga 2-3x i onda trt! - weapon broken - a nemaš gde i čime da ga popraviš...i dok se dovučeš do Andrea...)

Drake Sword je noob trap.

@Dreamfall: nije strašno ako si ubio Petrusa...nije preterano bitan. Prodaje Heal spell i deo je jednog questa ali ćeš igru moći normalno da pređeš i bez njega. Kovači su jedini sa kojima se ne bih kačio. Ako nekog razbesniš, možeš otići kod Oswalda u Bell Toweru i bukvalno kupiti "oproštaj" (cena zavisi od tvog levela, ume da bude skupo). Gledaj da ne napadaš NPC-je. Neke možeš ubiti bez ikakvih posledica, kod nekih njihova smt triggeruje neki događaj...ako ubiješ Firekeepere, dobijaš njihovu dušu kojom možeš da apgrejduješ Estus kod drugog Firekeepera...neću ti otkrivati sve, ostaviću te da uživaš i otkrićima, igra je mnogo komplexnija no što deluje.

Inače, ni Catacombs ni New Londo nisu gde treba da ideš u početku...traži stepenište koje ide naviše sa strane Firelink Shrinea...

Crveni zmaj se zove Hellfire Drake...i VEOMA je zaheban ne bih se cimao, da sam na tvom mestu...
Morca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Morca na korisnoj poruci:
Dreamfall (27.12.2013)
Stara 27.12.2013, 21:30   #1018
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.833 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dark Souls za PC

Po cemu osakati igru ne razumem? Zasto mu ne bih pokazao za taj mac?
Ne bih se bas slozio da je noob trap, meni je odlicno sluzio u pocetku, dosta je pomogao i kada je naisao bolji scaling i bolje orudje samo sam ga zamenio. Nit sam izgubio osecaj nit sam osakacen na bilo koji nacin niti prevaren. Kao sto i rekoh odlican mac ZA POCETAK i preporucio bih da ga uzme jer ce mu biti lakse. Ja sam zahvaljujuci njemu naucio da igram lepo, bez preteranih stresova i muka. Nije u pitanju nuklearna fizika da se sad ne znam ni ja koliko navikne na njega pa da je nesposoban da posle koristi drugo orudje. Samo ne sme da ga nadogradjuje jer mu se ne isplati, cim mu dodje bolji scale samo zameni....nista komplikovano.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Dreamfall (28.12.2013)
Stara 27.12.2013, 21:41   #1019
jozvan_Kg
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 8.11.2005.
Lokacija: Arcship Bizymandias, Detritus Ring
Poruke: 1.995
Zahvalnice: 1.572
Zahvaljeno 822 puta na 457 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku jozvan_Kg
Određen forumom Re: Dark Souls za PC

Drake sword je dobro oruzje za likove koji prvi put igraju DS, da se malo naviknu i da im pomogne na pocetku.
Sa druge strane, ja licno koristim koplja i halberde bez stitova, mnogo mi je zanimljivije tako da igram, jer moram da pazim kako napadam i sta radim, jer skoro sva koplja i halberdi imaju onaj efekat zanosenja ako ne povezes napad lepo...sto u kombinaciji sa pojedinim neprijateljima znaci insta bonefire.
http://darksouls.wiki.fextralife.com...Progress+Route
Veoma lepo prikazan dijagram koje lokacije posecivati kojim redosledom, zavisno od toga koliko ste upoznati sa DS svetom.
jozvan_Kg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku jozvan_Kg na korisnoj poruci:
Dreamfall (28.12.2013), pentraksil (27.12.2013)
Stara 27.12.2013, 22:11   #1020
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.833 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dark Souls za PC

Citat:
jozvan_Kg kaže: Pregled poruke
Drake sword je dobro oruzje za likove koji prvi put igraju DS, da se malo naviknu i da im pomogne na pocetku.

Upravo. Ja sam se tako fino naucio, nikakvih problema nisam imao sa promenom orudja i sa navikavanjem, kasnije mi je dosta lakse bilo. Krecem se dosta, cak koristim i parry, backstab....milina. Vidim da dosta ludi naziva ovaj sword noob trap samo ne znam po cemu. Samo bez nadogradjivanja jer se ne isplati, i promenis ga nesto kasnije kada naidje bolji scale....toliko. Nije Dreamfall bas tolika nubara da se toliko zezne oko nadogradnje ili da ne moze da se navikne posle. Zato smo mi tu da ga upozorimo. Kao sto rekoh meni je nenormalno pomogao i uz njega sam naucio sustinu DS borbe.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Dreamfall (28.12.2013)
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Warhammer 40,000: Dark Millennium Online Thuzar MMORPG igre 14 20.3.2014 20:33
The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena DeCoy Akcione igre 196 22.3.2011 16:54
Dark Seed Patton Avanturističke igre 13 25.4.2010 13:25
Dark Fall 3: Lost Souls MarkoNI Avanturističke igre 19 24.3.2010 20:25
Dark Earth Erdeljan Boris Akcione igre 6 12.6.2006 17:58


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:47.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com