Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 20.9.2012, 9:39   #141
DanteX
Član
 
Član od: 28.3.2010.
Lokacija: Leskovac
Poruke: 67
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 10 puta na 9 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku DanteX
Određen forumom Re: Borderlands 2

Ja apsolutno mrzim FPSove pa ih stoga i ne igram,ali sam prvi borderlands zavoleo zbog lepe grafike,okruzenja,humora i jednostavno mi se dopalo da hunterom raznosim glave...

E sad,dvojka ima sve sto sam voleo u kecu plus mnogo bolji humor...sto se tice deja vu osecaja,sto se mene tice svaki genericki FPS je deja vu,pa zaboga CoD svake godine izbacuje istu stvar i nijednom se niko ne zali,odmah svi pohrle...svaki GTA je isti prethodnom samo u novom okruzenju pa se niko ne zali...

Deja vu osecaj je normalan zato sto se igra odvija na istoj planeti sa istom prelepom cell chading grafikom ali na drugim lokacijama.Deja vu se javlja jer ponovo pucate u suludom akcionom stilu.Ja zaista ne znam sta su ljudi ocekivali od ove igre pa da se zale na deja vu.Ja sam ocekivao bas ono sto sam i dobio i prezadovoljan sam igrom...
DanteX je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2012, 11:51   #142
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.368
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.997 puta na 7.041 poruka
Određen forumom Re: Borderlands 2

U potpunosti se slažem sa konstatacijom da je ovo Borderlands 1.5 mada opet to ne mora da bude loša stvar, posebno jer je prvi BL bio izvanredna igra.

Deja vu u smislu da je početak gotovo identičan kao u prvom delu, mogli su bar malo da se potrude i smisle neku novu foru
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
acinic (22.9.2012)
Stara 20.9.2012, 12:31   #143
DanteX
Član
 
Član od: 28.3.2010.
Lokacija: Leskovac
Poruke: 67
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 10 puta na 9 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku DanteX
Određen forumom Re: Borderlands 2

Realno meni prica ni u prvom ni sad nije preterano bitna...kao i u vecini hack 'n' slash igara(mislim da je Borderlands h'n's FPSa),prica je ovde samo da ti da razlog da lisis zivota sve sto ti stane na put...isto vazi i za side questove,oni su tu da ti daju jos dodatnih razloga da tamanis...mada nisu bas smorni,jeste da se vrte na iste fore,ali je humor uvek tu da me zabavi,a pored toga,ovo je ipak FPS,nema tu previse prostora za raznolikost...

Sve u svemu,bas uzivam u igri...i uvek mi prija ovakva grafika,nije super realna ali je raznolika,mastovita i sa pristojnim koloritom...

A sad nazad na Pandoru...
DanteX je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2012, 17:12   #144
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.150
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.053 puta na 1.268 poruka
Određen forumom Re: Borderlands 2

Oh duboko sam vec zasao u igranje...i moram reci da prica ima neke vrlo zanimljive obrte. Vrlo sam zadovoljan igrom (nadam se samo da ce povremeni problemi sa teksturama biti ispravljeni) inace klasa koju vodim jeste comando (po meni best opcija) i meni je odlicna...cak i bolja nego kec

Now back to Pandora
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2012, 20:04   #145
Densetsu
Veteran
 
Član od: 6.2.2007.
Poruke: 880
Zahvalnice: 130
Zahvaljeno 196 puta na 147 poruka
Određen forumom Re: Borderlands 2

Definitivno Borderlands 1.5, ali meni to uopste ne smeta. Co-op je i dalje sjajan.
Densetsu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Densetsu na korisnoj poruci:
acinic (22.9.2012)
Stara 21.9.2012, 11:54   #146
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.726
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Borderlands 2

Ajmo, gde su ti ljudi za coop?
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.9.2012, 15:35   #147
marko@@1983
Član
 
Član od: 11.9.2009.
Poruke: 147
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 19 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Borderlands 2

Drugari imam sledecu situaciju...danas je trebao da mi stigne ultimate loot chest edition,ali kao i obicno u ovoj zemlji sve kasni,tako da me danas zvali iz radnje i rekli da ce kasniti sa isporukom dve nedelje.hoce da mi daju standardnu kopiju B2 dok mi ultimate ne stigne,tako da cu da imam dve iste igre,a koji ce mi djavo...ta standardna kopija mi sutra stize,tako da ko zeli,neka mi se javi na PM,dacu je za skoro upola cene nego u radnji.jedino sto moram da zadrzim tu kopiju dok mi ne stigne ultimate,sto znaci da bude kod mene jos dve nedelje jbg...ko zeli,neka se javi.ja sam sa juga,ako smo blizu dobice na ruke,ako smo daleko,posta i tako to
marko@@1983 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.9.2012, 16:35   #148
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.726
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Borderlands 2

Citat:
marko@@1983 kaže: Pregled poruke
Drugari imam sledecu situaciju...danas je trebao da mi stigne ultimate loot chest edition,ali kao i obicno u ovoj zemlji sve kasni,tako da me danas zvali iz radnje i rekli da ce kasniti sa isporukom dve nedelje.hoce da mi daju standardnu kopiju B2 dok mi ultimate ne stigne,tako da cu da imam dve iste igre,a koji ce mi djavo...ta standardna kopija mi sutra stize,tako da ko zeli,neka mi se javi na PM,dacu je za skoro upola cene nego u radnji.jedino sto moram da zadrzim tu kopiju dok mi ne stigne ultimate,sto znaci da bude kod mene jos dve nedelje jbg...ko zeli,neka se javi.ja sam sa juga,ako smo blizu dobice na ruke,ako smo daleko,posta i tako to
To se desavalo ljudima vec, i koliko znam, oni otvore taj tvoj paket i posalju ti kod za igru...tako da ne dobijas dve igre, vec samo da ne bi cekao posalju ti tvoj kod...tako su barem u inostranstvu radili...

Igrao sam danas malo vise, igra kida, svaki segment su unapredili!
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.9.2012, 16:49   #149
marko@@1983
Član
 
Član od: 11.9.2009.
Poruke: 147
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 19 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Borderlands 2

nex to onda znaci da mogu da mi posalju samo kod,a sandardno pakovanje mi vec poslali,znaci nema nista od onog steelcase-a u collectors editionu u kome je upakovana igra??nisam bolestan za metalnom kutijom za igru,boli me uvce,ali dao sam nenormalne pare i hocu sve u toj velikoj kutiji a ne da je oni otvaraju.e pa mislim da cu da prekidam celu akciju,ovo nije u redu uopste.hvala na informaciji nex
marko@@1983 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.9.2012, 16:52   #150
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.726
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Borderlands 2

Citat:
marko@@1983 kaže: Pregled poruke
nex to onda znaci da mogu da mi posalju samo kod,a sandardno pakovanje mi vec poslali,znaci nema nista od onog steelcase-a u collectors editionu u kome je upakovana igra??nisam bolestan za metalnom kutijom za igru,boli me uvce,ali dao sam nenormalne pare i hocu sve u toj velikoj kutiji a ne da je oni otvaraju.e pa mislim da cu da prekidam celu akciju,ovo nije u redu uopste.hvala na informaciji nex
Raspitaj se kod njih, po meni, najbolji potez je da ti otvore i posalju kod, ti aktiviras i igras, a u medjuvremenu ti oni posalju i dobijas fizicke stvari za nedelju dve...
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.9.2012, 19:38   #151
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Borderlands 2

Prvi deo me smorio, ovaj nekako mi legao (kao da je popunio neke stvari koje su nedostajale)...makar prvih 30min
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.9.2012, 23:29   #152
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.150
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.053 puta na 1.268 poruka
Određen forumom Re: Borderlands 2

Spoiler za presao main story:
Kompletirao main story...epic nema sta mada (mislim da nije spojler) kraj ostavlja jasnu poruku da se cekaju nastavci (bilo kao DLC ili ful igra) inace finale sa Jackom je ekstra odradjeno (play and see) a plot twistovi su takodje odlicno doprinose celokupnom utisku koji ova igra ostavlja na mene...da skratim igra je odlicna i za mene je ovo jedna od igara koja treba da figurise za igru 2012...a sad back to Pandora da se malo side quest-uje (ima jos oko 40% teritorija koje nisam otkrio)

Poslednja ispravka: Exia (22.9.2012 u 3:00)
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Exia na korisnoj poruci:
Belphegor (22.9.2012), Ichigo222 (25.9.2012)
Stara 22.9.2012, 13:44   #153
Belphegor
V.I.P. Programiranje
 
Član od: 29.8.2007.
Lokacija: Valjevo
Poruke: 1.349
Zahvalnice: 983
Zahvaljeno 371 puta na 280 poruka
Određen forumom Re: Borderlands 2

IMO, igra je fantasticna.
Spoiler za Spoiler:

Ja idem sve redom quest-ove. Prvo sve side q. pa onda main. Naleteo sam i na par skrivenih quest-ova, a narocito mi se svidja onaj sa 3 valve koje aktiviraju wave-ove protivnika. Prilicno je izazovno.

Nisam uspeo da resim jedan gde treba da se nadju 2 skrivena "vault" simbola. Pronasao sam samo 1.

Back to pandora.
Belphegor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.9.2012, 14:55   #154
zvjer
Banned
 
Član od: 12.9.2007.
Poruke: 1.579
Zahvalnice: 744
Zahvaljeno 471 puta na 264 poruka
Određen forumom Re: Borderlands 2

Citat:
Shonkas kaže: Pregled poruke
Prvi deo me smorio, ovaj nekako mi legao (kao da je popunio neke stvari koje su nedostajale)...makar prvih 30min
I mene kada sam ga prvi put probao. A onda procitam da je igra kombinacija Diabla i Fallouta, probam je opet i dopadne mi se.

Sada je igram i bas je super.

A Borderlands 2 cu igrati ako uspem da se trampim za Guild Wars 2.
zvjer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.9.2012, 19:11   #155
acinic
Član
 
Član od: 8.7.2007.
Lokacija: Paraćin
Poruke: 362
Zahvalnice: 486
Zahvaljeno 34 puta na 29 poruka
Cool Re: Borderlands 2

Borderlands 1.5 ili mozda cak Borderlands 1,2 I pored noviteta druga igra ne pruza istu kolicinu zabave kao u prvom delu! Efekat vec vidjenog. Mada ima vise akcije nego u prvoj igri. Cak su i preterali sa akcijom. Veci je broj protivnika koje morate da eliminisete. Nazalost ta eliminacija protivnika nije unapredjena. Protivnici se na isti nacin ponasaju kao i u prvoj igri! Turret je veoma vazan element kada se na vas obrusi horda neprijatelja. Zanimljiv je naziv Turret-a. Nesto kao Gnu Linux turret.
acinic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.9.2012, 19:28   #156
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.726
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Borderlands 2

Citat:
acinic kaže: Pregled poruke
Borderlands 1.5 ili mozda cak Borderlands 1,2 I pored noviteta druga igra ne pruza istu kolicinu zabave kao u prvom delu! Efekat vec vidjenog. Mada ima vise akcije nego u prvoj igri. Cak su i preterali sa akcijom. Veci je broj protivnika koje morate da eliminisete. Nazalost ta eliminacija protivnika nije unapredjena. Protivnici se na isti nacin ponasaju kao i u prvoj igri! Turret je veoma vazan element kada se na vas obrusi horda neprijatelja. Zanimljiv je naziv Turret-a. Nesto kao Gnu Linux turret.
Iskreno, ne znam o cemu pricas, mozda i najbolje poboljsanje je napucavanje...mnogo je zadovoljavajuci osecaj kad eliminisete protivnika...

Pa zaboga, samo se seti snajpera u kecu i ovde...nebo i zemlja, da ne pricam za RPG i elementalno oruzje....

Cini mi se da igras sam, samo cu ti reci da sa brojem saigraca, zabava i sam utisak o igri eksponencijalno (?)(nisam dobar sa matom) raste, tako da vidi sa nekim da zaigras, da ne pricam sto ce neprijatelji biti mnogo tezi, ali zato i loot bolji...
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.9.2012, 19:45   #157
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Borderlands 2

Jel ima zaintersovanih za co-op? Sad sam ''narucio'' igru, trebalo bi vec sutra da je tu ( ko zna, mozda i veceras, postari rade do kasno ).

Ako ima zaintersovanih ( preko tungle ) posaljite PM pa cemo se dogovoriti za koju partiju .
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.9.2012, 20:53   #158
goranmax
Veteran
 
Član od: 4.4.2012.
Lokacija: Vranje
Poruke: 772
Zahvalnice: 1.413
Zahvaljeno 341 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Borderlands 2

Naizgled nema mnogo poboljsanja u odnosu na prvi deo, ali samo naizgled. Sve promene su odradjene ispod haube, napucavanje dovedeno skoro do savrsenstva, raznovrsnost i raznolikost oruzja, okruzenje mnogo sire/detaljnije/raznovrsnije, protivnici raznovrsniji i brojniji, atmosfera sjajna, grafika za nijansu bolja, humor kao slag na tortu

Spoiler za humor:
(Banditi u helikopterima koji pevaju "Ride of the Valkyries" dok napadaju, priceless!)

Realno Gearbox je odradio sjajan posao jer nije dirao nista sto je tako dobro funkcionisalo u prvom delu, sve su dodatno izbrusili i unapredili.
Od mana koliko sam video do sad (tek oslobadjam Rolanda) mogao bih da navedem samo precesto respawnovanje protivnika (kao i u prvom delu), na nekim mestima jos dok se nalazim u zoni koju sam ocistio.

Cini mi se da je igra dosta laksa od keca, retko mi se desava da zaginem (ne znam da li zbog boljeg napucavanja i sireg prostora za manevrisanje (ili sam postao toliko dobar mada nisam preterani ljubitelj FPS-a) ili je Gunzerker dosta jaci od Rolanda iz keca.

Definitivno najozbiljniji kandidat za GOTY!
goranmax je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.9.2012, 21:04   #159
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.456
Zahvalnice: 3.920
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: Borderlands 2

Kakav GOTY, tek treba da dodju Dishonored i FC3.
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.9.2012, 21:10   #160
goranmax
Veteran
 
Član od: 4.4.2012.
Lokacija: Vranje
Poruke: 772
Zahvalnice: 1.413
Zahvaljeno 341 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Borderlands 2

Citat:
filpan kaže: Pregled poruke
Kakav GOTY, tek treba da dodju Dishonored i FC3.
Kazem, kandidat!
goranmax je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Borderlands ! dzonihsv Akcione igre 325 4.4.2019 9:40
Najbolje igre 2009. godine Nenad Vasovic Tekstovi u SK 196 21.2.2010 1:55


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:56.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com