Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Programiranje > Pravljenje igara
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Pravljenje igara Programski jezici, tehnike, alatke u službi pravljenja igara...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 17.4.2011, 12:15   #141
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.134
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.354 puta na 693 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Project FPTD

Ne znam dal si probao, ali zadnji v0.2 release mozes skinuti odavde.

Za v0.3 ne znam tacno kad ce izaci, dobio sam modelarsku podrsku pa ne bih bez bolje grafike da izbacujem javni release. Closed testing ce biti fokusiran samo na feature/mehaniku, par ljudi sa ove teme ce dobiti LP sa linkom kada bude trebalo (do pocetka maja cenim).

Sto se tice Ariliente trenutno je na pauzi (citaj: puklo) izdo nas stari modelar.

EDIT: Al' si brz Highlanderu, sad ce jedan LP pa se dogovaramo.
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Andross na korisnoj poruci:
Dreamfall (17.4.2011)
Stara 17.4.2011, 12:55   #142
Highlander
information junkie
 
Avatar korisnika Highlander
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: MAX Highlands
Poruke: 2.160
Zahvalnice: 616
Zahvaljeno 686 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Highlander Slanje poruke preko Skypea korisniku Highlander
Određen forumom Re: Project FPTD

Citat:
Andross kaže: Pregled poruke
Ne znam dal si probao, ali zadnji v0.2 release mozes skinuti odavde.

Za v0.3 ne znam tacno kad ce izaci, dobio sam modelarsku podrsku pa ne bih bez bolje grafike da izbacujem javni release. Closed testing ce biti fokusiran samo na feature/mehaniku, par ljudi sa ove teme ce dobiti LP sa linkom kada bude trebalo (do pocetka maja cenim).

Sto se tice Ariliente trenutno je na pauzi (citaj: puklo) izdo nas stari modelar.

EDIT: Al' si brz Highlanderu, sad ce jedan LP pa se dogovaramo.
Pa tek sad sam slobodan, a bolje ikad nego nikad.
Highlander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.5.2011, 2:13   #143
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: Project FPTD

Any progress? Skroz ste zaboravili na nas komrade forumase, zeljne nove beta verzije igre
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dreamfall na korisnoj poruci:
~Raf~ (24.5.2011)
Stara 25.5.2011, 16:33   #144
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.134
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.354 puta na 693 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Project FPTD

Trenutno je bio period zastoja zbog kraja skole, mature, prijemnog itd, ali krenulo je da se radi opet

Ispravio sam neke bagove, osposobio kontrole za dzojstik kolko tolko (360 il bilo koji sa analogom) i portovao igru na NeoAxis 1.0 sto je donelo mnogo brza ucitavanja (kod prve mape sa 35 sekundi na cak 11!), malo veci frejmrejt, novi PhysX sa driverless modelom (nema potrebe za PhysX softverom) i MacOS X kao novu platformu (though treba naci Mac za testiranje ).

Trenutno radim na targeting sistemu, pa kada to odradim sklapam verziju za closed testiranje
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2011, 10:20   #145
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.134
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.354 puta na 693 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Project FPTD

Ziv sam, uradih novi feature - tactics.

U kratkim crtama omogucio sam da se promeni sistem targetovanja kripova. Imamo primarnu i sekundarnu taktiku - sekundarna se izvrsava ako primarna "pukne" (tipa nema usporenih kripova u blizini, gadjaj najblizeg). Takodje sekundarna taktika je zakljucana i moze se otkljucati preko upgrade-a, sa kojim u paketu idu jos par korisnih taktickih opcija.

U videu je sve receno
http://www.indiedb.com/games/project...rview#imagebox

Project FPTD - Tactics Overview
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2011, 19:53   #146
irreal
V.I.P. Programiranje
 
Član od: 9.1.2009.
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo
Poruke: 1.157
Zahvalnice: 83
Zahvaljeno 448 puta na 303 poruka
Određen forumom Re: Project FPTD

samo bi zeleo da napomenem, ne znam da li si video i koliko pratis, al double fine izbacuje uskoro novu igru u tower defense fazonu.

Trenched se zove.

Po obimnom gameplay snimku koji su pustili igra deluje skroz ok, ne ocekujem mega hit, al deluje da moze da bude jako fina.

ako nisi vec, vredi pogledati, mozda ti da neku zanimljivu ideju za "pozajmljivanje" u FPTD.
irreal je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2011, 22:01   #147
siv0nja
Član
 
Član od: 21.2.2010.
Lokacija: Subotica
Poruke: 85
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 31 puta na 17 poruka
Određen forumom Re: Project FPTD

Lepo je videti da projekat nije ugasen , ali je tuzno sto jos uvek nema modelara , evo moj komentar na ono sto sam video , kao dugogodisnji gamer ali i kao developer , moram da ti priznam da mi se nimalo ne svidja nova kako si je nazvao "taktika", naime prvenstveno za pohvalu je da si hteo nesto novo da ubacis u TD igre ,ali je sam FP sasvim dovoljan od novina ovde, po meni si dodatno zakomplikovao igru i na taj nacin ces odbiti mnoge igrace , veruj mi ,ljudi bas i ne vole previse da zamaraju mozak u zadnje vreme , pre su ljudi voleli mozganje ,ali danas ne , kao sto je nekad neko davno rekao ,ubij me ako znam ko " nekada je MALO njih imalo kompjuter i znali su MNOGO , danas MNOGO njih ima kompjuter i znaju MALO" tako je i sa igrackom populacijom koja se vise ne lozi na Point & Click avanture , vec kad vide da je nesto poput toga odmah krenu da deinstaliraju igru, znaci poenta je da igra bude prosta , da ima taj neki da kazem RPG elemenat kako bi igraca motivisala da napreduje sve vise , a komplikovani sistem targetovanja neprijatelja !!! WTF ,OMFG ???!! kome to treba ,pogotovo u nekoj da kazemo "neozbiljnoj" atmosferi, ljudi vole jednostavne igre imaj to na umu ,prosla su vremena okorelih gamera koji crtaju mape u "Eye of Beholder" ,prosla su vremena onih koji zapisuju cene robe u "Elite" , moj savet je da se bacis na Multi player dok ne dodje pravi modelar ,mada za jedan dobar online okrsaj imas previse materijala.

Poslednja ispravka: siv0nja (6.6.2011 u 22:05) Razlog: typo x 100 :)
siv0nja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.6.2011, 23:05   #148
fingerprint
Veteran
 
Član od: 5.11.2006.
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Poruke: 1.121
Zahvalnice: 394
Zahvaljeno 594 puta na 222 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku fingerprint Slanje poruke preko Yahooa korisniku fingerprint
Određen forumom Re: Project FPTD

Ne slazem se bas sa sivonjom, mislim da su taktike super stvar. Mada realno mozda nece imati preteran uticaj kada se mapa pretvori u opstu krljacinu gde sve seva i puca, ali to se mora proveriti XD . Iskreno, mislim da je interfejs za taktike dovoljno prost da se ljudi ne zbune, a prčkanje po njemu svakako ne mora biti obavezno. Čak šta više, možeš da ubaciš "imbecil mod" za ljude koji se plaše još jednog upgrade slot-a :P . Ne bih se složio sa siv0njom ni da ljudi više ne vole da razmišljaju u igrama : ceo RTS žanr se bazira upravo na strategiranju i taktiziranju, a TD igre se dobrim delom uklapaju u taj žanr i privlače takvu publiku. U stvari cela ideja TD igara je pametno postaviti kulice da se odbranis od neprijatelja, definitivno ne nesto sto zahteva reflekse više nego mozganje.

Ono što mi se ne svidja kod pravljenja kulica je što vreme do sledećeg talasa nastavlja da teče dok se kulica pravi (a igrač ne može da radi ništa drugo) čime se efektivno ograničava broj kulica koje možeš da napraviš u pauzama, što nije dobro. Ako sam dobro primetio, činilo mi se da je progress bar "modalan" i da ne možeš ništa da praviš dok to traje, iako vreme teče.

Šteta za modelare, btw, nadam se da će se uskoro naći neko voljan da radi na igri

U međuvremenu, možda ti ovo bude od koristi :
BAA
fingerprint je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.6.2011, 19:12   #149
siv0nja
Član
 
Član od: 21.2.2010.
Lokacija: Subotica
Poruke: 85
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 31 puta na 17 poruka
Određen forumom Re: Project FPTD

@finger

prijatelju ne moras se slagati sa mojim stavovima , mislim sve ok ,tu smo da iskazemo svoje misljenje i da pomognemo koliko mozemo jedni drugima , i ja licno volim komplikovanije igre ,a ovakvih kao sto smo mi je malo u danasnje vreme , to sam hteo reci , a sad ako zeli uspeh moze ga postici na oba nacina , ali opet mislim da je laksi nacin ako privuce sto vise igraca koji bi ovo igrali , a koliko je brilijantnih ideja propalo samo zato sto su bile naprosto genijalne ali su nazalost ostale neshvacene ...e sad ova igra nije bas da bi se okarakterisala kao super genijalna ...nadam se da me shvacas sta pisac zeli da kaze

i ajde ostali pomozite coveku dajte neki feedback , danas sutra nacicete se u istoj ili slicnoj situaciji kao Andross i bicete prosto gladni komentara ,nebitno ako se slazete ili ne samo reciti sta vam se dopada a sta ne ...prosto kao pasulj

P.S dobar ti klip hehehe sta sve moze sa jednom ovcom da se uradi ako imas ideju
siv0nja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.6.2011, 19:10   #150
~Raf~
Član
 
Član od: 26.2.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 157
Zahvalnice: 44
Zahvaljeno 59 puta na 37 poruka
Određen forumom Re: Project FPTD

Pa ja sam poruku ostavio jos u decembru. Tada sam rekao da fali:
-optimizacija da igra ne usporava na 20fps kad izbije guzva (mozda se treba kao i sanctum koji je iskocio u medjuvremenu da koristis Unreal endzin)
-efekti da znam da sam pogodio neprijatelja
-vise oruzja koja bih kupovao, apgrejdovao; bilo bi zanimljivo da mogu da kupim i vise puca pa npr. pucam nekim raketnim luncherom a onda ako zatreba izvadim pucu za usporavanje neprijatelja i ostavim posao ubijanja kulama; jaca oruzja ti daju mogucnost da stekas, stekas pa kupic pucu koja je jaka ko 3 kule i boli te uvo znaci vise opcija igracu
-neko muzicko przenje u pozadini mada to uvek mogu i sam da pustim
-mislim da bi fps strana bila malo ukljucenija i imala vise smisla kada bi neki protivnici pucali na mene, ili kad bi precizan pogodak u glavu protivnika nosio vise damagea (onda ima smisla u prodavnicu ubaciti i neki armor)
-coop bi bio ludnica ili neki multiplayer po principu dote (ja i protivnik postavljamo kule, ubijamo jedan drugog ili tudje kripove, kupujemo oruzja i unapredjenja, levelujemo se...aaaa toliko mogucnosti);
-sto se mapa tice i jedna mi je dovoljna ali treba ubaciti neke stvari odozgo da bi atmosfera bila nabijena akcijom i znojenjem

Novu verziju cekam li cekam a ovaj andros se samo zaj...ava.
~Raf~ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2011, 13:15   #151
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.134
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.354 puta na 693 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Project FPTD

Efekti za pogodak neprijatelja i hitboxovi su ubaceni jos odavno
Protivnici koji napadaju igraca ce biti ubaceni, kao i neka vrsta coop multiplejera. Mada ce od sada dosta stvari biti placeholder s'obzirom da nemam graficara.
Takodje dajte ljudi komentarisite, feedback o "taktikama" je veoma pozeljan...
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2011, 13:16   #152
fingerprint
Veteran
 
Član od: 5.11.2006.
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Poruke: 1.121
Zahvalnice: 394
Zahvaljeno 594 puta na 222 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku fingerprint Slanje poruke preko Yahooa korisniku fingerprint
Određen forumom Re: Project FPTD

Nego bre, kad cemo mi da dobijemo trenutnu verziju da poigramo D: ?
fingerprint je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2011, 21:50   #153
~Raf~
Član
 
Član od: 26.2.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 157
Zahvalnice: 44
Zahvaljeno 59 puta na 37 poruka
Određen forumom Re: Project FPTD

Bilo bi lepo kad bi bar jednom mesecno okacio demo da ga probamo bar mi sa foruma pa cemo ti dati feedback. Meni su taktike ok. Verovatno bi mi sve bile na defaultu ali lepo je znati da ako dodje do problema mogu da podesim kulu da radi bas onako kako ja to hocu.
~Raf~ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2011, 17:45   #154
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.134
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.354 puta na 693 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Project FPTD

Cisto da se javim v0.3 bi trebalo da izadje za koji dan, samo da odradim talase i balans i jos par stvarcica
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2011, 15:56   #155
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.134
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.354 puta na 693 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Project FPTD v0.3 Beta

v0.3 Beta is out!

Citat:
sa indiedb kaže:
At long last v0.3 is out! Though only in beta stage it has some cool stuff to show off. In addition to features mentioned in the previous article v0.3 Beta includes some new features:

1. Unlocked FPS mode between waves & camera interpolation
From now on there are no mode restrictions, you can be in FPS and Strategy mode at any time, though buying from Strategy mode is only available between waves. Also camera interpolates between modes nicely and it also works for tower controlling and zooming (zooming interpolation was not implemented during the recording of this video).

Project FPTD v0.3 Preview



2. Tower Tactics
This allows you to change the towers targeting system to your liking. You can easily optimize towers behavior and assign them with specific tasks (a gatling tower that drops everyone's health to half, leaving the rest of the job to cannon tower etc.). All is explained in this video:

Project FPTD - Tactics Overview



3. Radar
I've implemented the radar which will show you all units of importance on the map. Of course it doesn't work like minimap so the units out of range are shown on the edge of radar. Useful for knowing where those annoying chickens ran off...



4. Creeps with special abilities
You will not encounter much of them, in fact there is currently only two of them:
* Pig Tank - has the force field around him which reduces all damage by 40%.
* Rooster Shaman - has the heal field around him restoring 12hp each second.

5. Death & Hunters
Hunters are special type of creeps, infested with mutated viruses which are undetectable by towers, with only one goal: to kill you. They are excellent at drawing your attention from normal creeps, because if you die you are respawned after 10 seconds, and time is precious. They will continue to hunt you until they are dead. Oh yeah, your towers can hurt you too if you are not careful enough.



Well that sums it up! There are still some thing to be added like: proper balancing, weapon upgrades, more special abilities for creeps, traps/mines, tutorial, bug fixing etc. but that can take some time so better to release some form of beta version than get dragged like Duke. I'm still working alone so modelling & sound help would be very appreciated.

You can download v0.3 Beta from here.
Due to engine software bug some dlls were not included so you can download the patch from here and here. Just extract it to the game folder.

I eagerly await your feedback
Cheers.
Cekam komentare, kritike i sugestije
P.S. Imajte obzira ovo je beta alfe
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2011, 17:05   #156
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.416
Zahvaljeno 4.101 puta na 2.675 poruka
Određen forumom Re: Project FPTD v0.3 Beta

BUG: izgubio sam stun gun posto su me ubili pauci (a nemoguce je ponovo ga kupiti)

Inace, pauci su preteski: mnogo HP-a + tesko se pogadjaju + mnogo ih ima.


P.S.
Milka je mnogo slabija nego u 0.2. Mada... u 0.3 sam imao mnogo jace kule na kraju.

Poslednja ispravka: player1 (23.6.2011 u 17:22)
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2011, 17:33   #157
~Raf~
Član
 
Član od: 26.2.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 157
Zahvalnice: 44
Zahvaljeno 59 puta na 37 poruka
Određen forumom Re: Project FPTD

Sa patch-em sve radi ali srpski jezik i dalje baca onu gresku i puca igra u toku paljenja. Prvo moram da pohvalim fps koji je sad mnogo bolji i sve je tecnije.

Utisci:
-bilo je bolje sa health barom iznad kripova, kad vidim gomilu koja preti da pobegne znam koji je krip najslabiji pa prvo gadjam njega
-meni je bolje da na pocetku levela odmah napises koliko ce biti kripova u njemu a ne da se broj povecava kako ulaze kroz portal, cisto da znam sta me ceka i da li da stavim jos neku kulu pozadi
-skok lika je malo smesan, cini mi se kao da skace 5m u dalj
-oni mali pauci sto me napadaju su ok ali mi bzvz sto ih moje kule ne ubijaju uopste. To strasno iritira jer ne mogu da kupim jacu pusku pa se level u kome su oni svede na trcanje unazad i pucanje do besvesti. Naravno posle skontas da mozes da udjes u kulu gde si neranjiv, kula takodje, pa ih onda lepo ubijes. Nakon toga su pauci potpuno besmisleni.
-kupim onaj pistolj i kad umrem em nemam pistolj em ne mogu opet da ga kupim !?
-cim me neprijatelji napadaju mora biti opcija da se kupi neki armor ili bar nesto sto mi digne health
-ne znam zasto forsiras da ti tactical mod ne radi u toku borbe. Dizem kule lepo kad ono se samo prekide, i ja onda trcim pola mape da bih sredio te zadnje kule. Tako se zeznes par puta i vise i ne koristis tactical mod vec sve radis iz prvog lica.
-u tactical modu opet ne mogu da dohvatim bar 4-5 kula po ivici mape
-stavi neku ogradu ili veca brda jer moze da se izadje sa mape. Najjace je kad te juri 10 paukova, ti skocis sa mape a oni svi za tobom hehe. A spajdermenov skok ti omogucuje i da skocis na brdasce levo od puta kojim dolaze kripovi, tu ti pauk ne moze prici.
-ubacio bih i novcanu kaznu za smrt da bi bilo sve malo napetije, ovako me bas briga da li cu poginuti ili ne
-Broj protivnika je mali i mogu ih srediti prve 2-3 potpuno apgrejdovane kule. Milku sam video tek kad sam igrao drugi put jer su je prvi put sredile kule za cas.

Po meni su prioritet nova/jaca oruzja i njihov apgrejd (veci broj metaka, brzi reload, veci damage i slicno). Takodje mislim da svi kripovi treba da budu unistivi od strane kula. Oni koji mogu da me povrede neka me jure ali im ubaci i opciju da ako im je blize izlaz idu ka njemu (glupost je kad me pauci ubiju kod samog izlaza, ja ozivim a oni se vrate na pocetak da me opet ubiju). Lepo bi bilo kad bi ti neko pomagao u izradi modela kula (onaj cannon mi je smesan), ruke, oruzja i efekata (da je poseban efekat kad pogadjam krip u glavu pa da znam da mu skidam vise helta).

Poslednja ispravka: ~Raf~ (23.6.2011 u 18:10) Razlog: jos utisaka
~Raf~ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.6.2011, 14:41   #158
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.134
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.354 puta na 693 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Project FPTD

@player1: Da trebam da ubacim da se svi itemi cuvaju posle smrti. Sto se tice helta i jacine kula, na tome treba jos da se radi balans jede vreme samo tako...

@~Raf~: Na H se ukljucuje/iskljucuje health bar, mada bolje je da je po defaultu ukljucen. Upgrade-ovi za oruzja su trenutni prioritet kao i ispravke pojedinih bagova. Od kula treba da ubacim jos Teslu i Hellmaker-a posto su oni izostali, takodje da izbalansiram kripove i jace kule. Ograda i novcana kazna ce biti, a sto se tice paukova videcu sa njima sta cu, s'obzirom da treba da budu malo slabiji a sve kule su prejake za njih. Oh da spajdermen skok ce biti regulisan

EDIT: Srpski jos nije ubacen ceo pa zato ne radi.
Sto se tice ostalog nema memory leak-a, FPS je stabilan, nema iznenadnog pucanja, novi feature rade kako treba i zadovoljavajuci su (mehanicki ne balance wise )?

Poslednja ispravka: Andross (24.6.2011 u 15:57)
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.6.2011, 17:43   #159
~Raf~
Član
 
Član od: 26.2.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 157
Zahvalnice: 44
Zahvaljeno 59 puta na 37 poruka
Određen forumom Re: Project FPTD

Optimizacija je dobra, nema pucanja i sve radi kako treba. Fps je 70-80 na pocetku levela, u toku akcije pada na 40 (1280x1024, aa x8, ostalo default). Ram pri paljenju 494MB, na kraju poslednjeg levela 545MB (win xp). Sto se mene tice mehanika je ok i sad mozes da se posvetis radu na igrivosti.

Zbog vremena prvo radi ono sto ti igraci najvise traze a posle kad sve to zavrsis ubacuj svoje ideje. Primer su taktike, dobre su ali sam ih slabo koristio. Takodje, srpski jezik je stvarno nebitan, to moze na samom kraju uz verziju 1.0 neko da ti prevede.

Ja bih pogledao par popularnijih flash tower defence igara pa iz njih izvukao podatke o karakteristikama kula, neprijatelja, njihovom apgrejdu, pauzi izmedju talasa. To bi ti pojelo najmanje vremena, pa posle polako optimizuj. Kad se ubace jaca oruzja nece nu pauci toliko smetati. Za sada je
~Raf~ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.6.2011, 12:47   #160
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: Project FPTD

Odigrah i ja sada malo...nije lose, cak sto vise jako je dobra i zabavna igra( i zarazna )...jedino sto mi se nije dopalo je model oruzja koje dobijes na pocetku, ona kockasta puska...na ostalo stvarno nemam primedbe...samo tako nastavi
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
F.E.A.R. 2: Project Origin LebronMVP Akcione igre 276 22.11.2010 18:43
Project Natal i za PC zdravkelja O igrama uopšte 66 26.8.2009 0:10
Project Snowblind-da li je neko cuo/igrao? Pomahnitali Mungos Akcione igre 9 11.7.2008 23:37
Duke Nukem: Manhattan Project Quercusmaster Stare igre 11 5.6.2008 13:44
Xbox 360 vs. Playstation 3 vs. Nitendo Wii (Sta vam vise odgovara) PeTkO Konzole 978 7.5.2008 12:53


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:01.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com