Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Opšte teme > Sadržaj novog broja SK

Sadržaj novog broja SK Pružamo vam priliku da nekoliko dana pred izlazak novog broja pogledate i prokomentarišete njegovu naslovnu stranu i sadržaj

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 11.2.2021, 17:29   #21
yoshida
Član
 
Član od: 26.12.2007.
Lokacija: preko puta tri kaputa
Poruke: 458
Zahvalnice: 354
Zahvaljeno 247 puta na 122 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 2/2021

Dobar broj, još ga gustiram. Test o DJI dronu mi je super, s obzirom da ih sve više koriste za sve vrste snimanja. Prosto su postali normalni kadrovi iz svih mogućih visina i uglova.

Zanimljivo mi je što nema senzor za blizinu prepreka, mislim da mu je to veliki minus. Razmišljam o nabavci nekog manjeg, pa me ovo baš zbunilo.

Kad sam video da su i svadbe počeli da snimaju dronovima znao sam da su konačno sišli medju narod .
yoshida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku yoshida na korisnoj poruci:
oluja (13.2.2021), Rocker (12.2.2021)
Stara 13.2.2021, 13:38   #22
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.863
Zahvalnice: 2.926
Zahvaljeno 3.849 puta na 1.161 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 2/2021

Citat:
yoshida kaže: Pregled poruke
Dobar broj, još ga gustiram. Test o DJI dronu mi je super, s obzirom da ih sve više koriste za sve vrste snimanja. Prosto su postali normalni kadrovi iz svih mogućih visina i uglova.

Zanimljivo mi je što nema senzor za blizinu prepreka, mislim da mu je to veliki minus. Razmišljam o nabavci nekog manjeg, pa me ovo baš zbunilo.

Kad sam video da su i svadbe počeli da snimaju dronovima znao sam da su konačno sišli medju narod .
http://cad.gov.rs/upload/bespilotni/...%20version.pdf

Koristan pdf za sve koji razmisljaju da kupe...
oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku oluja na korisnoj poruci:
yoshida (15.2.2021)
Stara 13.2.2021, 19:40   #23
Dekip
V.I.P. Recenzent
 
Član od: 8.11.2008.
Lokacija: XV535
Poruke: 3.198
Zahvalnice: 767
Zahvaljeno 1.024 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 2/2021

Zabrana leta dronovima iznad centra BG? Jesam li ja to dobro pročitao? Pa tamo samo pršti od dronova. Snimaka koliko hoćeš.
Dekip je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dekip na korisnoj poruci:
oluja (13.2.2021)
Stara 17.2.2021, 22:43   #24
igor7
Član
 
Član od: 24.9.2012.
Poruke: 489
Zahvalnice: 103
Zahvaljeno 271 puta na 151 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 2/2021

Gde nam je ovo todos nestao? Jedan od retkih ljudi koji je imao običaj da ostavi komentar na novi broj. Uvek sam ga gotivio zbog toga
igor7 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku igor7 na korisnoj poruci:
Oggy (19.2.2021), todos (19.2.2021)
Stara 18.2.2021, 8:51   #25
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Svet kompjutera 2/2021

Samo da nije fasovao kuronu
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dimo na korisnoj poruci:
todos (19.2.2021)
Stara 18.2.2021, 13:27   #26
makiem
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: SR 375, NV
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 308
Zahvaljeno 365 puta na 267 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 2/2021

Nateraste me da pogledam čoveku profil, i ja ga zapamtio baš po ovoj temi.Tu je, skoro se logovao.
makiem je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku makiem na korisnoj poruci:
todos (19.2.2021)
Stara 19.2.2021, 6:47   #27
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.713
Zahvalnice: 4.560
Zahvaljeno 2.634 puta na 1.577 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Svet kompjutera 2/2021

Tu sam, evo spremam se za prvu smenu. Ja sam ovde aktivan bio dok je Voja M. bio neđu nama. U zadnje vreme sam proredio kupovinu ovog časopisa. S.K. nije iskoristio priliku skoro nikakvog pojavljivanja stručnih foto časopisa na tržištu.To su razlozi, zanima me fotografija. U tom delu se malo popustilo. S.K. nije iskoristio priliku da malo više testira fotografski hardver. Što se foto softvera tiče tu i tamo uspeva da izađe na kraj. Imam vrhunski profesionalni laptop, a fotografije sređujem na mobilnom telefonu. Programi iskaču i sve su bolji. Koronu bar za sada nisam primetio, mada je uvek tu negde u blizini.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku todos na korisnoj poruci:
igor7 (20.2.2021), makiem (19.2.2021), mvasic (19.2.2021), player1 (19.2.2021)
Stara 19.2.2021, 15:14   #28
Mocko
Starosedelac
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: Beograd, povremeno Trebinje
Poruke: 1.337
Zahvalnice: 1.009
Zahvaljeno 282 puta na 196 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 2/2021

Citat:
todos kaže: Pregled poruke
Tu sam, evo spremam se za prvu smenu. Ja sam ovde aktivan bio dok je Voja M. bio neđu nama. U zadnje vreme sam proredio kupovinu ovog časopisa. S.K. nije iskoristio priliku skoro nikakvog pojavljivanja stručnih foto časopisa na tržištu.To su razlozi, zanima me fotografija. U tom delu se malo popustilo. S.K. nije iskoristio priliku da malo više testira fotografski hardver. Što se foto softvera tiče tu i tamo uspeva da izađe na kraj. Imam vrhunski profesionalni laptop, a fotografije sređujem na mobilnom telefonu. Programi iskaču i sve su bolji. Koronu bar za sada nisam primetio, mada je uvek tu negde u blizini.
Vjerovatno bi se neko u tom slučaju našao da kaže kako fotoaparatima nije mjesto u SK. Kao i trotinetima itd. Teško je da u ovom obimu izađe u susret svim interesovanjima. Veći je problem što nema stručnih fotočasopisa.
Mocko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Mocko na korisnoj poruci:
todos (19.2.2021)
Stara 19.2.2021, 16:35   #29
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.713
Zahvalnice: 4.560
Zahvaljeno 2.634 puta na 1.577 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Svet kompjutera 2/2021

Slažem se sa svim gore navedenim. U Svet kompjutera što šta je izlazilo što skoro pa nema veze sa kompjuterima. Mada sva moguća elektronika sve više sadrži mikročipove i elektroniku. Ako već šeta sa teme na temu treba malo više da prati dešavanja. Ne vezano za fotografiju. Tu su i pametne kuće, elektronika koja ih prati, ne samo da se tema preleće već i samu srž rasčlanjivati i objašnjavati. Još mnogo toga bi imao da dodam. Sve više se i e-sport uvlači u pore naših života. Tu tek im šta da se doda. I još nešto, pročitam u najavi nešto ili neki program da će biti u nekom novom broju, sav sretam otrčim do kioska, kupim broj i vidim da je tekst na jednoj stranici, pola slika pola tekst. A nek nebitna stvar se razlaže na dva puna lista. Valjda će biti mnogo bolje u narednom periodu.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku todos na korisnoj poruci:
Mocko (19.2.2021)
Stara 19.2.2021, 18:17   #30
makiem
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: SR 375, NV
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 308
Zahvaljeno 365 puta na 267 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 2/2021

Slažem se sa todosom. Mene recimo ne interesuje fotografija, ali tek me ne interesuje trotinet na baterije na par lista. Mislim, ne znam ko je ciljana demografija. Recimo, iako trenutno se ne bavim arduinom i sličnim projektima, tako nešto je pun pogodak za SK, tu mu je mesto. Ova elektricna vozila mi deluju baš kao da se rade recenzije da bi se članovi redakcije igrali sa skupim igračkama.

Možda grešim, ali mislim da bar 75 % čitalaca ne interesuje opis svakog sokoćala na baterije koje može da se nađe u Srbiji, pre će pročitati jedan tekst u 6 meseci o generalnom napretku u toj oblasti. I preostali će verovatno tražiti neki časopis uže vezan za vozila ako ih to više interesuje (bar njih ima). To je jedan od razloga što više ne jurim 1. u mesecu na trafiku, a i sve ređe uopšte pokupim SK. To i neke polupečene kolumne, testovi toliko površni da mi se na dve strane ne kaže gotovo ništa, recenzije programa koji kao da ih radi neko ko se tek susreće sa njim... I povrh svega toga, snarky komentari pojedinih članova redakcije na račun čitalaca (veoma neprofesionalno).

Možda postajem matoro džangrizalo, ali ponekad jedino zbog čega kupim SK su opisi igara, čisto da vidim random naslove ps ako me zainteresuje nešto da potražim po YT gameplay i odlučim hocu li da pazarim.
makiem je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku makiem na korisnoj poruci:
igor7 (20.2.2021), mvasic (19.2.2021), Oggy (19.2.2021), todos (19.2.2021), ZoNi (19.2.2021)
Stara 19.2.2021, 21:28   #31
PinociO
Veteran
 
Član od: 3.1.2007.
Poruke: 546
Zahvalnice: 349
Zahvaljeno 181 puta na 119 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 2/2021

Iskreno i ja sa sam sve manje zadovoljan kvalitetom tekstova,SK kupujum od 91.godine,i jos uvek ga kupujem,ali nema vise tu onog zara,zelje za citanjem odmah,nego eto samo kad udjem u fazu da mi treba neko stivo za opustanje... Svaki broj OBAVEZNO kupim u prvih 2-3 sata kad se pojavi na kiosku,a recimo ovaj broj jos ni pogledao nisam. Evo i jedan interesantan podatak,sad sam u fazi sklapanja konfiguracije,i mnogo rovarim po starim brojevima,a posto uporedo kupujem i dva komsijska izdanja,moram da priznam da sam prilikom izbora hardvera procitao tekst o istom samo jednom u SK,dok sam se susednim izdanjima vracao i po desetak puta.Jednostavno vise testiraju,konkretniji su,iznose zapazanja o ponasanju hardvera,dok se kod nas vecinom samo specifikacija razvuce na dve strane i to je to.Nazalost.Ali bar za sad,jos uvek sam redovan sto se SK tice
PinociO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku PinociO na korisnoj poruci:
mvasic (19.2.2021), zchira (3.3.2021)
Stara 19.2.2021, 22:26   #32
mvasic
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bryn Mawr, PA
Poruke: 2.037
Zahvalnice: 1.230
Zahvaljeno 847 puta na 505 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 2/2021

Kvalitet Sk definitivno nije na nivou od pre 20ak godina, a kamo li na nivou gde je bio 80ih. Ja ga čitam od '86. I dan danas volim da prelistam stare brojeve.

Koliumne su... meh. Kuzmanović je oduvek bio "Nenad Vasović wannabe".

Činjenica je da su štampani mediji u krizi, pogotovo mali mediji, kao SK. Treba naći ljude koji znaju materiju, znaju da pišu, i mogu da priušte da rade za malu nadoknadu. A i tu malu nadoknadu im treba obezbediti. Treba ubediti oglašivače da se oglašavaju. A sve to radeći za novinsku kuću koju boli ona stvar za SK.

Poslednja ispravka: mvasic (20.2.2021 u 12:03)
mvasic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku mvasic na korisnoj poruci:
igor7 (20.2.2021), Oggy (23.2.2021), zchira (3.3.2021), ZoNi (19.2.2021)
Stara 20.2.2021, 2:07   #33
makiem
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: SR 375, NV
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 308
Zahvaljeno 365 puta na 267 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 2/2021

Ja čitam od 2000. (12 godina sam imao, 2-3 dana od džeparca štekao za SK, a posle je ćale počeo da mi svakog 1og u mesecu donosi "besplatno" posle godinu-dve). Ne znam, nekako mi ne leže teme tipa "evo je grafička, ista kao u prošlom broju, drugi proizvođač, plus minus nekoliko stepeni, treba opis na strani i po". Je'l ne smete da je otvorite da vidite kako je izvedeno hlađenje, kvalitet upotrebljenih komponenti? Ok, onda napišite tekst na pola strane a ne da prepričavate karakteristike sa pakovanja na celoj strani.

Faktički me je dugo samo nostalgija držala da ne prekinem niz, ali neke kolumne su prelile čašu (nije samo Kuzma, na njega gledam kao na izlapelog komšiju koga odavno ne shvatam ozbiljno, pa ponekad bude i simpatičan).
makiem je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.2.2021, 12:18   #34
igor7
Član
 
Član od: 24.9.2012.
Poruke: 489
Zahvalnice: 103
Zahvaljeno 271 puta na 151 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 2/2021

Citat:
mvasic kaže: Pregled poruke
Kvalitet Sk definitivno nije na nivou od pre 20ak godina, a kamo li na nivou gde je bio 80ih. Ja ga čitam od '86. I dan danas se volim da prelistam stare brojeve.
Eh, kvalitet iz 80-ih je jednostavno neponovljiv. To su vremena kompjuterske romantike kada je sve kipelo od strasti a razlicitih racunarskih platformi bilo na pretek. Sve je to bilo lepo dok se nije pojavio PC koji je doneo blagodeti unifikacije hardvera i softvare ali je negativno delovao na spektar tema koje se obradjuju.

Ja sam sebi lepo prebacio u PDF sve stare brojeve svih nasih casopisa i cesto ih volim pogledati. To mi dodje kao cista uzivancija. Ako nekome treba, neka mi se javi na pp.

Citat:
Koliumne su... meh. Kuzmanović je oduvek bio "Nenad Vasović wannabe".
Uvek sam imao alergiju na kolumne, na prste mogu da nabrojim one koje mi se svidjaju i to u svim casopisima uopste.

Citat:
Činjenica je da su štampani mediji u krizi, pogotovo mali mediji, kao SK. Treba naći ljude koji znaju materiju, znaju da pišu, i mogu da priušte da rade za malu nadoknadu. A i tu malu nadoknadu im treba obezbediti. Treba ubediti oglašivače da se oglašavaju. A sve to radeći za novinsku kuću koju boli ona stvar za SK.
Jeste, u krizi su, logicna posledica pojave interneta. Ja sam inace pristalica misljenja da specijalizovani internet portali nikada ne mogu ponuditi kvalitet sistematizovanog sadrzaja kakav nude stampana izdanja.

A sto se tice naknade, tragedija je da nije obezbedjena ni ona najmanja. Da se odresi kesa bilo bi i tekstova i saradnika na pretek. Sve covek ocekuje da se ta agonije sa izdavacem resi ali ona traje i traje godinama. Ljudi mahom nisu upoznati sa uslovima u kojima casopis funkcionise.
igor7 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku igor7 na korisnoj poruci:
mvasic (20.2.2021), NaraYan (9.3.2021), Oggy (23.2.2021), Rockstar (22.2.2021), todos (20.2.2021)
Stara 20.2.2021, 12:59   #35
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.473
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.005 puta na 3.727 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 2/2021

osamdesetih, devedesetih, pa i početkom dvehiljaditih dok je još bio dialup to je bio jedini prozor u svet kompjuterske tehnike, sećam se walktrhroughta igri na commodore i amigi čitaš i proživljavaš kao sad kad pustiš igru na youtube da gledaš.. A i jedino tamo je bilo oglasa za igrice da se naruče ...
Isto i hardwer, još sećam se naslovne kad je probijen 1Ghz..
Nekad se SK kupovao da bi bio u toku sa savremenom tehnologijom, imali su i veće tržište do ratova i krize devedesetih, sada ga kupuju nostalogičari kojima je još u srcu papir da vole da listaju i slabo se snalaze sa novom tehnologijom i možda radnje kompjuterske opreme da bace na sto da listaju nešto mušterije dok čekaju.. sasvim druga publika..
Isto i stripovi, doduše kod njih se kvalitet popravio ali je publika manja, pa obično ne traju dugo, nažalost kriza nas je naterala da prestanemo da trčimo na trafiku redovno za svoje omiljeno štivo.. sećam se dok sam bio mali jednom mi se prodavačica naljutila što sam dosadan svaki dan pitam da li je stigao strip.. eh neka lepa i drugačija vremena.. sad na trafici trošim pare samo na cigare, a štampu samo pomilujem pogledom..
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku water wizard na korisnoj poruci:
filpan (20.2.2021), mvasic (20.2.2021), Oggy (23.2.2021), Rockstar (22.2.2021), todos (20.2.2021)
Stara 20.2.2021, 13:04   #36
mvasic
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bryn Mawr, PA
Poruke: 2.037
Zahvalnice: 1.230
Zahvaljeno 847 puta na 505 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 2/2021

Citat:
igor7 kaže: Pregled poruke
Ja sam inace pristalica misljenja da specijalizovani internet portali nikada ne mogu ponuditi kvalitet sistematizovanog sadrzaja kakav nude stampana izdanja.
U potpunosti se slazem. Redovno (dnevno, odnosno mesecno) citam: Svet kompjutera, Danas, NY Times, Retro Gamer, Edge, PC Gamer, Mac Format, Pro Cycling, National Geographic History i Metal Hammer. S vremena na vreme prelistam i New Yorker, Times i Sports Illustrated. Daleko su mi bolji tekstovi nego po internetu.
mvasic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku mvasic na korisnoj poruci:
Oggy (23.2.2021), todos (20.2.2021)
Stara 20.2.2021, 18:56   #37
PinociO
Veteran
 
Član od: 3.1.2007.
Poruke: 546
Zahvalnice: 349
Zahvaljeno 181 puta na 119 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 2/2021

Citat:
mvasic kaže: Pregled poruke
Daleko su mi bolji tekstovi nego po internetu.
Voleo bih da je tako,jer je papir moja ljubav.Ali kao sto rekoh u zadnje vreme.... npr. SK.Kao da se specifikacija hardvera skine sa NETa i onda gledas da je uklopis u zadati broj karaktera. Cesto se zapitam,da li se zaista rade testovi i hardver provlaci kroz ruke!?
PinociO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.2.2021, 22:05   #38
ogisha
Veteran
 
Član od: 25.4.2008.
Poruke: 996
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 299 puta na 197 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 2/2021

Meni deluje da se SK poprilično dobro drži. Jeste se menjala garnitura autora i verujem da je to mnogima problem ali i dalje pokrivaju razne teme, čak i unose po neke inovacije sa tekstovima. Jeste da većinu stvari danas mogu saznati i preko neta al volim svakog meseca da pročitam neke opise programa/igara, često naiđem na neki biser koji sam propustio i tako...
ogisha je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.2.2021, 23:05   #39
Dekip
V.I.P. Recenzent
 
Član od: 8.11.2008.
Lokacija: XV535
Poruke: 3.198
Zahvalnice: 767
Zahvaljeno 1.024 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 2/2021

Sve što je objavljeno u časopisu od hardvera, neko je proturio kroz ruke. Sto i jedan posto. Što se za internet ne može reći. Ne znam za vas koliko je ko preturao po mreži, ali nećete verovati koliko ima copy/paste tekstova po raznim destinacijama. Negde čak i kopletni tekstovi.

Što se tiče nekog testiranja, za takvo nešto treba i oprema. Bilo je već ovde priče u vezi nekih grafa. Za ozbiljan test bi trebalo više različitih računara. Pa kad se dobije druga grafa, sve opet testirati. Posle to upoređivati. Međutim, u sadašnjim uslovima je to neizvodljivo. Nećete verovati, ali nekada je i PoE adapter problem.


A kad smo kod testiranja, recimo grafa... Na mreži postoji milion testova. I sad se kao u SK nešto testira i mi pročitamo kao nešto što nismo mogli nigde pročitati. Od svih rezultata, taj je onaj koji se tražio. Bezveze. Ali već neka zapažanja koja nisu uniformisana, to će se sigurno naći u časopisu. Zato SK itraje. Sigurno ne zbog testova hardvera.
Dekip je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dekip na korisnoj poruci:
PinociO (20.2.2021)
Stara 21.2.2021, 5:23   #40
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 2/2021

Citat:
Dekip kaže: Pregled poruke
Ne znam za vas koliko je ko preturao po mreži, ali nećete verovati koliko ima copy/paste tekstova po raznim destinacijama. Negde čak i kopletni tekstovi.
Radili su to i autori tekstova u SK, tako da nije to baš toliko ekskluzivno za digitalne medije.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Svet kompjutera 11/2012 Nenad Vasovic Sadržaj novog broja SK 58 9.11.2012 18:35
Svet kompjutera 10/2012 Nenad Vasovic Sadržaj novog broja SK 86 20.10.2012 0:01
Svet kompjutera 4/2012 Nenad Vasovic Sadržaj novog broja SK 223 20.5.2012 16:12
Svet kompjutera 1/2012 Nenad Vasovic Sadržaj novog broja SK 102 27.1.2012 22:09
Svet Kompjutera je dobio upozorenje od BulmaSofta Branislav Gavric Forum o forumu 267 25.6.2009 21:44


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:53.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com