Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Aparati i oprema
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.9.2013, 20:57   #81
tref
Veteran
 
Član od: 5.8.2013.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.159
Zahvalnice: 312
Zahvaljeno 368 puta na 275 poruka
Određen forumom Re: KOPIJE brendiranih telefona

Citat:
santiljana kaže: Pregled poruke
Želeo bih da kupim neki polovan orginalni telefon tipa samsung s2 iliti možda samsung note n700, al pošto sam laik, kako da u oglasima znam da li je orginal ili kopija ? Da li se sve svodi na kupovinu od proverenog prodavca , ili otići u prvu radnju koja ima u ponudi i polovnih telefona ?
Ako kupujes preko oglasa, gledaj da to bude u tvom gradu, da mozes da vidis sta kupujes!! Sto se tice kopija, tesko ih je razposnati, ali uglavnom su dual sim, tj, sa dve kartice, kamera slabije rezolucije od originala, ekran uglavnom slabije boje, tj kontrast slab, crna nije crna u slucaju S2 ili note, oba imaju super amloled displeje, gde je crna, jako crna. Pre nego sto krenes u kupovinu, dobro se informisi o proizvodu koji zelis da kupis, pa tek onda kreni u kupovinu. Ima mnogo prevaranata, zato oprezno!!!
tref je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku tref na korisnoj poruci:
santiljana (7.9.2013)
Stara 3.9.2013, 22:01   #82
oldisha
Novi član
 
Član od: 1.5.2012.
Poruke: 3
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: KOPIJE brendiranih telefona

Radio sam test preko antutua , naravno 1400 mhz procesor i ostale fore , ali naravno to je laz. Nije mini , s3 je samo sto je manji displej nego kod originala. Lep je on sve na izgled , i lepo radi ali savetujem da ne rizikujete i da bacate pare. Moze da traje 2 dana , 2 meseca ili 2 god, pitanje je kad ce prestati sa radom.
I da , zaboravio sam. Fazon je u tome da svaka kopija ima ulaz za 2 kartice , samo sto je kod nekih sakriven a kod nekih ne.
oldisha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2013, 22:09   #83
zajchik
Starosedelac
 
Član od: 24.4.2011.
Lokacija: KLADOVO
Poruke: 1.936
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 461 puta na 406 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku zajchik Slanje poruke preko Yahooa korisniku zajchik Slanje poruke preko Skypea korisniku zajchik
Određen forumom Re: Re: KOPIJE brendiranih telefona

Citat:
tref kaže: Pregled poruke
Moj savet, ne, ne i ne. Ne znas ni specifikaciju telefona, ni, cipset, ni displej rezolucija i koja je matrica, ma nista, a nisu bas jeftini, idu oko 150, 160 eura, za te pare ima solidan original telefon da se kupi, koji je garantovano daleko pouzdaniji od tih kineskih kopija. Da ne pricam o materijalima od kojih se prave i standardima!! Sta ce ti kopija nekog jakog telefona? Ili kupi original telefon i budi zadovoljan, ili kupi kopiju i lazi sebe, kako su jako slicni, skoro pa isti, imaju oba quad.... Nebuloze!!
Tref druže, uprno se insistira na tome da je kuoovina kopija dokazivanje da je neko snob ,a u stvari je ljakse.
Zašto se ne razmišlja neki put da je ta kopija ako ima stvarni quadcore sa 1gb rama jači od bilo kog brend telefona koji može sa se kupi za te pare.Pa čak i da se nadje l9, (vrlo teško za te pare) ja bih se pre odlučio za kopiju koja je ,ali bas quadcore. ZNaći ne radi se o tome da fon liči na neki snobovski brend,već se radi o tome da je fon jedan od jačih koji se može naći za te pare.
E sad jedino sto bi mene moglo da spreci jeste podrška dev zajednice koja skoro da ne postoji,mada se i za njih može naći ponešto.
Takodje me može spreciti i kvalitet izrade istih,ali u njega vise ne sumnjam jer su se kinezi dobro izvestili, i dobro znaju sta rade.
Nadam se da si me shvatio sta sam hteo reci.



Poslato sa roamera koristeći TT 2
zajchik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2013, 22:32   #84
tref
Veteran
 
Član od: 5.8.2013.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.159
Zahvalnice: 312
Zahvaljeno 368 puta na 275 poruka
Određen forumom Re: KOPIJE brendiranih telefona

Razumemo se druze, ali ja ako kupim kopiju uvek cu imati sumnje u to sto sam kupio!! Po meni, bolje sony xperia p ili l9, nego bilo koja quad kopija s4, htc one ili iphone 5!! Jednostavno, tako razmisljam u vezi kopija skupih i kvalitetnih telefona!!
tref je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.9.2013, 0:15   #85
markos807
Starosedelac
 
Član od: 27.10.2009.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.297
Zahvalnice: 1.463
Zahvaljeno 417 puta na 326 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku markos807
Određen forumom Re: KOPIJE brendiranih telefona

Citat:
tref kaže: Pregled poruke
Razumemo se druze, ali ja ako kupim kopiju uvek cu imati sumnje u to sto sam kupio!! Po meni, bolje sony xperia p ili l9, nego bilo koja quad kopija s4, htc one ili iphone 5!! Jednostavno, tako razmisljam u vezi kopija skupih i kvalitetnih telefona!!
Sve okej, samo jedan mali savet za postovanje na forumu, molim te bez silnih uzvicnika na kraju svake recenice, svi cemo te lepo razumeti i bez njih

Nista licno.
markos807 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2013, 17:48   #86
rade039
Banned
 
Član od: 12.10.2013.
Poruke: 9
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: KOPIJE brendiranih telefona

Ovako, od pre tri meseca imam repliku telefona Samsung Galaxy S4 i S3. Telefon nabavljen iz Dubaia.

Razlike tog telefona i originala (S4) su:
1) slabiji procesor (na mom je dual core 1.6MHz) ali telefon rade jako brzo, ne koči, itd. Testirao sam više telefona tako što sam instalirao sve aplikacije koje inače koristi jedan korisnik Android OS, i pored svega telefon radi dosta brzo
2) slabija kamera (na Dubai replici je 8Mpx) ali i dalje pravi dobre fotografije, na dnevnom svetlu kao i u mraku uz pomoć blica
3) slabija baterija.
Sve ovi podaci su sa Antutu benchmark 4.0.

Sve ostalo je kao i kod originala, senzori za listanje bez dodira, air accept call, kao i smart scroll, itd. koji rade bez problema. Ekran je fantastičan (možda i najbolja stvar koju su iskopirali).

Eto, to su informacije iz prve ruke...

Ako imate bilo kakva pitanja u vezi ovih replika, slobodno me pitajte...jer vam mogu pomoći. Uvek mogu da vam proverim šta vas bude zanimalo.

Poslednja ispravka: Aibo (22.10.2013 u 1:19)
rade039 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2013, 20:26   #87
zajchik
Starosedelac
 
Član od: 24.4.2011.
Lokacija: KLADOVO
Poruke: 1.936
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 461 puta na 406 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku zajchik Slanje poruke preko Yahooa korisniku zajchik Slanje poruke preko Skypea korisniku zajchik
Određen forumom Re: KOPIJE brendiranih telefona

Rade ,ako vec imas telefon,morao bi da prelistas malo internet i informises se o SoC-u koji koriste ti telefoni to jest o mediateku kao jednom od najvecih proizvodjaca cipseta za mobilne telefone.Tako bi video da u portfoliu mediateka ne postoji ama bas ni jedan cpu na 1.6 ghz,a pogotovu ne dualcore.Taj podatak u njima je iskljucivo zbog pravog S4.
Ja cu ti postaviti link a ti uporedi i videces da su ti telefoni u stvari velika sarena laza,koja sluze da prevari neukog kupca koga mrzi da pogleda 1 stranu na netu i da razume bar osnovne stvri.Da zna da ne postaji dualcore na 1.6,da ne postoji quadcore na 1.6,da ne postoji MTK 6589 sa grafickim podsistemom sgx531,i jos dosta stvari.
E sad sto se mene tice ,ako si procitao par posta od ranije mogao si da vidis da nisam njihov protivnik,ali da sam vrlo ,vrlo oprezan jer previse ima ovih gore pomenutih stvari,pa cena od 170€ koju si spomenuo ispada onda jako velika.Pogotovu kad ti neko uvali singlcore za te pare,a to svatis suvise kasno,jer si za te pare mogao uzeti 100x bolje,i sa garancijom.
Naravno ovo se ne odnosi na tvoju verziju,jer ih nisam pogledao,vec sam rekao u globalu i tice se kopija uopste.

Evo i linka koji sam obecao
http://en.wikipedia.org/wiki/MediaTek

Poslednja ispravka: Aibo (22.10.2013 u 1:20)
zajchik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2013, 22:36   #88
rade039
Banned
 
Član od: 12.10.2013.
Poruke: 9
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: KOPIJE brendiranih telefona

Stvarno se ne razumem u procesor i te stvari, naveo sam da su podaci sa aplikacije Antutu benchmark 4.0. Ono što znam, kao korisnik...to je da telefon radi odlično, bez kočenja, bagovanja i sličnih problema. Neki kupci su mi tražili da testiram neke zahtevne igrice, tako da je i to radilo bez problema, tako da je i grafika verovatno dobra. Sve to pričam laički..

Poslednja ispravka: DeCoy (30.10.2013 u 13:37)
rade039 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2013, 9:19   #89
Danpil
Član
 
Član od: 18.10.2012.
Lokacija: Smederevska Palanka
Poruke: 289
Zahvalnice: 46
Zahvaljeno 52 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: KOPIJE brendiranih telefona

Ovo je dobra kopija. Ali ne postoji kopija iz Dubaija, sve su to kineske kopije, ali verovatno je lakse da ih prodajes ako kazes da nisu kineski Pre je bila fora napisati Samsung S4 za azijsko trziste Evo sta taj telefon poseduje: procesor MT 6572- dual core na 1.2Ghz, 512 mb rama i trebalo bi da ima graficki cip mali 400. Da se ne zaludjujemo ni sa jednom kopijom ne moze da se slika u mraku, moze na 1 metar posto one nemaju blic nego led diodicu. Posto sam do skora imao pravi S4 mogu reci da sve air funkcije rade odlicno, kao na originalu. Rade, ako te ne mrzi jel mozes da uradis test u antutu programu, i da napises rezultat ili da okacis sliku. U gornjem desnom uglu imas da pise detailed scores, mozes i to da napises ili slikas. Ja sam ostao na sledecoj kopiji S4-orke koja prolazi hardware scan kao original S4. Da ne pricam po stoti put sta ima evo slika. Inace ekran je 4.7 inca ne punih 5 ali sam je uzeo zbog procesora sa 4 jezgra.
Velika je slika da ne ruznim forum evo link pa pogledajte. http://imageshack.us/f/822/xpur.jpg/
Evo jos jedne http://imageshack.us/f/593/rkzo.jpg/

Poslednja ispravka: Danpil (18.10.2013 u 9:26)
Danpil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2013, 10:16   #90
rade039
Banned
 
Član od: 12.10.2013.
Poruke: 9
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: KOPIJE brendiranih telefona

Znam da se ne proizvode u Dubaiu, pa i originali se proizvode u Kini. Ali ovi telefoni stižu iz Dubaia, ne znam koliko ste upućeni, ali u Dubai možete jeftinije kupiti robu iz Kine nego u sred Kine (valjda zbog neke robne razmene, oni njima naftu a ovi njima proizvode). A ove replike koje se prodaju po Dubaiu su najbolje koje postoje, skoro kao originali. Ovaj tvoj nema smart scroll senzor (koliko vidim), na ovom koji ja prodajem postoji taj senzor i radi bez problema. Isto tako ekran je manji na tom tvom, pa malo bode oči...na ovom koji ja prodajem ekran je identičan kao na originalu (onako laički, to je moje mišljenje i mišljenje svih onih koji su ga videli uživo), i veličina je ista 5 inči. Tako da vizuelne razlike između originala i S4 iz Dubaia gotovo da nema. A razlika u konfiguraciji očigledno nije bitna kupcima, jer vide da telefon radi korektno...pa im je valjda i to dovoljno.

Ne znam koliko si platio ovaj telefon, ali sigurno nisi više od 100-130e...poenta mojih postova je da se ipak isplati kupiti za tri puta manje novca ovakav telefon, nego original! Zar ne?

Evo slike sa Antutu 4.0 (kažu da su ranije verzije provaljene). Inače, na antutu testu dobio je 8324 poena, dok je, npr. Lg L9 (original, kupljen u VIP-u) dobio 8500 poena.
http://imageshack.us/photo/my-images/849/4v0s.jpg/

Poslednja ispravka: rade039 (18.10.2013 u 10:23)
rade039 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2013, 10:28   #91
Danpil
Član
 
Član od: 18.10.2012.
Lokacija: Smederevska Palanka
Poruke: 289
Zahvalnice: 46
Zahvaljeno 52 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: KOPIJE brendiranih telefona

Da da napisao sam da ova kopija ima manji ekran, ali ja sam imao dobru ponudu pa sam je uzeo. I kostala je vise od 130 evra, zato sto je hardverski mnogo jaca nego ono sto se prodaje kod nas. Nema air senzor, u sustini nikad ga ni na originalu nisam koristio. Nisam znao da je kineska roba u Dubaiju jeftinija... Trenutno prodajem sve telefone sto imam, sledeci ce biti kinez sa octa core procesorom Da ne gusimo temu, zanima me da li imate mogucnost nabavke u Dubaiju novih kopija i ne kopija kinskih telefona? Kao sto rekoh kopija koju prodajete je odlicna, ali to je jedna od najslabijih hardverski gledano. Pre desetak dana je izasla kopija sa 8 jezgra i 2gb rama, koja je cak bolja i od originala. E tako nesto bih vec kupio ako imate mogucnost nabavke? Pustite mi poruku
PS ova kopija je jaca od S2 koja ima skor od 6000, sto mi nije jasno posto ona ima 1gb rama.
Danpil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2013, 13:37   #92
zajchik
Starosedelac
 
Član od: 24.4.2011.
Lokacija: KLADOVO
Poruke: 1.936
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 461 puta na 406 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku zajchik Slanje poruke preko Yahooa korisniku zajchik Slanje poruke preko Skypea korisniku zajchik
Određen forumom Re: KOPIJE brendiranih telefona

@danpil
Uoravu si za hardver,6572 piči preko 8k.
@rade
To sto l9 ima isti skor ne znači da je kopija S4 bolja.Razlika je ogromna,od bolje hd kamere kod l9,kvaliteta samog uredjaja,pa preko garancije i t d.
Kad neko sa ovog foruma ,t j neko ko se razume uzme fon, kao ta kopija ,uvek bi odabrao LGl9,sem da je kopija sa pravim quadcore koja bije preko 12800 kao sto danpil ima svoju.
Opet mogu bar 4-5 kolega sa foruma da nabrojim koji nikad ne bi uzeli kopiju,makar je dobio dzaba...;-) naravno ja se ne ubrajam u ove druge,ali u one prve sigurno,jer bi ja uzeo ali samo da je pravi quadcore,i naravno da imam kintu :-)



Poslato sa roamera koristeći TT 2
zajchik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2013, 14:01   #93
rade039
Banned
 
Član od: 12.10.2013.
Poruke: 9
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: KOPIJE brendiranih telefona

@zajchik - 'ajde navedi mi jedan dobar razlog, osim garancije? Čisto da me razuveriš... Jer "kvalitet" ne možeš da porediš na prazno, tj. ako nisi koristio i jedan i drugi.

Ponavljam, ne razumem se u te stvari, procesore, RAM, grafiku i ostalo, ali kao korisnik koji koristi i jedan i drugi (LGL9 original i S4 Dubai repliku) uvek bih odabrao S4 repliku! Razlike nema, uporedo koristim i jedan i drugi, ali je razlika u tome što sam L9 platio negde oko 33000, a ovaj košta 19500. Drugih razlika nema. Imam identične aplikacije, na oba telefona...s'tim što se na L9 samo javljam, dok S4 koristim za sve druge stvari (čitam vesti, proveravam mail-ove, itd.) jer ima veći i lepšti ekran, samo zbog toga.

Što se tiče bodova koje je danpil pokazao...radi se o Antutu 3, tako da po meni to nije merodavno, jer sam ja sa Antutu 2 dobijao sa ovim istim telefonom oko 13000poena. Čuo sam da su te ranije verzije Antutu aplikacije "provaljene" pa ne prikazuju pravu konfiguraciju.

Stvarno bih voleo da postoji mogućnost da neko od vas sa foruma testira par dana telefon, jer biste sigurno drugačije razmišljali A ovo da "nikad ne bi uzeli kopiju,makar je dobio dzaba...;-)" ...ovo je Srbija, džabe je i Bogu drago
rade039 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2013, 14:30   #94
Danpil
Član
 
Član od: 18.10.2012.
Lokacija: Smederevska Palanka
Poruke: 289
Zahvalnice: 46
Zahvaljeno 52 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: KOPIJE brendiranih telefona

Od antutu-a verzije 3.0 pa na dalje skor je dobar. Sve replike su radili na antutu-u 2.9. Inace verzija koja je meni na telefonu je 3.4 i to je najnovija. Ne mogu ovde na poslu nikako da nadjem, kada dodjem kuci okacicu link samsung s4 sa 8 jezgra, kopiju naravno Covek koji je meni prodao telefon je bio iskren i rekao da nema garancije i pravila, telefon moze sutradan da zabode a moze dugo da traje. Sve je stvar u sreci
@Zajchik, mi cemo da narucimo kineza sa 8 jezgra, skupljaj pare
Dzabe skoro sve uzimam, Rade ako imas neku kopiju koja ti ne radi ili ima neki defekt salji
Danpil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Danpil na korisnoj poruci:
zajchik (18.10.2013)
Stara 18.10.2013, 14:42   #95
rade039
Banned
 
Član od: 12.10.2013.
Poruke: 9
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: KOPIJE brendiranih telefona

@Danpil - najnovija verzija je 4.0. Reci mi, eto da znam zbog sebe, je l' postoji neki drugi način da proverim konfiguraciju telefona osim uz pomoć ovih aplikacija poput Antutu? 'ajde okači link te nove replike...mada kažem ti, ja u ponudi imam samo po jedan model S4 i S3 (ove koje prodajem). Nikada nisam imao neke druge, pošto nabavljam direktno iz Duabia, tamo nema drugih modela...možda je to sa nekog drugog "tržišta"

Ako stigneš skini i najnoviji antutu 4.0 i uradi test, pa okači slike da vidimo, naravno ako ti nije problem.
rade039 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2013, 18:49   #96
zajchik
Starosedelac
 
Član od: 24.4.2011.
Lokacija: KLADOVO
Poruke: 1.936
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 461 puta na 406 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku zajchik Slanje poruke preko Yahooa korisniku zajchik Slanje poruke preko Skypea korisniku zajchik
Određen forumom Re: KOPIJE brendiranih telefona

@danpil
Pa samo da vratimo firmu iz kolapsa,i da otpustimo 500 radnika ,i 4-5 godina da pikamo minumalac koji sad dobijam (na dva meseca),i eto me javljam se da zajedno poručimo 16core kopije s6-7 hahaha.
@rade
Sem garancije pomenuo sam HD kameru,IPS matrica sa odlicnom PPI,ne mogu reći i baterija jer i l9 ima losu bateriju,ali sigurna nadogradnja softvera bar jos za KK(Kite Kat).
Ova kaopija sigurno nema IPS,ima PPI mozda 240,interpoliranu 13mp-u kameru koja sigurno ne snima HD,i vraški ce biti tesko da ikada nadješ i custom rom JB,a kamo li KK.
Moram da ti se izvinem ako tvoja kamera snima HD,ali stvarno nisam pogledao tvoje kopije,ali obećavam da ću te naći čim sednem za komp.

Poslato sa roamera koristeći TT 2
zajchik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2013, 19:26   #97
Sh0m1
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2009.
Lokacija: Bladehenge
Poruke: 4.267
Zahvalnice: 5.145
Zahvaljeno 994 puta na 697 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Sh0m1
Određen forumom Re: KOPIJE brendiranih telefona

Nikad mi nisu bili jasni ljudi koji kupuju kopije telefona. Ako vec oces jak telefon za 200 evra narucis neki kineski koji nije kopija. A za ove koji uzimaju samo da bi se hvalili kako imaju S4,iP5 itd. nemam komentar.
Sh0m1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Sh0m1 na korisnoj poruci:
Marti Misterija (18.10.2013), mcdado (1.11.2013), player1 (20.10.2013)
Stara 18.10.2013, 20:33   #98
Danpil
Član
 
Član od: 18.10.2012.
Lokacija: Smederevska Palanka
Poruke: 289
Zahvalnice: 46
Zahvaljeno 52 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: KOPIJE brendiranih telefona

Shomi mozda te ovo razuveri Evo ga kinez sa osam jezgra moj sledeci
http://www.chinaphonereview.com/hdc-...-i9500?lang=hr
Slikacu kasnije, jeste novi antutu je 4.0 a skor mog telefona je 13500. Kad okacim sliku videce se da pripada klasi 3 dok radetov klasi 2. Voleo bih da su ove klase bile dok nisam prodao original S4, sad ne mogu da kazem koja je fora sa tim.
Danpil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2013, 20:38   #99
rade039
Banned
 
Član od: 12.10.2013.
Poruke: 9
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: KOPIJE brendiranih telefona

@zajchik - Hvala na odgovoru, ali apsolutno ništa (osim ovo za kameru) nisam razumeo Nema veze, probaću da nađem šta znače ove skraćenice. Mada i dalje stojim iza onoga što sam rekao, a to je da za taj novac, ovi telefoni su više nego dobri! I da LGL9 nije ništa bolji od ovog telefona!

@Sh0m1 - Koji kineski za te pare? ZTE? Koristio sam onaj iz VIP-a pre par godina, to mi je bio prvi android telefon...ja sam inače smiren čovek, retko kada se iznerviram, ali zbog telefona sam se toliko puta iznervirao, da je na kraju završio u kanti za smeće! Jednostavno se "smrzne" tokom korišćenja, pa mu treba par minuta da se povrati, tokom razgovora se isključi, resetuje se sam, prvo čuješ dobro sagovornika, pa posle par sekundi kao iz bunara, ma katastrofa! Tako nešto mi se nikada nije desilo sa S4 replikom! Tako da ne podržavam to što si napisao...
rade039 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2013, 20:44   #100
DragonSlayer
Starosedelac
 
Član od: 30.4.2006.
Poruke: 1.241
Zahvalnice: 613
Zahvaljeno 264 puta na 174 poruka
Određen forumom Re: KOPIJE brendiranih telefona

Video sam i na KP, te kopije S4 od 110 do 150 evra.... ne znam, kad bi mogli svi da se stave jedan pored drugog, i odvojiš 3 dana, pa na testiranja i maltertiranja....
DragonSlayer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Kupovina dual sim mobilnog telefona S-man Aparati i oprema 7 5.2.2013 19:56
Gmail traži broj telefona real022 Internet tehnologije 44 17.1.2013 0:37
U servisu zamenili IMEI i serijski broj telefona?!?!?! matke Aparati i oprema 4 22.6.2012 12:24
Izračunajte broj svog mobilnog telefona! A M G Cvet kompjutera 21 9.10.2008 12:55
Čudna stvar sa prodajom telefona akobasmora Aparati i oprema 14 6.9.2008 5:03


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:19.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com