Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Grafički softver i radovi > 3D radovi

3D radovi Radovi korisnika iz oblasti 3D grafike, kao i video radovi...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 30.4.2007, 21:45   #341
DarkNemos
Veteran
 
Član od: 14.3.2007.
Lokacija: Dark Corners of Earth
Poruke: 1.179
Zahvalnice: 191
Zahvaljeno 208 puta na 123 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku DarkNemos Slanje poruke preko Skypea korisniku DarkNemos
Određen forumom Re: Pocetnicki 3d radovi-Galerija (WIP, tutorijali)

Citat:
nesonjacc kaže: Pregled poruke
Da koliko god ti ja govorio da ostavis mental ray na miru..... Ti nikako da ga ostavish....

A da - sto se rada u maxu tiche - Ponekad jednostavno nece pa nece. Tako da je najbolje resenje da ga ostavish na miru par sati... ceo dan..... i da se bavish drugim aktivnostima..
Pa onda lepo sednes i zavrshis ono sto si hteo ocas posla( visegodisnje iskustvo...)
Znam i ja to... par puta uspelo... al šta ću kad radim po ceo dan sa gvoždjem (od 8 do 8) pa posle toga mrtav umoran sednem da radim u max-u... želim da postignem maksimum a opet za to je potrebno vreme... moram da napredujem brže i bolje... ja sam takav da kad me neko iskritikuje više puta za neku stvar to više ne uzimam u ruke jer smatram ako više ljudi ocene da ta stvar nevalja a ja mislim da je dobra onda netreba ni da se bavim sa tom stvari... tako mi ide oduvek... sad sam uporan sa max-om al mi se polako smanjuju ambicije i volja za radom... svi kažu da nevalja i ja se onda razočaram... valjda ću kroz vreme moći da uradim nešto kako valja...
DarkNemos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2007, 21:46   #342
uros@3D
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.632
Zahvalnice: 1.193
Zahvaljeno 1.918 puta na 966 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku uros@3D
Određen forumom Re: Pocetnicki 3d radovi-Galerija (WIP, tutorijali)

nesonjacc je upravu. Uzmi lepo pa uradi sve "rucno". Meni je bobi jednom, posto je video da nemam pojma o osvetljenju, poslao neke tut-ove za osvetljenje enterijera i uopste nije tesko, bukvalno ima samo nekoliko omni-ja da se postavi na prava mesta i to je to. Ja sam do sada uradio samo jedan render enterijera (sa scanline-om) i nije lose ispalo, planiram uskoro da uradim i svoj dnevni boravak ali ovaj put cu probati prvo sa MR-om, pa ako ne uspe idem na scanline, nikako da nadjem Vray za 8-icu

P.S. Nikad nemozes napraviti nesto sto se svima svidja!
uros@3D je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.5.2007, 10:20   #343
bobi
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iznad reke, ispod drveća.
Poruke: 3.218
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 329 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: Pocetnicki 3d radovi-Galerija (WIP, tutorijali)

@Dark Nemos
Mnogo bre brate filozoviraš onde gde nema velike filozofije. Te oćeš da radiš, te se nerviraš, te si obeshrabren, te ne znaš koliko ćeš da izdržiš... daj malko sredi misli.
Šta ti sad to znači "sporo napredujem" kad smo ti svi više puta rekli da vrlo brzo napreduješ? Da ne treba sad uvek da te tešimo kad izgubiš samopouzdanje? Ja nemam za to vremena, bolje da utrošim to vreme za završavanje tutorijala.
Sam si na početku rekao da ti je jasno da ti treba tona živaca i to je za mene završena stvar.

Uključivao sam i ja Mray i globalne iluminacije i final gathere, i dizao saples na preko 1000 i stavljao skylight i photometric light i renderovalo mi se po više sati i mislio sam da je dobro a u stvari su bili renderinzi mnogo gori od tvog. Sve je to deo istraživačkog duha koji je dobar, dokle god čovek ne izgubi volju za napredovanjem. Rekao sam vam da za sada ne koristite Mray, ali dobro, Bože moj, ne vidim loše u tome da čačkaš malo dok ne završim onaj tutorial. Mada, ako već čačkaš, bolje čačkaj standardna svetla, projector light, volume light, intensity, senke dobro pogledaj, kakva je koja i td.

Stvarno me mrzi da više razmišljam ovako ujutru, tako da očekujem da svi krenemo u dalje radne pobede.
bobi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.5.2007, 13:28   #344
DarkNemos
Veteran
 
Član od: 14.3.2007.
Lokacija: Dark Corners of Earth
Poruke: 1.179
Zahvalnice: 191
Zahvaljeno 208 puta na 123 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku DarkNemos Slanje poruke preko Skypea korisniku DarkNemos
Određen forumom Re: Pocetnicki 3d radovi-Galerija (WIP, tutorijali)

Pravo zboriš bobi...

Evo začas sam napravio nekog kosmatog vanzemaljca i hteo da mu nanesem teksturu na oči al nije htelo... Selektujem poligone i kad dodam material nanesem ga na ceo objekat... buć...
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	vanzemaljac.jpg
Viđeno:	30 puta
Veličina:	90,2 KB
ID:	7709  
DarkNemos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.5.2007, 20:00   #345
uros@3D
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.632
Zahvalnice: 1.193
Zahvaljeno 1.918 puta na 966 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku uros@3D
Određen forumom Re: Pocetnicki 3d radovi-Galerija (WIP, tutorijali)

U bre, tebi je bas dosadno... Da li drag-ujes materijal ili kliknes na ono dugme za dodeljivanje materijala?
uros@3D je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.5.2007, 20:02   #346
DarkNemos
Veteran
 
Član od: 14.3.2007.
Lokacija: Dark Corners of Earth
Poruke: 1.179
Zahvalnice: 191
Zahvaljeno 208 puta na 123 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku DarkNemos Slanje poruke preko Skypea korisniku DarkNemos
Određen forumom Re: Pocetnicki 3d radovi-Galerija (WIP, tutorijali)

Citat:
uros@3D kaže: Pregled poruke
U bre, tebi je bas dosadno... Da li drag-ujes materijal ili kliknes na ono dugme za dodeljivanje materijala?
probao sam oba i ista priča...
DarkNemos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.5.2007, 20:08   #347
uros@3D
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.632
Zahvalnice: 1.193
Zahvaljeno 1.918 puta na 966 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku uros@3D
Određen forumom Re: Pocetnicki 3d radovi-Galerija (WIP, tutorijali)

Citat:
DarkNemos kaže: Pregled poruke
probao sam oba i ista priča...
Probaj da konvertuješ u Editable Poly jer ako si samo napravio sferu i onda stavio edit poly modifier nece da radi, to se i meni desilo kada sam pravio onaj triple x logo.
uros@3D je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.5.2007, 20:14   #348
DarkNemos
Veteran
 
Član od: 14.3.2007.
Lokacija: Dark Corners of Earth
Poruke: 1.179
Zahvalnice: 191
Zahvaljeno 208 puta na 123 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku DarkNemos Slanje poruke preko Skypea korisniku DarkNemos
Određen forumom Re: Pocetnicki 3d radovi-Galerija (WIP, tutorijali)

Citat:
uros@3D kaže: Pregled poruke
Probaj da konvertuješ u Editable Poly jer ako si samo napravio sferu i onda stavio edit poly modifier nece da radi, to se i meni desilo kada sam pravio onaj triple x logo.
Ne razumem... Napravio sam sferu i dodao joj edit/poly. Pomocu soft selection/a sam napravio oblik i kažeš mi da na takav objekat nemogu preko poligona da dodajem teksturu nego mogu samo jednu teksturu na taj objekat???
DarkNemos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.5.2007, 20:20   #349
uros@3D
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.632
Zahvalnice: 1.193
Zahvaljeno 1.918 puta na 966 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku uros@3D
Određen forumom Re: Pocetnicki 3d radovi-Galerija (WIP, tutorijali)

Citat:
DarkNemos kaže: Pregled poruke
Ne razumem... Napravio sam sferu i dodao joj edit/poly. Pomocu soft selection/a sam napravio oblik i kažeš mi da na takav objekat nemogu preko poligona da dodajem teksturu nego mogu samo jednu teksturu na taj objekat???
Neznam, probaj onako pa ćeš videti...
uros@3D je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2007, 0:21   #350
3dM@niak
Ponosni Eipixovac :)
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Ludnica... Opet :( :( :(
Poruke: 1.212
Zahvalnice: 72
Zahvaljeno 80 puta na 52 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku 3dM@niak
Određen forumom Re: Pocetnicki 3d radovi-Galerija (WIP, tutorijali)

moze, to su multi-sub materijali... pogledaj help.. cisto da ti kazem sta da trazis.. neam sad vremena mnogo da pricam...
3dM@niak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2007, 0:33   #351
nesonjacc
Veteran
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Neo Zeon
Poruke: 906
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 50 puta na 32 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku nesonjacc
Određen forumom Re: Pocetnicki 3d radovi-Galerija (WIP, tutorijali)

What the hell is that ugly thing ??

Dakle Uros ti je lepo rekao - Desni klik - convert to editable poly.( sa edit poly modifikatorom ne radi...)

Onda lepo selektuj poligone na koje hoces da asignujesh materijal, pa klik na asign.....

Mnogo btr ruzan ovaj povrce vanzemaljac....
nesonjacc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2007, 1:51   #352
DarkNemos
Veteran
 
Član od: 14.3.2007.
Lokacija: Dark Corners of Earth
Poruke: 1.179
Zahvalnice: 191
Zahvaljeno 208 puta na 123 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku DarkNemos Slanje poruke preko Skypea korisniku DarkNemos
Određen forumom Re: Pocetnicki 3d radovi-Galerija (WIP, tutorijali)

Citat:
nesonjacc kaže: Pregled poruke
What the hell is that ugly thing ??

Dakle Uros ti je lepo rekao - Desni klik - convert to editable poly.( sa edit poly modifikatorom ne radi...)

Onda lepo selektuj poligone na koje hoces da asignujesh materijal, pa klik na asign.....

Mnogo btr ruzan ovaj povrce vanzemaljac....
No... This is ugly!!!

Race: Goksurion
Planet: Furion
Info: Ugly creatures with red/black hair. This one shaved him self on one side becayse this is the leathest fasion style on furion. Ugly looking on the outside but with the warm heart in the inside.

Moram ga prestanem da se glupiram i da počnem da radim nešto korisno... definitivno...

Čekaj... Nešto mi nije jasno... Postoji edit/poly modifikator u modify panelu i postoji konvertovanje u editable poly na desnom kliku. Koje se kad koristi? Ja uvek konvertujem u editable poly čak i više puta utoku rada na jednom objektu... jel to ispravno?
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Ruzno-bre.jpg
Viđeno:	40 puta
Veličina:	92,8 KB
ID:	7721  

Poslednja ispravka: DarkNemos (2.5.2007 u 9:19)
DarkNemos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2007, 9:42   #353
nesonjacc
Veteran
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Neo Zeon
Poruke: 906
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 50 puta na 32 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku nesonjacc
Određen forumom Re: Pocetnicki 3d radovi-Galerija (WIP, tutorijali)

Nigde ne gresis.


A koriste se oba. U zavisnosti od potrebe( s tim sto se modifikator redje koristi)

Ideja modifikatora jeste da ti sacuvas pocetni objekat.( dok ga konvertovanjem trajno gubish...)
A posto ti bash pocetni pocetni objekat u 99,9 posto slucajeva ne treba.... slobodno konvertuj.
Dok modifikator vishe koristi u nekim kasnijim stadijumima.....
nesonjacc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2007, 10:32   #354
DarkNemos
Veteran
 
Član od: 14.3.2007.
Lokacija: Dark Corners of Earth
Poruke: 1.179
Zahvalnice: 191
Zahvaljeno 208 puta na 123 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku DarkNemos Slanje poruke preko Skypea korisniku DarkNemos
Određen forumom Re: Pocetnicki 3d radovi-Galerija (WIP, tutorijali)

Citat:
nesonjacc kaže: Pregled poruke
Nigde ne gresis.


A koriste se oba. U zavisnosti od potrebe( s tim sto se modifikator redje koristi)

Ideja modifikatora jeste da ti sacuvas pocetni objekat.( dok ga konvertovanjem trajno gubish...)
A posto ti bash pocetni pocetni objekat u 99,9 posto slucajeva ne treba.... slobodno konvertuj.
Dok modifikator vishe koristi u nekim kasnijim stadijumima.....
Jedno pitanje... Koje znanje meni treba da bih pravio ona čudesa od robota kao što ti praviš? Pitam za znanje a ne za iskustvo... Znam donekle edit/poly i ništa više... Negde sam činimise čitao da se za neko preciznije modelovanje (lutsko telo itd) koristi edit/mesh. Jel znaš neki tut na netu da mi pomogne da savladam i tu tehniku? Vidiš i sam kakav crap pravim sa edit/poly...
DarkNemos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2007, 10:36   #355
3dM@niak
Ponosni Eipixovac :)
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Ludnica... Opet :( :( :(
Poruke: 1.212
Zahvalnice: 72
Zahvaljeno 80 puta na 52 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku 3dM@niak
Određen forumom Re: Pocetnicki 3d radovi-Galerija (WIP, tutorijali)

svejedno ti je dali radish poly ili mesh... cak mislim da je poly bolji...
jedno je sigurno - sa edit poly moze da pravi chudesa, ko ume
Mislim, nije to neko veliko ZNANJE sto se modelovanja kao postupka tiche...
Nauchish sve komande za operisanje na poly modelu (tipa extrude ,bevel, chamfer i jos desetak, 15 kolko ih ima vec... nisam brojao nikad) i onda posle samo praksa, s kojom stices drugu vrstu znanja (kako neke standardne probleme BRZO da reshish, i veshtinu zamilsljanja objekta u 3d, a kasnije i da kad vidish objekat - znash kojim bi ga koracima pravio)
Samo vezbaj, i citaj help
3dM@niak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2007, 10:39   #356
DarkNemos
Veteran
 
Član od: 14.3.2007.
Lokacija: Dark Corners of Earth
Poruke: 1.179
Zahvalnice: 191
Zahvaljeno 208 puta na 123 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku DarkNemos Slanje poruke preko Skypea korisniku DarkNemos
Određen forumom Re: Pocetnicki 3d radovi-Galerija (WIP, tutorijali)

Citat:
3dM@niak kaže: Pregled poruke
svejedno ti je dali radish poly ili mesh... cak mislim da je poly bolji...
jedno je sigurno - sa edit poly moze da pravi chudesa, ko ume
Lepo si tekao... Ko ume... Al ja neumem!!!
DarkNemos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2007, 11:22   #357
nesonjacc
Veteran
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Neo Zeon
Poruke: 906
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 50 puta na 32 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku nesonjacc
Određen forumom Re: Pocetnicki 3d radovi-Galerija (WIP, tutorijali)

Ma kaki sve jedno...

Editable poly je u prednosti i po svakom mogucem parametru superiorniji u odnosu na svog hronoloski starijeg brata Editable mesh.( hronologija razvoja 3ds maxa od verzija 1-9)
Editable poly jeste unapredjena verzija editable mesha. I samim tim upotrebu editable mesha cini potpuno nepotrebnom......( Odluka programera da i dalje zadrze anahroni editable mesh verovatno da olaksaju prelazak sa starijih na novije verzije , i da npr u maxu 9 mozes otvoriti fajl iz maxa 3)

A u razlicitim tutorijalima i clancima na netu procitaces svasta - iz razloga kao sto su - starije datiranje clanaka.... razlicite verzije programa....

Dakle za precizniji i cistiji POLY modeling definitivno koristiti editable poly.
nesonjacc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2007, 12:22   #358
DarkNemos
Veteran
 
Član od: 14.3.2007.
Lokacija: Dark Corners of Earth
Poruke: 1.179
Zahvalnice: 191
Zahvaljeno 208 puta na 123 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku DarkNemos Slanje poruke preko Skypea korisniku DarkNemos
Određen forumom Re: Pocetnicki 3d radovi-Galerija (WIP, tutorijali)

Citat:
nesonjacc kaže: Pregled poruke
Ma kaki sve jedno...

Editable poly je u prednosti i po svakom mogucem parametru superiorniji u odnosu na svog hronoloski starijeg brata Editable mesh.( hronologija razvoja 3ds maxa od verzija 1-9)
Editable poly jeste unapredjena verzija editable mesha. I samim tim upotrebu editable mesha cini potpuno nepotrebnom......( Odluka programera da i dalje zadrze anahroni editable mesh verovatno da olaksaju prelazak sa starijih na novije verzije , i da npr u maxu 9 mozes otvoriti fajl iz maxa 3)

A u razlicitim tutorijalima i clancima na netu procitaces svasta - iz razloga kao sto su - starije datiranje clanaka.... razlicite verzije programa....

Dakle za precizniji i cistiji POLY modeling definitivno koristiti editable poly.
Znači imao sam čistu dezinformaciju... Al kako bre sve one objekte ljudi rade u edit/poly a ja ništa ljudski da napravim... Ili mi fali znanje ili mi(definitivno) fali talenat. Reče mi i ti i bobi da brzo napredujem al činimise da sam stao negde i ni da maknem... Možda je to prolazno gubljenje kreativnosti al videćemo... Moram za početak dobro da savladam modelovanje a kasnije da se bavim mapovanjem, svetlima i ostalim stvarima. Kada budem bio dovoljno podkovan znanjem iz modelovanja onda mogu da se bavim ostalim stvarima tako da mi je sad cilj da savladam modelovanje. Imam jako veliku želju da se bavim grafikom i zato tražim na sve strane neke tutove i pomoć na razne načine i izgleda da sam već preko glave vama ovde na forumu... Bar tako ja mislim. Ako grešim ispravite me...

Nego me zanima kako ste ti i ostali ovde forumaši naučili sve te stvari? Jeste išli u školu ili preko knjiga, interneta, prijatelja itd...?
DarkNemos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2007, 12:37   #359
Highlander
information junkie
 
Avatar korisnika Highlander
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: MAX Highlands
Poruke: 2.160
Zahvalnice: 616
Zahvaljeno 686 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Highlander Slanje poruke preko Skypea korisniku Highlander
Određen forumom Re: Pocetnicki 3d radovi-Galerija (WIP, tutorijali)

Citat:
DarkNemos kaže: Pregled poruke
Znači imao sam čistu dezinformaciju... Al kako bre sve one objekte ljudi rade u edit/poly a ja ništa ljudski da napravim... Ili mi fali znanje ili mi(definitivno) fali talenat. Reče mi i ti i bobi da brzo napredujem al činimise da sam stao negde i ni da maknem... Možda je to prolazno gubljenje kreativnosti al videćemo... Moram za početak dobro da savladam modelovanje a kasnije da se bavim mapovanjem, svetlima i ostalim stvarima. Kada budem bio dovoljno podkovan znanjem iz modelovanja onda mogu da se bavim ostalim stvarima tako da mi je sad cilj da savladam modelovanje. Imam jako veliku želju da se bavim grafikom i zato tražim na sve strane neke tutove i pomoć na razne načine i izgleda da sam već preko glave vama ovde na forumu... Bar tako ja mislim. Ako grešim ispravite me...

Nego me zanima kako ste ti i ostali ovde forumaši naučili sve te stvari? Jeste išli u školu ili preko knjiga, interneta, prijatelja itd...?
Konačno je neko shvatio...
Ja sam se prvi put sreo sa max 5-icom dok sam bio u srednjoj školi. Kad sam instalirao nije hteo da radi jer je falio imagehlp.dll fajl (još uvek ga se sećam ). Kad sam konačno našao taj fajl i pokrenuo max video sam da trial verzija traje samo 30 dana a ja nemam crack. Tako sam napravio malu pauzu od mesec-dva dok nisam našao pomenuto.
Pokušavajući da nešto sam uradim eksperimentišući sa programom, shvatio sam da od toga nema vajde i otvorio tutorijale. Tada još nisam imao internet konekciju, što je dobro, inače bih postao kao neki... Prvo sam napravio jabuku, pa onda onaj spaceship, pa planete... i još nekoliko dok nisam počeo sam da radim.
Highlander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2007, 12:46   #360
nesonjacc
Veteran
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Neo Zeon
Poruke: 906
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 50 puta na 32 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku nesonjacc
Određen forumom Re: Pocetnicki 3d radovi-Galerija (WIP, tutorijali)

Pa da mogao bi malo manje da kukash

Ovaj sto se tiche mene lichno ja se maxom bavim 7 god ( od daleke verziije 2 u kojoj sam pocheo). I bilo je tu svega i svacega( najvishe citanja helpa, pa zatim googlanja..... a najmanje knjiga . Prijatelja pa uopste). Ja nisam imao privilegiju tada da imam ovako fine ljude na forumu koji ce da mi uvek izadju u susret( )

Ali nejvishe je pomogao rad rad rad rad( od 10 + sati dnevno).....

A ti Nemose previshe brzo ochekujesh napredak. Tu negde oko trece godine staza videces napredak
Tako da smatrajte sebe srecnim ljudima sto bre imate nekoga ko ce da vam pomogne .....
nesonjacc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
3d radovi, tutoriali

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
3D galerija (finalni radovi, komentari) 3dM@niak 3D radovi 1523 24.7.2020 22:29
3DS Max tutorijali za početnike PeTkO 3D radovi 107 30.7.2014 22:12


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:28.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com