Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 12.3.2009, 13:16   #21
goodlikesweeper
Veteran
 
Član od: 18.12.2007.
Poruke: 965
Zahvalnice: 520
Zahvaljeno 356 puta na 192 poruka
Određen forumom Re: Uncharted 2

@donator

Ajde kao prvo da se okanemo prica o grafici.To sto je tebi grafika bitna ne znaci da je svima.Tek kad se ostali elementi ocene mozemo dodati +-5% zbog dobre ili pak ne bas sjajne grafike.

Dalje,prica je koliko cujem tipicni Indijana Dzons klise,likovi takodje-sudeci po ovome sto sam video,ne znam sta bi to bilo harizmaticno kod njih.Eto,barem meni izkliseirani likovi tesko da mogu biti simpaticni,ali sad,sto ljudi sto cudi.

Za cynematic iskustvo necu da komentarisem,posto bih morao odigrati,ali movie-like cut scensi nisu nista veliko novo,i cisto sumnja da su bolje odradjeni od recimo cut scensa iz silent hill dvojke.

Mislim,na sta bi to licilo kad bi svi ljudi iz muzicke,filmske,igracke itd industrije bili toliki paraziti?Bezsramno kopirajuci tudje ideje,stavljati ih u neka drugacija okruzenja i zaradjivali pare na tome?Druga stvar je kad neko uzme ideju pa da sve od sebe da je usavrsi,kao na primer sto je Levin uradio sa onim valveovskiom storitelingom iz prvog lica koji tezi da ostavi igracu slobodu u toku njega.Valveovci su mozda izmislili,ali Levin je sa bioshockom doveo do bozanskog savrsenstva,bukvalno.

A ovo je vec bezobrazluk,sve zivo su iskopirali,gledao sam gameplay na youtubu,animacije su poptpuno prekopirane iz legenda,pucanje iz GoW-ali potpuno,bez imalo truda da se to bar zamaskira,napravili fensi kvaze realisticnu travu, obogatili se i jos ih ljudi u nebesa dizu...

I ne,nisam igrao,li kao i da jesam,if you know what I mean...
goodlikesweeper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.3.2009, 13:44   #22
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Uncharted 2

Ovaj deo foruma bi se stvarno mogao preimenovati u Fanboy Section ... Dajte ljudi , pocinjemo da licimo na forume poput GT i Gamespota , gde se samo fanboyevi okupljaju i ceo dan svadjaju.

Ali moram nesto dodati ... Kao prvo , MisterPjanovicu , tvoji komentari vec postaju dosadni...

Gde god vidis da pise PS3 , odmah uskocis da pljujes i popujes svima.Na benchu se niko vise ni ne obazire na tvoje komentare.Svaku temu pretvoris u neku svadju.Kao npr. GTA 4 temu na benchu i da ne nabrajam.Pogledam tvoj profil , ocekujem da cu procitati da imas 16-17 godina , ali kad sam video 27 ... Ne bi da ti popujem o zivotu , ali zar ti je tolko zabavno , sa dvadeset i nesto godina , praviti svadje po forumu.Zakljucio si da na osnovu pola sata igranja kod tvog legendarnog druga ( ) da MGS 4 i Uncharted i ostale PS3 eksluzive , su osrednje igre , tj. nista narocito... ok ...

Onda , xbox fanovi sto vole da me prozivaju po forumu , kad im slucajno uvredim konzolu.Zar nemam pravo na to ? Platim za konzolu (novu) 26 000 dinara , sa najnovijom plocom , i crkne mi posle 2 - 3 sata igranja?!

Onda goodlikesweeper ... covek na osnovu YouTube filmova je sve zakljucio o igri ...

ovo je vec bezobrazluk,sve zivo su iskopirali,gledao sam gameplay na youtubu,animacije su poptpuno prekopirane iz legenda,pucanje iz GoW-ali potpuno,bez imalo truda da se to bar zamaskira,napravili fensi kvaze realisticnu travu, obogatili se i jos ih ljudi u nebesa dizu...

Pucanje je iskopirano iz Gears of War??To mislis zbog cover sistema??Pa da si malo bolje informisan , GeoW nije ni prva igra koja je uvela cover sistem.Animacije iz Legenda?!
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Leonida na korisnoj poruci:
donator99 (12.3.2009), Yonai (13.12.2014)
Stara 12.3.2009, 13:47   #23
Boris Lozac
Veteran
 
Član od: 31.1.2007.
Poruke: 575
Zahvalnice: 156
Zahvaljeno 171 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: Uncharted 2

Neverovatno stvarno. GeOW i Microsoft generalno su inace sinonimi za inventivnost??
Boris Lozac je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.3.2009, 14:08   #24
goodlikesweeper
Veteran
 
Član od: 18.12.2007.
Poruke: 965
Zahvalnice: 520
Zahvaljeno 356 puta na 192 poruka
Određen forumom Re: Uncharted 2

Citat:
Leonida kaže: Pregled poruke
covek na osnovu YouTube filmova je sve zakljucio o igri ...
Da,kopiranje se mozi i ocima videti,ne mora se kontroler u ruke uzeti. uostalom sve to sto igra ima da ponudi sam vec igrao samo u drugim igrama.

Citat:
Leonida kaže: Pregled poruke
Pucanje je iskopirano iz Gears of War??To mislis zbog cover sistema??Pa da si malo bolje informisan , GeoW nije ni prva igra koja je uvela cover sistem.
Dobro,nisam informisan,ne volim bas previse da tracim vreme igrajuci takve gluposti.Ok,onda kopira tu igru koja je imala cover sistem i kameru iz treceg lica i nisanjenje preko ramena,whatever.I u kom sam momentu rekao da je GoW nesto inovativno?Napomenuo sam nju zato sto za nju i znam,ako je neka igra pre toga uradila,OK,briga me,poenta je bila u koriscnju tudjih ideja,a sad cijih nije toliko bitno.

Citat:
Leonida kaže: Pregled poruke
Animacije iz Legenda?!
Da,prilikom pentranja.Cela mehanika je ista,secam se da sam se zesce utripovao kad sam video prvi put,sve isto samo neki Indijana Dzons-wannabe umesto Lare.
goodlikesweeper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.3.2009, 14:44   #25
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Uncharted 2

Citat:
Leonida kaže: Pregled poruke
Ovaj deo foruma bi se stvarno mogao preimenovati u Fanboy Section ... Dajte ljudi , pocinjemo da licimo na forume poput GT i Gamespota , gde se samo fanboyevi okupljaju i ceo dan svadjaju.

Ali moram nesto dodati ... Kao prvo , MisterPjanovicu , tvoji komentari vec postaju dosadni...

Gde god vidis da pise PS3 , odmah uskocis da pljujes i popujes svima.Na benchu se niko vise ni ne obazire na tvoje komentare.Svaku temu pretvoris u neku svadju.Kao npr. GTA 4 temu na benchu i da ne nabrajam.Pogledam tvoj profil , ocekujem da cu procitati da imas 16-17 godina , ali kad sam video 27 ... Ne bi da ti popujem o zivotu , ali zar ti je tolko zabavno , sa dvadeset i nesto godina , praviti svadje po forumu.Zakljucio si da na osnovu pola sata igranja kod tvog legendarnog druga ( ) da MGS 4 i Uncharted i ostale PS3 eksluzive , su osrednje igre , tj. nista narocito... ok ...!
Da se niko vise ne obazire na moje komentare, ne bi posle nekog mog komentara uletelo zilion botova , pa me (argumentovano ) napalo.
Ja ne pravim svadje, problem je sto su neki ljudi kao u sekti, pa kad kazes nesto sto se nekom ne svidja, (mozda i nisam u pravu, ali mogu reci sta mislim), odmah nastane haos, tako da svadje ne pravim ja, niti ikog vredjam, sto se ne moze reci za drugu stranu. Na benchu sam licno izvredjan u KZ2 temi, a posle moje uljudne reakcije popio sam perm ban, tu je Donator i Boris pa nek potvrde , mada nesto mislim da ce se praviti neveshti, dok njih licno ne za'vati slicna sudbina, oh well .

Nisam rekao da su MGS4 i Uncharted osrednje igre, daleko od toga, rado bih posedovao PS3 i igrao ekskluzive, da imam vise vremena i para, samo kazem da nisu extra sega mega giga fenomenalne, kao sto se zeli predstaviti .

A ne znam sto spominjes mog legendarnog druga, ne verujes mi da sam kod njega igrao, ili sta , mnogi su me prozivali za njega, kao izmisljen wtf, kad sam dao par komentara vezanih za igre, iz licnog iskustva, odmah je ortak prestao da bude tema...
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.3.2009, 16:15   #26
Show_Man
Novi član
 
Član od: 11.1.2008.
Lokacija: Sabac
Poruke: 25
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Uncharted 2

Citat:
Leonida kaže: Pregled poruke
Mozda sam i ja imao Xbox 360 pre par meseci pa iz iskustva govorim da je sra**e ?!

Premium 60GB model , sa najnovijom plocom , crko mi od RROD posle 3 dana i ne vise od 2 sata igranja.Mozda imam pravo da ga pljujem?!?
Pa ja sada imam i jedno i drugo i kad kazem da nesto valja onda stvarno tako mislim,kad ne valja onda ne valja.
Ti sada nikada neces reci da neka igra za box valja zato sto si fanboy.Nista licno ali ja to tako vidim citajuci tvoje komentare al samo opusteno.

A znam da si imao premium i da ti nije crkao od rrod-a posle 3 dana posto sam hteo od tebe licno da kupim xbox poslao si mi pm.Ili mozda je crkao ali mi ti nisi rekao da ne ulazim u to.
I da napomenem da to nije bio falcon tada nije ni bilo falcon-a znaci da opet siris neistine.
Show_Man je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Show_Man na korisnoj poruci:
wolfologin (12.3.2009)
Stara 12.3.2009, 21:25   #27
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: Uncharted 2

@goodlikesweeper

Ne kapiram, zato sto je Uncharted preuzeo shooting mehaniku iz kill.switcha, on je odjednom losa igra?
Da li to znaci da su svi FPS-ovi losi, zato sto su preuzeli pogled iz prvog lica od prve igre koja je tako nesto uvela?
Tj. da li to znaci da ti igras samo po jednu igru iz zanra, jer kad si odigrao jednu odigrao si sve?

Uncharted i TR nema smisla porediti, jer:
1. Iako su slicne, imaju nekoliko bitnih razlika.
2. Ne mozete ih porediti ni po kvalitetu, jer Uncharted >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Tomb Raider.
donator99 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.3.2009, 21:34   #28
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Uncharted 2

Citat:
Show_Man kaže: Pregled poruke
Pa ja sada imam i jedno i drugo i kad kazem da nesto valja onda stvarno tako mislim,kad ne valja onda ne valja.
Ti sada nikada neces reci da neka igra za box valja zato sto si fanboy.Nista licno ali ja to tako vidim citajuci tvoje komentare al samo opusteno.

A znam da si imao premium i da ti nije crkao od rrod-a posle 3 dana posto sam hteo od tebe licno da kupim xbox poslao si mi pm.Ili mozda je crkao ali mi ti nisi rekao da ne ulazim u to.
I da napomenem da to nije bio falcon tada nije ni bilo falcon-a znaci da opet siris neistine.
Vi ljudi nikad ne odustajete ...

1)Ti sada nikada neces reci da neka igra za box valja zato sto si fanboy.


Prva neistina.Kolko sam puta rekao da bi voleo da Fable 2 izadje za PC ili PS3 , ili za Mass Effect (koje su Xbox igre).Nijednom , od kad sam na ovom forumu nisam rekao da je neka Xbox igra sh!t , sem za Gears of War ( i bio sam napisao zasto mi se ne svidja).


2) znam da si imao premium i da ti nije crkao od rrod-a posle 3 dana posto sam hteo od tebe licno da kupim xbox poslao si mi pm.

Druga.Odkud ti znas da mi nije crko posle 3 dana?!Crko mi je , pa sam ga poslao na popravku u Game-s iz BG-a.Ti znas da mi nije dobio RROD?!Kad su ga popravili nisam ga vise palio i prodao.

3)I da napomenem da to nije bio falcon tada nije ni bilo falcon-a znaci da opet siris neistine.

Vrhunac tvojih izmisljotina . Falcon je u prodaju krenuo oktobra 2007 ... moj model je od kraja decembra 2007 ... Falcon modeli su imali HDMI port , moj je imao.Falcon modeli su trazili slabije napajanje , i moj je trazio slabije napajanje...

Ne znam ko sad siri neistinu ...

A to sto mene zovete fanboya , opste me ne dotice , jer znam da nisam jedan.

A ti goodlikesweeper , zasluzujes nagradu za post godine.

Da,kopiranje se mozi i ocima videti,ne mora se kontroler u ruke uzeti. uostalom sve to sto igra ima da ponudi sam vec igrao samo u drugim igrama.

Tvojom logikom , vise se ni ne trebaju praviti video igre.Svaki FPS je isti ... imas pusku , nisan i to je to ?

Mene zovete fanboyem , a tu nesto popujete na osnovu nekoliko videa sa YouTube , i igranja pola sata kod ''prijatelja'' ...
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.3.2009, 22:01   #29
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Uncharted 2

Ja sam svoje utiske dao na osnovu iskustva, sad vi mozete propasti u zemlju ili sta god, ne zanima me .

Samo nemojte da balavite i hype-jete bezveze, Uncharted je dobra igra, dobra .
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.3.2009, 22:06   #30
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Uncharted 2

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
Ja sam svoje utiske dao na osnovu iskustva, sad vi mozete propasti u zemlju ili sta god, ne zanima me .

Samo nemojte da balavite i hype-jete bezveze, Uncharted je dobra igra, dobra .
Ja nisam nikad ni rekao da je nesto vanserijski ... Ali sigurno , za svoj zanr , spada u top 3 igre koje su izasle poslednjih nekoliko godina ...

Ali po meni , Metal Gear Solid 4 je totalno ispunio sva ocekivanja.Svuda je dobio desetke , na svim vecim forumima , od stranje njihovih clanova , je proglasen za GOTY ...
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.3.2009, 23:48   #31
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: Uncharted 2

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
Ja sam svoje utiske dao na osnovu iskustva, sad vi mozete propasti u zemlju ili sta god, ne zanima me .

Samo nemojte da balavite i hype-jete bezveze, Uncharted je dobra igra, dobra .
Onda su prethodni delovi Tomb Raidera lose igre. Jako lose igre.
donator99 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.3.2009, 23:55   #32
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Uncharted 2

Ne znam zasto insistiras na poredjenje sa TR, to ne menja cinjenicu da mi Uncharted nije fenomenalna igra, a igrao sam fenomenalnih igara.

TR 1 je fenomenalna igra, plus je rodonacelnik zanra, izasla je pre nego sto si ti znao da kazes rech kompjuter .
Ima nekih igara novijih za koje smatram da su fenomenalne, ali da ne offtopicujem nadalje.
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.3.2009, 0:14   #33
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: Uncharted 2

Najbolja je u svom zanru.
To govori dosta.
donator99 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.3.2009, 8:20   #34
Carnex
Veteran
 
Član od: 15.1.2006.
Poruke: 865
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 221 puta na 145 poruka
Određen forumom Re: Uncharted 2

Ukratko
Ako volite filmove tipa Indian Jones filmova ili Romancing the Stone tj klasicne avanturisticke filmove iz osamdesetih onda ce vas igra oduseviti jer je u pitanju igranje jednog takvog filma. Prica je zabavna, likovi su prosti ali i te kako prijemcivi a akcija je intezivna i izazovna.
Carnex je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2009, 19:47   #35
BrutaLiS
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.7.2007.
Poruke: 3.075
Zahvalnice: 703
Zahvaljeno 888 puta na 379 poruka
Određen forumom Re: Uncharted 2

Sta uradiste od teme kad izlazi uncharted 2?
BrutaLiS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2009, 20:29   #36
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: Uncharted 2

Na jesen 2009, tj. kada bude zavrsen.
donator99 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2009, 20:55   #37
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Uncharted 2

Citat:
BrutaLiS kaže: Pregled poruke
kad izlazi uncharted 2?
Citat:
donator99 kaže: Pregled poruke
kada bude zavrsen.
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2009, 20:59   #38
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: Uncharted 2

@ you.

Hoces da kazes da je Naughty Dog jedan JEDINI put na trziste izbacio nezavrsenu igru?
donator99 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2009, 21:43   #39
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Uncharted 2

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
Pjanovicu , jel si igrao MGS 5 na PS4 kod tvog komsije ? Jel igra ispod - proseka ? Daj nam neki detalj ...
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2009, 21:47   #40
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Uncharted 2

Citat:
donator99 kaže: Pregled poruke
@ you.

Hoces da kazes da je Naughty Dog jedan JEDINI put na trziste izbacio nezavrsenu igru?
Igra ne izlazi nezavrsena na trziste .
Ako izadje deo igre, to se onda naziva betom ili slicno.
Nikakve veze moj prethodni post nema ni sa igrom / izdavacem / konzolom.
Samo igra TVOJIH reci .

Citat:
Leonida kaže: Pregled poruke
Pjanovicu , jel si igrao MGS 5 na PS4 kod tvog komsije ? Jel igra ispod - proseka ? Daj nam neki detalj ...
Tebi je do tuche kolko vidim , uvati se za ushi pa glavom u zid .
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
PlayStation 3 voodoo_ Konzole 3584 20.1.2022 18:02
Uncharted: Drake's Fortune che daboli guz Konzole 29 11.8.2014 14:01
Grand Theft Auto 4 - Believe me, GTA IV is even better than the hype suggests! renegade_of_funk Konzole 250 2.2.2011 17:25
Lista PS3 igara i SPE iskorišćenosti u njima donator99 Konzole 41 4.11.2008 22:24


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 9:06.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com