Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 9.7.2010, 2:19   #41
UrosH 85
Novi član
 
Član od: 8.7.2010.
Poruke: 2
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: [Dolphin] Resident Evil Remake i Resident Evil Zero konačno igrivi

Pa i to sam pokusavao ali kad otvorim dole mi pise ime datoteke i kada izaberem ime (u konkretnom slucaju res1a.gcm)izbacuje mi "datoteka nije pronadjena,proverite ima datoteke i pokusajte ponovo".Bas sam sve zivo pokusavao ali ne mogu da provalim..
UrosH 85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.1.2011, 2:25   #42
Goofy 14
Novi član
 
Član od: 3.1.2011.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: [Dolphin] Resident Evil Remake i Resident Evil Zero konačno igrivi

Jel moze neko da mi objasni zasto ne mogu koristiti memory cart preko Dolphin-a za Resident Evil Remake .... je li to uopste moguce ??
Goofy 14 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2012, 19:51   #43
brancko
Član
 
Član od: 24.10.2007.
Lokacija: LAzarevac
Poruke: 166
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: [Dolphin] Resident Evil Remake i Resident Evil Zero konačno igrivi

Pozz,gde moze da se nadje taj RE Remake,i kog dela je remake?
brancko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2012, 20:32   #44
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: [Dolphin] Resident Evil Remake i Resident Evil Zero konačno igrivi

Remake prvog dela, a možeš ga naći gde god nalaziš i druge igre.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2012, 12:38   #45
brancko
Član
 
Član od: 24.10.2007.
Lokacija: LAzarevac
Poruke: 166
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: [Dolphin] Resident Evil Remake i Resident Evil Zero konačno igrivi

dali postoji neki USB adapter preko kojeg je moguce prikljuciti GC DC N64 kontrolore ?
brancko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2012, 22:25   #46
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: [Dolphin] Resident Evil Remake i Resident Evil Zero konačno igrivi

Ja sam imao neki Speedlink-ov multi adapter za PS, GC i neki treći joypad, ne sećam se koji... ali postoje drajveri do Win XP, ništa posle njega. A to je jedini te vrste koji sam uspeo da nađem kod nas u prodaji.

Da li ti je baš stalo da priključuješ baš originalne joypade? Emulatori su takvi da se na bilo kom USB joypadu mogu dodeliti funkcije po želji za svako dugme.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2012, 23:05   #47
brancko
Član
 
Član od: 24.10.2007.
Lokacija: LAzarevac
Poruke: 166
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: [Dolphin] Resident Evil Remake i Resident Evil Zero konačno igrivi

Citat:
Aibo kaže: Pregled poruke
Ja sam imao neki Speedlink-ov multi adapter za PS, GC i neki treći joypad, ne sećam se koji... ali postoje drajveri do Win XP, ništa posle njega. A to je jedini te vrste koji sam uspeo da nađem kod nas u prodaji.

Da li ti je baš stalo da priključuješ baš originalne joypade? Emulatori su takvi da se na bilo kom USB joypadu mogu dodeliti funkcije po želji za svako dugme.
Nije mi stalo,cak nemam ni jedan dzojstik za konzole, lako je nabaviti na limundu i slicnim mestima...ali sam nesto kao nacuo da ima takav adapte.
brancko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.3.2014, 22:17   #48
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.549
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.487 puta na 3.998 poruka
Određen forumom Re: [Dolphin] Resident Evil Remake i Resident Evil Zero konačno igrivi

Presao sa Dolphin-om mnogo igara, ukljucujuci New Super Mario Bros. i Rayman Origins bez ikakvih problema.
dex3108 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.3.2014, 22:31   #49
Sh0m1
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2009.
Lokacija: Bladehenge
Poruke: 4.267
Zahvalnice: 5.145
Zahvaljeno 994 puta na 697 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Sh0m1
Određen forumom Re: [Dolphin] Resident Evil Remake i Resident Evil Zero konačno igrivi

Jel su ubacili mogucnost da se wiimote zameni misem? Tj. da koristi kretanje misa.
Sh0m1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.3.2014, 0:07   #50
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: GameCube emulator

Citat:
bojan1080 kaže: Pregled poruke
da li neko ima iskustva sa emulatorom za GameCube, instalirao sam ovaj dolphin i svaka igra koju pokrenem, mnogo koci, igre koje igram s ps2 emulatorom rade skroz ok ali ovaj emulator ne mogu da podesim da radi kako treba
Ja sam baš igrao RE Remake i RE0 sasvim ok iako sam počeo od sasvim neigrivog, tako da je potrebno naštelovati sve lepo. Za Rezije je npr. mnogo značilo uključivanje V Beam Speed Hack-a (Desni klik na naslov igre pa Properties), Takođe u konfiguratoru probaj da uključiš Dual Core speed up i Idle Skipping. Ako ti zvuk secka kao Frame limit odaberi Audio. U Audio podešavanjima je obično najbolja Fast emulacija i čekirano DSP on Dedicated Thread. U grafičkim podešavanjima ima odeljak Hack, tu za EFB copies gledaj da bude čekirano Texture. Startuj sa ovim pa se igraj malo i sam sa podešavanjima, nije za svaku igru isto.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
Lincoln (21.3.2014)
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:02.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com