Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 11.1.2022, 20:50   #3521
MasterChief2
Veteran
 
Član od: 20.9.2013.
Poruke: 1.114
Zahvalnice: 541
Zahvaljeno 180 puta na 140 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 3

Citat:
MARE GSX R kaže: Pregled poruke
@wizard
To moze samo ako imas ispravan sistem pa ides na setings pa update...



@miovrag
Prvo napisao sam vec da je oficijalni update, znaci original, drugo i sam znam da na yt ima dosta klipova, pogledao sam ih gomilu...



Nego mora da se ceka malo duze i update krene ali naravno negde na pola izbaci cuvenu gresku 8002F14E izgleda da ima problem sa optikom otvarao sam je nije zaglavljen niti jedan cd unutra pogledao sve deluje spojeno, ali kada pritisnem da izbaci cd zapisti 3 puta i nista se ne desava, ili je pokvarena ili je neko pre nas vec je menjao pa stavio neku koja nije za tu verz sonija ili sta vec ne znam, tako da ako neko zna neko konkretno resenje ili da vijam po oglasima neku optiku drugu pa da probam sa njom pisite..
To znaci da nije zakacena blutut plocica ili da nije zakacen BluRay citac. Pod "nije zakaceno" smatra se i da je jedna od dve plocice mrtva. Ako je u pitanju blutut plocica i SLIM konzola onda odustani od popravke, previse je komlikovano i ne isplati se. Posto si rekao da konzola tri puta zavrti CD i stane ja mislim da je tu plocica ili mrtva ili je neko ubacio plocu iz druge konzole koju nije upario. Moras naci model citaca koji je isao u verziju konzole koju ti imas i na taj nacin ces zaobici tu gresku (ako je u pitanju blurej plocica). Onda uradis Jailbreak i uparis taj citac sa tvojom konzolom. Takodje, ako je konzole Slim 25xx (na nekim moze, na nekim ne moze Jailbreak) ili novija (ne moze Jailbreak) takodje batali jer je previse komlikovano.
MasterChief2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.1.2022, 0:02   #3522
MARE GSX R
Starosedelac
 
Član od: 25.12.2013.
Lokacija: Moto Land... ;)
Poruke: 1.945
Zahvalnice: 361
Zahvaljeno 354 puta na 312 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 3

Ne stigoh danas da napisem update... posle cimanja sa tom greskom setim se da imam vise optickih uredjaja od drugih konzola i nadjem ti ja jedan od slim verz one fat ne pasu naravno rasturen komplet.. uzmem polako sklopim optiku svaki flet zakacim bas skinem napajanje i dobro ukljucim kablice i sa tom drugom optikom prodje instalacija sistema bez problema tako da je sada operativan sa originalnim sistemom.. Sutra ako stignem cu se zezati a moze hen i te gluposti da se instaliraju vec smo uradili na drugoj a ova je 2004 cech cini mi se a isplati mi se her smo ih platili tipa 2000 din i manje po komadu a dve fat smo sagoreli jednu mi drugo serviser..
MARE GSX R je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2022, 23:29   #3523
MasterChief2
Veteran
 
Član od: 20.9.2013.
Poruke: 1.114
Zahvalnice: 541
Zahvaljeno 180 puta na 140 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 3

Ako si stavio citac od druge konzole moras da da rimerujes. Instaliras CFW, dampujes eid_root_key sa Rebug Toolbox, prebacis ga na root usb-a (fat32) ubodes fles, predjes u FSM (Factory Service Mode) i rimerujes.
MasterChief2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku MasterChief2 na korisnoj poruci:
MARE GSX R (20.1.2022)
Stara 20.1.2022, 0:28   #3524
MARE GSX R
Starosedelac
 
Član od: 25.12.2013.
Lokacija: Moto Land... ;)
Poruke: 1.945
Zahvalnice: 361
Zahvaljeno 354 puta na 312 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 3

Hvala za info citao sam nesto o tome, a da budem iskren ne znam da li je od ove konzole ili druge jer nisam ja prvi probao da je sklopim, surak se zezao pa je onda meni sve dao na gomili i ja sklapao, i proradilo je sistem instaliran, kao i hen i multiman igre ionako prebacujem preko filezile, store je ugasen pa ugasen a nisam ni planirao da koristim cd.. Plan je kad je vec uzeta jeftino da se odigra par exkluziva tipa rdr 1,the last of us, uncarted i tako jos po nesto sto za pc nije izaslo...
MARE GSX R je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.1.2022, 18:02   #3525
MasterChief2
Veteran
 
Član od: 20.9.2013.
Poruke: 1.114
Zahvalnice: 541
Zahvaljeno 180 puta na 140 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 3

AKo si porkenui MultiMan onda je sve okej. Samo da znas RDR bolje radi i izgleda na X360 konzoli.
MasterChief2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
playstation 3, ps3

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Playstation 2 emulator NenadN Konzole 776 6.9.2014 23:04
Xbox 360 vs. Playstation 3 vs. Nitendo Wii (Sta vam vise odgovara) PeTkO Konzole 978 7.5.2008 12:53
Playstation Store! jovus Konzole 8 30.1.2008 16:32
NTSC igre za Playstation 2 BOOGIEMAN Konzole 3 24.4.2007 16:54


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:25.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com