Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Aplikativni softver

Aplikativni softver Svi programi i alati koji se ne uklapaju ni u jednu od ponuđenih kategorija

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.1.2006, 0:22   #1
GakunGak
Član
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: phazeddl.com i wtalk.org
Poruke: 435
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko Yahooa korisniku GakunGak
Određen forumom StarForce 3: Totalna greska ili dobra stvar?

Ocito se ljudi zale da im na igrama za StarForce 3 zastitom poslije odredjenog vremena ne radi CD/DVD drajv. Zbog sankcionisanja od srane moderatora/admina, NECEMO pricati o probijanju zastite iako jos (zvanicno) i nema tehnike. Dakle, kakvo je vase misljenje o ovoj zastiti, treba li je ubuduce koristiti u igre? Ja djelim misljenje sa ovog foruma:
http://www.digg.com/technology/Games_that_use_Starforce
Dalke, BEZ tehnika o probijanju zastite da se topic ne bi brisao.

Za Admine/modere: Ovo nije nikakva propaganda ili bilo sta sto bi ugrozilo tajnu zastite, kao ni reklamiranja piraterije itd... Ovo je samo razgovaranje/dijeljenje misljenja o Najsnaznijoj zastiti za igre koja moze da upropasti CD/DVD kao i da bez znanja korisnika instalira drivere u system32 folder, koji se startuje sa windozeom i koji nekad prijavi "blue screen of death".
GakunGak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2006, 0:49   #2
Reloader
Starosedelac
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Kragujevac - The Soul of Serbia
Poruke: 1.318
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 28 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: StarForce 3: Totalna greska ili dobra stvar?

Citat:
GakunGak kaže:
Ocito se ljudi zale da im na igrama za StarForce 3 zastitom poslije odredjenog vremena ne radi CD/DVD drajv.
Prvi put cujem. Mozda zaborave da ga "enable-uju" u SF Nightmare-u

Lik kaze sledece:
Citat:
As soon as I deleted Starforce, Black & White loaded right away and plays with no problem.
Kako se to "brise zastita"?
Nisam znao da se i ona instalira posebno...

Dalje:

Citat:
Starforce was loaded in when I was beta testing "Heroes of Might and Magic 5". It was a fricken beta test and they put Starforce in it!
E da li se u njegovom mozgu javila trunka zdravog razuma koja kaze: "Zasto bi iko stavio zastitu na beta verziju igre???"

Pa cilj beta verzije i jeste da se sto vise prosiri, ne bi li ljudi vise kupovali igru!

Sve u svemu volim ovakve isparanoisane likove...

Mrzelo me da citam ostale retardirane komentare...

Citat:
GakunGak kaže:
NECEMO pricati o probijanju zastite iako jos (zvanicno) i nema tehnike.
Gresis, ovaj gresis silno, sine...

Tehnika naravno da postoji, malo je komplikovanija i ume da ne radi na svim mashinama ali u principu postoji... (vec vidim pun inbox u PM )

Citat:
GakunGak kaže:
Dakle, kakvo je vase misljenje o ovoj zastiti, treba li je ubuduce koristiti u igre?
Treba sto vise, da se malo crackeri promrdaju iz ~15-godisnjeg sna.
Sve je poteklo od 0 i 1 pa i zastite... malo kreativnosti i sve ce biti razbijeno...

Citat:
GakunGak kaže:
Ovo je samo razgovaranje/dijeljenje misljenja o Najsnaznijoj zastiti za igre koja moze da upropasti CD/DVD kao i da bez znanja korisnika instalira drivere u system32 folder, koji se startuje sa windozeom i koji nekad prijavi "blue screen of death".
Na ovo samo mogu da kazem jedno "hackersko ( )" LOL

BTW. Sto "najsnaznija" velikim slovom? Jel to neka vlastita imenica?
Reloader je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2006, 1:02   #3
GakunGak
Član
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: phazeddl.com i wtalk.org
Poruke: 435
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko Yahooa korisniku GakunGak
Angry Re: StarForce 3: Totalna greska ili dobra stvar?

Ako imas neku igru sa StarForce 3, idi u My Computer, Properties, Hardware, Device Manager. Klikni View, Show hidden devices. U Non Plug & Play videces StarForce 3 drivere. A zasto ljudi ne vole StarForce 3, googluj StarForce Sucks. Oh, da, nigdje u instalacijama igara ne pise da se to cudo instalira niti da SE NE BRISE kad se izbrise igra.
GakunGak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2006, 1:04   #4
GakunGak
Član
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: phazeddl.com i wtalk.org
Poruke: 435
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko Yahooa korisniku GakunGak
Unhappy Re: StarForce 3: Totalna greska ili dobra stvar?

Ah, da sto se tice unplugovanja drajvova, StarForce Nightmare-a itd...
NE HVALA!!!
GakunGak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2006, 1:15   #5
Reloader
Starosedelac
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Kragujevac - The Soul of Serbia
Poruke: 1.318
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 28 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: StarForce 3: Totalna greska ili dobra stvar?

Citat:
GakunGak kaže:
Ako imas neku igru sa StarForce 3, idi u My Computer, Properties, Hardware, Device Manager. Klikni View, Show hidden devices. U Non Plug & Play videces StarForce 3 drivere.
Nemam trrenutno ni jednu SF3 igru, ali ako je to sto pricas tacno, onda bi razbijanje SF3 bilo "piece of cake"... mislim obicno disejblovanje drajvera...

Citat:
GakunGak kaže:
A zasto ljudi ne vole StarForce 3, googluj StarForce Sucks.
Pa ne vole ga zato sto nakon 10-15 godina copy/paste pokretanja igara koje kostaju par desetina € sada moraju malo vise da se pomuce...

Citat:
GakunGak kaže:
Oh, da, nigdje u instalacijama igara ne pise da se to cudo instalira niti da SE NE BRISE kad se izbrise igra.
Mislim da bi na zapadu za tako nesto mogao da tuzis firmu i uzmes ogromne pare.

Citat:
GakunGak kaže:
Ah, da sto se tice unplugovanja drajvova, StarForce Nightmare-a itd...
NE HVALA!!!
Kupuj originale!

'Fala Bogu sto na ovom svetu postoji mogucnost izbora!
Reloader je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2006, 8:31   #6
GakunGak
Član
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: phazeddl.com i wtalk.org
Poruke: 435
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko Yahooa korisniku GakunGak
Wink Re: StarForce 3: Totalna greska ili dobra stvar?

Citat:
Reloader kaže:
Nemam trrenutno ni jednu SF3 igru, ali ako je to sto pricas tacno, onda bi razbijanje SF3 bilo "piece of cake"... mislim obicno disejblovanje drajvera...



Pa ne vole ga zato sto nakon 10-15 godina copy/paste pokretanja igara koje kostaju par desetina € sada moraju malo vise da se pomuce...



Mislim da bi na zapadu za tako nesto mogao da tuzis firmu i uzmes ogromne pare.


Kupuj originale!

'Fala Bogu sto na ovom svetu postoji mogucnost izbora!
Mislim da mi je 3 eur bolje nego 15. Isto tako, ako bih htio da napravim backup igre posto se poslije ociglednog dranja dvd-a, tj. hocu reci citanja, igrebe dvd. A tada ne moze da verifikuje DVD/CD sa tom zastitom. ONDA bi morao opet kupiti original, reinstalirao igru i ponovo instalirao da bi je igrao. Bez veze. Ali ako ti hoces ovakve originale, ti kupuj. Svaka cast i ja to postujem. To je tvoje misljenje a ja imam svoje. A sto se tice tuzakanja, mnogi su tuzili UBI Soft zato sto im je CD/DVD riknuo zbog StarForce-a, a UBI je obecao za takvo nesto zamjenu igre. Ej, sto ce njemu igra kad je ne moze ocitati. A sta je sa onima koji su cijelu masinu sredili? Sto ce njima igra? Ljudi hoce pare, a kad se pare traze, onda nesto debelo ne valja. A UBI vjerovatno nece da da kinte za ono sto su pokusali da naprave, pa nekako to proslo kroz medijsku propagandu. I da, iako unistaliras drivere StarForce-a, oni se (opet!!!) sami instaliraju cim ubacis CD/DVD sa tom zastitom. I opet ponavljam, jos nije zvanicno krekovana zastita. Ne racunam cupanje kablova i SFNightmare. Mogao bi da ozbiljno ugrozis sistem sa tim. Ako mi Silent Hunter 4 bude izasao sa tim, platicu nekome 50 eur da virusima i crvima bombarduje njihov sajt. To ce nanijeti vise stete nego koristi. A sto se tice originala, ne hvala. Uostalom, ne zelim nikakvu svadju. Ako se mora staviti ta zastita, neka se stavi. Ja cu onda kupiti nesto od Activisiona ili nekog drugog i dacu dvostruko vise para, a iz inata necu UBI-ju. Pa neka propadnu. I srecan vam Badnji Dan!!!

Poslednja ispravka: GakunGak (6.1.2006 u 10:41)
GakunGak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2006, 10:27   #7
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 370 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: StarForce 3: Totalna greska ili dobra stvar?

Citat:
Mislim da bi na zapadu za tako nesto mogao da tuzis firmu i uzmes ogromne pare.
Da ih tužiš za šta ? Zato što su zaštitili svoj proizvod ?
Koliko mi je poznato nelegalno je bez znanja korisnika instalirati spyware, virus, trojanac, ili neki drugi zlonamerni softver ili skriptu, ali zaštitu za svoj program ne.
Marko_L je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2006, 10:50   #8
GakunGak
Član
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: phazeddl.com i wtalk.org
Poruke: 435
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko Yahooa korisniku GakunGak
Unhappy Re: StarForce 3: Totalna greska ili dobra stvar?

Citat:
Marko_L kaže:
Da ih tužiš za šta ? Zato što su zaštitili svoj proizvod ?
Koliko mi je poznato nelegalno je bez znanja korisnika instalirati spyware, virus, trojanac, ili neki drugi zlonamerni softver ili skriptu, ali zaštitu za svoj program ne.
Procitao sam negdje na forumu UBI-ja da StarForce, ako se instalira na Win 2000 bez zadnjih patcheva moze da sluzi kao trojan i da se neke varijante virusa, koristeci sigurnosni propust koji je StarForce napravio da bi virus lako mogao da se implantira. E, za to bi vec mogao da ih tuzis. Drugo, nigdje ne pise da se DRIVERI StarForce-a instaliraju. Mnogi su prijavili da taj driver ima nekompatibilnost sa starijim modelima DVD-a. Meni, otkad sam instalirao to cudo, DVD-RW sa koga sam instalirao SCCT odjednom pocinje da se otvara sam od sebe. Budem na Internet, igram igre, ili bilo sta... Odjednom, i to kad ga zatvorim, on se opet otvori po nekoliko puta sve tako. Da poludis. Otkako sam mak'o to cudo, nemam taj problem vise. A DVD-RW mi je samsungov model oznake: TSSTcorp CD/DVDW TS-H552U.
GakunGak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2006, 14:00   #9
Reloader
Starosedelac
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Kragujevac - The Soul of Serbia
Poruke: 1.318
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 28 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: StarForce 3: Totalna greska ili dobra stvar?

Citat:
GakunGak kaže:
Mislim da mi je 3 eur bolje nego 15.


Ne razumem. Da das bolje je, da uzmes, nije.

Citat:
GakunGak kaže:
Isto tako, ako bih htio da napravim backup igre posto se poslije ociglednog dranja dvd-a, tj. hocu reci citanja, igrebe dvd. A tada ne moze da verifikuje DVD/CD sa tom zastitom. ONDA bi morao opet kupiti original, reinstalirao igru i ponovo instalirao da bi je igrao. Bez veze.
Na zapadu SVAKI PUBLISHER ce ti dati nov primerak igre ako ti se stari CD ****e. Ne znam za ovde, ali mislim da bi i ovde mogao isto da dobijes.

Citat:
GakunGak kaže:
Ali ako ti hoces ovakve originale, ti kupuj. Svaka cast i ja to postujem.
Ne ja necu originale, ti ih hoces:

Citat:
GakunGak kaže:
Ah, da sto se tice unplugovanja drajvova, StarForce Nightmare-a itd...
NE HVALA!!!
Nema trece opcije! Ili originali ili malo mucenja da bi igrao omiljene igre...

Citat:
GakunGak kaže:
A sto se tice tuzakanja, mnogi su tuzili UBI Soft zato sto im je CD/DVD riknuo zbog StarForce-a, a UBI je obecao za takvo nesto zamjenu igre. Ej, sto ce njemu igra kad je ne moze ocitati.
Kazem ti - prvi put cujem za tako nesto. Jel moze jos neki link?

I da, iako unistaliras drivere StarForce-a, oni se (opet!!!) sami instaliraju cim ubacis CD/DVD sa tom zastitom.

Citat:
GakunGak kaže:
I opet ponavljam, jos nije zvanicno krekovana zastita. Ne racunam cupanje kablova i SFNightmare. Mogao bi da ozbiljno ugrozis sistem sa tim.
Ma kako da ne... mogao bi cak i zivot da ugrozis sa tim! Znas sta ti je struja - cas udari dok cupas kablove!

I da, ne ocekuj da se zastita "krekuje" jer to je nemoguce. Zaboravi na doba copy/paste/yes igranja igara. SF 3 enkriptuje par hiljada random fajlova na disku a to je slozices se - gotovo nemoguce odnosno ne isplati se raditi. SF 3 ce morati alternativnim i komplikovanijim nacinima da se razibija...

Citat:
GakunGak kaže:
Ako mi Silent Hunter 4 bude izasao sa tim, platicu nekome 50 eur da virusima i crvima bombarduje njihov sajt. To ce nanijeti vise stete nego koristi.
Mislim da ce taj neko za 50€ uopste da razgovara sa tobom...

Citat:
GakunGak kaže:
Ako se mora staviti ta zastita, neka se stavi. Ja cu onda kupiti nesto od Activisiona ili nekog drugog i dacu dvostruko vise para, a iz inata necu UBI-ju. Pa neka propadnu. I srecan vam Badnji Dan!!!
Super, a sta mislis, ako stvarno ne uspeju u skorijem roku (godinu - dve) da razbiju SF3, da ce iko ostati na starim zastitama? Haha... Pa niko nije lud...

I srecan i tebi badnji dan...
Reloader je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2006, 14:54   #10
darthmajor
Član
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 303
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: StarForce 3: Totalna greska ili dobra stvar?

Zar nismo svi igrali piratske Starforce igre? To znaci da se mogu igrati, a problem ce imati samo deca ispod 12 godina koji ce morati da pozovu nekog 'aker-a. Tako, cini mi se da ova zastita (ako je istina sto su pisali po onim furumima) pravi probleme samo ljudima koji kupe original. Ni meni se ne svidja da instalira bilo sta toliko duboko u sistem da ga moze zeznuti, a opet ne vredi nista...mislim zastita nije razbijena samo zaobidjena - koja je razlika u rezultatu? Onaj ko hoce da igra piratske igre, morace da posveti 3 minuta pokretanju igre, a onaj koji kupi original dobice nevidljivo smece na racunaru...Ja zelim da kupujem igre koje volim legalno, ali nacin na koji Starforce radi cini se dosta odvratan...
Inace bi me interesovalo ko/koliko/kome placa za zastitu? Jel' to jedna firma razvije, pa izdavac igre plati toj firmi da zastiti igru? Kolike su te pare?
darthmajor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2006, 22:01   #11
GakunGak
Član
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: phazeddl.com i wtalk.org
Poruke: 435
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko Yahooa korisniku GakunGak
Određen forumom Re: StarForce 3: Totalna greska ili dobra stvar?

Ma sto da se prica. Pogledajte Sony i sve ce vam biti jasno.
GakunGak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2006, 23:23   #12
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: StarForce 3: Totalna greska ili dobra stvar?

Ljudi,... Razmislite samo koliko ljudi danas kod nas živi od piraterije. Mislite da se neće naći neko dovoljno upućen u temu da "izmisli" način.

Uzmite primer (sad ne mogu da se setim konkretnih naziva ali znam priču, možda je čak iz SK-a od pre par godina, nisam siguran).

Sony je pre par godina patentirao sistem za zaštitu audio materijala na CD-u. Tvrdilo se da je sistem bulletproof!!! Došo čovek, uzeo marker i "prežvrljao" spoljašnji obod diska i CD radi kao svaki drugi.

Treba da shvatimo da dok god bude bilo ljudi koji od toga žive novi sistemi će uvek biti "razbijani".
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.1.2006, 0:16   #13
GakunGak
Član
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: phazeddl.com i wtalk.org
Poruke: 435
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko Yahooa korisniku GakunGak
Red face Re: StarForce 3: Totalna greska ili dobra stvar?

Citat:
holodoc kaže:
Ljudi,... Razmislite samo koliko ljudi danas kod nas živi od piraterije. Mislite da se neće naći neko dovoljno upućen u temu da "izmisli" način.

Uzmite primer (sad ne mogu da se setim konkretnih naziva ali znam priču, možda je čak iz SK-a od pre par godina, nisam siguran).

Sony je pre par godina patentirao sistem za zaštitu audio materijala na CD-u. Tvrdilo se da je sistem bulletproof!!! Došo čovek, uzeo marker i "prežvrljao" spoljašnji obod diska i CD radi kao svaki drugi.

Treba da shvatimo da dok god bude bilo ljudi koji od toga žive novi sistemi će uvek biti "razbijani".
Amin, brate. Ali licno bih se rukovao sa genijem koji bude StarForce 3 probio.
GakunGak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.1.2006, 20:47   #14
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 370 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: StarForce 3: Totalna greska ili dobra stvar?

Korisna adresa
http://www.firingsquad.com/features/...ew/default.asp
Marko_L je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.1.2006, 23:03   #15
GakunGak
Član
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: phazeddl.com i wtalk.org
Poruke: 435
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko Yahooa korisniku GakunGak
Talking Re: StarForce 3: Totalna greska ili dobra stvar?

Citat:
Marko_L kaže:
Hvala, Veliki Brate. Ono sto sam naucio iz text-a je to da ce zbog SF3 prodaja igara drasticno da se smanji. A to da ja pisem nekome tamo i da zovem okolo naokolo sto mi igra ne radi, ma ne bih... Pa to te izadje racuna vise nego sam original igre. Pa nije niko lud (valjda)!!!
GakunGak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.1.2006, 23:12   #16
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.163
Zahvalnice: 2.081
Zahvaljeno 4.922 puta na 2.858 poruka
Određen forumom Re: StarForce 3: Totalna greska ili dobra stvar?

Citat:
GakunGak kaže:
Amin, brate. Ali licno bih se rukovao sa genijem koji bude StarForce 3 probio.
SF3 je probijen, doduše prve verzije...
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.1.2006, 20:01   #17
GakunGak
Član
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: phazeddl.com i wtalk.org
Poruke: 435
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko Yahooa korisniku GakunGak
Red face Re: StarForce 3: Totalna greska ili dobra stvar?

Jest. Sad i ja to vidim.
GakunGak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2006, 22:22   #18
GakunGak
Član
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: phazeddl.com i wtalk.org
Poruke: 435
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko Yahooa korisniku GakunGak
Određen forumom Re: StarForce 3: Totalna greska ili dobra stvar?

BTW: Sta mislite o ovome? http://phazeddl.com/dl319248.htm
GakunGak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2006, 22:57   #19
Sasa
Darth Moderator
 
Avatar korisnika Sasa
 
Član od: 15.10.2005.
Lokacija: vaistinu konza
Poruke: 1.045
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 84 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: StarForce 3: Totalna greska ili dobra stvar?

Citat:
Reloader kaže:
Mislim da bi na zapadu za tako nesto mogao da tuzis firmu i uzmes ogromne pare.
Prvo procitajte EULA pa pricajte o tome sta se moze a sta ne, tuziti ili ne tuziti.
Sasa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2006, 22:57   #20
Sasa
Darth Moderator
 
Avatar korisnika Sasa
 
Član od: 15.10.2005.
Lokacija: vaistinu konza
Poruke: 1.045
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 84 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: StarForce 3: Totalna greska ili dobra stvar?

Citat:
GakunGak kaže:
Mislim da mi je 3 eur bolje nego 15. Isto tako, ako bih htio da napravim backup igre posto se poslije ociglednog dranja dvd-a, tj. hocu reci citanja, igrebe dvd.
A otkad se to DVD grebe od citanja ?
Sasa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:46.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com