Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 26.4.2019, 17:08   #13121
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.414
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Dnevnik gledanja filmova II

Pa pazi
Spoiler za spoiler za Kapatana:
Bio bi alternativni timeline da je nesto promenio.

Ali ajde da pretpostavimo da je vodio racuna i je sve sto je uradio u povratku i onako bilo sudjeno. Tj. da se povukao kao super heroj jer je zvanicno mrtav i da je bio sa Karterkom, i da se oprostio u drugom filmu ne znajuci u tom momentu da su vec proveli zivot zajedno.

U tom slucaju, misilm da nema kreacije paralelne stvarnosti. Tj. ostaje isti kontinuitet.

Poslednja ispravka: player1 (26.4.2019 u 17:49)
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2019, 19:55   #13122
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Pa pazi
Spoiler za spoiler za Kapatana:
Bio bi alternativni timeline da je nesto promenio.

Ali ajde da pretpostavimo da je vodio racuna i je sve sto je uradio u povratku i onako bilo sudjeno. Tj. da se povukao kao super heroj jer je zvanicno mrtav i da je bio sa Karterkom, i da se oprostio u drugom filmu ne znajuci u tom momentu da su vec proveli zivot zajedno.

U tom slucaju, misilm da nema kreacije paralelne stvarnosti. Tj. ostaje isti kontinuitet.
I tvoje objasnjenje pobija logiku samog filma. Ajmo redom:

Spoiler za captain america:
1. Svaki povratak u proslost dovodi do grananja timelinea ako se nesto sto je bitno za taj period promeni. Povrataka Stevea je itekako bitna stvar, i ako je odlucio da provede zivot u proslosti - to je novi timeline 100%.

2. Ako dolazi do grananja timelinea, Steve Rogers nikada nece biti zamrznut, nikada nece biti pronadjen u 2011. i nikada nece ucestvovati u Avengers inicijativi 2012. pa nadalje. Dakle sve ono sto je nas Steve preziveo se novom Steveu nece desiti.

3. Ako se to nije njemu desilo, on ne moze biti 2023. na onoj klupi da caska sa Semom i da mu da stit, osim ako nema nacin da putuje i kroz paralelne univerzume u okviru razlicitih timelinea sto nigde nije spomenuto.

4. Sta se desilo sa Captain Americom koji je vec bio u proslosti u koju se nas Steve vratio? Zadavio ga i bacio u reku? Videli smo da time travel o ovom univerzumu ne funkcionise tako da se spajas sa svojim past-selfom, vec je itekako moguca interakcija.



Ja sve mogu da svarim ali ovo je toliko zbrzano i prosto ne mogu da verujem da su to odradili na ovakav nacin. Bukvalno je sve paradoks do paradoksa ma koliko neko to pokusavao da objasni.

Ili sam ja malouman i neko pametniji ima jos bolje objasnjenje jer ovo playerovo ne pije vodu.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2019, 21:28   #13123
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.414
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ajde jos jednom:

Citat:
buraz kaže: Pregled poruke
I tvoje objasnjenje pobija logiku samog filma. Ajmo redom:
Spoiler za captain america:
1. Svaki povratak u proslost dovodi do grananja timelinea ako se nesto sto je bitno za taj period promeni. Povrataka Stevea je itekako bitna stvar, i ako je odlucio da provede zivot u proslosti - to je novi timeline 100%.

Bitna je stvar samo ako se ucini bitnom. Ako zivi kao obican covek i niko sem Karterke to ne zna da je on Kapetan, on de fakto ne utice na timeline, sto se tice istorije Kapetana Amerike, i velikih dogadjaja koji slede iz toga.

2. Ako dolazi do grananja timelinea, Steve Rogers nikada nece biti zamrznut, nikada nece biti pronadjen u 2011. i nikada nece ucestvovati u Avengers inicijativi 2012. pa nadalje. Dakle sve ono sto je nas Steve preziveo se novom Steveu nece desiti.

Ne vraca se pre dogadjaja prvog filma, nego verovatno u neko vreme posle Karter serije, kad je bezbedno da ne utice na dogadjaje.

3. Ako se to nije njemu desilo, on ne moze biti 2023. na onoj klupi da caska sa Semom i da mu da stit, osim ako nema nacin da putuje i kroz paralelne univerzume u okviru razlicitih timelinea sto nigde nije spomenuto.

Njemu se sve to i dalje desilo.

4. Sta se desilo sa Captain Americom koji je vec bio u proslosti u koju se nas Steve vratio? Zadavio ga i bacio u reku? Videli smo da time travel o ovom univerzumu ne funkcionise tako da se spajas sa svojim past-selfom, vec je itekako moguca interakcija.

I dalje je zamrznut u gleceru.


Da sumiramo hronoloski:
1) Kapetan biva zamrznut u gleceru
2) Stariji kapetan se vraca u proslost posle Endgame-a i neki period posle svog zaledjivana i serije Agent Karter i vodi miran zivot
3) 2011 se zamrznuti Kapetan vraca u akciju, prica i sa Karterkom ne svesan da ona zna da je on proveo zivot sa njom
4) 202x posle Endgame-a se Kapetan vraca u trenuak 2
5) U isto vreme matori Kapetan se pojavljuje na klupi da se pozdravi sa ekipom


Naravno ovo je sve samo jedna intepretacija dogadjaja.

Poslednja ispravka: player1 (26.4.2019 u 21:37)
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2019, 23:13   #13124
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Ajde jos jednom:



Spoiler za captain america:
1. Svaki povratak u proslost dovodi do grananja timelinea ako se nesto sto je bitno za taj period promeni. Povrataka Stevea je itekako bitna stvar, i ako je odlucio da provede zivot u proslosti - to je novi timeline 100%.

Bitna je stvar samo ako se ucini bitnom. Ako zivi kao obican covek i niko sem Karterke to ne zna da je on Kapetan, on de fakto ne utice na timeline, sto se tice istorije Kapetana Amerike, i velikih dogadjaja koji slede iz toga.

2. Ako dolazi do grananja timelinea, Steve Rogers nikada nece biti zamrznut, nikada nece biti pronadjen u 2011. i nikada nece ucestvovati u Avengers inicijativi 2012. pa nadalje. Dakle sve ono sto je nas Steve preziveo se novom Steveu nece desiti.

Ne vraca se pre dogadjaja prvog filma, nego verovatno u neko vreme posle Karter serije, kad je bezbedno da ne utice na dogadjaje.

3. Ako se to nije njemu desilo, on ne moze biti 2023. na onoj klupi da caska sa Semom i da mu da stit, osim ako nema nacin da putuje i kroz paralelne univerzume u okviru razlicitih timelinea sto nigde nije spomenuto.

Njemu se sve to i dalje desilo.

4. Sta se desilo sa Captain Americom koji je vec bio u proslosti u koju se nas Steve vratio? Zadavio ga i bacio u reku? Videli smo da time travel o ovom univerzumu ne funkcionise tako da se spajas sa svojim past-selfom, vec je itekako moguca interakcija.

I dalje je zamrznut u gleceru.


Da sumiramo hronoloski:
1) Kapetan biva zamrznut u gleceru
2) Stariji kapetan se vraca u proslost posle Endgame-a i neki period posle svog zaledjivana i serije Agent Karter i vodi miran zivot
3) 2011 se zamrznuti Kapetan vraca u akciju, prica i sa Karterkom ne svesan da ona zna da je on proveo zivot sa njom
4) 202x posle Endgame-a se Kapetan vraca u trenuak 2
5) U isto vreme matori Kapetan se pojavljuje na klupi da se pozdravi sa ekipom


Naravno ovo je sve samo jedna intepretacija dogadjaja.


Ovo je
Spoiler za spoiler:
time loop
sto je opet izricito naglaseno da ne funkcionise tako... ali da ga hebes bolje se ne moze objasniti


Sent from my iPhone using Tapatalk

Poslednja ispravka: buraz (27.4.2019 u 3:20)
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.4.2019, 4:05   #13125
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ionako se u filmu konstantno sprdaju sa putovanjem kroz vreme i sa drugim filmovima koji se time bave (posebno je u prvom planu zezanje na racun Back to the Future). Nekako je pravilo da ovakvi filmovi zahtevaju odredjenu "suspenziju neverice" sto se tice putovanja kroz vreme. Na kraju, meni to nimalo nije smetalo, jos kad se uzme u obzir i da je ceo film - u nekoj svojoj sustini - cisto preterivanje (kao i skoro svi filmovi sa superherojima).

Sto se Cpt. Marvel tice, rekao bih da lagano moze da se gleda Endgame bez gledanja tog filma. Moja teorija je da je ona uvedena kako bi zamenila Cpt. Americu (na neki nacin dosta su slicni likovi, i to ne samo zbog toga sto oba lika imaju cin kapetana ), i da se taj film pojavio pre Endgamea kako to ne bi bilo suvise ocigledno (Cpt. America vise nije superheroj, evo vam Cpt. Marvel ). Drugim recima, uvodjenje Capove zamene ovako deluje prirodnije.

Inace, da l zato sto nisam pogledao nijedan film mesec dana ili zato sto je stvarno dobar (a reko bih da je ovo drugo u pitanju), tek meni je Endgame mnogo lepo legao. Naravno, ima i mana i rupa u logici price, ali ja sam poprilicno uzivao, nije mi se skidao osmeh tokom 3/4 filma... Sto se mene tice, i vise nego adekvatan zavrsetak prve tri faze.
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.4.2019, 10:14   #13126
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.019
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Lili Marleen (1981)
https://www.imdb.com/title/tt0082661/



Ko bi rekao da se ovakva stvar krije iza poznate pesme. Prava ratna romansa, koja pokazuje da ljubav ne mari za nacionalne i druge podele, a uz put se samo naslućuje šta se sve dešavalo pre i za vreme II svetskog rata. Prosto ne verujem da ga nisam ranije gledao. Ipak scenario izgleda nema baš mnogo dodira sa stvarnim dešavanjima.
https://en.wikipedia.org/wiki/Lili_Marleen_(film)
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip Lili Marleen (1981).zip (33,2 KB, 6 puta viđeno)

Poslednja ispravka: Suad Novic (28.4.2019 u 19:09)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.4.2019, 5:32   #13127
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.019
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Honkytonk Man (1982)
https://www.imdb.com/title/tt0084088/



Film Klinta Istvuda, kao da je sračunat da se oduži njegovim mladalačkim strastima, ljubavi prema američkom folkloru i mlađanom sinu Kajlu u tabanju puta očevim stopama. Ne baš ubedljivo ni jedno ni drugo. Klinac je očito impresioniran ocem i sav nekako drven, a Klinta je truba za pevanje. To je nekakva karakteristika većine Klintinih filmova, da sa njim glume malo poznati glumci, valjda da se zna "ko kosi a ko vodu nosi", ako nisam previše zlurad.
Sam film i nije toliko loš, scena sa udisanjem trave je krvava.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip Honkytonk Man (1982) [WEB-DL 720p].zip (30,4 KB, 4 puta viđeno)

Poslednja ispravka: Suad Novic (28.4.2019 u 19:06)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.4.2019, 15:43   #13128
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.019
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Cold Pursuit (2019)
https://www.imdb.com/title/tt5719748/



U filmu se može uživati u izuzetnoj turističkoj ponudi Kolorada i zavideti Amerima na standardu. Scenario pak i radnja filma, i pored nekih atraktivih momenata su za trenutni zaborav.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip Cold Pursuit (2019) KORSUB.HDRip.x264-STUTTERSHIT.zip (28,2 KB, 4 puta viđeno)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Suad Novic na korisnoj poruci:
MladenIsakovic (28.4.2019)
Stara 28.4.2019, 18:36   #13129
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.358
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Suad Novic kaže: Pregled poruke
Cold Pursuit (2019)
https://www.imdb.com/title/tt5719748/



U filmu se može uživati u izuzetnoj turističkoj ponudi Kolorada i zavideti Amerima na standardu. Scenario pak i radnja filma, i pored nekih atraktivih momenata su za trenutni zaborav.
Da li je neko mozda gledao original?
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.4.2019, 22:44   #13130
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.329
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Da li je neko mozda gledao original?
Jesam ja i mogu reci da je los i dosadan jos se glavni lik bori protiv Srpske mafije u originalu, ovaj nisam pogledao ali mislim da ce biti zabavniji.
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.4.2019, 10:37   #13131
dario_cile
Član
 
Član od: 10.11.2010.
Lokacija: Šabac
Poruke: 317
Zahvalnice: 24
Zahvaljeno 34 puta na 34 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dario_cile Slanje poruke preko Skypea korisniku dario_cile
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

odgledao sam i ja sinoc Endgame,ne znam sta reci...
Mozda najbolje opisano bi bilo ukljuci endgame iskljuci mozak. Toliko je film bio navikan i sve ockekivao sam mnogo vise. Ukupna neka ocena 6,5/10
dario_cile je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2019, 4:22   #13132
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.019
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Story of Alexander Graham Bell (1939)
https://www.imdb.com/title/tt0031981/



Biografski film o Aleksandru Gremu Belu, pronalaču telefona potkaj 19 veka. 19 vek je u ljudskoj istoriji izuzetan, tada su se desila mnoga velika naučna otkrića na mnogim poljima nauke i dala snažan impuls podizanju kvaliteta života. Može se osetiti taj polet i trans, kao i videti kako funkcioniše kapitalizam u Americi, kad vukovi namirišu plen. Tu je i njegova lična emocionalna priča, tako da ovo svakako treba videti. Probao sam da uredim engleski CC iz solidnog YouTube videa. Imate ga u prilogu, treba mu malo popravke. Idemo na prevod sad.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip The Story of Alexander Graham Bell (1939) eng.zip (42,1 KB, 4 puta viđeno)

Poslednja ispravka: Suad Novic (1.5.2019 u 11:54)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2019, 22:43   #13133
Markonije
Starosedelac
 
Član od: 14.3.2009.
Poruke: 1.200
Zahvalnice: 207
Zahvaljeno 276 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

@Avengers : Endgame

Uff najveci buckuris od filma koji sam gledao IKAD , a i prvih sat su raaaaaaaaaaazvuceni , bespotrebno dugi kadrovi ,daju prostor nekim glupostima iz svakodnevnice ...

Ko nije pogledao ovaj deo, nek mi veruje na rec, nece imati nesto razlicit osecaj ni kad ga pogleda, ostaje RUPA, od onog sta sam ja ocekivao/nadao se nema NISTA ,ovo je buckuris zbrda zdola,drzi ne daj, svejedno je, sta god, hop cup , brljotina od filma ....
Spoiler za aj da ne budem lenj vec da pojasnim sta sam ocekivao:
mislio sam film ce da bude : ko je preziveo ,okupljanje,gde je Tanos, jel moze nesto da se uradi , a dobio vremenski buckuris , Tanos mlada kuvarica popio samar i umro odmah , 5 years later ???? wut? sta 5 godina kasnije ,ah sad u proslost ,ah Tanos iz proslosti vidi vise od buduceg Tanosa koji je vec mrtav


Ubedljivo najgori film iz serijala !!! Razvodjeno do bola, nabacana radnja, APSOLUTNO nista sto je krasilo Avengers filmove nema u ovom filmu,ovo je smejurija,kako neko moze ovako da podbaci nije mi jasno .....

3.5/10

Poslednja ispravka: Markonije (30.4.2019 u 22:54) Razlog: spoiler
Markonije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.5.2019, 22:03   #13134
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.952
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 768 puta na 461 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

HAPPY DEATH DAY 2U

https://www.imdb.com/title/tt8155288/




Glupo, besmisleno, dosadno, neduhovito, nefokusirano i sve ostalo što sjajni prvenac nije bio, tačno se vidi da su nabacali gomilu stvari samo da što pre smuljaju nekakav nastavak zbog uspeha prvog filma.
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.5.2019, 23:28   #13135
rellik
Veteran
 
Član od: 29.6.2007.
Poruke: 941
Zahvalnice: 215
Zahvaljeno 421 puta na 229 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Inace ovo ne radim, ali me toliko razocarao film da to nije normalno. Endgame, je bukvalno endgame za ikog ko ima mozga i gleda ovo cudo.

2/10 samo zbog one scene borbe
rellik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2019, 14:39   #13136
torivoje
Banned
 
Član od: 28.4.2009.
Poruke: 919
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 273 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

流浪地çĆ’ aka The Wandering Earth (2019)

Kineski blokbaster zbog koga se Holivud preznojava,rađen prema istoimenoj noveli nagrađivanog (Hugo,Locus...) pedeset i kusur godišnjeg Liu Cixin-a.Na moje veliko olakšanje,nagrade nije primio za ovo (objasniću kasnije).

https://www.rogerebert.com/reviews/t...ing-earth-2019
IMDb
Wikipedia



YT-trailer

Zaplet ukratko : "(Wikipedia)...In the future, the Sun has aged and is about to turn into a red giant, pushing the nations of the world to consolidate into the United Earth Government, a world government, to initiate a project to move the Earth out of the Solar System to the Alpha Centauri system, in order to preserve further human civilization. Enormous thrusters running on fusion power are built across the planet to propel the Earth..." . Brateee...

Spadate li,kao ja,u likove koji nisu bežali sa časova matematike,fizike,hemije...i zbog toga volite hard SF - imaćete ozbiljnih teškoća da progutate ovaj film.Ni dominirajuće detinjasto durenje,čantranje,cmizdrenje dobrog dela likova u filmu ne pomaže mnogo da vam se svidi.Bleda režija i neprirodno seckane scene (sve karakterističniji trend nove komercijalne kineske kinematografije) su takođe tu.
Meni je sve ovo ostavilo gorak ukus u ustima,ali priznaću jedno - zadivljujuće je koliko su brzo Kinezi produkcijski uznapredovali.Gledajući specijalne efekte ovoga filma ,shvatićete da Holivud uveliko na vratu oseća užareni dah agilne,krvoločne (i podjednako idiotske) kineske kinematografije.Mogu odmahivati rukom i praviti se da ne obraćaju pažnju,ali to je to.

Uzgred - sva ta silesija tehnologije u filmu deluje sasvim prirodno - ne štrči,niti se potencira do iritiranja gledaoca (kao što to rade Murikanci) .

Namerno prvo linkovah kritiku sa RogerEgbert-a da biste videli stepen iznenađenosti koji doživeše.

Kao dodatak okačih par nasumičnih skrinšotova,pri čemu mi je omiljena patheticus vulgaris scena u kojoj lik svojom kineskom verzijom GE M134 Minigun-a mitraljira Jupiter :







Poslednja ispravka: torivoje (2.5.2019 u 22:13)
torivoje je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku torivoje na korisnoj poruci:
batakpudla (2.5.2019), Picard (2.5.2019), player1 (2.5.2019)
Stara 2.5.2019, 17:25   #13137
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.019
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

A Dog's Way Home (2019)
https://www.imdb.com/title/tt7616798/



Za mlade od 7 do 77. Stara tema, no ovog puta ispričano iz pasje perspektive. Trebalo je dosta truda da se ovo snimi. I treba pogledati bolju verziju od šugavog WEB-DL.x264-FGT-a koji ja gledah,da bi uživali u prirodnim lepotama (opet) Kolorada.
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2019, 18:42   #13138
Pinstripe
Veteran
 
Član od: 17.3.2009.
Poruke: 1.049
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 182 puta na 175 poruka
Određen forumom Dnevnik gledanja filmova II

Sinoć odgledao Avengerse u onoj 4D ili 5D tehnologiji... Film je krš, najgori do sada a najava je bila spektakularna.
Ona sedišta i nisu imala neku ulogu jer i nije bilo ko zna koliko akcije u filmu ali je zato bilo svih ostalih žanrova od sečenja pogledom iz Indijskih serija do teške patetike.
Ko god planira da ga pogleda neka to čini na sopstvenu odgovornost i makar da ne baca pare na 3D ili 4D.
Pinstripe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2019, 19:36   #13139
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.329
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Pipboy kaže: Pregled poruke
HAPPY DEATH DAY 2U

https://www.imdb.com/title/tt8155288/




Glupo, besmisleno, dosadno, neduhovito, nefokusirano i sve ostalo što sjajni prvenac nije bio, tačno se vidi da su nabacali gomilu stvari samo da što pre smuljaju nekakav nastavak zbog uspeha prvog filma.
Slazem se sa recenzijom u potpunosti i ako se nekom gleda loop day tip filma mogu da preporucim ARQ (2016)
i nije nesto groundbreaking ali ok je za low budget i drzi paznju.
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2019, 23:17   #13140
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.952
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 768 puta na 461 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

THE PRODIGY



https://www.imdb.com/title/tt4504044/

Dobra, jednostavna i efektna postavka (bez obzira na predvidivost radnje u poslednjem činu), odlična režija i kadrovi (scena kod psihijatra, manjifik), kvalitetna gluma, dobar izbor klinca za ulogu (Džordži iz IT-a), i odlična i napeta atmosfera u nekoliko navrata i scena, u potpunosti na tragu horor-trilera sa kraja sedamdesetih.
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2589 9.4.2024 13:29
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:16.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com