Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 26.3.2017, 2:53   #1101
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Spicy Spaceman Moves
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku Ocelot na korisnoj poruci:
Bascelik (26.3.2017), Krilce (26.3.2017), pentraksil (26.3.2017), Vladimirus86 (26.3.2017), Vlajk@ (26.3.2017)
Stara 26.3.2017, 7:03   #1102
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Citat:
Ocelot kaže: Pregled poruke
Hahaha napokon sredili ples u ovoj igri, Šepard nije imao pojma.
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.3.2017, 22:54   #1103
Marko Radonjic
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.5.2008.
Lokacija: steam id: marcus
Poruke: 3.164
Zahvalnice: 963
Zahvaljeno 767 puta na 462 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

5 years + $40M = Mass Effect Andromeda


Minor spoilers!
Marko Radonjic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.3.2017, 11:08   #1104
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.549
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.487 puta na 3.998 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Andromeda je imala treci najbolji launch ove godine iza Ghost Recon-a i Horizon Zero Dawn. Takodje je na trecem mjestu po prodaji u prvoj sedmici kada se uporede sve Mass Effect igre (u sustini samo se ME1 prodao u manje primjeraka jer je bio ekskluziva).

Tako da brojke nisu bas najbolje. Takodje navedeno vazi za UK jer samo te podatke imamo.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.3.2017, 11:17   #1105
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Kakva im je igra brojke su im odlične.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
player1 (27.3.2017), Psycho13 (27.3.2017)
Stara 27.3.2017, 12:02   #1106
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.155
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.056 puta na 1.270 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Ima bolji launch nego DAI i brojke se u sasvim solidne kad se vidi sta se sve izdesavalo u nedelji pred sam izlazak. A u ostalom prodaja fizickih kopija 2012 i 2017...nebo i zemlja

Citat:
  1. Mass Effect Andromeda
  2. Ghost Recon Wildlands
  3. Lego Worlds
  4. Horizon
  5. GTA5
  6. Zelda
  7. FIFA 17
  8. Rocket League
  9. COD: IW
  10. Forza Horizon 3

Poslednja ispravka: Exia (27.3.2017 u 12:09)
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.3.2017, 12:23   #1107
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.549
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.487 puta na 3.998 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Svakako da je digitalna prodaja porasla ali jos uvijek se mogu zakljuciti pojedine stvari na osnovu prodaje fizickih kopija.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.3.2017, 20:58   #1108
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.101 puta na 2.675 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.3.2017, 23:36   #1109
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.155
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.056 puta na 1.270 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Za mene najveca mana ove igre posle 40 sati jeste SAM...ne zato sto je beskoristan nego zato sto je malo suvise koristan (sve je kontra od EDI) plus glas mu je iritantan i samo nesto ***** i bla bla, jeste me milion puta izvukao iz nekog sosa ali dir gad koliko je naporan...prosto mi dodje da utisam ton u igri i da...

----


samo da ne slusam doticnog i njegove tutorijale i posle 40 sati igranja
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.3.2017, 11:18   #1110
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

^oPA

Pa ovo se igra 40+ sati?! Ja kada sam ovde bio poslednji put - bilo pljuvacine....toliko da niko nije hteo da igra?! Nesto se promenilo?

Poslednja ispravka: Shonkas (28.3.2017 u 11:27)
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.3.2017, 12:09   #1111
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Citat:
Shonkas kaže: Pregled poruke
^oPA

Pa ovo se igra 40+ sati?! Ja kada sam ovde bio poslednji put - bilo pljuvacine....toliko da niko nije hteo da igra?! Nesto se promenilo?
Nije ovde jos niko sem Exie probao igru (Denuvo). Hejtovali smo animacije, side questove, nedostatak rasa... za to ti ne treba igra da se uveris da je lose. A recenzenti su napljuvali pricu, setting, likove i dijaloge, dok je vecina nahvalila combat.

Kako god, narodnjak nece skoro, tako da ako se nekom bas igra - na cdkeys igra izadje 35e uz kupon za 7% popusta (CDKEYSMEA777). Ja licno bih je uzeo po toj ceni, ali tek sam stigao u Skelige u TW3, a gde su jos i ekspanzije... Taman ce ME:A biti oko 25e.

Sent from my ASUS_Z00UD using Tapatalk
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.3.2017, 12:10   #1112
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Citat:
Shonkas kaže: Pregled poruke
^oPA

Pa ovo se igra 40+ sati?! Ja kada sam ovde bio poslednji put - bilo pljuvacine....toliko da niko nije hteo da igra?! Nesto se promenilo?
Kada iskesiras kintu za igru, greota da propadne .Tako sam ja na silu skucao 10 h na OverWatch iako mi se igra ne svidja bas nesto
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.3.2017, 12:12   #1113
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Exia je još u startu reako da mu je gameplay u prvih 10 sati bio dovoljno zabavan da kupi igru... i da će da nas obavesti ako se opeče. Tako da je čovek ostao dosledan svom stavu. A oni što su pljuvali i dalje pljuju... tako da nema promene, sve po starom.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
Leonida (28.3.2017), Marko Radonjic (28.3.2017), pentraksil (28.3.2017)
Stara 28.3.2017, 12:14   #1114
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Ok ...kupujem na snizenju ovom, pa da vidimo...
EXIA nisi mi merodavan za optimizovanost (jaka ti graficka)... Kako radi? Da sacekam neku zakrpu, ili ce da radi dobro na KOPMPu iz profila?

Aibo meni se ta borba ucinila kul, a to mi je vec 50% da odlucim pazariti... Da li se nekom krivi faca, to me ne zanima.... Igrao sam igre kad nije bilo face...vec kocke razlicitih boja

Poslednja ispravka: Shonkas (28.3.2017 u 12:40)
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.3.2017, 12:42   #1115
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.267
Zahvalnice: 1.054
Zahvaljeno 1.668 puta na 1.060 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Ja bih igrao samo kao poklon da dobijem i samo zbog zabavnog MP-a. SP sigurno nikada ne bih ni odigrao, želudac mi se prevrće na usiljenu priču o svim mogućim kombinacijama/orijentacijama.

Život je kratak, vreme za igranje još kraće a boljih igara od ove more.
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.3.2017, 14:08   #1116
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Probaće se ovo, eventualno. Bez obzira na bug-ove.
Mass Effect: Andromeda - DUMB Yet Hilarious Glitches
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Vladimirus86 na korisnoj poruci:
maxiMD (28.3.2017)
Stara 28.3.2017, 16:08   #1117
Laserstorm
Veteran
 
Član od: 2.11.2011.
Poruke: 598
Zahvalnice: 114
Zahvaljeno 187 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Citat:
Vladimirus86 kaže: Pregled poruke
Probaće se ovo, eventualno. Bez obzira na bug-ove.
Mass Effect: Andromeda - DUMB Yet Hilarious Glitches
Najbolji glitch je sa rotirajucim Nomadom, kulminacija je stvarno "Whoa!".
Laserstorm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.3.2017, 17:21   #1118
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.155
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.056 puta na 1.270 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Igri treba jedan dobar patch, dovoljno je reci da na ovoj mojoj konfiguraciji igra previse jede memoriju (sto je apsurdno jer na istim podesavanjima Bf1 radi) dakle za high i ultra definitivno se mora dodati bar jos 4 GB, )pozajmio sam od drugara iz firme jos jednu od 8GB i igra je onda letela), takodje imao sam par puta bug sa zvukom koji naprosto ''pucao'' a to je trajalo par sekundi, ali takdoje nisam imao ove gliceve koje je Vladimiri okacio, ni krivljenje likova niti onaj cudan hod, niti propadanje kroz gameworld, nista od toga. Ali u svakom slucaju ako se gleda ukupan ucinak sa strane tehinikalija definitivno ce trebati dodatno peglanje (a to su i najavili). Namerno nisam pomenuo vec cuvene izraze lica i animacije istih jer to nisu tehnicki problemi vec umece artista koji su ocigledno pocetnici u svom poslu (nazalost kao i ceo tim koji je radio ovu igru)

Nisam gledao vecinu recenzija mada po onome sto sam video na discordu, i twich-u u smislu komentara na pricu i likove evo kako ja vidim sve to posle 46 sati.

Prica tj problem sa njom (bar kako ja vidim) jeste sto je u pitanju klasicna blockbuster origin prica koja predstavlja pocetak nove sage i nema te tezine kao prethodne.

Spoiler za prica...:
Dakle prica pocinje izmedju ME2 i ME3, vi ste u ulozi jedno od blizanaca Ryder koji krecu put Andromeda galaksije u potrazi za novim planetama i domom, deo ste multinacionalne privatne organizacije pod imenom Andromeda Iniciativ e, koja put nove galaksije (i planeta koje su otkrili dalekometnim teleskopima) krece sa 4 arc brodova koji predstavljaju pet rasa iz naseg mlecnog puta plus velikom space stanicnom koja izgleda kao manja verzija Citadele i zove se Nexus. Blizanci Ryder su (zajedno sa svojim ocem Alecom N7 veteranom i pathfinderom) deo Hyperion-a arc-a koji nosi 20K ljudskih kolonista (ostala tri arc-a cine salarijani, turijani i naravno asari dok su krogani stacionirani na Nexusu). Start igre pocinje 643 godine nakon polaska iz Mlecnog puta, Ryder se bude iz hibernacije (posto su kao i cela inicijativa bili u cryo kapsulama dok su putovali kroz tkzv dark space) i ondmah krecu problemi (koje video onaj video prolog zna o cemu pisem) reci cu da se desavaju odredjene stvari i da vas protagonista postaje pathfinder tj osoba i vodja koji treba da nadje novi dom za koloniste, ostala tri pathfindera cine predstavnici turiana salarijana i asari. I odatle krece vasa misija, naci novi dom za koloniste, a igra vam i servira prilicnu dozu misterije, pocev od potrage za preostala tri arca koja nose druge rase, preko hintova (koje sam vec pomenuo) oko same inicijative (ocigledno da su misteriozni finansijeri znali za pretnju repera i da su verovali Shepiki) i toga sta se desilo sa vodjom organizacije Jill Garson koja je ubjena odmah na startu, do same Andromede i njenih planeta i stanovnika.

Ima dve nove rase, Kett koji su glavni negativci (deluju na jos izopaceniju varijantu Cerberus-a) apsolutisticka monarhija koja zeli da kontrolise celo galaksijom. Duga rasa su Angara koja ce vam biti saveznik, dok Remnanti zapravo njihovo pravo ime se ne zna jer koliko sam shvatio predstavljaju samo ostatak (remnants) davne civilizacije koja je osmislila tehnologiju za teraformiranje planeta i koja ce biti ljucna za pricu u MEA


Prica je u principu ok (mada je pocetak dosta sporiji kako se napreduje tako postaje zanimljivije) ima dobre osnove ali dosta hintova je ostavljeno za buduce igre i odluke koje donosite predstavljaju uvod u novi stage za ME i njihova tezina ce se tek videti...mada sa druge strane ending je ok uradjen i pojedine odluke su implementirane u sam kraj tj post main story. Naravno nastavak igranja je omogucen posle kompletiranja main-a jer vas igra za razliku od DAI ne tera da igrate side fetch stvari kako bi ste otkljucavali main deo, mada bih se tu ogradio jer sam ja kolonizovao sve planete i odradio sve lojaliti misije za pratioce pre samog finala).

Ono sto se meni najvise svidelo i sto me je nateralo da ye kupim day one i pored svih mana jeste gameplay...apsolutno mi je legao kao budali samar, od kombata (koji je fun as fuck) preko istrazivanja planeta i vozikanja Nomada (love on the first sight) do rpg elementa kojih ima i vise nego dovoljno (od skilova preko kraftovanja do upgradeovanja oruzija i opreme) sve mi je to bilo dovoljno da prevazidjem mane.

A mana ima i to dosta, od pomenutih bagova, preko retardiranog AI koji tek na hard pocinje da deluje kako treba, do samih dijaloga koji variraju od ok do cringy as hell (Mac Walters i njegovo pisanje plus EA SJW bulshit) a tu su i misije koje su u principu ok velika vecina je zanimljiva ali ima i onih koji deluju na DAI fetch...mada su u manjini. I naravno famozne animacije lica koji ce mnogima da uniste imerziju.

Tako da sam u principu zadovoljan igrom, zabavna je i definitivno mi ima replay vibe, ali takodje je dosta traljavo uradjena i deluje nedovrseno, realno govoreci mnogi nece imati prag tolerancije za Andromedu ali isto tako treba napomenuti da je dosta hejta i flejma za ovu igru preterano, igra je daleko od savrsene ali je i daleko od trainwrecka...meni je bolja od DA2 pa i od ME3.

Na kraju krajeva igra ima dobru osnovu ali je preko toga natrpano dosta loseg taloga i treba kopati da bi se doslo do zlatnog grumenja tj u prevodu da je su ovo radili kvalitetniji i iskusniji ljudi, i ukupan utisak bi bio bolji.

Obicno ne dajem ocene jer igre delim na svidja mi se ili ne...a ako bih vec morao da dam, bila bi 7+
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 12 korisnika se zahvaljuje korisniku Exia na korisnoj poruci:
buraz (28.3.2017), director (28.3.2017), djuras (29.3.2017), dushke (29.3.2017), Ichigo222 (30.3.2017), Krilce (29.3.2017), Leonida (28.3.2017), Marko Radonjic (28.3.2017), maxiMD (28.3.2017), NaraYan (1.4.2017), Skenderevo (28.3.2017), Vladimirus86 (28.3.2017)
Stara 28.3.2017, 19:32   #1119
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Citat:
Exia kaže: Pregled poruke
Igri treba jedan dobar patch, dovoljno je reci da na ovoj mojoj konfiguraciji igra previse jede memoriju (sto je apsurdno jer na istim podesavanjima Bf1 radi) dakle za high i ultra definitivno se mora dodati bar jos 4 GB, )pozajmio sam od drugara iz firme jos jednu od 8GB i igra je onda letela), takodje imao sam par puta bug sa zvukom koji naprosto ''pucao'' a to je trajalo par sekundi, ali takdoje nisam imao ove gliceve koje je Vladimiri okacio, ni krivljenje likova niti onaj cudan hod, niti propadanje kroz gameworld, nista od toga. Ali u svakom slucaju ako se gleda ukupan ucinak sa strane tehinikalija definitivno ce trebati dodatno peglanje (a to su i najavili). Namerno nisam pomenuo vec cuvene izraze lica i animacije istih jer to nisu tehnicki problemi vec umece artista koji su ocigledno pocetnici u svom poslu (nazalost kao i ceo tim koji je radio ovu igru)

Nisam gledao vecinu recenzija mada po onome sto sam video na discordu, i twich-u u smislu komentara na pricu i likove evo kako ja vidim sve to posle 46 sati.

Prica tj problem sa njom (bar kako ja vidim) jeste sto je u pitanju klasicna blockbuster origin prica koja predstavlja pocetak nove sage i nema te tezine kao prethodne.

Spoiler za prica...:
Dakle prica pocinje izmedju ME2 i ME3, vi ste u ulozi jedno od blizanaca Ryder koji krecu put Andromeda galaksije u potrazi za novim planetama i domom, deo ste multinacionalne privatne organizacije pod imenom Andromeda Iniciativ e, koja put nove galaksije (i planeta koje su otkrili dalekometnim teleskopima) krece sa 4 arc brodova koji predstavljaju pet rasa iz naseg mlecnog puta plus velikom space stanicnom koja izgleda kao manja verzija Citadele i zove se Nexus. Blizanci Ryder su (zajedno sa svojim ocem Alecom N7 veteranom i pathfinderom) deo Hyperion-a arc-a koji nosi 20K ljudskih kolonista (ostala tri arc-a cine salarijani, turijani i naravno asari dok su krogani stacionirani na Nexusu). Start igre pocinje 643 godine nakon polaska iz Mlecnog puta, Ryder se bude iz hibernacije (posto su kao i cela inicijativa bili u cryo kapsulama dok su putovali kroz tkzv dark space) i ondmah krecu problemi (koje video onaj video prolog zna o cemu pisem) reci cu da se desavaju odredjene stvari i da vas protagonista postaje pathfinder tj osoba i vodja koji treba da nadje novi dom za koloniste, ostala tri pathfindera cine predstavnici turiana salarijana i asari. I odatle krece vasa misija, naci novi dom za koloniste, a igra vam i servira prilicnu dozu misterije, pocev od potrage za preostala tri arca koja nose druge rase, preko hintova (koje sam vec pomenuo) oko same inicijative (ocigledno da su misteriozni finansijeri znali za pretnju repera i da su verovali Shepiki) i toga sta se desilo sa vodjom organizacije Jill Garson koja je ubjena odmah na startu, do same Andromede i njenih planeta i stanovnika.

Ima dve nove rase, Kett koji su glavni negativci (deluju na jos izopaceniju varijantu Cerberus-a) apsolutisticka monarhija koja zeli da kontrolise celo galaksijom. Duga rasa su Angara koja ce vam biti saveznik, dok Remnanti zapravo njihovo pravo ime se ne zna jer koliko sam shvatio predstavljaju samo ostatak (remnants) davne civilizacije koja je osmislila tehnologiju za teraformiranje planeta i koja ce biti ljucna za pricu u MEA


Prica je u principu ok (mada je pocetak dosta sporiji kako se napreduje tako postaje zanimljivije) ima dobre osnove ali dosta hintova je ostavljeno za buduce igre i odluke koje donosite predstavljaju uvod u novi stage za ME i njihova tezina ce se tek videti...mada sa druge strane ending je ok uradjen i pojedine odluke su implementirane u sam kraj tj post main story. Naravno nastavak igranja je omogucen posle kompletiranja main-a jer vas igra za razliku od DAI ne tera da igrate side fetch stvari kako bi ste otkljucavali main deo, mada bih se tu ogradio jer sam ja kolonizovao sve planete i odradio sve lojaliti misije za pratioce pre samog finala).

Ono sto se meni najvise svidelo i sto me je nateralo da ye kupim day one i pored svih mana jeste gameplay...apsolutno mi je legao kao budali samar, od kombata (koji je fun as fuck) preko istrazivanja planeta i vozikanja Nomada (love on the first sight) do rpg elementa kojih ima i vise nego dovoljno (od skilova preko kraftovanja do upgradeovanja oruzija i opreme) sve mi je to bilo dovoljno da prevazidjem mane.

A mana ima i to dosta, od pomenutih bagova, preko retardiranog AI koji tek na hard pocinje da deluje kako treba, do samih dijaloga koji variraju od ok do cringy as hell (Mac Walters i njegovo pisanje plus EA SJW bulshit) a tu su i misije koje su u principu ok velika vecina je zanimljiva ali ima i onih koji deluju na DAI fetch...mada su u manjini. I naravno famozne animacije lica koji ce mnogima da uniste imerziju.

Tako da sam u principu zadovoljan igrom, zabavna je i definitivno mi ima replay vibe, ali takodje je dosta traljavo uradjena i deluje nedovrseno, realno govoreci mnogi nece imati prag tolerancije za Andromedu ali isto tako treba napomenuti da je dosta hejta i flejma za ovu igru preterano, igra je daleko od savrsene ali je i daleko od trainwrecka...meni je bolja od DA2 pa i od ME3.

Na kraju krajeva igra ima dobru osnovu ali je preko toga natrpano dosta loseg taloga i treba kopati da bi se doslo do zlatnog grumenja tj u prevodu da je su ovo radili kvalitetniji i iskusniji ljudi, i ukupan utisak bi bio bolji.

Obicno ne dajem ocene jer igre delim na svidja mi se ili ne...a ako bih vec morao da dam, bila bi 7+

Posto si bas dosta napisao i znas ishod price, sta mislis - da li ova igra moze posluziti kao dobra osnova za naredne ME igre u Andromedi galaksiji (da kazemo da se prvi macici u vodu bacaju), ili je ovo zamisljeno kao zaokruzena stand-alone celina bez ideje o, recimo, trilogiji? Naravno, bez spojlera.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.3.2017, 19:43   #1120
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 174
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Citat:
Exia kaže: Pregled poruke


Ono sto se meni najvise svidelo i sto me je nateralo da ye kupim day one i pored svih mana jeste gameplay...apsolutno mi je legao kao budali samar, od kombata (koji je fun as fuck) preko istrazivanja planeta i vozikanja Nomada (love on the first sight) do rpg elementa kojih ima i vise nego dovoljno (od skilova preko kraftovanja do upgradeovanja oruzija i opreme) sve mi je to bilo dovoljno da prevazidjem mane.
Posle jedno 20-30 strana rasprave o animacijama konačno smo napredovali da gameplay-a

Može malo detaljnije o istraživanjima i nomadu(poređenje sa prethodnim ME naslovima), rpg elementima, kraftovanju i ostalom ? Ima nas ovde kojima nije animacija na prvom mestu a i ti si brate naseo pa najveći deo posta o tome pišeš kao da stvari tu već nisu jasne.
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
mass effect, rpg


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Mass Effect PC version WU TANG CLAN Role-Play 1545 2.7.2023 19:33
Problem sa Mass effect igrom Vestax Kvarovi 6 24.6.2009 14:00
Mass effect Bozidar Konzole 33 11.3.2009 21:26
HTPC (tih, ne greje se, moze da gura Mass Effect) Vladimiros Šta da kupim? 8 30.5.2008 19:06


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 6:21.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com