Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.3.2017, 13:56   #961
Vlajk@
Veteran
 
Član od: 16.3.2015.
Lokacija: epicentar
Poruke: 813
Zahvalnice: 830
Zahvaljeno 246 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
A ti si jos jedna francuska sobarica ?
Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Lepo je to kada je covek paranoican. Pametnom dosta. Providno, ali za tebe paranoicnog.
U nedostatku bolje argumentacije logicno je da se potegne za p*****avanjem, omalovazavanjem i vredjanjem.


Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Da ja hocu da opravdam Bioware ja bih rekao da animacije nisu lose i da je igra dobra. Ne bi bilo potreba da okolisam oko bilo cega, ne znam koji bi to motiv bio.
Motiv je upravo taj sto si kupio igru ili planiras da je kupis pa sada pokusavas na neki nacin da opravdas lose karateristike igre time sto se sluzis lazima, lazes prvo sebe a onda pokusavas i nas ostale da "prosvetlis" time da su ranije igre u serijalu bile na cak losijem kvalitativnom nivou. Sto je, mora se priznati, smejurija. Ne moram nista da objasnjavam, dovoljno je da instalirate prvi ME i da se prisetite da je ta igra izasla pre tacno deset godina. U to vreme je to bio vrhunac zanra. E sada, odjednom je to igra sa losim animacijama kao i ovaj nastavak, ma isti su, nema tu razlike a i zasto bi morali da napreduju i potrude se oko animacija kada su vek bile tako lose.

Ako je tebi tako lakse da svaris ovu bljuvotinu onda ok. samo nemoj da siris dezinformacije i prestani da omalovazavas druge sagovornike.

Poslednja ispravka: Vlajk@ (18.3.2017 u 14:08)
Vlajk@ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.3.2017, 14:07   #962
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.545
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.485 puta na 3.996 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Odgledao sam par gameplay klipova i cini mi se da je istrazivanje cool, napucavanje je dobro (iako nisam bas ljubitelj pucanja u horde neprijatelja), lokacije su interesantne, quest-ovi so OK (idu od prosjecnih do zanimljivih). Jedino sto mi bas upada u oci su animacije i glasovna gluma/dijalozi. Sve u svemu cini se kao zabavna igra ali Bioware stvarno treba da poradi na animacijama i uposli bolje pisce.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.3.2017, 14:21   #963
Vlajk@
Veteran
 
Član od: 16.3.2015.
Lokacija: epicentar
Poruke: 813
Zahvalnice: 830
Zahvaljeno 246 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Odgledao sam par gameplay klipova i cini mi se da je istrazivanje cool, napucavanje je dobro (iako nisam bas ljubitelj pucanja u horde neprijatelja), lokacije su interesantne, quest-ovi so OK (idu od prosjecnih do zanimljivih). Jedino sto mi bas upada u oci su animacije i glasovna gluma/dijalozi. Sve u svemu cini se kao zabavna igra ali Bioware stvarno treba da poradi na animacijama i uposli bolje pisce.
Upravo to.

Ok. ajde lip sync animacije i mogu da razumem, dosta je to teze izvesti u nekom RPG-u nego u pucacinama i igrama koje su linearne po tom pitanju, ali facijalne animacije, grimase koje treba da pokazu neku emociju kod karaktera to mi nikako nije jasno, kako nisu mogli bolje da urade. Mozda su ih pritiskali sa rokovima, mozda ti novi animatori nemaju dovoljno skill-a za nesto bolje, ko ce ga znati?! Onda, pored toga tu su i modelari koji su takodje zakazali. Nije to toliko tragicno, ali kada pogledamo cije ime stoji iza ove igre, koliko je novca ulozeno onda moramo da se malo i pobunimo. Ako nam dozvole armije fanbojsa.
Vlajk@ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.3.2017, 16:38   #964
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Citat:
Vlajk@ kaže: Pregled poruke
U nedostatku bolje argumentacije logicno je da se potegne za p*****avanjem, omalovazavanjem i vredjanjem.




Motiv je upravo taj sto si kupio igru ili planiras da je kupis pa sada pokusavas na neki nacin da opravdas lose karateristike igre time sto se sluzis lazima, lazes prvo sebe a onda pokusavas i nas ostale da "prosvetlis" time da su ranije igre u serijalu bile na cak losijem kvalitativnom nivou. Sto je, mora se priznati, smejurija. Ne moram nista da objasnjavam, dovoljno je da instalirate prvi ME i da se prisetite da je ta igra izasla pre tacno deset godina. U to vreme je to bio vrhunac zanra. E sada, odjednom je to igra sa losim animacijama kao i ovaj nastavak, ma isti su, nema tu razlike a i zasto bi morali da napreduju i potrude se oko animacija kada su vek bile tako lose.

Ako je tebi tako lakse da svaris ovu bljuvotinu onda ok. samo nemoj da siris dezinformacije i prestani da omalovazavas druge sagovornike.
Ja iskreno ne znam koji je tvoj problem. Nikoga nisam vredjao ni omalovazavao, samo sam odgovorio na tvoje optuzbe koje bi takodje mogle da se smatraju za vredjanje. Napadas me ovde i izmisljas da sam rekao nesto sto nisam. Ali ne, ti si zrtva. Upravo ti pokusavas da okrenes pricu na tu stranu kako bi ti ispao zrtva. I opet stavljas reci u moje usta, ja nigde nisam pravdao Andromedu niti sam je hvalio. Prvo procitaj moje postove na ovoj temi i to sta sam rekao o Andromedi pa mi onda pricaj koliko pravdam i koliko je "MENI" lakse. Samo pokusavam da gledam na neke stvari realno, to sto je neka igra odlicna (kao prvi ME) ne znaci da je sve vrhunsko i najbolje ikada. Ja cak nisam ni rekao da su animacije tamo loseg kvaliteta ili lose. Vec samo OK. A cinjenica je da Bioware nikada nije imao impresivne animacije, niti mora da ima, jer me takve stvari u kvalitetnim igrama ne zanimaju toliko.

Ja igru nisam kupio niti planiram da kupim nakon izvestaja da je slicna kao DAI (koji ne volim), niti sam rekao da su animacije zadovoljavajuce, niti sam rekao da je ME serijal los, niti sam hvalio Andromedu. Dogovori se prvo sa sobom pa onda mene napadaj. I opet te molim da ne stavljas svoje reci u moja usta i da izmisljas izjave koje nisam ni izjavio. Pozdrav
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.3.2017, 16:44   #965
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Ja ne branim nikog ali sve te bagove od kojih su pravljeni gifovi ja nisam imao a presao sam taj prolog sa muskim i zenskim Rajderom. Jeste da human race ima lose animacije lica i lip sync je los ali koliko se secam i deus ex: md je imao los lip sync. Nije mi jasno sto lepo nisu trazili pomoc od nekog iz DICE-a za te facijalne animacije. I inkvizicja isto imala taj problem ali u malo manjoj meri.

Multiplayer je dobar, zabavan dosta, brza akcija.

Jbg ako hocemo neki iznad prosecan sci fi rpg u ova novija vremena onda cemo verovatno morati da cekamo cyberpunk 2077.

Ili Elex
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Sakiboj na korisnoj poruci:
zokocx (18.3.2017)
Stara 18.3.2017, 19:25   #966
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Dovahkiine ti nesto znades sto mi ne znamo
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.3.2017, 19:32   #967
Nexa
Član
 
Član od: 22.1.2013.
Poruke: 51
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Citat:
Sakiboj kaže: Pregled poruke
J
Jbg ako hocemo neki iznad prosecan sci fi rpg u ova novija vremena onda cemo verovatno morati da cekamo cyberpunk 2077.

Ili Elex
Horizon zero dawn ako imas konzolu
Nexa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.3.2017, 19:33   #968
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Citat:
Nexa kaže: Pregled poruke
Horizon zero dawn ako imas konzolu
Cekam neki popust :P
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.3.2017, 19:53   #969
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Ma, Dovke je propustio put od oduševljenja (Gothic 1&2) do debelog razočarenja (za mene od Gothic trojke, za neke od Risen 2-3) sa Piranha Bytes igrama, pa sada kao željno iščekuje taj Elex.. hehe bless him
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.3.2017, 21:05   #970
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.545
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.485 puta na 3.996 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Video
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.3.2017, 22:35   #971
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Kada pocinje preload za Evropu? Koliko vidim, 21. marta izlazi u NA, dok je EU datum 23.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.3.2017, 23:03   #972
Nexa
Član
 
Član od: 22.1.2013.
Poruke: 51
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda


Nexa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.3.2017, 23:31   #973
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Citat:
Nexa kaže: Pregled poruke
Captain Amari je radila animacije? Onda joj je oprosteno.

Sent from my ASUS_Z00UD using Tapatalk
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.3.2017, 23:54   #974
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Pustili 17.03 preload za EU.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Sakiboj na korisnoj poruci:
buraz (19.3.2017)
Stara 19.3.2017, 0:17   #975
makiem
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: SR 375, NV
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 308
Zahvaljeno 365 puta na 267 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Citat:
Vlajk@ kaže: Pregled poruke
U nedostatku bolje argumentacije logicno je da se potegne za p*****avanjem, omalovazavanjem i vredjanjem.




Motiv je upravo taj sto si kupio igru ili planiras da je kupis pa sada pokusavas na neki nacin da opravdas lose karateristike igre time sto se sluzis lazima, lazes prvo sebe a onda pokusavas i nas ostale da "prosvetlis" time da su ranije igre u serijalu bile na cak losijem kvalitativnom nivou. Sto je, mora se priznati, smejurija. Ne moram nista da objasnjavam, dovoljno je da instalirate prvi ME i da se prisetite da je ta igra izasla pre tacno deset godina. U to vreme je to bio vrhunac zanra. E sada, odjednom je to igra sa losim animacijama kao i ovaj nastavak, ma isti su, nema tu razlike a i zasto bi morali da napreduju i potrude se oko animacija kada su vek bile tako lose.

Ako je tebi tako lakse da svaris ovu bljuvotinu onda ok. samo nemoj da siris dezinformacije i prestani da omalovazavas druge sagovornike.
Ja sam instalirao pre par nedelja, igram već uveliko (koliko imam vremena) i mogu da kažem bez ikakve dileme da su animacije dobre, i to kažem 8 godina od prvog prelaženja ME1. ME Andromeda animacije po meni upadaju u uncanny valley, zbog čega mi je mučno da gledam one klipove (nemam nameru da kupujem skoro Adnromedu, tako da neću ih videti iz prve ruke). Kolega @pentraksil kaže da su ME1 animacije bile OK. Neka bude (OK, dobre, vrlo dobre, meni je svejedno, dokle god ne izazivaju mučninu dok se gledaju i ne kvare imerziju).

Lično, ako bagovite animaciju budu mnogo prisutne, meni bi jako pokvarile imerziju, što je opet meni jako bitno za RPG igre tako da nisam siguran da ću igrati novi ME. Da naglasim, dovoljno je da budu dobre (čak mi je bolje i da nema facijalne ekspresije i sinhronizacije nego da bude jako loša- samo skreće pažnju i kvari utisak).
makiem je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.3.2017, 0:20   #976
rendzer25
Veteran
 
Član od: 1.1.2006.
Poruke: 957
Zahvalnice: 119
Zahvaljeno 234 puta na 150 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Valjda će facijalne animacije moći malo da se poprave pečovanjem, po ovim ranim utiscima deluje poprilično zanimljivo, ne bi ja ovo otpisivao tako rano, trebaće par meseci da se stvari ispeglaju ali dobijamo mamutski dugačku i vrlo moćnu igru.
rendzer25 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.3.2017, 4:05   #977
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Citat:
makiem kaže: Pregled poruke
Kolega @pentraksil kaže da su ME1 animacije bile OK. Neka bude (OK, dobre, vrlo dobre, meni je svejedno, dokle god ne izazivaju mučninu dok se gledaju i ne kvare imerziju).
.

Upravo. Ali dzabe se to objasnjava. Nisu bile idealne ali za tako dobru igru uopste nije bitno. Moglo je i bolje ali ne kvari utisak
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.3.2017, 9:29   #978
Vlajk@
Veteran
 
Član od: 16.3.2015.
Lokacija: epicentar
Poruke: 813
Zahvalnice: 830
Zahvaljeno 246 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Citat:
makiem kaže: Pregled poruke
Kolega @pentraksil kaže da su ME1 animacije bile OK. Neka bude (OK, dobre, vrlo dobre, meni je svejedno, dokle god ne izazivaju mučninu dok se gledaju i ne kvare imerziju).
Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Upravo. Ali dzabe se to objasnjava. Nisu bile idealne ali za tako dobru igru uopste nije bitno. Moglo je i bolje ali ne kvari utisak

Ajde kada ste toliko zapeli da razjasnimo malo ovu raspravu i stavimo tacku. @makiem, tebi, meni i ostalima to "ok" znaci, dobro, vrlo dobro. Kolega @pentraksil to ne dozivljava tako, a evo i dokaza. Samo treba procitati post do kraja, a ne vaditi reci iz konteksta.

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Bila je OK ali daleko od vrhunske kako vole da predstavljaju ovde, to je ono sto ja hocu da kazem, a pogotovu je daleko od vrhunca. Half Life, Assassins Creed, Crysis i jos neke koje sam naveo (iz iste godine) su neuporedivo bolje animacije od onih u ME I. ME je tada bio cist prosek, nista posebno kada su animacije u pitanju.
Tako da to "OK" ne znaci da su animacije bilo dobre, vrlo dobro (sto inace "OK i predstavlja) vec "cist prosek" i "nista posebno". Zaista smesno zvuci ta izjava narocito ako pogledamo koji su sve RPG-ovi dominirali u to vreme. ME ne da nije imao prosecne animacije, nego nije imao konkurenciju, bio je svetlosne godine ispred Obliviona, Newervinter Nights-a 2, Witcher keca i ostalih konkurenata. Znaci vrhunske animacije, makar u RPG zanru. Eto da to naglasim, rpg zanr, posto ocigledno ovde u ovom podforumu raspravljamo o njima.
Niko ovde ne uporedjuje RPG sa pucacinama i lineranim igrama koje se ne oslanjaju na dijaloge i pricu toliko koliko jedan rpg. Tako da nema poente da se uporedjuje prvi ME sa Crysisom i slicnim, a i da se uporedi sa Crysisom daleko je od prosecnog i nista posebnog.

Sto se mene tice ovde stavljam tacku.
Vlajk@ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.3.2017, 11:15   #979
Matches Malone
Član
 
Član od: 2.7.2016.
Poruke: 104
Zahvalnice: 45
Zahvaljeno 44 puta na 31 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

^Znaš šta je problem, što tebi više smeta to što on smatra animacije prosečnim, nego njemu tvoj stav da su animacije odlične.
Matches Malone je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Matches Malone na korisnoj poruci:
pentraksil (19.3.2017)
Stara 19.3.2017, 13:37   #980
Wittmann
Član
 
Član od: 29.3.2013.
Lokacija: Beograd
Poruke: 383
Zahvalnice: 237
Zahvaljeno 56 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect Andromeda

Ne znam ja sto sam gledao i citao po netu,bas mi se zgadio bioware sam po sebi,forsiraju neke sjw gluposti,ova likusa sto je neko okacio mrzi muskarce,isto neki glavni lik tamo mrzi belce,ako je verovati zenski likovi su uradjeni da budu ruzne zbog feministkinja itd...
Wittmann je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Wittmann na korisnoj poruci:
jozvan_Kg (19.3.2017)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
mass effect, rpg

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Mass Effect PC version WU TANG CLAN Role-Play 1545 2.7.2023 19:33
Problem sa Mass effect igrom Vestax Kvarovi 6 24.6.2009 14:00
Mass effect Bozidar Konzole 33 11.3.2009 21:26
HTPC (tih, ne greje se, moze da gura Mass Effect) Vladimiros Šta da kupim? 8 30.5.2008 19:06


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 3:35.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com