Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Foto i audio/video
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Foto i audio/video Fotoaparati, Televizori, MP3 i DVD/DivX plejeri...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.8.2011, 23:39   #1
No 1
Član
 
Član od: 2.12.2009.
Poruke: 31
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom web cam

Molim Vas za pomoc .Posedujem web cameru speed link .Mucim se dva dana zasto mi prikazuje losu sliku tokom veceri kad je soba pod osvetlenjem stedljive sijalice. Raspitao sam se kazu da bih trebao kvalitet slike da bude bolji . Da li neko moze da mi kaze ako ima ovu kameru i ako postoje neka podesavanja, kako to da uradim hvala. Evo link ka slici kamere koju posedujem
http://www.google.com/imgres?q=speed...:0&tx=59&ty=35
No 1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.8.2011, 19:52   #2
AstraLogos
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Vrsac - lepa varos
Poruke: 3.511
Zahvalnice: 1.431
Zahvaljeno 2.450 puta na 1.153 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku AstraLogos
Određen forumom Re: web cam

Citat:
No 1 kaže: Pregled poruke
Molim Vas za pomoc .Posedujem web cameru speed link .Mucim se dva dana zasto mi prikazuje losu sliku tokom veceri kad je soba pod osvetlenjem stedljive sijalice. Raspitao sam se kazu da bih trebao kvalitet slike da bude bolji . Da li neko moze da mi kaze ako ima ovu kameru i ako postoje neka podesavanja, kako to da uradim hvala. Evo link ka slici kamere koju posedujem
http://www.google.com/imgres?q=speed...:0&tx=59&ty=35
Nemam tu kameru ali princip rada svih kamerica je isti.
Trebalo bi da pri neonskom osvetljenju ( veca temperaturna vrednost svetla u kelvinima ) daje bolju sliku, ali i losiji balans beloga, pa slika kod losijih senzora, daje plavicastu nijansu slike.
Kod tebe bi trebao da radi auto fokus kao i senzor za svetlo koji ce otvarati vise socivo na kamerici da primi svetlo. Mozda ta utomatika ne radi kako treba pod neonskim svetlom ( zabuni se ) pa dobijas losu sliku. Vidim cena joj neki 53 evrica.
Imam Logitech C910 HD i automatiku koja radi na malte ne svetlo od 20W. Fenomenalna kamera. Ima tu jos HD modela koji su cenom cak i jeftiniji od tvoje a rade besprekorno. Ipak ime je ime i sa nekim markama se jednostavno ne moze pogresiti.
AstraLogos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 5:06.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com