Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Kvarovi

Kvarovi Pomoć i informacije u vezi sa neobjašnjivim kvarovima
i nestabilnostima sistema

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.9.2008, 18:32   #1
Deki89
Novi član
 
Član od: 18.9.2008.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom 3D Slusalice Genius HS-04 U(problem sa drajverima)

E imam Veliki problem sa drajverima za slusalice Genius HS-04 U !!!
Kad sam trazio po raznim forumima neke dobre sluske a da nekostaju mnogo...svi su mi rekli za Genius HS-04 U.....
Tako da sam narucio kod prodavca i kad sam hteo da instaliram drivere...
pokaze mi neki eror koji glasi: Please PLUG IN "HS-04 U" and instal driver again !!!

Medjutim ja sam vec utakao sluske i nerazumem u cemu je problem....onda sam trazio po netu da vidim dali neko ima slican problem...i nasao sam ovo

Pros: They are pretty comfortable, and are well cushioned. The sound isn't that bad, but then again I can't get the drivers to work, so maybe it sounds better with them. Plug and Play work on them.

Cons: Can't get drivers to work, it says to plug in the headset when I go to install them, but I already had them plugged in. I tried different usb ports and different times to plug in none work. I probably would have given it a better score if they had. The plug and play mode (without the drivers and the software installed) is very bare bones. The volume controller doesn't work, but the mute mic does, and you have to adjust all the sounds manually on the computer.


http://www.newegg.com/Product/Produc...alse&Keywords=


Pored ovoga nasao sam neka objasnjenja ali na nemackom i ceskom jeziku


Ako neko zna da mi resi problem....ZAMOLIO BIH GA.....JER SLUSKE NEMOGU DA VRATIM zato sto driveri nerade....a 3D efekti i BASS nerade,visoki tonovi su jako pojacani i rekli su iz Geniusa da se nekoriste bez drivera jer mogu da crknu-Zvuk je jako pojacan....

PLZ DA MI POMOGNETE
Deki89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
ForceWare PAIN Grafika 104 11.9.2007 2:34
Problem sa USRobotics 3093 drajverima Nikola Stojiljkovic Komunikacioni uređaji i umrežavanje 2 2.11.2006 1:15
problem sa drajverima za grafichku GaVrA Kvarovi 3 18.3.2006 3:45
kako da reinstaliran kom. popunim sa svim drajverima milan vukic Kvarovi 6 4.3.2006 22:30
Problem Sa Grafikom Branislav Živaljević Grafika 14 4.2.2006 17:19


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:02.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com