Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Slobodni softver
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Slobodni softver Teme o softveru otvorenog koda (programi i operativni sistemi), projektima, zajednici...

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.5.2006, 22:02   #1
MiguelDiablo
Novi član
 
Član od: 30.3.2006.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 11
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku MiguelDiablo Slanje poruke preko Yahooa korisniku MiguelDiablo
Smile Linux Koji i kako?

Molim vas da mi odgovorite koju distribuciju da instaliram i kako. Bavim se garafickim dizajnom tacnije projektovanjem ambalaze pa mi je potrebna distribucija koja moze da podrzi korel ili nesto slicno u open source varijanti (sta?) Linuxu nikad nisam video ni interface pa bi mi dobro dosla varijanta koja moze da se instalira graficki kao windows imam dobru masinu ploca gigabite 3 harda po 250 giga intela 64vorobitnog, krosfire 2x 6800 geforceGT 2 giga rama. I interesuje me jel sve distribucije podrzavaju hardver koji imam dali mogu da instaliram drajvere kako treba i takve stvari.
MiguelDiablo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Windows VS. Linux The Finest Serbian Since '82 Operativni sistemi 175 2.6.2010 8:52
Koji kodek za kompresovanje u Virtual Dub-u???? Mookey Video/TV softver 5 13.9.2007 20:13
Kako da vidim koji firmware? Ron_Jeremy Nosači podataka 3 21.3.2006 0:29
Uzeo bih IrDA na USB2.0 - koji je najbolji ??? Ilic Marko Komunikacioni uređaji i umrežavanje 3 23.2.2006 19:45


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:37.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com