Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica

Brbljaonica Manje ozbiljno ćaskanje na ostale (kompjuterske i geek) teme... (POSTOVI SE NE BROJE!)
(Pravila pisanja: kliknite ovde.)

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 31.8.2012, 13:54   #1
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Itels i toefl

Je li imao neko iskustva sa ITELS testovima? Želio bih da spremim u narednih pola godine ovaj test za barem prosjek 7.5. Dosta sam dobar u engleskom, vokabular mi je jak, ali sam gramatiku pozaboravljao... Nisam siguran ni za speaking jer nemam baš često priliku da pričam. Možda sad da uzmem test, bez pripreme, položio bih FCE (to je 6-7 Itels).

Zanima me da li postoje kakvi online udžbenici (interaktivini ili sl) gdje bih mogao da spremam? Ili me preporučujete neki od klasičnih kurseva?

Ako ima dobar program za učenje, čak bih ga i platio karticom (pod uslovom da nije preskup).
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2012, 18:47   #2
Pele023
Član
 
Član od: 5.2.2009.
Poruke: 74
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 12 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Itels i toefl

Ovo i mene zanima, ja ga planiram vec godinu dana, al nikako da krenem da spremam.....a sada kad sam nenadano morao da pricam samo engleski....ajao....nikako da se sastavim

Edit:

evo i par linkova koje sam pokupio jos davno, al nikako da ih pregledam kako treba

http://artefact.lib.ru/languages/eng...ks_ielts.shtml
http://www.examenglish.com/index.php
http://www.ielts-blog.com/
http://www.ielts-exam.net/
Pele023 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2012, 21:16   #3
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.713
Zahvalnice: 4.560
Zahvaljeno 2.634 puta na 1.577 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Itels i toefl

Ja to imam a skoro je moglo da se kupi u Srbini za male pare Roseta Stone, medjutim pitanje je da li bi gramatika bila dovoljna kroz tako jedan progam. Medjutim postoje nekoliko verzija te Rossete Stone. Drugar koji je probao ono sto ja imam nije mogao da se snadje uprkos sto je ziveo dve godine u blizini Celzijevog stadiona.
todos je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2012, 23:31   #4
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Itels i toefl

Citat:
todos kaže: Pregled poruke
ja to imam a skoro je moglo da se kupi u srbini za male pare roseta stone, medjutim pitanje je da li bi gramatika bila dovoljna kroz tako jedan progam. Medjutim postoje nekoliko verzija te rossete stone. Drugar koji je probao ono sto ja imam nije mogao da se snadje uprkos sto je ziveo dve godine u blizini celzijevog stadiona.
Наравно да не би, али једино је могуће то спремити. Сем ако нема неко ко баш држи курсеве за тако нешто.

Citat:
todos kaže: Pregled poruke
Ja to imam a skoro je moglo da se kupi u Srbini za male pare Roseta Stone, medjutim pitanje je da li bi gramatika bila dovoljna kroz tako jedan progam. Medjutim postoje nekoliko verzija te Rossete Stone. Drugar koji je probao ono sto ja imam nije mogao da se snadje uprkos sto je ziveo dve godine u blizini Celzijevog stadiona.
Orginalan je 350e O.o

Poslednja ispravka: NjegovaWisost (1.9.2012 u 3:18)
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2012, 15:02   #5
zone2403
Veteran
 
Član od: 19.12.2005.
Lokacija: Morpork na Anku
Poruke: 709
Zahvalnice: 535
Zahvaljeno 194 puta na 118 poruka
Određen forumom Re: Itels i toefl

Ja sam u decembru polagao za CPE, uplata je bila 16000 RSD u prostorijama British Council-a. Preporucujem ti da se vise posvetis citanju i slusanju engleskog jezika posto je akcenat na testu stavljen vise na to nego na gramatiku.
zone2403 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2012, 9:30   #6
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.713
Zahvalnice: 4.560
Zahvaljeno 2.634 puta na 1.577 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Itels i toefl

Citat:
NjegovaWisost kaže: Pregled poruke
Наравно да не би, али једино је могуће то спремити. Сем ако нема неко ко баш држи курсеве за тако нешто.



Orginalan je 350e O.o
Postoje nivoi Roseta Stone. Ja stvarno ne znam kog nivoa sam se dokopao ali opet primetio sam da ide od vrlo lakog do komplikovanog nivoa. Stvarno ne znam kako izgledaju drugi?!
todos je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2012, 6:52   #7
Spawn BG
V.I.P.
 
Član od: 26.12.2005.
Lokacija: Open in new tab
Poruke: 1.507
Zahvalnice: 409
Zahvaljeno 344 puta na 280 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Spawn BG
Određen forumom Re: Itels i toefl

Rosetta Stone ima jednu caku... Kad instaliraš i prvi put pokreneš bilo koji jezik, imaš izbor nivoa koji hoćeš da naučiš. Da li samo govor, govor i čitanje, pisanje, sve... i na osnovu toga prikazuje "lekcije". Dakle, ako se za***** prvi put, prilikom izbora, manje ćeš naučiti (u tom slučaju obrišeš profil, pa ponovo...). Inače, engleski za RS ima u US i UK verziji, kao i španski u E i latinoameričkoj varijanti, portugalski u P i BR varijanti...
Spoiler za moja arhiva:
Arabic 1,2,3 Duch 1,2,3 English UK 1,2,3 Hebrew 1,2 English USA 1,2,3,4,5 Filipino (Tagalog) 1,2 Hindi 1,2,3 Irish 1,2,3 Italian 1,2,3 Japanese 1,2,3 Korean 1,2,3 Persian 1,2,3 Polish 1 Portuguese (Brasil) 1,2,3 Russian 1,2,3 Greek 1,2,3 Spanish (Esp) 1,2,3,4,5 Swedish 1,2,3 German 1,2,3,4,5 Spanish (Lat.Am) 1,2,3,4,5 Chinese (Mandarin) 1,2,3 French 1,2,3 sve na 7 DVD, 27GB
Spawn BG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:08.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com