Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Komunikacioni uređaji i umrežavanje

Komunikacioni uređaji i umrežavanje Modemi, mrežna oprema, mreže i umrežavanje…

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.6.2019, 22:05   #1
dekilio
Banned
 
Član od: 14.3.2012.
Lokacija: Batajnica
Poruke: 246
Zahvalnice: 169
Zahvaljeno 14 puta na 13 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku dekilio Slanje poruke preko Yahooa korisniku dekilio Slanje poruke preko Skypea korisniku dekilio
Određen forumom Pojačavanje wireles signala

Nađoh kući neki D Link 127,


https://eu.dlink.com/uk/en/products/...in-usb-adapter


U dvorištu imam baš slab SBB-ov wireless signal, da li je eventualno moguće sa ovom antenicom malo pojačati signal.
Ja nešto guglah ali mi ovi prevodi sa engleskog i neidu od ruke.
dekilio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.6.2019, 22:18   #2
RedMantella
Član
 
Član od: 30.10.2018.
Lokacija: nbgd
Poruke: 331
Zahvalnice: 114
Zahvaljeno 79 puta na 60 poruka
Određen forumom Re: Pojačavanje wireles signala

preporuka za ovu malu spravicu, imam ih nekoliko komada, ubodes u uticnicu, konfigurises preko aplikacije na mobu (najprostiji nacin) i zaboravis na njega...

https://iponcomp.com/shop/termek/dli...xtender/397165

izadje oko 20-ak eura, budu na akciji oko 17...
kod nas su nesto skuplji.
RedMantella je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2019, 8:25   #3
dekilio
Banned
 
Član od: 14.3.2012.
Lokacija: Batajnica
Poruke: 246
Zahvalnice: 169
Zahvaljeno 14 puta na 13 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku dekilio Slanje poruke preko Yahooa korisniku dekilio Slanje poruke preko Skypea korisniku dekilio
Određen forumom Pojačavanje wireles signala

Ovo što si ti postavio je repeater jel tako. Čitah da prilično slabe ping kod onlajn igrica. Jesi li primetio neke smetnje u radu.
I još jedno pitanje ako bih odabrao repeater valjaju li oni Xiaomi ekstenderi sa aliexpresa ima li neko takvo iskustvo ili neka druga marka, vidim da ih ima oko 1000 din.
dekilio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2019, 11:43   #4
RedMantella
Član
 
Član od: 30.10.2018.
Lokacija: nbgd
Poruke: 331
Zahvalnice: 114
Zahvaljeno 79 puta na 60 poruka
Određen forumom Re: Pojačavanje wireles signala

ovo je klasicni wifi extender... iskreno ne znam kakav je za igre jer mi se uredjaji nalaze u vikendici i drugom stanu... mogu samo da potvrdim da nisam imao nikad bilo kakvih problema sa njima...
nemam iskustva sa tim xiaomi modelima. pogledaj svakako i nesto drugo pa sta god odlucis.
RedMantella je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku RedMantella na korisnoj poruci:
dekilio (23.6.2019)
Stara 14.10.2019, 14:37   #5
Munja666
Član
 
Član od: 5.3.2008.
Poruke: 86
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Pojačavanje wireles signala

Slična problematika, dobar signal sa SBB-ovim Ubee EVW327 wi-fi ruterom na spratu gde je ruter, ali u ostatku kuće očajan. Pogotovo što bih da pokrijem čitavu kuću i dvorište, a zidovi i fasada nisu nimalo tanki. Znam da bi najbolje rešenje bilo kabal do dodatnog access point-a, ali jednostavno nemam uslove za razvlačenje kablova išao bih isključivo na bežičnu varijantu.

Šta mi predlažete, koji je se repeater pokazao kao najbolje rešenje u cenovnom rangu do 60-tak evra?
Gledao sam za te pare ima da se pazari D-Link DAP-1620, Asus RP-AC51 - oni mi se sviđaju što imaju eksterne antene i direktno se bodu u "šteker".
Munja666 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Lak način za pojačavanje WiFi signala :) ZoNi Komunikacioni uređaji i umrežavanje 1 10.11.2017 14:09
Povezivanje preko Ap na komšijski wireles dieselt Komunikacioni uređaji i umrežavanje 7 18.9.2015 17:32
Pojačavanje wi-fi signala na netbooku Vajsmilan Prenosni računari 9 28.6.2011 1:07
Sky star 2 (signal quality, signal strength?) - nema signala milanp Kvarovi 3 31.3.2008 9:15
Wireless pitanje u vezi signala i online igrica Ilic Marko Mrežne igre 3 12.2.2007 16:29


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:49.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com