Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > „Ja, igrač!”
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

„Ja, igrač!” Da li se slažete sa Kuzmom?

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.3.2007, 18:14   #101
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Exclamation Re: 3/2007 „SBBuhahahaa”

Brate prestani da smaras i reci da li posetio forum SBB-a do sada jednom?!
ACHTUNG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2007, 18:17   #102
SuperG
Veteran
 
Član od: 16.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.057
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 20 puta na 16 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku SuperG
Određen forumom Re: 3/2007 „SBBuhahahaa”

Citat:
NikolaS kaže: Pregled poruke
A termini tih desavanja?
KDS je osnovan 2000. A Telefonija postoji vec 50 i kusur godina (naravno ne bavi se samo KDS-om, vec je izmedju ostalog osnovala i Beotel, a sto se tice ogranka Telefonija KDS, verovatno postoji od 2001l). A KDS i Telefonija KDS i neke druge manje firme su se ujedinile pod imenom SBB krajem 2002. i pocetkom 2003.
SuperG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2007, 18:21   #103
aLti
Član
 
Član od: 16.11.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 77
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 15 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: 3/2007 „SBBuhahahaa”

ConQ, podaci koje iznosis nisu istiniti. Ne znam od koga si te podatke dobio. Pokusaj da se raspitas jos malo... Pozdravi i ortaka na "visokom polozaju"...
aLti je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2007, 18:38   #104
Nicolas
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
Određen forumom Re: 3/2007 „SBBuhahahaa”

Citat:
SuperG kaže: Pregled poruke
KDS je osnovan 2000. A Telefonija postoji vec 50 i kusur godina (naravno ne bavi se samo KDS-om, vec je izmedju ostalog osnovala i Beotel, a sto se tice ogranka Telefonija KDS, verovatno postoji od 2001l). A KDS i Telefonija KDS i neke druge manje firme su se ujedinile pod imenom SBB krajem 2002. i pocetkom 2003.
Eto to dokazuje opet da nisu potrefili sistem/rezim...
Nicolas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2007, 18:58   #105
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.166
Zahvalnice: 2.086
Zahvaljeno 4.923 puta na 2.859 poruka
Određen forumom Re: 3/2007 „SBBuhahahaa”

Citat:
paterfamilias kaže: Pregled poruke
Ako MK-u očajno radi kablovski internet,treba da se raspita i kod 40-50 drugih korisnika,ipak je on novinar i treba da prezentira pravu sliku o SBB-u,koja verovatno nije ni sasvim crna ni sasvim ružičasta.
Ako je forum SBB-a prepun ljudi koji su na ivici nervnog sloma zbog katastrofalnog nekvaliteta usluga, ako su pred njihovim šalterima redovno redovi i ako je svako ko je mogao da pređe na ADSL to i učinio, kakvi još argumenti ti trebaju da prihvatiš da je SBB loša i neozbiljna firma? Ljudi se ne žale na SBB od juče već nekoliko godina, čim je Kuzma rešio to javno da pretrese, znači da je prevršilo meru. Lično koristim PTT-ov kablovski net i nemam na šta da se požalim osim cene, a od drugara koji su na SBB-u još nisam čuo nijednu pohvalu već samo žalbe i pritužbe.
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2007, 19:22   #106
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: 3/2007 „SBBuhahahaa”

@ConQ aka. Mazzola

Ispričaću ti jednu malu priču vezanu za to kako je uveden kablovski internet u Čačku, čisto da ne ispadne da „provincije“ nemaju šta da kažu na tu temu.

Naime, pre par godina u Čačku se pojavio prvi distributer kablovske televizije koji je trebao da prevaziđe problem koji je grad imao kao mesto koje se nalazi na relativno maloj nadmorskoj visini i koje je okruženo planinama sa svih strana. Repetitor koji je postavljen na Jelici je koliko-toliko funkcionisao do „petooktobarske“ predstave u toku koje je nešto od opreme jednostavno „skviknulo“ pa su čačani posle toga bili srećni ako su preko njega mogli da hvataju RTS običnom antenom. Naravno, kod većine građana je uvođenje kablovske televizije izazvalo oduševljenje, što zbog relativno niske pretplate u odnosu na mesta kao što je recimo Požarevac, što zbog velikog izbora kanala. Sve je to bilo okej dok se u celu priču nije umešao SBB kao drugi ponuđač usluga. I to iz dva razloga. Prvi je vezan direktno za kablovsku televiziju i za nju ću reći samo da je stvarno nerealno nižim cenama skoro pa potpuno istrebila začetnika kablovkse televizije u Čačku. Nepotrebno da kažem da je dosta ljudi, koji su pali na SBB-ove priče i povoljnije uslove, sada ogorčeni jer jednostavno prečesto se dešava da programa jednostavno nema ili da se dešavaju katastrofalne desinhronizacije zvuka i slike. A pretplata i dalje raste! Dakle, u pitanju je bila čista egzekucija domaćeg provajdera usluge kablovske televizije, koja je iako možda malo nerealno skuplja, ipak radila, od strane firme koja jednostavno ne mora da brine da će joj nerealno niže cene u Čačku naneti štetu ako pri tome u slučaju pozitivnog ishoda može da sprovede pravi mali monopol u „provinciji“.

Drugi razlog je vezan direktno za temu o kojoj govorimo. Kablovski internet. Naravno da je SBB rešio posle određenog vremena da proširi svoje usluge tako što će da ponudi i tu uslugu. Ah kako su se čačani oduševili kada su videli u ponudi stvari kao što su 512kbps FLAT itd iako većina nije ni znala šta to znači. Oni koji su imali tehničkih preduslova (čitaj: kablovsku) nisu ni razmišljali da li da ga uvode ili ne. Sve je to funkcionisalo super do pre jedno par meseci (sada je već možda i godinu dana) kada su počele da se javljaju sve klasične boljke na koje ljudi skreću pažnju u ovoj temi, pa čak i u toj Kuzminoj kolumni za koju je opet naglašeno da predstavlja subjektivno viđenje autora. Dakle, od recimo nedelju dana 5 ili 6 dana ukupno veza jednsotavno ne postoji iako onaj modem non-stop prijavljuje aktivnu konekciju. Ne možeš da skineš mail, ne možeš da otvoriš stranicu fakulteta da vidiš rezultate ispita, ne možeš da pošalješ ništa mailom i tako dalje.
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2007, 19:23   #107
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: 3/2007 „SBBuhahahaa”

Trenutno stanje kako jeste je da kablovski internet u Čačku postoji samo fiktivno na papiru. Sramota je videti da su ljudi počeli da se ponovo vraćaju dial up-u. Koliko se ja sećam 512kbps je mnogo više od 56kbps a Sezam-ov SMIN recimo i dalje šije SBB, naravno kad SBB ne radi, što je skoro 95% vremena u toku celog meseca. I sad ti gledaj šta ti se više isplati. Da li da platiš fiktivni internet čisto da odeš kod komšije da se pohvališ cifrom koja piše u ugovoru ili da ostaneš na verovao ili ne dial-upu. Namerno ovde neću mnogo da razvlačim priču o sledećem velikom trnu kod SBB-a a to je tehnička podrška ili bolje da je nazovem tehnička zadrška koja je „apsolutna nula“.

U normalnom svetu za korisnika postoji jasna računica i ona glasi „ono što platim to hoću i da dobijem“ i takav stav niko normalan ne može da ospori kao netačan. Da stvar bude jednostavnija za krajnjeg korisnika (i naravno komplikovanija po samog provajdera) konkurencija je mnogo jača pa provajder ni u ludilu ne sme da dozvoli da neko pusti „buvu“ da je njegova usluga loša. Čak i da se dogodi nešto što će bitno uticati na to da provajder neće moći da garantuje dalje ispoštovanje kvaliteta usluge koja je navedena u ugovoru, provajder prestaje sa daljim potpisivanjem ugovora a ne da na kvarno i dalje forsira stvar kao da se ništa ne događa. To da li u celoj priči postoji neka zavera od strane Telekoma ili sl. krajnjeg korisnika ne treba da interesuje. On hoće da dobije ono što je, za naše uslove još uvek debelo, platio. Nažalost, za asda jedini vid borbe protiv takvih svinjarija jeste loša reklama i pomoć ljudima koji eventulano razmišljaju o tako nečemu da se „batale ćorava posla“.

Na kraju krajeva, oni kojima SBB kablovski net dobro radi ovde nemaju šta ni da traže jer su usluženi onako kako im odgovara. Ovo je mesto gde prevashodno treba da se javljaju ljudi koji imaju poblema sa njim ili možda „manjinu“ (hm, pitam se pitam) treba tretirati kao nešto što nije vredno pomena. Da su u pitanju i stotinak korisnika koji imaju problema iz nekih nerazjašnjenih razloga, njima je to bitno i poslednje što im treba su sigurno ljudi koji pokušavaju da razvuku priču u fazonu kako je sve u redu i da se to „nesrećnicima“ samo pričinjava. Ili nedaj bože da to tako treba i da bude
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2007, 19:24   #108
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: 3/2007 „SBBuhahahaa”

I za kraj jedan tvoj citat sa SBB-ovog foruma gde si poznat pod nick-om Mazzola
Citat:
Mazzola kaže:
radi se o brisanju AlBunyjevog naloga sa EUC glupane, pa pitam da necesh i ovde da ga ti brishesh?
1. to shto si bannovan bio je samo dokaz da nisi realan u svojim odlukama oko warn-banna
2. polako, nauchicesh vec da sam ja pre ili kasnije uvek u pravu, porediti glupana poput tebe i chlanove staffa ovog foruma je moguce samo kod nekog ko ima problema sa sivom mozdanom masom
p.s.
ovo "glupane" se u bachijevom sluchaju odnosi na njegovu intelektualno-karakternu osobinu i nije pisano u kontekstu uvrede.
@geopard
skloni ovu budalu 'leba ti, ja za svo svoje "bitisanje" na EUC i ovom forumu nisam video nishta konstruktivno i korisno od dotichnog vec samo budalashtine.
Citirao sam te zbog ljudi koji bi eventulano našli za shodno da te udostoje odgovora i očigledno izgube vreme kao recimo ja što sam to radio poslednjih par minuta. Da već nisam viđao to „po mnogim forumima gde sam bio administrator“ i u životu uopšte pomislio bih da čovek koji ima već preko „tri banke“ ne bi mogao da bude toliko nerazuman i ne shvati da na ovom, kao i na bilo kom drugom forumu postoje pravila. Ako u tim pravilima stoji zabrana da se čine dobra dela na forumu niko ne može da ospori administratorima pravo da te kazne. Zapamti, ti si taj koji je prihvatio uslove i pravila bitisanja na ovom forumu kao člana. Za one koji istih ne žele da se pridržavaju postoji jedno veoma jednostavno rešenje a ono glasi da ne treba da se ni registruju. Simple as that.

I sad na kraju zašto sam napisao sve ovo u poslednjem pasusu? Zato što nažalost na ovom svetu postoji mnogo ljudi koji nisu čitali „Don Kihota“ i posebno obratili pažnju na onaj deo sa „vetrenjačama“.Dok je prvobitan smisao i poruka tog dela u suštini trebala da bude da ponekad treba od nečega odustati sve je više ljudi koji se takmiče u tome ko će da bude veći Don Kihot. A ovaj forum nije izuzetak.
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2007, 20:31   #109
glitch
Starosedelac
 
Član od: 17.8.2006.
Poruke: 2.932
Zahvalnice: 267
Zahvaljeno 455 puta na 384 poruka
Određen forumom Re: 3/2007 „SBBuhahahaa”

Pobegao je... Ubio si ga u pojam! A ako se vrati, bas me interesuje sta ce da kaze!


PS: Opet dosao "gde se prividja"!

Poslednja ispravka: glitch (4.3.2007 u 20:55) Razlog: PS
glitch je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2007, 20:35   #110
paterfamilias
Banned
 
Član od: 5.9.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 549
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 109 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: 3/2007 „SBBuhahahaa”

Citat:
voodoo_nbgd kaže: Pregled poruke
Ako je forum SBB-a prepun ljudi koji su na ivici nervnog sloma zbog katastrofalnog nekvaliteta usluga, ako su pred njihovim šalterima redovno redovi i ako je svako ko je mogao da pređe na ADSL to i učinio, kakvi još argumenti ti trebaju da prihvatiš da je SBB loša i neozbiljna firma? Ljudi se ne žale na SBB od juče već nekoliko godina, čim je Kuzma rešio to javno da pretrese, znači da je prevršilo meru. Lično koristim PTT-ov kablovski net i nemam na šta da se požalim osim cene, a od drugara koji su na SBB-u još nisam čuo nijednu pohvalu već samo žalbe i pritužbe.
Na SBB forumu ima podforum o problemima sa pristupom internetu preko ovog provajdera.Površno sam pogledao forum i video da ima dosta topica u ovoj rubrici o problemima.To ništa ne govori o kvalitetu usluge jer u podforumu koji se bavi problemima,topice isključivo ostavljaju nezadovoljni korisnici.Pored toga ima topica o problemima u Leskovcu,Požarevcu itd,znači prijavljuju se problemi iz čitave Srbije,a ukupno 1700 topica koji sadrže neki problem sa SBB.internetom nije neka velika cifra za celu Srbiju.Oni koji su zadovoljni ne pišu o tome na forumu.Procenjivati jednog provajdera samo na osnovu foruma gde se uglavnom prijavljuju problemi je stvaranje iskrivljene slike.
Izuzetno je pozitivno da provajder ima forum gde se nezadovoljni korisnici mogu požaliti na probleme sa pristupom internetu.
Drugi provajderi nemaju takvu praksu,a kada bi Telekom otvorio sličan forum ne bi bilo 1700 topica sa prijavljenim problemima,već mnogo više.
Kome ne valja SBB-internet može vrlo lako da otkaže uslugu i pređe na adsl,wireless ili satelitski internet,SBB ne nameće korisnicima 1 ili 2 godine obaveze da budu kod njega.
Zato je nepotrebno i zlonamerno da jedan novinar SK-a čitavu jednu stranicu posveti pozivu na linč ovog provajdera.Da SBB obavezuje korisnike da moraju da koriste njegove usluge 1 godinu,mogao bih da razumem ovakvo pisanje.
Ako SBB ima lošu uslugu to će se obiti o glavu ovoj firmi jer će korisnici preći na adsl ili nešto drugo.
paterfamilias je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2007, 20:44   #111
Garson
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
Određen forumom Re: 3/2007 „SBBuhahahaa”

Citat:
paterfamilias kaže: Pregled poruke
Kome ne valja SBB-internet može vrlo lako da otkaže uslugu i pređe na adsl,wireless ili satelitski internet,SBB ne nameće korisnicima 1 ili 2 godine obaveze da budu kod njega.
Zato je nepotrebno i zlonamerno da jedan novinar SK-a čitavu jednu stranicu posveti pozivu na linč ovog provajdera.Da SBB obavezuje korisnike da moraju da koriste njegove usluge 1 godinu,mogao bih da razumem ovakvo pisanje.
Ako SBB ima lošu uslugu to će se obiti o glavu ovoj firmi jer će korisnici preći na adsl ili nešto drugo.
A jel' tako? Kako neko iz Valjeva npr. da predje na ADSL kad ga tamo nema? Isto vazi iz 95% gradova u Srbiji.
Satelitski internet !?
Garson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2007, 20:46   #112
SuperG
Veteran
 
Član od: 16.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.057
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 20 puta na 16 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku SuperG
Određen forumom Re: 3/2007 „SBBuhahahaa”

Citat:
Garson kaže: Pregled poruke
Isto vazi iz 95% gradova u Srbiji.
Satelitski internet !?
Jel u tih 95% prisutan SBB?
SuperG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2007, 20:58   #113
glitch
Starosedelac
 
Član od: 17.8.2006.
Poruke: 2.932
Zahvalnice: 267
Zahvaljeno 455 puta na 384 poruka
Određen forumom Re: 3/2007 „SBBuhahahaa”

@paterfamilias:
covece, verujes li ti sam sebi? Neke stvari jednostavno ne mogu da se opravdaju, ma koliko se istina posmatrala kroz izvitopereno ogledalo!
glitch je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2007, 21:00   #114
Nicolas
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
Određen forumom Re: 3/2007 „SBBuhahahaa”

A zanimljivo je jos jedno zapazanje. Da ljudi iz SBB-a ne sankcionisu divlje korisnike kablovske televizije. To je vise postao obicaj, ljudi placaju prikljucke i posle mesec-dva prestaju sa placanjem pretplate, dok za mesec-dva ovi dodju da ih iskljuce koriste, a kada ih iskljuce samo se popenju na banderu, udenu kabal i ponovo jovo nanovo. Nema niti tuzbe, nista a mi ostali ispadamo koale sto placamo redovno. Kao i sa EPS-om, hoce da neopravdano povecavaju cenu a ne kaznjavaju divljake. I naravno pored svega toga usluga za platise nije na nivou.
Nicolas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2007, 22:15   #115
paterfamilias
Banned
 
Član od: 5.9.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 549
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 109 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: 3/2007 „SBBuhahahaa”

Citat:
glitch kaže: Pregled poruke
@paterfamilias:
covece, verujes li ti sam sebi? Neke stvari jednostavno ne mogu da se opravdaju, ma koliko se istina posmatrala kroz izvitopereno ogledalo!
Ja ne opravdavam SBB,samo mi je neprihvatljivo da se jedan kablovski provajder toliko pljuje i da se tome posveti čitava jedna stranica u časopisu.
Jedan reklamni oglas preko čitave strane košta i to prilično,a jedna ovakva antireklama na čitavoj strani bi koštala mnogo više,jer ovako žestoko ocrnjivanje konkurencije koristi više drugim provajderima(pre svega Telekomu i njegovom adsl-u)nego 10 stranica reklama.
paterfamilias je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2007, 22:22   #116
Nicolas
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
Određen forumom Re: 3/2007 „SBBuhahahaa”

Pater tesko moze iko da te shvati kada zaista svakoga meseca ocrnjujes tekstove Mk ma kakvi oni bili. Unapred se zna sta ces reci...
Ali ja bih ipak rekao da su trebali da razmisle o timeingu objavljivanja onakvog teksta.
Nicolas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2007, 22:24   #117
ConQ
Član
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: battle net
Poruke: 41
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku ConQ Slanje poruke preko MSN-a korisniku ConQ
Određen forumom Re: 3/2007 „SBBuhahahaa”

Citat:
holodoc kaže: Pregled poruke
I za kraj jedan tvoj citat sa SBB-ovog foruma gde si poznat pod nick-om Mazzola

Citirao sam te zbog ljudi koji bi eventulano našli za shodno da te udostoje odgovora i očigledno izgube vreme kao recimo ja što sam to radio poslednjih par minuta. Da već nisam viđao to „po mnogim forumima gde sam bio administrator“ i u životu uopšte pomislio bih da čovek koji ima već preko „tri banke“ ne bi mogao da bude toliko nerazuman i ne shvati da na ovom, kao i na bilo kom drugom forumu postoje pravila. Ako u tim pravilima stoji zabrana da se čine dobra dela na forumu niko ne može da ospori administratorima pravo da te kazne. Zapamti, ti si taj koji je prihvatio uslove i pravila bitisanja na ovom forumu kao člana. Za one koji istih ne žele da se pridržavaju postoji jedno veoma jednostavno rešenje a ono glasi da ne treba da se ni registruju. Simple as that.

I sad na kraju zašto sam napisao sve ovo u poslednjem pasusu? Zato što nažalost na ovom svetu postoji mnogo ljudi koji nisu čitali „Don Kihota“ i posebno obratili pažnju na onaj deo sa „vetrenjačama“.Dok je prvobitan smisao i poruka tog dela u suštini trebala da bude da ponekad treba od nečega odustati sve je više ljudi koji se takmiče u tome ko će da bude veći Don Kihot. A ovaj forum nije izuzetak.
Koliko god sam se trudio da shvatim razlog ovog quotovanja sa SBB foruma nisam nashao poentu. Ako vec quotujesh moje postove onda to uradi u celosti a ne da izvlachish iz koncepta. Da budem jasniji, quotovao si moju raspravu sa jednim chlanom STAFFA EUC trackera (SBB lokal servis) a razlog je banovanje naloga jednog od najjachih uploadera na lokalu (razlog banna nebitan za ovu raspravu). Jednostavno sam zastupao (samoinicijativno) suprotnu stranu kojoj je uskraceno da odgovori. Pokushao da ispravim nepravdu.......kao i u ovoj raspravi u ostalom. Mogao si da izguglash malo i moje rasprave vezane za odbranu "lika i dela" gospodina MK, gde sam potroshio sate, dane, mesece.... ali kao shto rekoh ...ne kajem se. Da te josh malo informishem oko mojih "administracija" a to je da je MK dao full intervju za moj sajt PlayGame, pre nego je isti dao recimo Dragan Sholak aka 1.chovek SBBa, a na moju inicijativu da se omasovi multiplayer preko kabla i da to bude free servis.......sudbinski su izgleda vezani ) spojio sam ih josh davne 200.....
ConQ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2007, 22:32   #118
ConQ
Član
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: battle net
Poruke: 41
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku ConQ Slanje poruke preko MSN-a korisniku ConQ
Određen forumom Re: 3/2007 „SBBuhahahaa”

...... vezano za tvoju "Chachansku prich" mogu samo da kazem da ona potvrdjuje tezu da je MK u kolumni izneo onu bljuvotinu oko sticanju monopola u vreme Miloshevice. Sam si iz tvoje "priche" potvrdio njegovu klevetu.
Da se razumemo, ne sporim ja nishta navedeno oko loshih usluga vec sam upravo ovo oko monopola izdvojio i nazvao klevetom (shto i jeste).
ConQ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2007, 22:37   #119
paterfamilias
Banned
 
Član od: 5.9.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 549
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 109 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: 3/2007 „SBBuhahahaa”

Citat:
NikolaS kaže: Pregled poruke
Pater tesko moze iko da te shvati kada zaista svakoga meseca ocrnjujes tekstove Mk ma kakvi oni bili. Unapred se zna sta ces reci...
Ali ja bih ipak rekao da su trebali da razmisle o timeingu objavljivanja onakvog teksta.
Nisam ja kriv što MK retko kad napiše nešto normalno već je pretvorio jedan deo SK-a u njegovu prćiju,gde piskara o svemu i svačemu,crtaćima,Velikom bratu,političkoj sceni,Hitleru,prostitutkama iz St.Pazove na internetu itd.
Čovek koji je novinar SK-a,navodno i neki pasioniran igrač,u rubrici gde može da iznese svoj lični stav,uglavnom ima stav o svemu i svačemu,samo ne o onome što mu je posao-IT scena i gaming.
paterfamilias je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2007, 22:52   #120
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: 3/2007 „SBBuhahahaa”

Citat:
paterfamilias kaže: Pregled poruke
Nisam ja kriv što MK retko kad napiše nešto normalno već je pretvorio jedan deo SK-a u njegovu prćiju,gde piskara o svemu i svačemu,crtaćima,Velikom bratu,političkoj sceni,Hitleru,prostitutkama iz St.Pazove na internetu itd.
Čovek koji je novinar SK-a,navodno i neki pasioniran igrač,u rubrici gde može da iznese svoj lični stav,uglavnom ima stav o svemu i svačemu,samo ne o onome što mu je posao-IT scena i gaming.
Cekaj, sta hoces da kazes, da SBB kao najveci provajder kablovskog interneta kod nas, nije deo IT scene? Ma daj molim te, razmisljas kao dete od 5 godina...
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Svet kompjutera 3/2007 oluja Sadržaj novog broja SK 107 20.3.2007 3:49


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:37.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com