Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > Online susreti

Online susreti Zakazivanje okršaja...

Pregled rezultata glasanja: Ime klana
>4S_SQUAD<>nick< 8 40,00%
<4S_SQUAD><nick> 12 60,00%
Glasova: 20. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 12.7.2006, 12:30   #41
Doncha
Član
 
Član od: 10.4.2006.
Poruke: 315
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 8 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Freelancer ime klana glasanje

Slažem se da je krajnje vreme da smirimo tenzije. Ipak, ne vidim ništa loše u tome da se ispoštuje glas većine.
Loodi, poštujem ja to što si ti jedan od pokretača svega ovoga,ali mislim da bi, u najmanju ruku, trebalo da nosiš ime ovog klana na serveru.
Doncha je offline  
Stara 12.7.2006, 12:38   #42
Loodi
Veteran
 
Član od: 22.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 888
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 111 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Loodi Slanje poruke preko Skypea korisniku Loodi
Određen forumom Re: Freelancer ime klana glasanje

Citat:
bobi kaže:
Eh da Tosho, zaboravih da i tebe predlozim za jednog od predvodnika.

Znaci najbolje je tako, verujte mi. Lepo se njih cetvoro (Loodi, Babaroga, Tosa, Pcelica Maja) dogovori na PM oko organizacije, i samo postavi na forumu sta je odluceno.

Nemoj da mi se neko sada pozove na demokratiju. Jer, demokratija nije anarhija.
Ja ne znam otkud sad u ovoj prici tosa, pcelica i babaroga? Malo si zaboravio mmn-a koji je sve ovo zapoceo i mene pozvao da mu pomognem sto sam ja i prihvatio. Naravno nemam ja nista protiv njih ali ne moze tek tako, juce si dosao pa odma da uzjases, mora da se zna neki red.
Loodi je offline  
Stara 12.7.2006, 12:40   #43
Loodi
Veteran
 
Član od: 22.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 888
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 111 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Loodi Slanje poruke preko Skypea korisniku Loodi
Određen forumom Re: Freelancer ime klana glasanje

Citat:
Doncha kaže:
Slažem se da je krajnje vreme da smirimo tenzije. Ipak, ne vidim ništa loše u tome da se ispoštuje glas većine.
Loodi, poštujem ja to što si ti jedan od pokretača svega ovoga,ali mislim da bi, u najmanju ruku, trebalo da nosiš ime ovog klana na serveru.
Ma nosim ja nego me admin zeznuo ako na nickname mislis, sve trazim nekog od vas online da uradim trejd na novi account al nikad da vas nadjem.
Loodi je offline  
Stara 12.7.2006, 12:47   #44
bobi
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iznad reke, ispod drveća.
Poruke: 3.218
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 329 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: Freelancer ime klana glasanje

Citat:
Loodi kaže:
Ja ne znam otkud sad u ovoj prici tosa, pcelica i babaroga? Malo si zaboravio mmn-a koji je sve ovo zapoceo i mene pozvao da mu pomognem sto sam ja i prihvatio. Naravno nemam ja nista protiv njih ali ne moze tek tako, juce si dosao pa odma da uzjases, mora da se zna neki red.
Ej, Loodi, imam utisak da si se mnogo iznervirao. Polako organizovacemo se, nema potrebe da se stvara tenzija.
Naravno da bi i mmn (izvini mmn, zaboravih te) trebao da bude jedan od predvodnika.

A to sto ne znas otkud sad u ovoj prici odjednom i Tosa i pcelica i babaroga, a bogami i Doncha znaci da i nisi nesto bio aktivan na Void serveru.
Sad, to ti niko ne zamera, ali nemoj ni ti da zameris sto ipak nismo mogli da te cekamo dok se pojavis. Sa druge strane, sve su to dobri, razumni ljudi, pa nije OK da im kazes tako : " Juce ste se pojavili ".

Ponavljam:
Lepo sednite, pa preko PM-a ili na chat popricajte ko ljudi (bez nervoze) i recite nam sta ste odlucili.
bobi je offline  
Stara 12.7.2006, 12:55   #45
Doncha
Član
 
Član od: 10.4.2006.
Poruke: 315
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 8 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Freelancer ime klana glasanje

Bobi, ja stvarno ne mogu da shvatim zašto izostavljaš sebe. Tvoj doprinos ovome klanu nije ništa manji od bilo čijeg.
Doncha je offline  
Stara 12.7.2006, 12:56   #46
toshica
Član
 
Član od: 5.7.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 136
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku toshica Slanje poruke preko Skypea korisniku toshica
Određen forumom Re: Freelancer ime klana glasanje

Nemoj te tako ljudi nije merilo ko je kad bio na serveru a ko ne. Treba poštovati sve ko je šta uradio pa bio on na serveru ili forumu 1 sat ili 1 mesec jer manje više nečemo moči svi svaki dan da se igramo, zbog ko zna kog razloga.
toshica je offline  
Stara 12.7.2006, 12:59   #47
bobi
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iznad reke, ispod drveća.
Poruke: 3.218
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 329 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: Freelancer ime klana glasanje

Citat:
Doncha kaže:
Bobi, ja stvarno ne mogu da shvatim zašto izostavljaš sebe. Tvoj doprinos ovome klanu nije ništa manji od bilo čijeg.
Ne zbog lazne skromnosti sigurno.

Zato sto trenutno, na zalost, imam jako malo vremena za takve egzibicije. Evo i ovo sto sada kucam radim ultra brzo u kratkim pauzama koje imam na poslu.
bobi je offline  
Stara 12.7.2006, 13:12   #48
Loodi
Veteran
 
Član od: 22.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 888
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 111 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Loodi Slanje poruke preko Skypea korisniku Loodi
Određen forumom Re: Freelancer ime klana glasanje

To sto su aktivniji od mene svaka im cast i evo zvanicno ih pohvaljujem
Ali mora da se zna od starta ko odlucuje i ko se pita za neke stvari a da su dosli skoro, jesu, sem donche posto se on jos skoro u startu prikljucio. E sad, naravno da mi smeta sto svako nesto pametuje, kao sto rekoh kome se ne svidja nek osnuje svoj klan. Obrati malo paznju kako se radi u www.scgvacc.net i www.jatvirtual.com , tamo se zna red i ko organizuje stvari te i sta se i kako radi sto se tice naseg vACC-a (virtual area control center-a) za SCG pod kojim je i jat virtual. Te da nema veze ko je koliko online, al ako cemo tako da gledamo evo vam pa radite sta hocete i kako hocete jer se to onda ne razlikuje od sistema copora.
Loodi je offline  
Stara 12.7.2006, 13:15   #49
marko3581
Član
 
Član od: 4.1.2006.
Lokacija: Veliko Gradiste
Poruke: 224
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku marko3581
Određen forumom Re: Freelancer ime klana glasanje

Citat:
bobi kaže:
Ne zbog lazne skromnosti sigurno.

Zato sto trenutno, na zalost, imam jako malo vremena za takve egzibicije. Evo i ovo sto sada kucam radim ultra brzo u kratkim pauzama koje imam na poslu.
Predpostavljao sam da je tako,kako sve ovo uspevas,da postujes iscrpne odgovore,kritike,sugestije u 3D branshi,pa ovde u klanu kao glas razuma,pa modelovanje,pa malo pikas freelancer-a,i to sve sa puno tolerancije i bez nerviranja(sve je ovo bez imalo simpatija vec,realno).Steta sto si tanak sa vremenom cini mi se da posedujes sve predispozicije za odgovornog lidera.
marko3581 je offline  
Stara 12.7.2006, 13:27   #50
Loodi
Veteran
 
Član od: 22.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 888
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 111 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Loodi Slanje poruke preko Skypea korisniku Loodi
Određen forumom Re: Freelancer ime klana glasanje

Citat:
Loodi kaže:
Ma nosim ja nego me admin zeznuo ako na nickname mislis, sve trazim nekog od vas online da uradim trejd na novi account al nikad da vas nadjem.
Evo upravo nadjoh admina koji zna sta radi sad sam >4S_SQUAD<>Loodi< kao sto i treba umesto samo >4S ...
Loodi je offline  
Stara 12.7.2006, 13:47   #51
toshica
Član
 
Član od: 5.7.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 136
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku toshica Slanje poruke preko Skypea korisniku toshica
Određen forumom Re: Freelancer ime klana glasanje

Brate mili gde sve ovo ode

Citat:
Loodi kaže:
To sto su aktivniji od mene svaka im cast i evo zvanicno ih pohvaljujem
Ali mora da se zna od starta ko odlucuje i ko se pita za neke stvari a da su dosli skoro, jesu, sem donche posto se on jos skoro u startu prikljucio. E sad, naravno da mi smeta sto svako nesto pametuje, kao sto rekoh kome se ne svidja nek osnuje svoj klan. Obrati malo paznju kako se radi u www.scgvacc.net i www.jatvirtual.com , tamo se zna red i ko organizuje stvari te i sta se i kako radi sto se tice naseg vACC-a (virtual area control center-a) za SCG pod kojim je i jat virtual. Te da nema veze ko je koliko online, al ako cemo tako da gledamo evo vam pa radite sta hocete i kako hocete jer se to onda ne razlikuje od sistema copora.

Matori tebi svaka cast na svemu pa i na pohvali, ali ja nemam nameru da bilo sta radim osim da se igram jer ni ja kao i ti nemam bog zna kakvog vremena na pretek, a i nisam nešto ni kreativan, ja sam čist operativac znaci idi tamo uradi to i to i nepitaj mnogo jer ce te mrak pojesti
Pogotovu neželim da se mešam u tuđ posao, a ako su moje ideje loše daj te kritiku.Neželim da ovo prouzrokuje bio kakve podele jer sam lično bio obradovan ovakvim vidom okupljanja ljudi oko jedne ideje i jos jednom svaka cast tebi i mnn-u na ideji, a ni da sve preraste u neku nekontrolisanu gomilu.
Valjda se borimo svi za istu ideju.
toshica je offline  
Stara 12.7.2006, 14:05   #52
Loodi
Veteran
 
Član od: 22.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 888
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 111 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Loodi Slanje poruke preko Skypea korisniku Loodi
Određen forumom Re: Freelancer ime klana glasanje

Citat:
toshica kaže:
Brate mili gde sve ovo ode




Matori tebi svaka cast na svemu pa i na pohvali, ali ja nemam nameru da bilo sta radim osim da se igram jer ni ja kao i ti nemam bog zna kakvog vremena na pretek, a i nisam nešto ni kreativan, ja sam čist operativac znaci idi tamo uradi to i to i nepitaj mnogo jer ce te mrak pojesti
Pogotovu neželim da se mešam u tuđ posao, a ako su moje ideje loše daj te kritiku.Neželim da ovo prouzrokuje bio kakve podele jer sam lično bio obradovan ovakvim vidom okupljanja ljudi oko jedne ideje i jos jednom svaka cast tebi i mnn-u na ideji, a ni da sve preraste u neku nekontrolisanu gomilu.
Valjda se borimo svi za istu ideju.
Naravno toshice da se svi borimo za isto. Ja samo necu da dozvolim da neko radi nesto na svoju ruku u ime svih nas a pogotovo ako se nista ne pita. Ja kazem, nek svako predlozi sta misli da je pametno i kreativno nemam nista protiv pa cemo da uzmemo u razmatranje, a ne tu se vec povele rasprave i o politici, unutrasnjem uredjenju!? i ne znam ti ja jos sta. Sacekajte ljudi malo, gde letite (sem ako ste u Freelanceru online) sve ce doci na red ali ne moze se preko noci napraviti klan i okupiti ljude, pa dok smo samo poceli trebalo nam je desetak dana da se skupimo a i to je bilo s brda s dola nas 7-8, sve se vidi na topicima. I ja sam clan VATSIMA (FS2004 mreza) preko 2 godine pa se nista ne pitam na scgvacc sem da se koordiniram sa ostalima a kako kazu CEO scgvacc-a i oni koji se pitaju i da predlozim nesto pametno ako se setim. I sad dodje neko i hoce da menja ono sto si vec zamislio i sa cime su se ostali koji su tu od pocetka slozili. Zato kazem mora da se zna neki red u svemu ovome bez obzira koliko neko visi online ili ne.
Loodi je offline  
Stara 12.7.2006, 14:30   #53
toshica
Član
 
Član od: 5.7.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 136
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku toshica Slanje poruke preko Skypea korisniku toshica
Određen forumom Re: Freelancer ime klana glasanje

Dobro i šta sad da se radi?
toshica je offline  
Stara 12.7.2006, 14:47   #54
Loodi
Veteran
 
Član od: 22.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 888
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 111 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Loodi Slanje poruke preko Skypea korisniku Loodi
Određen forumom Re: Freelancer ime klana glasanje

Citat:
toshica kaže:
Dobro i šta sad da se radi?
Nista... da jedemo sladoled i pijemo pivo hehe
Shalim se naravno.
Za sad nikako da se ljudski skupimo masovno na serveru pa da krenemo da maltretiramo pirate
Inace sto se tice nekih drugih aktivnosti moramo unapred da se organizujemo. Ja sam za prvo vreme namerio da lepo trgujemo u grupi(tako smo jaci) dok ne skupimo para za jake brodove i oruzja i tek onda da krenemo u pohod na univerzum naravno ne treba biti pirat ali (kao sto sam negde procitao vec) mozemo da zaposednemo neki prometan sistem posle, samo je jedina mana sto u Freelanceru nema gradjenja baza itd jer bi to onda dobilo pun smisao, a ovako samo trade, fight i da pokazemo svima ko je gazda da se ne kache sa nama. A pirate, nomade i ostale neprijateljski raspolozene likove loviti na svakom cosku naravno
Loodi je offline  
Stara 12.7.2006, 15:22   #55
toshica
Član
 
Član od: 5.7.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 136
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku toshica Slanje poruke preko Skypea korisniku toshica
Određen forumom Re: Freelancer ime klana glasanje

Vidi ovako svi koji smo igrali aktivno(ili ukupno) 5-6 sati imamo neki ozbiljniji brod i oružija tako da to nije problem. Količina novca koji se vrti je ozbiljan jer svaki novajlija prvo radi domaci zadatak, vredno obilazi rutu NB-NT via Aleksandria i skuplja pare za svoj brod a i za ostale (Ja lično neznam kome sam sve dao-uzeo pare uz obećanje da vraćam do prvog ) i tu se lepo svi slažemo. Aktivno se vežba dog fight sto međusobno, što PvP sa ostalima na serveru, što sa NPC-ovima, ZNAĆI RADI SE OZBILJNO. E sad još samo da to kanališemo kako treba, i to je to, prost zar ne?


P.S. : Ovo shvatiti kao izveštaj!!!!!!!!!!!!
toshica je offline  
Stara 12.7.2006, 15:26   #56
Loodi
Veteran
 
Član od: 22.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 888
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 111 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Loodi Slanje poruke preko Skypea korisniku Loodi
Određen forumom Re: Freelancer ime klana glasanje

Citat:
toshica kaže:
Vidi ovako svi koji smo igrali aktivno(ili ukupno) 5-6 sati imamo neki ozbiljniji brod i oružija tako da to nije problem. Količina novca koji se vrti je ozbiljan jer svaki novajlija prvo radi domaci zadatak, vredno obilazi rutu NB-NT via Aleksandria i skuplja pare za svoj brod a i za ostale (Ja lično neznam kome sam sve dao-uzeo pare uz obećanje da vraćam do prvog ) i tu se lepo svi slažemo. Aktivno se vežba dog fight sto međusobno, što PvP sa ostalima na serveru, što sa NPC-ovima, ZNAĆI RADI SE OZBILJNO. E sad još samo da to kanališemo kako treba, i to je to, prost zar ne?


P.S. : Ovo shvatiti kao izveštaj!!!!!!!!!!!!
Pa tako vas volim, eto vidis da ste razumeli sta treba da se radi , znachi udjes prvog i gotovo samo nemoj da vracas kusur i dugove u zvakama

P.S. Dobar izvestaj, vrlo dobar-odlican 4+ , sedi dole...
Loodi je offline  
Stara 12.7.2006, 15:35   #57
toshica
Član
 
Član od: 5.7.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 136
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku toshica Slanje poruke preko Skypea korisniku toshica
Određen forumom Re: Freelancer ime klana glasanje

Hvala, hvala poravićemo se sigurno,obećavamo
Nego navrati posle podne ili uveče ako imaš vremena većina tada dolazi, mada ima i nekih ranoranilaca (npr. ja kad mi šef nije u kancelarije ali vrlo kratko uvek se vrati kad ne treba )
Vidimo se u vaseljeni.
toshica je offline  
Stara 12.7.2006, 15:36   #58
Loodi
Veteran
 
Član od: 22.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 888
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 111 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Loodi Slanje poruke preko Skypea korisniku Loodi
Određen forumom Re: Freelancer ime klana glasanje

Pa ja evo online svo vreme dok i ovde pishem otud sam i uspeo da promenim nik u normalu navatavsi admina iz prethodnog posta. I ne videh nikog od vas osim jednog novog lika. I dajte vise promenite nikove kako treba (za one koji to nisu uradili) da ne bude vise 2 4S Squada na listi, malo je smeshno...
Loodi je offline  
Stara 12.7.2006, 15:41   #59
toshica
Član
 
Član od: 5.7.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 136
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku toshica Slanje poruke preko Skypea korisniku toshica
Određen forumom Re: Freelancer ime klana glasanje

TU mi je šef j*** majku svoju
toshica je offline  
Stara 12.7.2006, 16:15   #60
Doncha
Član
 
Član od: 10.4.2006.
Poruke: 315
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 8 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Freelancer ime klana glasanje

"Novajlija" upoznaje "Vodju" sa osnovnim stvarima!!!
E, Ludi, Ludi, vodja se postaje na Void serveru, a ne na SK forumu!
Doncha je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Freelancer mmn2911 Online susreti 2046 1.7.2015 16:51
Freelancer online rexma Mrežne igre 40 20.9.2006 21:06
Najbolji FPS, glasanje GAME MASTER Akcione igre 32 16.4.2006 13:17
Glasanje za graficku muzicar1 ŠDK - Grafika 14 22.2.2006 23:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:45.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com