Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.2.2010, 11:38   #2221
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.369
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.997 puta na 7.041 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Nije frka ni da Morrigan uzme spirit healer specijalizaciju, group heal je ionako prvi skill u stablu.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
player1 (4.2.2010)
Stara 4.2.2010, 12:08   #2222
Miki
Član
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 91
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku Miki Slanje poruke preko MSN-a korisniku Miki Slanje poruke preko Yahooa korisniku Miki
Određen forumom Re: Dragon Age

Citat:
Supreme.50 kaže: Pregled poruke
Nisam ni mislio da trazis na netu. Zar im se u igrici imena ne spominju?
Volim da prekstim likove knjiga i igara. To mi je mana, al im dam licnu notu
Miki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2010, 12:25   #2223
bojanh
Starosedelac
 
Član od: 26.9.2007.
Poruke: 2.405
Zahvalnice: 538
Zahvaljeno 291 puta na 243 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

upravo sam instalirao igru i stavio 1.02a patch.

pa jel biste mogli da mi preporucite neke must have modove?

skinuo sam onih 19 DLC koji dolaze uz igru.

jel ne treba nista vise ?

vidim da se na google spominje i neki ostagar mod,jel i to treba ?
bojanh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2010, 12:39   #2224
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.369
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.997 puta na 7.041 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Return to Ostragar je novi DLC koji je došao nakon tog paketa od 19 komada. Skini i to. Inače od tih 19 DLC-a, samo 2 daju nove questove, ostalo su samo bonus itemi
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
bojanh (4.2.2010)
Stara 4.2.2010, 12:53   #2225
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: Dragon Age

Treba ako hoces da ga igras .

Citat:
Ma lopov uopste nije neophodan. Ja sam igrao kao warrior sa archer granom, vodio alistera kao tenk-a, morrigan kao maga i shale kao pomocnog tenka. Umesto shale na pocetku je tu bila Wynne umesto shale-a pa je bilo interesantnih kombo-a sa magovima.
Niko nije ni rekao da je neophodan ali decko voli da obija sto drugi ne mogu, a takodje i ja ne volim da ostavljam kovcege za sobom .
Supercombo sa Morrigan i Wynne, uzmes i jednoj i drugoj cold i aoe cold, i samo treba da znas kako da stanes, niko ti nista ne moze. Sve vreme su u ledu, a i kad kao rogue lupim crit (sto radim cesto) odma procuje shatter i 1 shotujem sve. Zato sam i igrao na hard.
Nego reci mi jel moze nesto se uradi sa marksmanship talentima? Pitao sam vec ali mi niko nije odgovorio. Ja koliko vidim tamo imas aim, burst... jos 5 razlicitih tipova vatre, i od toga prakticno ne mozes koristiti sve nego samo jedno a moras uzeti sve. I Leliana mi je pravila g0vno od dmga a bila je nabudzena u fullu. Nisam je vodio kroz celu igricu i kad mi Morrigan otisla na kraju, ja povedem nju, i imao sam da je izlvlujem bas dosta, sve je dobila kako dolikuje, i dobru opremu sam cuvao, i lol samo onaj scatter nesto znaci inace gadja duplo sporije nego sto ja udaram sa daggerima a pravi 1/3 dmga. ako ukljucim aim ili rapid ili bilo sta, onda samo brze gadja nema crit/sporije gadja crittuje. DPS ko da se ne menja... hteo sam ponovo da igram ali sa archerom ali se bojim da nisu lepo odradili te talente. O strelama da ne pricam. 20 komada 4 golda, dodaju 1-2 dmg. U cemu je fora
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2010, 13:33   #2226
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.295
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Meni se Leliana dosta dobro pokazala, vodio sam je u drugom prelazu sve vreme, lopov (obijanje brava, skidanje zamki, oba daju dodatan exp.) + strelac (Bard, Duelist). Kad je opremis sa Marjolaine's Recurve lukom (9.6 damage, 8.8 armor penetration, +3 Cunning +3 Damage Rapid aim), ukljucis Rapid shot i Shattering shot i nema zalbe na efekat.
Pored nje, u standardnom party-ju (mada sam vodio sve po malo), sam isao ja kao Warrior (Champion, Reaver) + Dual weapon, Shale kao tenk i Morrigan (Shapeshifter + Arcane warrior, sa Heal-om naravno). U zavisnosti od potreba sam vodio Alistair-a (Berserker + Templar) umesto Shale-a i Wynne (Spirit healer + Arcane warrior) umesto Morrigan.
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2010, 14:00   #2227
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Citat:
Supreme.50 kaže: Pregled poruke
Supercombo sa Morrigan i Wynne, uzmes i jednoj i drugoj cold i aoe cold, i samo treba da znas kako da stanes, niko ti nista ne moze.
Još korisnije - crushing prison i force field
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2010, 14:07   #2228
simets
Veteran
 
Član od: 12.6.2009.
Lokacija: U-83, Type VIIB
Poruke: 608
Zahvalnice: 179
Zahvaljeno 89 puta na 54 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Citat:
caine kaže: Pregled poruke
Još korisnije - crushing prison i force field
Prica se o kombu koliko ja vidim. Probaj na protivnika da bacis te dve pa ces da vidis sta ce da bude Nista dobro po tebe
Meni je najbolji kombo kada zaledim bilo cim (Cone of cold, winter something...) pa mu sibnem crushing prison koji ga skoro pa automatski shatteruje.
Takodje nije lose kad im bacis grease pa neku vatrenu magiju
simets je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2010, 14:40   #2229
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Ok, ja sam ga razumeo da je mnogo korisno kad i Morrigan i Wynne razviješ iste magije, pa otud Crushing Prison i Force Field... Odmah možeš 4 neprijatelja da onesposobiš posle čega bitka postaje dosta lakša. Inače, ja taj C Prison ne bih bacao na shatterovanje, mnogo je korisnija kad se upotebi na protivničkom magu.
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2010, 14:44   #2230
Mario Pavićević
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Mario Pavićević
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: Izmedju korica
Poruke: 4.644
Zahvalnice: 506
Zahvaljeno 1.136 puta na 820 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mario Pavićević
Određen forumom Re: Dragon Age

Strelca rogue-a nisam probao ali strelac warrior je odlicna stvar. Naravno visok dexterty je osnova, a iz njega dobijas visok damage(glavni lik mi je imao najveci damage od svih clanova ekipe). Naravno visok dexterty u kombinaciji sa medium armorom i malo dodavanja na willpower atributu radi povecanja stamine su preduslov. Sto se talenata tice, scatershot (strele koje iz jednog pucanja gadaju vise meta) i arrow of slaying(jako korisno za magove, vecinu mozes ubiti tom jednom strelom) su jako korisni. Naravno uvek pri ruci treba imati dobar noz(koji dobija +0.5 damage-a po poenu dextery-a) kao alternativno oruzije ako te sateraju u cosak i usled visokog dextery-a imas odlican damage i u bliskoj borbi(ja sam dodao i stit i par talenata za njega kada sam zavrsio sa archery stablom). Realno za boljim strelama i nemas potrebe. Ono sto nadjes usput ce ti biti sasvim dovoljno za bossove koji ti budu zadavali muku. Mada opet, mag je svakako interesantniji za igranje od archera.
Mario Pavićević je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Mario Pavićević na korisnoj poruci:
Supreme.50 (4.2.2010)
Stara 4.2.2010, 14:46   #2231
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: Dragon Age

Crushing prison stoji, force field nisam siguran sta je (da nije mozda ono sto mozes i na svoje, ne moze mu niko nista ali ni on ne moze da napada?), ali to na narandzaste ne radi bas tako krasno kao sto AoE cold radi. Bukvalno su immuni su na crushing prison, a FF ih immobilizuje jednom u 10 puta, dok cold radi u 90% slucajeva. Takodje je AoE i ima CD taman koliko traje (lol), a imam 2 komada.

Citat:
Takodje nije lose kad im bacis grease pa neku vatrenu magiju
Da, steta sto je grease ima area of effect ko pola denerima . Otkrio sam ja mislim oko 70% tih comboa, ali nisam pricao o tim kombinacijama koje mozes koristiti da dobijes (bolesni) bonus efekat, nego samo combo istih magija koje su odlicne i da imas jednog koji ih baca, ali 2 su nerealne

edit: ja mislim da su rogue i warr archer talenti isti (onaj deo vezan za marksmanship). Samo mi reci koji si talenat drzao ukljucen? (rapid, aim... sta vec ima)

Poslednja ispravka: Supreme.50 (4.2.2010 u 14:55)
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2010, 16:11   #2232
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Da, to je FF. Kod mene je i bossove stalno imobilizovao, mada sam ja igrao na normal, verovatno je zbog toga.
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2010, 18:02   #2233
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Citat:
Supreme.50 kaže: Pregled poruke
Crushing prison stoji, force field nisam siguran sta je (da nije mozda ono sto mozes i na svoje, ne moze mu niko nista ali ni on ne moze da napada?), ali to na narandzaste ne radi bas tako krasno kao sto AoE cold radi. Bukvalno su immuni su na crushing prison, a FF ih immobilizuje jednom u 10 puta, dok cold radi u 90% slucajeva. Takodje je AoE i ima CD taman koliko traje (lol), a imam 2 komada.

Da, steta sto je grease ima area of effect ko pola denerima . Otkrio sam ja mislim oko 70% tih comboa, ali nisam pricao o tim kombinacijama koje mozes koristiti da dobijes (bolesni) bonus efekat, nego samo combo istih magija koje su odlicne i da imas jednog koji ih baca, ali 2 su nerealne

edit: ja mislim da su rogue i warr archer talenti isti (onaj deo vezan za marksmanship). Samo mi reci koji si talenat drzao ukljucen? (rapid, aim... sta vec ima)
Force Field je jedna od najkorisnijih magija, cak da to mere da se moze reci da je overpowered.

Bacis na bossa, pobijas gamad na miru i onda se obracunas lagano sa bossom.
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.2.2010, 11:18   #2234
simets
Veteran
 
Član od: 12.6.2009.
Lokacija: U-83, Type VIIB
Poruke: 608
Zahvalnice: 179
Zahvaljeno 89 puta na 54 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Citat:
Sarmatian kaže: Pregled poruke
Force Field je jedna od najkorisnijih magija, cak da to mere da se moze reci da je overpowered.

Bacis na bossa, pobijas gamad na miru i onda se obracunas lagano sa bossom.
U patchu 1.02a su FF (i svim ostalim crowd control magijama ja mislim) skratili trajanje, sad je malo balansiranije.
simets je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.2.2010, 12:28   #2235
Mario Pavićević
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Mario Pavićević
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: Izmedju korica
Poruke: 4.644
Zahvalnice: 506
Zahvaljeno 1.136 puta na 820 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mario Pavićević
Određen forumom Re: Dragon Age

Citat:
Supreme.50 kaže: Pregled poruke
ja mislim da su rogue i warr archer talenti isti (onaj deo vezan za marksmanship). Samo mi reci koji si talenat drzao ukljucen? (rapid, aim... sta vec ima)
Talenti jestu ali nisu isti inace. Warrior ima malo vise helta na startu i vise helta dobija napredujuci kroz nivoe. Takodje osnovni attack i defense je za +5 veci kao i damage koji se povecava po nivou(mozda zanemarljivo ali ipak...). Strength je takodje malo visi or rogue-a na pocetku pa je lakse doci do preduslova za neke bolje oklope u igri poput recimo Wade's Superior Dragonskin Armora koji je idealan za warrior/archera jer nudi odlicnu zastitu, medium tezine je pa ne usporava ispaljivanje strela i daje -25% na fatigue i dodaje +25 na staminu. Od specijalizacija Champion nije losa zbog war cry-a kada treba pobeci iz guzve. Rogue sa druge strane ima ranger specijalizaciju koja je zgodna za archer-a(skrenes paznju sa strelca). Cak i duelist moze biti dobar za rogue archer-a jer daje +2 na dexterity i dueling sa +10 na attack i defense a kasnije i Keen defense sa +10 na defense dosta znace. Sve zavisi kakav pristup zelis.
Nisam koristio nijedan talenat ukljucen jer samo rapidfire ima smisla ukljuciti a za njim nema potrebe jer vecina boljih lukova ima rapid aim.
Mario Pavićević je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.2.2010, 13:11   #2236
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: Dragon Age

Citat:
Sarmatian kaže: Pregled poruke
Force Field je jedna od najkorisnijih magija, cak da to mere da se moze reci da je overpowered.

Bacis na bossa, pobijas gamad na miru i onda se obracunas lagano sa bossom.
Problem je sto CP i FF meni ressistuje 90% bosseva... jedino AoE cold radio ali i on ponekad zakaze. A veruj mi Morrigan mi je imala dovoljno inta i willpowera... ali ne vredi

Hvala Mario posle Mass Effecta eto mene sa archerom. Mada bicu rogue, zbog lockpicka, ne mogu da vodim lelianu ili zevrana a ja da budem warrior, a jos pored toga moram i tenka da vodim.
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.2.2010, 17:08   #2237
Miki
Član
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 91
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku Miki Slanje poruke preko MSN-a korisniku Miki Slanje poruke preko Yahooa korisniku Miki
Određen forumom Re: Dragon Age

Pobedio sam Branku, ali nisam sa onog spomen zida uzeo rukopis ili deo...šta sam time propustio? Pretpostavljam da može da se proda.
Miki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.2.2010, 17:15   #2238
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: Dragon Age

Propustio si da vidis neobuzdanu radost fanatika u Orzammar shaperate-u .
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Supreme.50 na korisnoj poruci:
Miki (5.2.2010)
Stara 5.2.2010, 17:27   #2239
Miki
Član
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 91
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku Miki Slanje poruke preko MSN-a korisniku Miki Slanje poruke preko Yahooa korisniku Miki
Određen forumom Re: Dragon Age

OK, mogu da živim i bez toga. Jeste da borba nije bila teška koliko sam očekivao, opet je bila bar 20 minuta. Odoh da odnesem Kralju ono što mu pripada
Miki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2010, 0:58   #2240
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Dragon Age

Morao sam prekinuti da igram-ali pre toga sam slucajno provalio da ja kao MAGE skoro celu igru igram....a sada mogu da obucem naj oklop ,naj mac,naj cizme...itd..-a uslov je...lupam preko 36 MAGIC ?!?!?!?
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Shonkas na korisnoj poruci:
LoshMeeBre (8.2.2010)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
bioware, dao, dragon age, dragon age origins, origins, role-play, rpg

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Dragon Ball online VladarTame Mrežne igre 4 26.2.2009 2:38
MSN - pomoć Pedinho Aplikativni softver 3 4.12.2008 16:45
Cooler Master CSX Green Dragon pharaon.92.bc Ostale komponente 1 1.9.2008 13:51
Metalci spasavaju princezu Covenant Cvet kompjutera 28 12.10.2007 16:09


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:40.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com