Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Internet > Internet usluge

Internet usluge Provajderi, načini povezivanja...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 9.3.2020, 19:18   #1
Woow
Član
 
Član od: 28.2.2007.
Poruke: 104
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 7 puta na 7 poruka
Određen forumom Problem sa wireless-om

Imam problem sa konektovanjem na internet sa laptop-om. Imam MTS box i sve je bilo Ok (vec vise godina) dok nisam potpisao nov ugovor i promenio opremu pre oko mesec dana. Kad sam sve povezao svi telefoni su se bez problema povezali ali komp ne. Sve sam probao i pomoglo je resetovanje modema. Pre 2 dana sam imao problem sa internetom, pisao MTS-u. Sve su daljinski resili i opet sa telefonima sve u redu, medjutim laptop sada nece nikako da se poveze, odnosno pise da je konektovan ali nema interneta, kao i prvi put ali sada ne pomaze ni reset modema. Sta da radim? Kad postavim telefon kao pristupnu tacku laptop to prepozna bez problema ali direktno na modem ne. Pomoc...
Woow je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Problem sa ASUS wireless ruterom Electro999 Komunikacioni uređaji i umrežavanje 3 4.4.2015 13:45
Problem sa wireless internet konekcijom PeTkO Komunikacioni uređaji i umrežavanje 2 4.1.2012 16:29
Problem sa Wireless tastaturom ogisa94 Ostale komponente 3 31.12.2011 12:52
Problem sa konekcijom na wireless MrDzeri Komunikacioni uređaji i umrežavanje 0 6.2.2011 16:40
Problem sa internetom preko Wireless rutera FAMAS Komunikacioni uređaji i umrežavanje 3 20.7.2010 20:43


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:52.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com