Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Komunikacioni uređaji i umrežavanje
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Komunikacioni uređaji i umrežavanje Modemi, mrežna oprema, mreže i umrežavanje…

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 13.8.2012, 0:23   #1
albert
Član
 
Član od: 27.1.2009.
Poruke: 52
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom WD TV i wi-fi mreza

Ajde da postavim pitanje ljudima koji se razumeju u tematiku ili jos bolje imaju iskustva sa doticnim plejerom...Naime,povezao sam plejer,u pitanju je WD TV gen 2,sa racunarom preko dva wi fi adaptera i Conectify-me programa...sve to u cilju dobijanja DLNA varijante sherovanja filmova,mada mi je prikljucen externi hard disk na plejer ali da ne bi stalno prebacivao fajlove i skidao hard reko aj da probam ovu varijantu...Preko Mezzo programa sam otvorio media server koji se odmah pojavio u plejeru sa zadatim folderima na racunaru...Probao sam i 720p i 1080p filmove i sve to radi,bez stucanja...e sad,sta me zanima,da li postoji neki slican program koji to odradjuje bolje i koji je to program?I da li je bitno postaviti u podesavanjima Mezzo-a same brzine protoka mreznih adaptera ili ce one biti maksimalne koje su predvidjene adapterom?I da li to uopste nesto utice na samu mrezu?Eto,malo vise me o svemu tome zanima...hvala
albert je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
IVAO - online mreza za letenje PSP man Simulacije vožnje 18 7.11.2012 11:30
Senao ap i kucna mreza nobody Komunikacioni uređaji i umrežavanje 0 5.1.2011 10:51
Lokalna mreza kroz ruter Bond_007 Komunikacioni uređaji i umrežavanje 8 18.2.2007 17:01
Mreza preko SBB kablovskih kablova za TV Milos Bozic Komunikacioni uređaji i umrežavanje 10 21.8.2006 12:34
Kablovska mreza - da li moze? Shlaymara Komunikacioni uređaji i umrežavanje 14 20.5.2006 0:14


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:36.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com