Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 19.12.2009, 20:39   #1601
Felix_Domestica
Član
 
Član od: 17.7.2007.
Poruke: 159
Zahvalnice: 36
Zahvaljeno 15 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Ma flemeth je prelaka. Samo stavis svima ranged weapons i cepas iz daljine...
Felix_Domestica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2009, 21:23   #1602
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Citat:
shrafko kaže: Pregled poruke
P.S: I da ne pričam da će warriori sa većim DMG outputom (dual-wield i 2H) biti u stanju da mnogo češće koriste talente, te će samim tim biti i mnogo zabavniji za igru od W+S builda
Pa ne znam. Kao neko ko je vodio Stena i Oghrena, isti mi deluju previse "papirasti" za moj ukus. Mislim, ne osecam uopste da mi je los DPS sa W+S ratnikom, a ne moram uz to da brinem da me lako ubiju. Sa druge strane, sa DW ratnikom ili lopovom stvarno primetim jaci DPS. Mislim da od svih varijanti, TW ratnici su izvukli najdeblji kraj.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2009, 22:56   #1603
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Citat:
Felix_Domestica kaže: Pregled poruke
Ma flemeth je prelaka. Samo stavis svima ranged weapons i cepas iz daljine...
To sam i uradio,na kraju...ali ovaj final hit sa screen shoot-a sam morao da uradim face to dragon face
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2009, 23:13   #1604
beat95
Član
 
Član od: 9.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 248
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno 7 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Sveti Georgije ubiva aždahu
beat95 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2009, 0:55   #1605
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Pa morao bih da se slozhim sa shrafkom u ovoj raspravci .

Proshao sam i sa DW (samo final battle ostao) i sa 2H warriorom igru na Hard (na 1.02 je Hard kao Normal na 1.01 ), sa prvim sam imao oko 65% party dmg, a sa drugim oko 50%, sa istim timom i gotovo istim taktikama. Sumnjam da je razlika izmedju DW i 1H + shield tako mala, s obzirom na to da 2H jeste spor, ali svaki od special udaraca posle 50% predjene igre udara ~120, pa i vishe, a tu je i bag sa Sunder Arms i Sunder Armorom (umesto da samo smanji armor i ostalo, warrior udari 2 puta normal hit (mozhe i crit :P), a i 2H sweep + indomitable (uvek potcenjena imunost na knockback daje ogroman boost za DPS), koji su jedni od najboljih talenata u igri.

Sa dobrim micromanagementom na bossevima ti izdrzhljivost klasichnih dps-era i nije mnogo bitna, a na obichnim mobovima ni 2H ni DW ne mogu da poginu ni da ih molish (naravno, sve ovo pricham pod uslovom da vodite Wynne, a ja kao + specujem i Morrigan do Group Heal-a)

Dodushe, DW warrior je pravi shreder, tu raspravke nema. Jedino rogue-a nisam probao, ali mage ne mozhe da se poredi po dps-u, a moram i da zgutavam mana potove kao lud :S

P.S. Nemoj vishe "lopov", molim te . Rogue nikako ne mozh' biti lopov vec "lutalica" u prevodu, mada ni to nije bash zlatno, ali niko ne kazhe da morash da ga specujesh da krade :P, a znam jednu strashno iritirajucu osobu koja rogue-a zove lopovom (dok je igrao WoW, stalno je pizdeo kada mu kazhem da bi warlocka trebalo da zove "veshtac", shamana "vrach", a paladina "sveti ratnik" ), najezhim se kad god vidim taj naziv
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2009, 2:48   #1606
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Zavrsih igru i mogu da kazem samo...sjajno evo jos sam pod utiskom i krenuo sam da prelazim opet kao alinage elf i stigao sam do dela kad roknem onog lika sto me maltretirao na pocetku

Sta jos da dodam zavrsio sam kao Templar-Warrior(valjda ) pobeze mi Morrigan sa detetom al bar nisam morao da zrtvujem nekoga za dobrobit covecanstva izabrao sam pogresnog kralja za patuljke al jbg i najbolji grese sad cu da instaliram i DLC da ih obrnem pa cu opet da obrnem kao elf,mnogo me ponela igra

za kraj...evo kako je zavrsio archdemon...bilo je ili on ili ja,ipak sam ja pobedio iako sam zavrsio sa skoro 0 health-a

Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dreamfall na korisnoj poruci:
zokocx (20.12.2009)
Stara 20.12.2009, 12:50   #1607
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Koje ti je ono oruzije kojim ga tranziras i gde ga nadje, deluje bas kul.
Btw. kao da gledam da cu i ja najverovatnije da izaberem pogresnog kralja za patuljke jer sve sam sigurniji da nije bas se kako izgleda, al' dobro sad.
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2009, 12:57   #1608
ZileZlo
Član
 
Član od: 9.6.2009.
Poruke: 79
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 20 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Citat:
Marti Misterija kaže: Pregled poruke
Koje ti je ono oruzije kojim ga tranziras i gde ga nadje, deluje bas kul.
Btw. kao da gledam da cu i ja najverovatnije da izaberem pogresnog kralja za patuljke jer sve sam sigurniji da nije bas se kako izgleda, al' dobro sad.
To oruzije je saw blade. Ima ga i previse, ja sam nasao bar jedno 5 komada
ZileZlo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2009, 13:32   #1609
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Do sada nisam naisao ninajedno a nema mesta gde nisam zavirio i kovcega koji sa Lelianom nisam otvorio (hajde osim par njih gde je bilo insufficient skill) i nisam nasao nijedan ali ostali su mi Frostback Mountain, Denerim i Brecilian Forest pa mozda tamo naletim na njih, mada mi inace nisu bogznakoliko potrebni samo sam pitao posto ih do sada nisam sretao. Naravno jedino ako ne daju neke bas dobre bonuse u sta sumnjam posto kazes da se tako lako nalaze.
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2009, 13:56   #1610
shrafko
Starosedelac
 
Član od: 5.8.2007.
Lokacija: Podunavlje
Poruke: 1.801
Zahvalnice: 1.577
Zahvaljeno 1.322 puta na 598 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku shrafko
Određen forumom Re: Dragon Age

Svima koje smara da vukljaju Lelianu u družini zbog obijanja, toplo preporučujem Lock Bash mod. Jeste cheat, ali BW je u DA:O mogao da ubaci Bash opciju kao u NWN1 i da nas spase muka. Doduše, postoji mala šansa da će se neki item slomiti prilikom obijanja (kao u NWN2 npr)

shrafko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku shrafko na korisnoj poruci:
DeCoy (20.12.2009)
Stara 20.12.2009, 15:11   #1611
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Citat:
Marti Misterija kaže: Pregled poruke
Koje ti je ono oruzije kojim ga tranziras i gde ga nadje, deluje bas kul.
Btw. kao da gledam da cu i ja najverovatnije da izaberem pogresnog kralja za patuljke jer sve sam sigurniji da nije bas se kako izgleda, al' dobro sad.
Nadjes ga kad resis quest unrest alinage,tj kad pobijes bandu koja se bavi trgovinom elfova,u tzv knife-ears roblje (kad ubijes clana bande ispadne mu saw blade) posle tog questa bice ga svugde,nem' da brines
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2009, 16:36   #1612
ZileZlo
Član
 
Član od: 9.6.2009.
Poruke: 79
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 20 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Citat:
Marti Misterija kaže: Pregled poruke
Do sada nisam naisao ninajedno a nema mesta gde nisam zavirio i kovcega koji sa Lelianom nisam otvorio (hajde osim par njih gde je bilo insufficient skill) i nisam nasao nijedan ali ostali su mi Frostback Mountain, Denerim i Brecilian Forest pa mozda tamo naletim na njih, mada mi inace nisu bogznakoliko potrebni samo sam pitao posto ih do sada nisam sretao. Naravno jedino ako ne daju neke bas dobre bonuse u sta sumnjam posto kazes da se tako lako nalaze.
Nije nista specijalno + 1 critical i + 1 armor penetration. Elem mislim da je fora koji si level a ne gde, posto sam ga ja npr nasao u deep roads sa 14 level-om, jedan kad radih urn of sacred ashes itd . Ovaj u alienege je siguran, tu sam i ja nasao jedan.
ZileZlo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2009, 16:52   #1613
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Saw sword postoji u svim varijantama (od tier 1 do 7), i uglavnom se dobija ko random loot. Evo u drugom prelazu (zavrsio ozimar, denerim i sumu) i ni jednom nisao nabasao na isti.

.

Inace, jer zna neko onaj fazon/cheat, kad prodas predmet slabijeg tiera, zapamtis/ucitas i onda prodavac ima isti taj predmet ali sad sa vecim tiereom (koji bolje odgovara tvom nivou). Naravno, ovo samo vazi za predmete koji postoje u svim varijantama. Na primer jedan Juggernaut armor ce uvek biti tier 6 ma sta god radio. Dok fazon radi sa warden oklopom iz solider peeka (jer isti se dobija razlicite snage u zavisnosti kod nivoa ste dosli u solider peek).
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2009, 17:30   #1614
ZileZlo
Član
 
Član od: 9.6.2009.
Poruke: 79
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 20 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Nisam primetio taj bag, ali zato u svakom prelazu naletim na poneki. Evo sad bas provalih kako u Lotheringu moze da se dobije 100 approval sa morrigan za 2 minuta
ZileZlo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2009, 17:57   #1615
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

To je delimicno i "feature" jer na taj nacin trgovci dobijaju bolju opremu kasnije u igri (umseto da ti nude bedne tier 1 maceve na kraju igre i slicno).
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2009, 19:35   #1616
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

ja znam da sto se tice oruzlja nasao meteor pri samom pocetku igre otisao kod kovaca da mi iskuje mac i to sam koristio do kraja igre inace evo i alistarow mac



Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2009, 19:52   #1617
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Ja sam prilicno davno tokom jednog putovanja, naisao na tu rudu, medjutim nisam sacuvao igru kad treba onda sam naleteo na jednu grupu protivnika koja me je, obzirom da sam bio neki od ranijih nivoa prilicno lako preslisala tako da sam morao da ucitam save od pre nego sto sam nasao tu rudu.
Nakon toga silna putovanja tamo-ovamo i vise nijednom da naletim na taj deo a vec sam prilicno presao.
A lepo su rekli da se cesce pritiska F5 samo sto ja necu da slusam.
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2009, 20:02   #1618
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Evo u drugom prelazu igre, jos nisam nasao doticni meteor, dok je se u prvom desilo to vrlo rano.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2009, 20:53   #1619
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Citat:
ZileZlo kaže: Pregled poruke
Nisam primetio taj bag, ali zato u svakom prelazu naletim na poneki. Evo sad bas provalih kako u Lotheringu moze da se dobije 100 approval sa morrigan za 2 minuta
Imas u Ozimmaru da kupis ogledalo na marketu i poklonis ga Morrigan i dobijes 50 approval...posle mozes odma' da ides u kamp na...

Citat:
Ekiman kaže: Pregled poruke
ja znam da sto se tice oruzlja nasao meteor pri samom pocetku igre otisao kod kovaca da mi iskuje mac i to sam koristio do kraja igre inace evo i alistarow mac

Sto me podseti sad da pokupim jos malo dragon scales da odnesem liku u Denerimu da mi skuje oklop ,pa da vidim sta ce da ispadne,pa opet da predjem zadnji quest...
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2009, 21:41   #1620
srlle
Član
 
Član od: 6.11.2005.
Poruke: 279
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 20 puta na 20 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku srlle Slanje poruke preko Yahooa korisniku srlle
Određen forumom Re: Dragon Age

Lik iz deneriuma samo dva puta pravi dragon skejl i posle nece ni da cuje da ti bilo sta proda a kamo li mnapravi.Tamo ima dobrih oklopa da se kupe, boljih nego sto lik pravi, ako imas para naravno
srlle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
bioware, dao, dragon age, dragon age origins, origins, role-play, rpg


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Dragon Ball online VladarTame Mrežne igre 4 26.2.2009 2:38
MSN - pomoć Pedinho Aplikativni softver 3 4.12.2008 16:45
Cooler Master CSX Green Dragon pharaon.92.bc Ostale komponente 1 1.9.2008 13:51
Metalci spasavaju princezu Covenant Cvet kompjutera 28 12.10.2007 16:09


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:11.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com