Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Simulacije vožnje

Simulacije vožnje Auto-moto + simulacije letenja...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 30.5.2013, 19:07   #101
ksrele
Veteran
 
Član od: 16.9.2012.
Lokacija: Subotica
Poruke: 1.081
Zahvalnice: 233
Zahvaljeno 585 puta na 266 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
Debeli kaže: Pregled poruke
Kako za koju? Pa za Dembeliju

Zezam se, za onu istu za koju si ti pravio zgrade.
Polako, ima vremena dok se ta ne zavrsi.
Probacemo neki test u medjuvremenu sa nekom drugom zemljom.

Nisam siguran ali mislim da je neko vec pravio mod i igrao se sa sadrzajem tablica.
ksrele je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2013, 19:32   #102
Laxi
Veteran
 
Član od: 12.3.2010.
Lokacija: Крагујевац
Poruke: 910
Zahvalnice: 527
Zahvaljeno 278 puta na 194 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Laxi Slanje poruke preko Skypea korisniku Laxi
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
ksrele kaže: Pregled poruke
polako, ima vremena dok se ta ne zavrsi.
Probacemo neki test u medjuvremenu sa nekom drugom zemljom.

Nisam siguran ali mislim da je neko vec pravio mod i igrao se sa sadrzajem tablica.
Већ је један дечко направио таблице, још одавно. Видећу овамо по ФБ групи да га нађем.
Laxi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Laxi na korisnoj poruci:
Debeli (30.5.2013)
Stara 30.5.2013, 20:23   #103
nikola1997
Član
 
Član od: 26.4.2011.
Poruke: 170
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 23 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
Wile E. Coyote kaže: Pregled poruke
Šabac-Ruma-Novi Sad mi nije problem, prošao sam tuda zilion puta i mislim da mogu da odradim. Naveo sam one deonice koje ne poznajem, mada je, naravno, svaka pomoć dobrodošla.
Aha u redu je nisam dobro razumeo,sta god treba,tu sam da pomognem...
nikola1997 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nikola1997 na korisnoj poruci:
Wile E. Coyote (30.5.2013)
Stara 30.5.2013, 20:30   #104
Wile E. Coyote
Član
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: Munze Konza!
Poruke: 495
Zahvalnice: 339
Zahvaljeno 326 puta na 94 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko AIM-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko MSN-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko Yahooa korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko Skypea korisniku Wile E. Coyote
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Hajde da ne tajimo mnogo.

Poslao sam Debelom mapu koju radim da je kodira i trenutno sređujemo neke detalje. Pošto će mapa biti veoma detaljna, po svemu sudeći biće standalone mapa (kao što je rumunska). Možda će neki sad odustati od toga da se uključe u izradu mape (jer zbog drugačije razmere teško da će moći da se poveže sa ostatkom Evrope), ali u planu je veliki broj gradova (tridesetak) i detalja. Zato me nema na forumu i skajpu, jer pokušavamo da doteramo sve detalje. Kad završimo deo mape koji je u izradi, ko želi dobiće to što je urađeno da prealfatesteriše i maltretira da vidimo kako radi. Kako se ko bude uključivao u izradu, radiće svoj deo, pa ćemo sve to umerdžovati (izvodljivo je bez većih problema).

Zato, još malo strpljenja. Rezultata će uskoro biti.
Wile E. Coyote je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2013, 22:17   #105
vitezkoja
Član
 
Član od: 17.7.2012.
Lokacija: Osipaonica
Poruke: 350
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 316 puta na 112 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Ja sam taj koji je napravio tablice...
vitezkoja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2013, 22:31   #106
ksrele
Veteran
 
Član od: 16.9.2012.
Lokacija: Subotica
Poruke: 1.081
Zahvalnice: 233
Zahvaljeno 585 puta na 266 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
vitezkoja kaže: Pregled poruke
Ja sam taj koji je napravio tablice...
Kako si ih napravio?
Staticna tablica sa uvek istim brojevima ili je dinamicka?
ksrele je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2013, 22:41   #107
Johnny-24
Starosedelac
 
Član od: 30.6.2012.
Lokacija: Ćuprija
Poruke: 1.676
Zahvalnice: 324
Zahvaljeno 197 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
Wile E. Coyote kaže: Pregled poruke
Hajde da ne tajimo mnogo.

Poslao sam Debelom mapu koju radim da je kodira i trenutno sređujemo neke detalje. Pošto će mapa biti veoma detaljna, po svemu sudeći biće standalone mapa (kao što je rumunska). Možda će neki sad odustati od toga da se uključe u izradu mape (jer zbog drugačije razmere teško da će moći da se poveže sa ostatkom Evrope), ali u planu je veliki broj gradova (tridesetak) i detalja. Zato me nema na forumu i skajpu, jer pokušavamo da doteramo sve detalje. Kad završimo deo mape koji je u izradi, ko želi dobiće to što je urađeno da prealfatesteriše i maltretira da vidimo kako radi. Kako se ko bude uključivao u izradu, radiće svoj deo, pa ćemo sve to umerdžovati (izvodljivo je bez većih problema).

Zato, još malo strpljenja. Rezultata će uskoro biti.
Pozz Kojote kad kazes tridesetak dal ce biti i Ćuprija tu..?
Johnny-24 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2013, 22:58   #108
vitezkoja
Član
 
Član od: 17.7.2012.
Lokacija: Osipaonica
Poruke: 350
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 316 puta na 112 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Dinamicka je
http://www.modovi.com/slike/ets1.jpg
http://www.modovi.com/slike/ets2.jpg

Poslednja ispravka: DeCoy (30.5.2013 u 23:19)
vitezkoja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku vitezkoja na korisnoj poruci:
Debeli (31.5.2013), Wile E. Coyote (31.5.2013)
Stara 30.5.2013, 23:23   #109
Debeli
Član
 
Član od: 21.10.2012.
Lokacija: Sujetna Arogantna Zivcana Dembelija
Poruke: 287
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 209 puta na 93 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Super!

Ako ja to dobro kapiram, slova i brojevi se odredjuju prema onom spisku u fajlovima drzave i gradova?
Debeli je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2013, 23:37   #110
vitezkoja
Član
 
Član od: 17.7.2012.
Lokacija: Osipaonica
Poruke: 350
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 316 puta na 112 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Tako je

Treba da se sredi font i da se doda grb Srbije.
vitezkoja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku vitezkoja na korisnoj poruci:
Debeli (31.5.2013), Wile E. Coyote (31.5.2013)
Stara 31.5.2013, 0:19   #111
Laxi
Veteran
 
Član od: 12.3.2010.
Lokacija: Крагујевац
Poruke: 910
Zahvalnice: 527
Zahvaljeno 278 puta na 194 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Laxi Slanje poruke preko Skypea korisniku Laxi
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
wile e. Coyote kaže: Pregled poruke
hajde da ne tajimo mnogo.

Poslao sam debelom mapu koju radim da je kodira i trenutno sređujemo neke detalje. Pošto će mapa biti veoma detaljna, po svemu sudeći biće standalone mapa (kao što je rumunska). Možda će neki sad odustati od toga da se uključe u izradu mape (jer zbog drugačije razmere teško da će moći da se poveže sa ostatkom evrope), ali u planu je veliki broj gradova (tridesetak) i detalja. Zato me nema na forumu i skajpu, jer pokušavamo da doteramo sve detalje. Kad završimo deo mape koji je u izradi, ko želi dobiće to što je urađeno da prealfatesteriše i maltretira da vidimo kako radi. Kako se ko bude uključivao u izradu, radiće svoj deo, pa ćemo sve to umerdžovati (izvodljivo je bez većih problema).

Zato, još malo strpljenja. Rezultata će uskoro biti.
Ја могу да се укључим у неки рад, али тек тамо после 17-ог и 18-ог, ако до тад не завршите, јер тад имам пријемни испит па и сад помало улазим на форум, већим делом се спремам за то...
Laxi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Laxi na korisnoj poruci:
Debeli (31.5.2013), Wile E. Coyote (31.5.2013)
Stara 31.5.2013, 0:34   #112
Debeli
Član
 
Član od: 21.10.2012.
Lokacija: Sujetna Arogantna Zivcana Dembelija
Poruke: 287
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 209 puta na 93 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Ne verujem da cemo zavrsiti sve do tad, a pomoc ce svakako biti potrebna, jer je mapa velika.
Pitanje je i sta ce novi patch doneti. Po najavama na scs blogu, trebalo bi da olaksa editovanje. Videcemo.
Debeli je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.5.2013, 9:05   #113
Wile E. Coyote
Član
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: Munze Konza!
Poruke: 495
Zahvalnice: 339
Zahvaljeno 326 puta na 94 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko AIM-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko MSN-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko Yahooa korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko Skypea korisniku Wile E. Coyote
Određen forumom

Citat:
Johnny-24 kaže: Pregled poruke
Pozz Kojote kad kazes tridesetak dal ce biti i Ćuprija tu..?
Nije planirana, ali videćemo kojom brzinom će ići i da li može nešto dodatno da se ubaci.

Evo šta je ideja: umesto država, planirani su regioni (kao na rumunskoj mapi), da ne stoji za svaki grad Srbija. Trenutno Debeli to pokušava da reši, pa ako to uspe, objavićemo spisak. Onda možemo da vidimo šta nedostaje.

Citat:
vitezkoja kaže: Pregled poruke
Tako je

Treba da se sredi font i da se doda grb Srbije.
Pogledaću, mislim da negde imam i font i tablicu. Pošalji mi mejl na PM.

Citat:
Laxi kaže: Pregled poruke
Ја могу да се укључим у неки рад, али тек тамо после 17-ог и 18-ог, ако до тад не завршите, јер тад имам пријемни испит па и сад помало улазим на форум, већим делом се спремам за то...
Samo ti položi prijemni pa se onda uključi, sigurno mapa neće biti do tad gotova...

Poslednja ispravka: Wile E. Coyote (31.5.2013 u 10:47) Razlog: Decoy, hvala za spajanje poruka, kucao sam sa mobilnog pa mi je problem da citiram vise poruka
Wile E. Coyote je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.5.2013, 17:05   #114
Arsić
Član
 
Član od: 26.11.2012.
Lokacija: Beograd
Poruke: 102
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 19 puta na 15 poruka
Red face Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
Wile E. Coyote kaže: Pregled poruke
Hajde da ne tajimo mnogo.

Poslao sam Debelom mapu koju radim da je kodira i trenutno sređujemo neke detalje. Pošto će mapa biti veoma detaljna, po svemu sudeći biće standalone mapa (kao što je rumunska). Možda će neki sad odustati od toga da se uključe u izradu mape (jer zbog drugačije razmere teško da će moći da se poveže sa ostatkom Evrope), ali u planu je veliki broj gradova (tridesetak) i detalja. Zato me nema na forumu i skajpu, jer pokušavamo da doteramo sve detalje. Kad završimo deo mape koji je u izradi, ko želi dobiće to što je urađeno da prealfatesteriše i maltretira da vidimo kako radi. Kako se ko bude uključivao u izradu, radiće svoj deo, pa ćemo sve to umerdžovati (izvodljivo je bez većih problema).

Zato, još malo strpljenja. Rezultata će uskoro biti.
Молим те, Виле, стави и мене у листу. Хоћеш ли?
Arsić je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Arsić na korisnoj poruci:
Wile E. Coyote (1.6.2013)
Stara 31.5.2013, 17:48   #115
Wile E. Coyote
Član
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: Munze Konza!
Poruke: 495
Zahvalnice: 339
Zahvaljeno 326 puta na 94 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko AIM-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko MSN-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko Yahooa korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko Skypea korisniku Wile E. Coyote
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Наравно. Ко год хоће да се прикључи, супер.
Wile E. Coyote je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2013, 19:36   #116
Wile E. Coyote
Član
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: Munze Konza!
Poruke: 495
Zahvalnice: 339
Zahvaljeno 326 puta na 94 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko AIM-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko MSN-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko Yahooa korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko Skypea korisniku Wile E. Coyote
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Ma OK je Naravno, sad ću da zakeram: Ne vide se vrata i ne vidi se znak Yuga na haubi. Inače je super. Sad su na redu kec, florida, lada... šta god nađeš i uspeš da odradiš, biće još bolje!

Nego, ubismo se i ne rešismo problem. Evo šta se dešava: Zamenio sam map.dds, map0.dds, map1.dds i map2.dds i evo šta se dobija. Boje za mapu sam uzeo iz originalnog fajla colour picker-om.
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Untitled-1.jpg
Viđeno:	283 puta
Veličina:	23,5 KB
ID:	46534  

Poslednja ispravka: Wile E. Coyote (3.6.2013 u 19:45)
Wile E. Coyote je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2013, 22:10   #117
Alchemist
Član
 
Član od: 6.12.2012.
Lokacija: Užice
Poruke: 404
Zahvalnice: 69
Zahvaljeno 116 puta na 79 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Gledam ovu mapu, mnogo ste nabili gradova u Backoj i Sremu. Dva najsevernija su Subotica i Sombor, ovo ispod ne znam sta je. Ostalo je sve ok, skoro da se svaki grad ponaosob moze pogoditi. Mozda da se popuni onaj deo oko Pozarevca jos malo, mada tu i nema nekih mesta i da se doda Kladovo ili tako neko mesto na samoj granici, posto pretpostavljam da su ova dva najistocnija Negotin, Bor ili Pirot. Juzno od Zlatibora dodati Priboj, Prijepolje ili Sjenicu, cisto da ne ostane prazno. Po mapi ne mogu da zakljucim da li je uradjen koji grad na Kosovu ili ne, jer ono istocno od Kosova moze biti Novi Pazar, a ono desno najjuznije su verovatno Leskovac i Vranje. Nadam se da ce biti uradjena i Pristina i jos par gradova sa Kosova.

Ako sam dobro shvatio, ova mapa nece moci da se spoji sa CG mapom, koju radi Niksicanin (ako je jos uvek radi)?

Srele, dobar ti je Jugic, koga briga za branike, ionako svaki drugi i voze bez branika. Dodaj samo znak, bez toga ne moze.
Alchemist je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2013, 22:59   #118
Wile E. Coyote
Član
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: Munze Konza!
Poruke: 495
Zahvalnice: 339
Zahvaljeno 326 puta na 94 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko AIM-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko MSN-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko Yahooa korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko Skypea korisniku Wile E. Coyote
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
Alchemist kaže: Pregled poruke
Gledam ovu mapu, mnogo ste nabili gradova u Backoj i Sremu. Dva najsevernija su Subotica i Sombor, ovo ispod ne znam sta je. Ostalo je sve ok, skoro da se svaki grad ponaosob moze pogoditi. Mozda da se popuni onaj deo oko Pozarevca jos malo, mada tu i nema nekih mesta i da se doda Kladovo ili tako neko mesto na samoj granici, posto pretpostavljam da su ova dva najistocnija Negotin, Bor ili Pirot. Juzno od Zlatibora dodati Priboj, Prijepolje ili Sjenicu, cisto da ne ostane prazno. Po mapi ne mogu da zakljucim da li je uradjen koji grad na Kosovu ili ne, jer ono istocno od Kosova moze biti Novi Pazar, a ono desno najjuznije su verovatno Leskovac i Vranje. Nadam se da ce biti uradjena i Pristina i jos par gradova sa Kosova.

Ako sam dobro shvatio, ova mapa nece moci da se spoji sa CG mapom, koju radi Niksicanin (ako je jos uvek radi)?
Ovako: nepoznati grad u Bačkoj je Vrbas. Na istoku fali još Bor, na jugu Prokuplje, a na zapadu Priboj. Kladovo nije loša ideja, možda i ono uđe u mapu. Novi Pazar je na mapi, sa Kosova je Mitrovica, a teško da će biti još neki grad, jer ne verujem da neko poznaje puteve na Kosovu da bi mogao još koji grad da se doda na mapu (ako neko zna, može se dodati).

Takođe, ako ima još nekih predloga koji grad bi mogao da se nađe na mapi? Predlog za Ćupriju je usvojen. Inače, Beograd je podeljen na 4 dela: Beograd, Zemun, Obrenovac i Lazarevac.

Pošto je mapa ogromna, ne verujem da je u istoj razmeri kao CG mapa. To ćemo videti kasnije da li može da se uklopi.

Poslednja ispravka: Wile E. Coyote (3.6.2013 u 23:10)
Wile E. Coyote je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2013, 23:08   #119
Acahakler
Član
 
Član od: 26.12.2011.
Poruke: 431
Zahvalnice: 166
Zahvaljeno 52 puta na 24 poruka
Određen forumom Одг: Euro Truck Simulator 2

Mozete da dodate Lazarevac,stavite ga na Ibarsku kao da bude rudnik i da preko Arandjelovca ide na autoput BG-NIS.Unapred zahvalan

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
Acahakler je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2013, 23:14   #120
Wile E. Coyote
Član
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: Munze Konza!
Poruke: 495
Zahvalnice: 339
Zahvaljeno 326 puta na 94 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko AIM-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko MSN-a korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko Yahooa korisniku Wile E. Coyote Slanje poruke preko Skypea korisniku Wile E. Coyote
Određen forumom Re: : Euro Truck Simulator 2

Citat:
Acahakler kaže: Pregled poruke
Mozete da dodate Lazarevac,stavite ga na Ibarsku kao da bude rudnik i da preko Arandjelovca ide na autoput BG-NIS.Unapred zahvalan
Rudnik i jeste u planu. Lazarevac je već na mapi.
Wile E. Coyote je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
[Android] Offline mapa Srbije (i Evrope)? ZoNi Programi za mobilne telefone 12 28.4.2013 15:31
18 WoS Euro Truck Simulator dallyborr Simulacije vožnje 619 21.3.2012 22:49
Konferencija mladih lidera iz dijaspore i Srbije 2011, Beograd, 15. i 16. jul Dukes Dešavanja i događaji 7 9.7.2011 17:05
GPS mapa Srbije Alek92 Programi za mobilne telefone 52 20.8.2009 22:06
Projekat: GNU/Linux mapa Srbije Eni Slobodni softver 18 20.5.2008 21:54


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:34.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com