Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Opšte teme > Forum o forumu

Forum o forumu Pitanja, sugestije i problemi u radu s našim forumom

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 31.12.2010, 19:18   #201
Levčanin
Starosedelac
 
Član od: 18.12.2008.
Lokacija: Srbija/Šumadija Avatar: -~~=<¤÷×÷¤÷×÷¤÷×÷¤÷×÷> (anakonda ili piton)
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 340
Zahvaljeno 241 puta na 189 poruka
Određen forumom Re: Promena izgleda SK foruma

U čitavoj ovoj priči oko novih stvari na ovom forumu imam utisak da se stvara zla krv i to baš u vreme ovih praznika... i to mi se uopšte ne sviđa... čak me i zabrinjava.
Levčanin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.12.2010, 19:37   #202
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Promena izgleda SK foruma

More izem ti forum i promene, odo ja da se napijem .
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 6 korisnika se zahvaljuje korisniku Pjanovic na korisnoj poruci:
DeCoy (31.12.2010), Djordje Turjacanin (31.12.2010), ivanza (31.12.2010), Predrag Stankovic (1.1.2011), Sass Drake (31.12.2010), Thaedass (31.12.2010)
Stara 31.12.2010, 19:39   #203
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Promena izgleda SK foruma

Citat:
urke kaže: Pregled poruke
задртост никоме ништа добро неће да донесе.
Slažem se - naročito ako je upućeno obema stranama
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.12.2010, 19:51   #204
stepanov
Veteran
 
Član od: 10.8.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.045
Zahvalnice: 425
Zahvaljeno 64 puta na 48 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku stepanov
Određen forumom Re: Promena izgleda SK foruma

Sta ce vam avatari, koji moj?
Ovaj forum ima druge kvalitete, i treba da budete srecni zbog toga a ne jos da se zalite i kukate. (ne uvlacim se moderatorima ozb. mislim)
btw. Geo jel jos uvek funkcionise ona tvoja skripta?
stepanov je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.12.2010, 19:53   #205
Djordje Turjacanin
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.6.2008.
Lokacija: Prnjavor, RS
Poruke: 3.872
Zahvalnice: 491
Zahvaljeno 1.031 puta na 664 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Djordje Turjacanin Slanje poruke preko Skypea korisniku Djordje Turjacanin
Određen forumom Re: Promena izgleda SK foruma

Forum ima kvalitete koje dolaze od korisnika,a ti korisnici koji su zaslužni za te kvalitete hoće avatare, i šta sad.
Djordje Turjacanin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Djordje Turjacanin na korisnoj poruci:
JohnnyNT (31.12.2010), ZoNi (31.12.2010)
Stara 31.12.2010, 19:55   #206
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: Promena izgleda SK foruma

^ Upravo tako, ne stvaraju admini i modovi veći deo sadržaja, nego članovi.

Citat:
stepanov kaže: Pregled poruke
(ne uvlacim se moderatorima ozb. mislim)
Uvlačiš se administratorima šala
JohnnyNT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.12.2010, 19:57   #207
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Promena izgleda SK foruma

Citat:
Djordje Turjacanin kaže: Pregled poruke
a ti korisnici koji su zaslužni za te kvalitete hoće avatare, i šta sad.
Ništa.
Bilo je pre njih korisnika koji su bili zaslužni za mnogo štošta, a današnja populacija ne zna ni da su postojali na ovom forumu (npr. Simke; da navedem samo jednog). Ako nekom neka funkcija smeta baš toliko da zbog nje napusti forum, nek' se ne zavarava da će dugo za njim patiti - biće zaboravljen kao i ovi pre njega...

Jedini način da promenite ovaj forum na bolje je da pišete smislenije poruke, pomažete ljudima i budete kulturni i pismeni. Odlaskom ne menjate ništa.
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Eni na korisnoj poruci:
Iris (31.12.2010)
Stara 31.12.2010, 19:58   #208
ivanza
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.7.2006.
Lokacija: Zaječar, I.Srbija
Poruke: 4.140
Zahvalnice: 148
Zahvaljeno 991 puta na 765 poruka
Određen forumom Re: Promena izgleda SK foruma

Citat:
Levčanin kaže: Pregled poruke
U čitavoj ovoj priči oko novih stvari na ovom forumu imam utisak da se stvara zla krv i to baš u vreme ovih praznika... i to mi se uopšte ne sviđa... čak me i zabrinjava.
Nemoj da te zabrinjava. To je samo malo električno pražnjenje koje brzo prolazi. Dešava se to na forumu s vremena na vreme u različitim temama.

To sve mogu da izleče hektolitri alkohola večeras.
ivanza je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.12.2010, 19:59   #209
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.356
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Promena izgleda SK foruma

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
More izem ti forum i promene, odo ja da se napijem .
Ova ti je najbolja u celoj 2011.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.12.2010, 20:09   #210
urke
ex Laki pingvin
 
Avatar korisnika urke
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Kragujevac (Srbija)
Poruke: 2.559
Zahvalnice: 478
Zahvaljeno 880 puta na 488 poruka
Wink Re: Promena izgleda SK foruma

Citat:
Djordje Turjacanin kaže: Pregled poruke
Forum ima kvalitete koje dolaze od korisnika,a ti korisnici koji su zaslužni za te kvalitete hoće avatare, i šta sad.
И сад ништа. Ти корисници који желе аватаре на форуму СК једноставно немају среће. Морају да пожеле нешто друго за Нову годину, нешто што је реално и оствариво

Убр, родитељи знају да по неко „не“ може да створи проблем. Зато су родитељи ту да за своју децу, док још расту и сазревају, усађују културне норме у дечији живот. И тако нека деца раније скапирају да не могу у животу добити све што пожеле, али су опет нека друга деца научена, „захваљујући“ својим родитељима, да добију све што пожеле. Е, кад таква деца наиђу на једно такво „не“, почну да праве проблем.
urke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku urke na korisnoj poruci:
altas (1.1.2011), player1 (31.12.2010)
Stara 31.12.2010, 20:10   #211
Sass Drake
V.I.P. Zaštita
 
Član od: 30.9.2007.
Lokacija: Hypnos Control Room, Tokyo Metropolitan Government Building
Poruke: 5.914
Zahvalnice: 1.181
Zahvaljeno 1.320 puta na 1.094 poruka
Određen forumom Re: Promena izgleda SK foruma

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
More izem ti forum i promene, odo ja da se napijem .
Odoh i ja i da nam forum do sljedeće dobije novi server.
Sass Drake je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.12.2010, 20:13   #212
Picard
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Picard
 
Član od: 30.11.2008.
Lokacija: NI
Poruke: 11.787
Zahvalnice: 682
Zahvaljeno 4.326 puta na 3.571 poruka
Određen forumom Re: Promena izgleda SK foruma

Neću da potežem pitanje avatara jer je jasno da za sada nema ništa od toga, ali bih želeo da pitam da li postoji mogućnost da u skorije vreme dobijemo neku Dark Blue temu?
Picard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.12.2010, 20:23   #213
Thaedass
WALL-E
 
Avatar korisnika Thaedass
 
Član od: 4.9.2009.
Poruke: 4.423
Zahvalnice: 404
Zahvaljeno 1.255 puta na 909 poruka
Određen forumom Re: Promena izgleda SK foruma

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Ova ti je najbolja u celoj 2011.
Mislis 2010?

@urke: znas,i zabaviste ne cine samo vaspitaci/ce

Sta recimo fali ovom novogodisnjem skinu? Apsolutno nista. Jeste da nije nista posebno,ali je brate mili osvezenje! I za to mogu da se kladim da je neko sebi saku pojeo jer ne trpi "sarenis". Isto tako bi bilo i sa avatarima. Nit' mi zelimo avatare od 500x250 piksela nit' bi nekome bolo oci da naleti na avatar od 100x150 piksela. Nego kad vec spominjes tradiciju i sam magazin - Vas logotip bi trebao da predstavlja dinamicnost i samih Vas i tematike,ali ja ovde vidim samo tromog fosila. Nije nam dosta to sto vec godinama gledamo forum u bojama bolnicke posteljine i sto se nikada za nas korisnike nije ucinilo u smislu da nam se nesto prilagodi. Izgovori koje ste pobrojali su blago receno u smslu "ovo je moj forum i nasim zeljama cete se povinovati". Pa cekaj,ko ovde pise? Mi ili Vi? Razumem da nemate vremena da pored privatnog zivota i posla nama obicnim smrtnicima polazete vise paznje,ali realno gledano sumnjam da bi i u suprotnoj situaciji bio takav slucaj.

Ovo je drugi put da sam se razocarao u ljude iz SK. Prvi put kada ste coveka uvrnuli za kuciste i sad ovo. Jednostavno ovom forumu je potrebna mladja administracija,a trenutna da se batali corava posla i nastavi da zivi u svom crno belom svetu (kad im vec "sarenis" bode oci).

Btw o samom kvalitetu foruma koji ozbiljno forsirate kroz pisanje - mnogi korisnici koji imaju nesto u glavi su migrirali na bench i to ne zbog avatara ili kojacega vec zbog mnogih uvrnutih stavova.
Thaedass je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku Thaedass na korisnoj poruci:
Doomche (1.1.2011), Hard2geT (24.1.2011), JohnnyNT (1.1.2011), Predrag Stankovic (1.1.2011), ZoNi (31.12.2010)
Stara 31.12.2010, 20:27   #214
kreator_
Banned
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 695
Zahvalnice: 84
Zahvaljeno 200 puta na 108 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kreator_
Određen forumom Re: Promena izgleda SK foruma

Citat:
kreator_ kaže: Pregled poruke
Ako 95% clanova izglasa da se izbrise jedan ceo podforum, na vama je da to i odradite.
To nažalost ne funkcioniše tako. Pročitaj u pravilniku ono o diskrecionom pravu. A posle potraži definiciju diskrecionog prava. Naravno, nikom nije u interesu da nešto briše tek tako sem ako nema zle namere - ne prema članovima nego prema samom forumu i njegovom opstanku.
Citat:
Ovim ne kazem da ste pogresili sto se banovali Dzonija, iako jeste jako dobar member bio
Pa, o tome bi moglo da se razgovara. Stvar je mogla i drukčije da se izvede, mnogo hladnije glave i sa mnogo manje neželjenih posledica. S druge strane, svi mi imamo loše dane i stvari na koje smo posebno osetljivi. Moram da priznam da, nažalost, nisam bio tu. Ne garantujem, ali sasvim moguće da bi se stvar završila na racionalniji način. Džoni je tu na neki način ispao kolateralna šteta, mada ni on nije morao da pravi toliku dramu.
Citat:
ovim vam kazem DA NIJE NA VAMA DA ZAKLJUCAVATE TEMU KOJA JE IMALA OZBILJAN SADRZAJ, DOSTA GLASOVA I KOJA SE TICE ROOT ADMINA OVOG FORUMA, vec da pratite tok glasanja, i ako neko prekrsi neku stavku iz pravilnika da onda odreagujete, odlicno poznajem pravilnik i ne vidim da je dzoni ijednu stavku prilikom pravljenja glasanja prekrsio.
Tema koja se zove "Hoćemo avatare" nije i ne može biti ozbiljna ni na koji način jer suviše podseća na ponašanje malog deteta kad mu roditelji ne kupe željenu igračku.

Dakle, da rezimiramo.
  • O tome kako ovaj ili onaj moderator razrešava konflikte raspravljaćemo Chivan i ja sa moderatorima. Javne tužbalice, žalbe i svađe neće se dozvoljavati.
  • O pitanju avatara i ostalih džidža-bidža davno je raspravljala proširena redakcija "Sveta kompjutera". Zašto redakcija? Zato što je ovo forum "Sveta kompjutera" i "Svet kompjutera" odlučuje o tome kako će forum izgledati i šta će sadržati, jer je to deo imidža samog časopisa, kuće "Politika" i čega sve ne. Odlučeno je da postoje te i te sobe, ti i ti podforumi. Odlučeno je da politika prema prekršajima članova bude takva i takva. Takođe, po pitanju izgleda zaglavlja i tela poruka odlučeno je da nema avatara i da nema potpisa. Kasnije se ukazala potreba da se u zaglavlju naznači da je neko saradnik SK, ne zbog nagrade, već da se zna ko je autor nekog teksta o kome se vodi polemika. Takođe se ukazala potreba da se naznači i da je neko moderator, jer mnogim članovima to baš i nije bilo jasno (ako je na nekim drugim forumima to drukčije rešeno, to je njihova stvar, ovde je rešeno ovako). Na kraju, isto je učinjeno za administratore, koji su najviša instanca u razrešenju problema, mada je prvenstvena uloga administratora da se bave tehnikalijama u vezi s forumom. Tu postoji analogija sa glavnim urednikom časopisa - on se po definiciji bavi nekim opštim stvarima po pitanju uređenja časopisa, tehnikalijama tipa angažovanje i plaćanje saradnika i slično, ali je prinuđen da se bavi i međuljudskim odnosima, odnosima sa oglašavačima i slično, pa sve do toga koji je WC redakcija koristiti i da li u njemu sanitarni uređaji rade.
  • Za sva ta označavanja "ko je ko" izabrali smo da se koristi sistem avatara, naprosto zato što nikakav drugi mehanizam ne postoji u softveru vBulletin. Ti "avatari" su namerno napravljeni kao tekst. Uostalom, avatar je po definiciji (iz igara, ne iz indijske mitologije) lik ili predmet koji predstavlja igrača/člana, a to nije slučaj kod avatara o kojima pričamo.
  • Avatare u smislu onih iz igara ne nameravamo da uvodimo uopšte. Prvo - tako smo planirali od početka. Drugo, ne smatramo da je to nešto neophodno. Treće - koliko god u ovom trenutku server verovatno jeste sposoban da se s tim nosi, želimo da ga maksimalno oslobodimo svega nepotrebnog jer se već uveliko radi na tome da se sam sajt SK prebaci na CMS softver (trenutno je to čist HTML s nekoliko trikova da bi sve ličilo na CMS), a tada će nam, zbog postojanja MySQL baze i prelaska na dinamički sadržaj, svaki bajt biti potreban.
Žao mi je što do ovakvih razgovora uopšte mora da dolazi svako malo. Ako treba, ja ću ovaj tekst staviti i u FAQ i uz pravilnik i svuda gde treba. Ne želim da se ljudi kažnjavaju samo zato što pitaju o avatarima, ali floskule o demokratiji, pravljenje drame i ucenjivanje, verujte, neće imati efekta.

Toliko od mene

********

Auuuu, stvarno sam prolupao. Umesto da pišem odgovor Kreatoru uvatio sam da mu editujem poruku.
Kreatore, izvini, molim te. Nadam se da su najbitniji delovi ostali.

Poslednja ispravka: VojaM (31.12.2010 u 22:49)
kreator_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku kreator_ na korisnoj poruci:
blast beat (1.1.2011), Dekip (31.12.2010), Lich_king2 (1.1.2011), player1 (31.12.2010), ZoNi (31.12.2010)
Stara 31.12.2010, 20:30   #215
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Promena izgleda SK foruma

Zapravo, ima članova koji misle da nisu dovoljno strogi, te da je zbog silnog popuštanja "razmaženoj klinčadiji" forum napustilo dosta ozbiljnih ljudi sa kojima se moglo pričati.
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Eni na korisnoj poruci:
Ketchua (1.1.2011), urke (31.12.2010)
Stara 31.12.2010, 20:30   #216
Thaedass
WALL-E
 
Avatar korisnika Thaedass
 
Član od: 4.9.2009.
Poruke: 4.423
Zahvalnice: 404
Zahvaljeno 1.255 puta na 909 poruka
Određen forumom Re: Promena izgleda SK foruma

^ ha,mislis da ovde nas neko ferma? Mhm..

Ovde je stav: Vas niko nesme da tuce! .. sem nase policije
Thaedass je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.12.2010, 20:32   #217
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.407
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Promena izgleda SK foruma

Aman deco (namerno, jel samo malo dete ne moze da zna kad je dosta), forum je privatna svojina casopisa Sveta Kompjutera, a clanovi su njegovi gosti, a ne vlasnici. Tu demokratija ne postoji. A za pravila lepog ponasanja, tu su moderatori da prave red.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.12.2010, 20:36   #218
Thaedass
WALL-E
 
Avatar korisnika Thaedass
 
Član od: 4.9.2009.
Poruke: 4.423
Zahvalnice: 404
Zahvaljeno 1.255 puta na 909 poruka
Određen forumom Re: Promena izgleda SK foruma

Pa kad odredjen broj aktivnih clanova podje Nikolinim putem i ostace samo oni koji su totalno navuceni,oni kojima apsolutno nista ne smeta i oni sa pitanjima i problemima.

Nema dok je Stiv Dzobs na vlasti mi "Flesh" necemo ovde videti
Thaedass je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.12.2010, 20:43   #219
urke
ex Laki pingvin
 
Avatar korisnika urke
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Kragujevac (Srbija)
Poruke: 2.559
Zahvalnice: 478
Zahvaljeno 880 puta na 488 poruka
Određen forumom Re: Promena izgleda SK foruma

Citat:
thaedass kaže: Pregled poruke
nije nam dosta to sto vec godinama gledamo forum u bojama bolnicke posteljine i sto se nikada za nas korisnike nije ucinilo u smislu da nam se nesto prilagodi. Izgovori koje ste pobrojali su blago receno u smslu "ovo je moj forum i nasim zeljama cete se povinovati". Pa cekaj,ko ovde pise? Mi ili vi?
Ако ћемо да се делимо, већина „вас“ (не односи се нужно на тебе) углавном пише глупости, док, са друге стране већина „нас“ углавном пише нешто што је корисно. Истовремено, ови од „нас“ су некад били једни од „вас“, али су писањем корисних ствари постали једни од „нас“.

Citat:
thaedass kaže: Pregled poruke
razumem da nemate vremena da pored privatnog zivota i posla nama obicnim smrtnicima polazete vise paznje,ali realno gledano sumnjam da bi i u suprotnoj situaciji bio takav slucaj.
Сумњаш? Пођи од 60% бескорисних тема које започињу и пуне „обични смртници“, а које „диктатори“ морају да чисте и пазе, и поред свог приватног живота и посла. Схваташ да су за „необраћање пажње на обичне смртнике“ криви управо ти „обични смртници“ који дижу прашину јер им је досадно?

Citat:
thaedass kaže: Pregled poruke
btw o samom kvalitetu foruma koji ozbiljno forsirate kroz pisanje - mnogi korisnici koji imaju nesto u glavi su migrirali na bench i to ne zbog avatara ili kojacega vec zbog mnogih uvrnutih stavova.
Слобода избора — то је предност Интернета. Некоме су ставови уврнути, некоме су исправни, то је индивидуално питање.
urke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.12.2010, 20:55   #220
Thaedass
WALL-E
 
Avatar korisnika Thaedass
 
Član od: 4.9.2009.
Poruke: 4.423
Zahvalnice: 404
Zahvaljeno 1.255 puta na 909 poruka
Određen forumom Re: Promena izgleda SK foruma

Citat:
urke kaže: Pregled poruke
Ако ћемо да се делимо, већина „вас“ (не односи се нужно на тебе) углавном пише глупости, док, са друге стране већина „нас“ углавном пише нешто што је корисно. Истовремено, ови од „нас“ су некад били једни од „вас“, али су писањем корисних ствари постали једни од „нас“.
Upravo sam to hteo da izbegnem,podela na "Vas" i "nas". Nikako se ne prepoznajem u toj grupi koja pise gluposti jer sam svestan znanja koje posedujem (iako je ono malo u odnosu na druge ljude). Poenta cele price je da se nadje neki kompromis da ne bi izgubili jos kojeg vrednog clana..

Citat:
urke kaže: Pregled poruke
Сумњаш? Пођи од 60% бескорисних тема које започињу и пуне „обични смртници“, а које „диктатори“ морају да чисте и пазе, и поред свог приватног живота и посла. Схваташ да су за „необраћање пажње на обичне смртнике“ криви управо ти „обични смртници“ који дижу прашину јер им је досадно?
Nema sta da sumnjam. Redovno posecujem "Otpatke" i uz kafu citam gluposti koje se pisu. Nemam dovoljnu mastu da zamislim sta se sve obrise,a pritom zaobidje kantis.

Citat:
urke kaže: Pregled poruke
Слобода избора — то је предност Интернета. Некоме су ставови уврнути, некоме су исправни, то је индивидуално питање.
Pazi ovako. Nisam za dzabe potrosio ni vreme i tastaturu da bih tek tako otisao sa ovog foruma. Pritom sam suvise tvrdoglav (ocigledno zar ne?) da bih odustao. Uostalom jedan od razloga zasto sam ovde je da procitam nesto pametno i naucim nesto. Na benchu sam to mogao odavno da uradim,ali iz inata nisam jer volim SK i na neki nacin zelim da pomognem i ucestvujem u celoj ovoj prici kroz njegov forum. A zao bi mi bilo da jos neko cije postove sa posebnom paznjom citam ode. Ne odgovara ni meni,ni slabije upucenim clanovima,a vala ni po sam forum
Thaedass je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Thaedass na korisnoj poruci:
Predrag Stankovic (1.1.2011)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
forum, izgled foruma

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Naziv foruma? milos993 Web dizajn 2 13.3.2009 19:11
Otvoriti temu van foruma pitanjeX Internet usluge 13 6.2.2009 17:38
Isključivanje sa foruma genius Forum o forumu 6 3.11.2008 15:45
RSS Feed foruma... gooza Forum o forumu 6 25.4.2006 9:40
Odjavljivanje sa Foruma Sagittarius Forum o forumu 6 7.12.2005 0:08


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:29.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com