Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.8.2008, 22:59   #1001
Tk0pe
Član
 
Član od: 30.4.2008.
Lokacija: Jagodina 035
Poruke: 84
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 4

Jesam,jesam nego kad ucitava stane na CONNECTING TO SERVER i tako odbrojava od 60...kad probam opet isto...
Tk0pe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.8.2008, 21:10   #1002
Cernobil
Banned
 
Član od: 29.3.2008.
Poruke: 858
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 107 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 4

Evo posle malo vise igranja totalno sam promenio misljenje o choperima i avionima. Boze kako smaraju................ I jos me nervira ona mapa kao na nekom brodu (pravi je biser kad avioni nadlecu i gadjaju brod bombama da bi ubili pesadiju),posto je mala i ima samo par prolaza vise od 70% ubistava se izvrsi granatama ili granade luncher-ima. Vazno je da frljnes granatu tamo gde uvek ima nekog i buum,onda te ubiju, nema veze respawn za sekund i opet imas granatu koju frljnes preko mosta i tako 20 igraca samo bacaju granate sa 40 je tek pravi spektakl eksplozija I neki respawni su krajnje cudni,respawn-ujem se protivniku tacno na nisan dva metra od njega Moj omiljeni respawn je u teamdeath matchu na onoj maloj mapi gde se kao gradi neka dzamija ,sta li je. Kad me respawnuje u sredini, a na okolnim zidovima sve marinci i RATAATATA budem busan ko svajcarski sir za manje od sekunde
Fora sa prigusivacima mi je omiljena,tj. ne vide me na mapi (dobra ideja) + uzmem da me ni njihov radar ne vidi i samo ih ubijam polako jednog po jednog,a jadnici pojma nemaju ko i odakle ih gadja i Dagunov moj omiljeni snajper
PS
danas sam uspeo da snajperom ubijem sam sebe i da jednim hicem usmrtim dvojicu (i to u istoj partiji) u oba slucaja mi nista nije bilo jasno niti sam sta video,nego gledao dole kill listu ,ko je koga cime za****
Cernobil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2008, 4:16   #1003
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Call of Duty 4

Kod te mape na brodu, uzmes snajper pa se stekas skroz na kraju i lagano ih skidas te dole sto bacaju bombe . Naravno treba da vodis racuna i o neprijateljskoim snajperima, znaci prvo njih skines, pa onda skidas ove dole.
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2008, 6:15   #1004
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 4

I predji na SD mod. Tamo kad ga jednom ubijes nema respawna dok se ne pobiju svi... Tako da ti koji bacaju granate, kad ih skines jednom, ne mogu vise da ti dosadjuju posle...
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2008, 9:17   #1005
4th Dimension
Starosedelac
 
Član od: 22.10.2005.
Lokacija: Tivat
Poruke: 1.767
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 231 puta na 166 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 4

Citat:
genius kaže: Pregled poruke
I predji na SD mod. Tamo kad ga jednom ubijes nema respawna dok se ne pobiju svi... Tako da ti koji bacaju granate, kad ih skines jednom, ne mogu vise da ti dosadjuju posle...
Problem je u tome što moraš nekoga vidjet da bi ga ubio, a ove smorove sa granatama nikad ne primjetiš prije nego što poletiš u nebo.
4th Dimension je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2008, 13:00   #1006
Cernobil
Banned
 
Član od: 29.3.2008.
Poruke: 858
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 107 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 4

Tacno,uglavnom bacis granatu ne izlazuci se. Iza nekog zaklona. Sem toga na toj mapi na brodu sa snajperom imas jako malo izbora,jer je vidno polje jako malo (plus nista ne vidis od dima koji prave granate plus je dosta mracno),mozes ih cekati jedino na prolazima ,ali ovi granate bacaju uglavnom iza onog mosta ili nekog kontejnera tako da njih ne mozes da skines. A ima na tom brodu neka kabina sa nekim zatamljenim staklom,e sada ko je sa te strane ima prednost sto se tice snajperista jer ga je JAKO tesko uociti iza tog stakla (valjda je staklo,jer sam ja bio sa druge strane). Mada ne ispati se tu biti snajper Najbolje je oruzje sa ugradjenim granade luncherom. Ne moras nesto ni da ciljas samo bacis granatu i onda jos plus dve iz oruzja i to ti je dovoljno. Posle ti ostaju meci,a kad te roknu opet ispocetka 3 granate.
PS
probao samo jednom search and destory,upo u sred partije i morao sam da cekam da se poubijaju sto naravno nisam ucinio nego se vratio team deathmatchu Predpostavljam da se u S&D mnogo vise stekaju probacu malo danas da vidim cisto kako ide. Domination isto nije los,ali je TDM meni bolji.
Cernobil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2008, 15:26   #1007
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Call of Duty 4

Da bre, S&D mora biti dosta dosadniji (mada nisam probao), ali to je kao u CS-u, cekanje zavrsetka runde, i naravno mnogo vise stekanja.
Jednostavno S&D je za klanove, a Deathmatch je za opusteno igranje .
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2008, 18:57   #1008
Cernobil
Banned
 
Član od: 29.3.2008.
Poruke: 858
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 107 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 4

Evo sad igrao Hard Core mod. Ekstra,dva metka najvise i gines Jedno pitanje. Se clan war igra normalno ili u HC modu?
Cernobil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2008, 19:34   #1009
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 4

Normalno... ali se obicno igra sa perkom za jaci damage... tako da nije bas kao hc ali je ok...
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.8.2008, 0:29   #1010
miregrobar
Starosedelac
 
Član od: 27.8.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.273
Zahvalnice: 428
Zahvaljeno 586 puta na 278 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 4

Ljudi ako ste tolko zavisni od svog zlatnog kalasa i slicnih 55 rank perkova onda cutite i trpite avione i helije.U suprotnom igrajte neke modove koji toga nemaju.Npr pam4 koji ja igram sa svojim klanom i za koji je potreban skill a ne natuches 50 kilova sa airstrike i helijem i GL-om.To su noobovske stvari.Inace jako volim ovu igru i navucen sam na nju totalno.Tolko navucen da sam izdao jednu mapu a drugu sam uradio oko 60%.Evo prva mapa (mozda su je neki igrali vec)
Freedom Brigde
http://www.youtube.com/watch?v=G_eBxMk6yP4&fmt=18

A ovu sad radim trenutno.Zove se Rooftops
http://www.youtube.com/watch?v=mBHGUCquwSg&fmt=18

Call of Duty 4
miregrobar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2008, 12:25   #1011
didi_sa
Član
 
Član od: 2.1.2007.
Poruke: 182
Zahvalnice: 56
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku didi_sa
Određen forumom Re: Call of Duty 4

kad pokusam da pokrenem igru izbaci ovu poruku IW3MP.EXE STOPPED WORKING. Ovo se javlja kako sam uradio reinstalaciju wondowsa(vista).
didi_sa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2008, 13:31   #1012
galebns
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2006.
Lokacija: 0,0,0
Poruke: 2.662
Zahvalnice: 1.652
Zahvaljeno 696 puta na 483 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 4

Citat:
miregrobar kaže: Pregled poruke
Ljudi ako ste tolko zavisni od svog zlatnog kalasa i slicnih 55 rank perkova onda cutite i trpite avione i helije.U suprotnom igrajte neke modove koji toga nemaju.Npr pam4 koji ja igram sa svojim klanom i za koji je potreban skill a ne natuches 50 kilova sa airstrike i helijem i GL-om.To su noobovske stvari.Inace jako volim ovu igru i navucen sam na nju totalno.Tolko navucen da sam izdao jednu mapu a drugu sam uradio oko 60%.Evo prva mapa (mozda su je neki igrali vec)
Freedom Brigde
http://www.youtube.com/watch?v=G_eBxMk6yP4&fmt=18

A ovu sad radim trenutno.Zove se Rooftops
http://www.youtube.com/watch?v=mBHGUCquwSg&fmt=18

Call of Duty 4
Freedom Bridge sam video na Zoni jos pre Jel se meni cini ili su mape extra velike? Mislim, treba to pretrcati U svakom slucaju svaka cast na trudu i idejama
galebns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2008, 20:21   #1013
Expressionism
Član
 
Član od: 21.10.2007.
Poruke: 240
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 62 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 4

Ja upravo zavrshavam COD4 na Veteran. Sada sam pri kraju "No fighting in the war room" , do onog drugog dela tunela i igram vec 2 dana i pizdim. Nije tolko tesko preci deo kolko je tesko preci ga u odredjenom roku da bi na kraju dobio checkpoint. U suprotnom...sucka!

Ali stvarno uzhivam, igra je fenomenalna i obrnucu je posle ovoga jos jednom za ostatak achievements-a.

EDIT:

Ipak sam odlucio da josh jednom opalim i zavrshio sam konachno igru na Veteran. YEY!

Poslednja ispravka: Expressionism (2.9.2008 u 23:22)
Expressionism je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.9.2008, 1:19   #1014
Cernobil
Banned
 
Član od: 29.3.2008.
Poruke: 858
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 107 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 4

Evo dobio 55. rank. Dobio onaj zlatni Desert Eagle. Jedino ne kontam ono zadnje oruzje MP44. Nije mi jasno sto se dobija tek na kraju kad je jako lose. Nema upgrade,a i nije bas za bliske susrete.
Cernobil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.9.2008, 9:30   #1015
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 4

To nikom nije jasno Jer svi ionako vecinom igraju sa mp5 (koji se dobija odmah) ili sa kalash ili eventualno bira snajp (koji se odma dobija) ili sacmaricu.

Tek poneko koristi light machine gun, kratki kalash i p90... a skoro niko ne koristi ostale stvari.
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.9.2008, 9:53   #1016
Banko
Starosedelac
 
Član od: 2.5.2008.
Lokacija: Šabac
Poruke: 1.517
Zahvalnice: 207
Zahvaljeno 186 puta na 124 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 4

jel ima nekih krekovanih servera gde ima tih novih mapa?
Banko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.9.2008, 9:57   #1017
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: Call of Duty 4

Citat:
genius kaže: Pregled poruke
To nikom nije jasno Jer svi ionako vecinom igraju sa mp5 (koji se dobija odmah) ili sa kalash ili eventualno bira snajp (koji se odma dobija) ili sacmaricu.

Tek poneko koristi light machine gun, kratki kalash i p90... a skoro niko ne koristi ostale stvari.
Bogu, hvala, ja igram sa cim stignem, uglavnom volim da eksperimentisem sa oruzjima, dok ne nadjem ono koje mi najbolje lezi.
Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.9.2008, 10:48   #1018
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 4

Citat:
Banko kaže: Pregled poruke
jel ima nekih krekovanih servera gde ima tih novih mapa?
Ima kolko hoces... BihNet, Metrohive, LanWars, Logosoft...
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.9.2008, 11:07   #1019
Cernobil
Banned
 
Član od: 29.3.2008.
Poruke: 858
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 107 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 4

Ja najvise igram sa Kalasom (normalno ),ali i teski mitraljezi su dobri,pogotovo onaj ruski RPD se valjda zove. Nisam nesto koristio kratki kalas,ali skorpion i uzi jesam jer je za bliske susrete najbolje samo pritisnes i brrrrrrrrr nema nikog ispred tebe,jedini je problem sto se municija brzo ispuca,pa treba uzeti perk za dodatne sarzere. Pumparice sam koristio obe stvarno su ekstra, jeste da im je domet u vrh glave 10 metara ali zato ispod toga uglavnom ubijaju iz prve. Pistolje koristio sve,svi su dobri. I naravno noz Malo je jadno kako je nekad lako zaklati nekog ,a on na tebe puca iz recimo AK-47.
E sad stvari koje mi se ne svidjaju i koje sam otkrio igrajuci. Meci buse nemoguce prepreke. Tipa one betonske blokove na onoj mapi sa silosima itd. Vec sam pomenuo noz,neko recimo rafali iz kalasnjikova iza ugla samo pritrcim (pravo na taj rafal) i pritisnem V i cao,malo cudno Ja njega zakoljem a on mene jedva okrzne. Meci se nekada "gube" tj. ne pogadjaju nista. Recimo ako neko ima perk last stand i vi rafalite po njemu,sekund-sekund ipo izmedju smrti igraca i aktiviranja njegovog last standa meci koji idu prema njemu mu ne mogu nista Isto je i ako imate npr. tri protivnika koji idu jedan iza drugog i vi recimo pucate iz teskog mitraljeza,kad ubijete prvog isto sekund mozda meci koji idu ka drugom a pogadjaju les prvog mu ne mogu nista Stvarno je jadan onaj perk kada mrtvac ispusti bombu pred smrt, bas ide na zivce.
Cernobil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Cernobil na korisnoj poruci:
Pjanovic (11.9.2008)
Stara 11.9.2008, 13:52   #1020
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Call of Duty 4

U pravu si za sve stvari, osim za ono kada ide vise protivnika jedan iza drugog, bogami meci prolaze ko kroz sito.

Jednim udarcem ubio sam sedam, SEDAM ?! .

Jednom sam sa Dragunovim ubio 3 ljudi . Jbg, napravio sam im sacekusu, i dosli njih troje u redu.
Eh sto gi volem, poceo sam da mu tepam Dragi .
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
call of duty, gameplay

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Call of Duty 2 Multiplayer!! alex92 Mrežne igre 72 4.2.2011 20:55
Call of Duty: United Offensive - domaci server igvan Mrežne igre 26 26.2.2010 18:25
Call of Duty - Nema teksta u meniju ForceWare Kvarovi 15 28.8.2006 19:28


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:31.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com