Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 15.6.2010, 20:28   #1
dzoni.czv
Član
 
Član od: 30.9.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 30
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dzoni.czv Slanje poruke preko Skypea korisniku dzoni.czv
Određen forumom Nintendo 3DS

na nintendovoj konferenciji na E3 sajmu koja se završila pre jedno sat vremena predstavljen je Nintendo 3DS, naslednik nintendo ds-a koji i nije baš tako popularan u našoj zemlji, kao što je npr. PSP.

na ovom linku imate prve slike ove nove ručne konzole: http://www.gs.rs/index.php/community...tml?albumid=13

Za sada se zna da će nintendo 3ds imati podršku za igre u 3D-u, a nekih dodatnih informacija nema... nintendo će dodati novi analogni kontroler, novi touch pad, kao i još nekoliko sitnica...

za sada je dosta izdavača video igara potvrdilo da će praviti igre za 3ds, među kojima je i KONAMI, koji će na 3ds doneti metal gear solid franšizu.

datum izlaska, kao ni cena konzole još uvek nisu poznati, ali dodaću ovde dodatne informacije o konzoli čim se pojave na netu.

kakvi su vaši utisci? da li mislite da će ova konzola doneti neke velike promene u gamingu i da li će nadmašiti konkurenciju? jel gledao još neko konferenciju?
dzoni.czv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.6.2010, 0:14   #2
irreal
V.I.P. Programiranje
 
Član od: 9.1.2009.
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo
Poruke: 1.157
Zahvalnice: 83
Zahvaljeno 448 puta na 303 poruka
Određen forumom Re: Nintendo 3DS

Citat:
dzoni.czv kaže: Pregled poruke
a nekih dodatnih informacija nema... nintendo će dodati novi analogni kontroler, novi touch pad, kao i još nekoliko sitnica...
...
kakvi su vaši utisci? da li mislite da će ova konzola doneti neke velike promene u gamingu i da li će nadmašiti konkurenciju? jel gledao još neko konferenciju?
kako nema dodatnih informacija ? nekoliko sitnica ?
omg, ima ziroskop i akcelerometar, znaci detektuje full pokrete, ima dve kamere, tako da slika 3d slike.
to su tebi sitnice ?

imace i slajder kojim mozete da pojacate/smanjite/ugasite 3d prikaz.

sta znam, zavisi dosta od cene, podrske od proizvodjaca ima i vise nego dovoljno.

u svakom slucaju ne verujem da ce DS izgubiti svoju poziciju na vrhu prenosnih konzola. (zapravo je ubedljivo najprodavanija konzola, ukljucujuci i xbox 360 / ps3 / wii, a ima i najvise prodatih igara)
irreal je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.6.2010, 23:11   #3
DylaN
Veteran
 
Član od: 25.12.2009.
Lokacija: Behind you
Poruke: 907
Zahvalnice: 445
Zahvaljeno 298 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Nintendo 3DS

Ako ne bude bio skup verovatno cu ga uzeti
DylaN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.6.2010, 0:23   #4
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Nintendo 3DS

Ja sam bio "na papiru" oduševljen DSom dok ga nisam vidio u jedne djevojčice, koja mi je pokazala par igara. Najobičnija igračka =)
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.7.2010, 23:50   #5
irreal
V.I.P. Programiranje
 
Član od: 9.1.2009.
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo
Poruke: 1.157
Zahvalnice: 83
Zahvaljeno 448 puta na 303 poruka
Određen forumom Re: Nintendo 3DS

Citat:
NjegovaWisost kaže: Pregled poruke
dok ga nisam vidio u jedne djevojčice, koja mi je pokazala par igara. Najobičnija igračka =)
cekaj, a sta si ocekivao da ces videti od igara kod devojcice?

ma da nisam siguran ni kakav ti je komentar "najobicnija igracka"... ti bi da ti kuva kafu, jel?

igracka, nego sta je, kao sto su i SVE konzole igracke.

stvar je u tome sto je DS igracka i za decu i za nas ozbiljnije, ima ogroman broj naslova iz svih zanrova i kategorija.

ja sam se danas vratio iz sedmodnevnog putovanja po italiji, da mi nije bilo ds-a umro bi od dosade po italijanskim autoputevima!

igrao sam pucacinu (metroid), slagalice (picross, picross3d), zanimljive avanture (Professor Layton serijal), "casual" igre (Peggle), platforme (new super mario bros), RPG-ove (mario & luigi: bowser's inside story), Muzicke igre (Lego Rock Band) i izvrstan tetris sa pregrst zanimljivih modova i opcija.

tako da: da, jeste igracka, i to veoma veoma zabavna igracka za mene i moj broj godina (dakle, jelte, nisam dete)
irreal je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Legend of Zelda DeCoy Stare igre 14 14.12.2019 19:07
Nintendo DS al0cunit Konzole 80 18.2.2011 15:56
Konzolaške igre: da ili ne Beagle Tekstovi u SK 374 3.5.2010 0:49
Nove igre za Wii sa Nintendo konferencije renegade_of_funk Konzole 7 9.10.2008 21:09
Koji je to Nintendo PeTkO Konzole 6 8.8.2007 14:06


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:23.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com