Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Internet > Internet usluge
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Internet usluge Provajderi, načini povezivanja...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.2.2015, 14:27   #1981
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.724
Zahvalnice: 4.564
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Telekomov IP TV

Gresis, moras da se javis da bi odjavio na telefon na broj 19813 ako se ne varam i da budes uporan. Ja sam cekao vise od 10 minuta, tj. Nisam odustajao.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2015, 15:40   #1982
herrflick
Novi član
 
Član od: 6.7.2012.
Poruke: 9
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Telekomov IP TV

Pozvao sam i bio uporan ali i posle 40 minuta ona mi je pričala kako je vreme za javljanje operatera duže od 5 minuta.Ma breeee,lopovi
herrflick je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.2.2015, 14:29   #1983
Marshall George
Veteran
 
Član od: 21.11.2006.
Lokacija: Subotica / Harlow (UK)
Poruke: 1.171
Zahvalnice: 459
Zahvaljeno 340 puta na 268 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marshall George Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marshall George
Određen forumom Re: Telekomov IP TV

Citat:
herrflick kaže: Pregled poruke
Juče i danas pokušavam da dobijem korisnički servis i da odjavim HBO.Automat sve vreme govori kako je vreme čekanja za javljanje operatera duže od 5 minuta.Imam utisak da smradovi iz Telekoma ne žele da bilo ko odjavi besplatan HBO i da malo nakupe parice uz sledeći račun.
Ja danas od oko 10h pokušavam, i do sada nisam uspeo, prvo mi je bilo ono čekanje 5 minuta, pa sada kaže da sačekam operater će se javiti, i taman krene koji sekund muzika i onda tuuu-tuuu-tuuu-tuuu signal, tako zadnja 2 sata
Marshall George je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.2.2015, 17:07   #1984
sonasi
Član
 
Član od: 18.8.2008.
Lokacija: Srbija
Poruke: 191
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 9 puta na 9 poruka
Određen forumom Re: Telekomov IP TV

Ја сам данас отишао у пословницу у Руми (знам лика што ради тамо) и у року од две минуте ми одјавио пакет. Каже да би требао да зовем али могу и они то да одраде.
sonasi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku sonasi na korisnoj poruci:
todos (25.2.2015)
Stara 25.2.2015, 17:17   #1985
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.724
Zahvalnice: 4.564
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Telekomov IP TV

Baš tako, ako neće da se jave, mislim da se prave ludi onda je pravo rešenje poslovnica. Ovo ##### od paketa će računati tako što će pretplatu podeliti na onoliko dana koliko si više koristio paket u tom mesecu. Dakle kod mene je situacija bila da sam prebacio za dva dana i toliko je i bila pretplata.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.2.2015, 8:52   #1986
Srlisone
Član
 
Član od: 11.2.2007.
Lokacija: St. Pazova
Poruke: 468
Zahvalnice: 64
Zahvaljeno 101 puta na 95 poruka
Određen forumom Re: Telekomov IP TV

Meni ne. Jednom sam aktivirao Minimax paket, zbog klinke, prebacio isto tako za koji dan u sledeci mesec i obracunali su ceo mesec. A ugasili su skoro istog trenutka...
Juce, kada sam pokusao da odjavim HBO, sam bukvalno zaspao sa telefonom na licu nakon sto sam se vratio sa posla. Posle sam video na tajmeru telefona 57 minuta
Srlisone je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.2.2015, 14:50   #1987
mentolbrebombona
Veteran
 
Član od: 22.6.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 702
Zahvalnice: 156
Zahvaljeno 166 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Telekomov IP TV

Evo baš dođem ovde da napišem koju o tome koliko sam se iznervirao pokušavajući da dobijem operatera na 19813 i vidim da nisam jedini. Znači rage mode.
Ovo je stvarno bezobrazluk jedan. Juče, preko dana, bila je priča kako operater nije dostupan i onda prekine vezu, zamisli, umesto da me drži na čekanju. Međutim, sinoć me baci na čekanje, ali to kratko traje, jer prosto pukne veza nedugo potom.
Malo pre probam sa posla da okrenem, kad ista priča - nijedan operater nije slobodan i prekine vezu.

Na kraju ću morati da odem, verovatno danas ili sutra, do poslovnice, kad budemo išli u kupovinu i da čamim tamo kao ludak, jer drugačije ne vredi.
Nervira me to što je meni najbliža poslovnica, ona u Požeškoj, a tamo je uvek haos i gužva.

Mada, baš bih voleo da u međuvremenu dobijem vezu i porazgovaram sa nekim.

btw ne mogu ja lepo da prekinem korišćenje, kao što sam ga i aktivirao - super zamišljeno nema šta

Poslednja ispravka: mentolbrebombona (26.2.2015 u 14:57)
mentolbrebombona je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.2.2015, 15:53   #1988
Dzeki
Član
 
Član od: 25.6.2009.
Poruke: 60
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Telekomov IP TV

Ljudi, upravo dolazim iz Telekomove poslovnice, znaci morate otici kod njih da otkazete HBO kanale. Drugarica koja radi kod njih mi je otvoreno rekla da se namerno ne javljaju na telefone, kako bi sto vise ljudi platilo HBO.
Dzeki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dzeki na korisnoj poruci:
player1 (26.2.2015)
Stara 26.2.2015, 16:26   #1989
Ale[x]andar
Član
 
Član od: 11.6.2009.
Poruke: 486
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 63 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Telekomov IP TV

Lol. Pa to se uveliko zna da se ne javljaju i da se toliko ceka bas iz tih razloga. Evo, komsinica mi je uspesno odjavila HBO kanale posle 50 i nesto minuta cekanja
Ale[x]andar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.2.2015, 17:09   #1990
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.724
Zahvalnice: 4.564
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Telekomov IP TV

A da nisu smanjili broj operatera zbog sve prisutnog trenda smanjenja radnih mesta? Pa tim povodom mora da se čeka nešto duže.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku todos na korisnoj poruci:
goranmax (26.2.2015)
Stara 26.2.2015, 17:31   #1991
Smrtonosna Šorka
Veteran
 
Član od: 11.5.2014.
Poruke: 574
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 43 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: Telekomov IP TV

Evo sada sam zvao 0800 100 100, i kada odabereš opciju br.3 automatski te pita da li želiš odjaviš HBO, ukucaš svoj broj telefona i potvrdiš. Kaže zahtev je prihvaćen i biće realizovan u najkraćem roku.
Smrtonosna Šorka je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Smrtonosna Šorka na korisnoj poruci:
Eddie (28.2.2015), goranmax (26.2.2015), player1 (26.2.2015)
Stara 27.2.2015, 9:19   #1992
mentolbrebombona
Veteran
 
Član od: 22.6.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 702
Zahvalnice: 156
Zahvaljeno 166 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Telekomov IP TV

Ja se nisam setio tog broja juče, pa sam popodne zvao 19813 dok nisam dobio automat i izabrao neku "bezveze" opciju - recimo 4, samo da bih došao do bilo kakvog operatera(pošto kada izabereš opciju koja ti treba, nikad na kraju ne dobiješ operatera, samo te izbaci).

Kada se, za manje od minuta, operater na toj "bezveznoj" opciji javio, rekao sam šta mi treba i Jorgovanka me prebacila kod "kolega za HBO" na čekanje, gde sam čekao manje od pola sata, što je odlično i odjavio paket.
E sad, zašto im ne radi onda sve tako kad odabereš odgovarajuću opciju na 19813 nego treba da se dovijaš ili okreneš gore onaj Šorkin broj?
mentolbrebombona je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.2.2015, 10:17   #1993
Mare!
Član
 
Član od: 22.4.2010.
Poruke: 328
Zahvalnice: 39
Zahvaljeno 52 puta na 44 poruka
Određen forumom Re: Telekomov IP TV

Danas ima opcija na 19813 kao da odjavis, ukucas telefon i onda cekas.. To im je verovatno fazon da ne bude da se namerno ne javljaju nego kao nema nikoga..

Edit: Ima neka fora, kad zoves vise puta onda kad okrenes 19813 i pritisnes 0 on te pita da uneses broj telefona i onda se prekine posto nema operatera, ali kada zoves sa svezeg broja onda ce te pitati za broj sa racuna.. Nisam imao broj pri ruci pa se veza prekinula, kada sam ponovo zvao opet isto.. :

Poslednja ispravka: Mare! (27.2.2015 u 10:52)
Mare! je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.2.2015, 16:11   #1994
Smrtonosna Šorka
Veteran
 
Član od: 11.5.2014.
Poruke: 574
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 43 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: Telekomov IP TV

Eto juče probao, dao broj telefona i sve, i sinoć proveravam vidim da je HBO još uvek tu, danas odem do poslovnice, oni tamo se prave ludi i nesto kao smuljao lik ostavite broj telefona pa ću ja sa koleginicom videti da se otkaže, ovde mi nešto ne ide. A kao zvaće neku drugu valjda veću poslovnicu (ili bitniju), šta god da vidi šta je sa tim.

Baš bezobrazluk, a kada se prijavljivalo odradis za 1 minut sve. Želim im samo da se privatizuju, jer kod nas što je god državno samo služi za lopovluk.

I da naravno još uvek nije odjavljeno a bio sam rano jutros :/
Smrtonosna Šorka je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.2.2015, 16:20   #1995
pejcic
Član
 
Član od: 21.6.2009.
Poruke: 105
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 9 puta na 9 poruka
Određen forumom Re: Telekomov IP TV

Ja sam napravio nalog na portalu Moj telekom i na online zahtev naveo da ne želim više HBO koji sam dobio na promociji,i u roku od par sati mi je isključen HBO tako da nisam imao taj problem,i više uopšte ne zovem njihove podrške tu postavim pitanje ili svoj zahtev i nemam problema sa njima.
pejcic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.2.2015, 21:30   #1996
Marshall George
Veteran
 
Član od: 21.11.2006.
Lokacija: Subotica / Harlow (UK)
Poruke: 1.171
Zahvalnice: 459
Zahvaljeno 340 puta na 268 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marshall George Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marshall George
Određen forumom Re: Telekomov IP TV

Juče sam krenuo malo pre 9 ujutru da zovem i dobio u 9.19 ono da je čekanje duže od 5 minuta, čekao sam 22 minuta dok se operater nije javio, i hteo ja da otkažem, rekao naš telefonski broj i morao se javiti moj ujak dati JMBG i potvrditi odjavu inače ne bi mogao odjaviti ja sam.. Rekao ujak smešeći se: ''Dobro da nisam otišao, inače bi uzalud bilo silno zvanje i čekanje !''
Marshall George je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.2.2015, 22:49   #1997
PinociO
Veteran
 
Član od: 3.1.2007.
Poruke: 548
Zahvalnice: 353
Zahvaljeno 183 puta na 121 poruka
Određen forumom Re: Telekomov IP TV

Jedno pitanje,dugo godina vec koristim IPTV,pa me zanima,postoje li novi modeli STB uredjaja i po cemu se razlikuju od starih,i kako doci do njih!?
PinociO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.2.2015, 23:11   #1998
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.724
Zahvalnice: 4.564
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Telekomov IP TV

@PinociO
Ja sam dobio stb Entone model Amulet HD pošto sam tražio kao dodatni HD signal dobio sam drugi STB. Otkazao sam HD ali je ostao taj STB. razlikuje se po tome što je daleko robusnini od onog presmesnog Amilo, ima bolji i veći daljinac na njemu ima i dva usb za koje nisam našao nikakvu funkciju. Na njemu piše da ima 0 HDD a to znači da postoji mesto za ugradnju HDD. I sad nešto razmišljam da ga otvorim i vidim da li stvarno unutra ima mesto za taj dodatni HDD. Ako je tako onda bi mogao da ima i drugačiju funkciju. Evo sad gledam pozadi ima i SATA priključak. Tu su i dva skarta jedan hdmi i optički izlaz za audio, coaxial i remote control kao i ona tri okrugla standardna audio video priključka. Pošto mi izašao ugovor sa njim a koristim ga i za sledeći imam pravo da sa njim radim šta ja hoću. Sad sam se baš zainteresovao za nadogradnju da nisi postavio pitanje ne verujem ni da bi se nešto bavio sa njim.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.2.2015, 0:07   #1999
PinociO
Veteran
 
Član od: 3.1.2007.
Poruke: 548
Zahvalnice: 353
Zahvaljeno 183 puta na 121 poruka
Određen forumom Re: Telekomov IP TV

meni je istekao ugovor za BOX paket.Znaci,vratim im opremu,razduzim se i posle par dana podnesem zahtev za novi ugovor i eto novih uredjaja?

ali sta dobijam novim uredjajem? Sad sam googlao malo taj tvoj model... cini mi se da samo vise mesta zauzima
PinociO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.2.2015, 0:55   #2000
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.724
Zahvalnice: 4.564
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Telekomov IP TV

Citat:
PinociO kaže: Pregled poruke
meni je istekao ugovor za BOX paket.Znaci,vratim im opremu,razduzim se i posle par dana podnesem zahtev za novi ugovor i eto novih uredjaja?

ali sta dobijam novim uredjajem? Sad sam googlao malo taj tvoj model... cini mi se da samo vise mesta zauzima
Liči na multimedijalni plejer jeste poveći ali što sam rekao izgleda da ima mesto za HDD. To moram da vidim kad ga otvorim. Kakve veze ima da li je minijatura ili kao ovaj. Telekom kupi određenu količinu jednog proizvoda kad ga razvuču nabave ko zna šta drugo. Ne treba da očekuješ nešto bolje jer je i njima cilj da prođu u nabavci što jeftinije. Teško da će ponoviti nabavku sličnu ovom mom STB-u.
Može i da ti uvale neku starudiju ako je na stanju a neko vratio!
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
ip tv, telekom, telekom srbija, usluga


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Dial Up u Srbiji marko1986 Internet usluge 37 14.1.2008 1:18
Telekomov ADSL ruter Sagem Fast 1201 i Ubuntu 6.10 problem Marshall George Slobodni softver 2 27.4.2007 0:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:10.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com