Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Cvet kompjutera
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Cvet kompjutera Vicevi, slike, sajtovi i ostale „zezalice”...
(POSTOVI SE NE BROJE!)

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.9.2007, 17:52   #1161
A M G
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika A M G
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.100
Zahvalnice: 3.542
Zahvaljeno 1.792 puta na 756 poruka
Arrow Re: smesne situacije...

Citat:
Ulmawen kaže: Pregled poruke
Možda je kupio drugu kartu i ipak odgledao dugo očekivani koncert?
Pitacemo Srlandanda!

@Srlandand: Jel je uspeo ipak da odgleda koncert ili bar cuje svirku?
A M G je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2007, 18:53   #1162
Leeroy Jenkins
Član
 
Član od: 15.9.2006.
Poruke: 310
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 62 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: smesne situacije...

Slucajno sam naleteo na ovaj biser na jednom forumu
svlada5:
kako da pokrenem nfs carbon na pc 486-80mhz,8 sdrama svga, nemam dvd plejer ali imam flopi
Leeroy Jenkins je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2007, 19:03   #1163
A M G
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika A M G
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.100
Zahvalnice: 3.542
Zahvaljeno 1.792 puta na 756 poruka
Smile Re: smesne situacije...

Citat:
Leeroy Jenkins kaže: Pregled poruke
Slucajno sam naleteo na ovaj biser na jednom forumu
svlada5:
kako da pokrenem nfs carbon na pc 486-80mhz,8 sdrama svga, nemam dvd plejer ali imam flopi
LOLCHINA!!!

Hajde daj link, molim te!
A M G je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2007, 19:28   #1164
Leeroy Jenkins
Član
 
Član od: 15.9.2006.
Poruke: 310
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 62 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: smesne situacije...

http://forum.burek.co.yu/index.php/t...tml#msg3906178
Cetvrti post na ovoj strani samo moraces da se registrujes.
Leeroy Jenkins je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2007, 21:38   #1165
Srlandand
Veteran
 
Član od: 14.6.2006.
Lokacija: Be-Ge
Poruke: 809
Zahvalnice: 1.149
Zahvaljeno 520 puta na 234 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Srlandand Slanje poruke preko Yahooa korisniku Srlandand
Određen forumom Re: smesne situacije...

Citat:
A M G kaže: Pregled poruke
Pitacemo Srlandanda!

@Srlandand: Jel je uspeo ipak da odgleda koncert ili bar cuje svirku?
Nije, ali posto je znao ljude koji su radili u organizaciji dobio je kartu za Kamelot, pa mu nije mnogo tesko palo.
Srlandand je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2007, 22:17   #1166
nighthawk
.
 
Avatar korisnika nighthawk
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 2.532
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 710 puta na 498 poruka
Određen forumom Re: smesne situacije...

A sta je radio sa tom kartom?
nighthawk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2007, 22:30   #1167
Ghost
Starosedelac
 
Član od: 10.4.2006.
Lokacija: SGC
Poruke: 1.990
Zahvalnice: 167
Zahvaljeno 486 puta na 233 poruka
Određen forumom Re: smesne situacije...

Citat:
Leeroy Jenkins kaže: Pregled poruke
Slucajno sam naleteo na ovaj biser na jednom forumu
svlada5:
kako da pokrenem nfs carbon na pc 486-80mhz,8 sdrama svga, nemam dvd plejer ali imam flopi
Хехе, ма лик.

Он се то зезао зар не?
Ghost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2007, 17:30   #1168
Nicolas
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
Određen forumom Re: smesne situacije...

Stavio ja grafu u oglase da se prodaje i sada zove neki decko:
Prvi put se raspita o ceni i garanciji i tako to i tek posle drugog poziva on mene pita jel to agp, ja mu lepo objasnim da nije jer ta kartica ne postoji za agp u identicnoj verziji. Ok, nista.

Zove neko sutra, drugi broj a isti glas i pita za karticu, i ja provalim ko je i kazem da je PCI-E. Ok nista.

Dva dana posle tog drugog poziva zove treci broj i isto se raspituje za grafiku. Prepoznam ja glas i kazem mu: e slusaj PCI-E je kartica. A on ce: pa brate sto nisi napisao da je PCI yeee.

Nicolas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2007, 22:30   #1169
Belfegor
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2006.
Lokacija: Autoput za Nis
Poruke: 1.277
Zahvalnice: 370
Zahvaljeno 240 puta na 131 poruka
Određen forumom Re: smesne situacije...

ovo nije da je smesna situacija, nego i tuzna, mozda i pomalo bolna, a videcete zbog cega:

pitanje - gde ste braco, sta ima?! muci me jedan problem. ne mogu da ubacujem filmove u PC. pomagajte, ako boga znate! veliki pozdrav za najbolji gamerski casopis.

Odgovor - dordje, resenje za tvoj problem nije tako jednostavno, pa cemo ti objasniti postupno, korak po korak. uzmi kutiju od diska sa filmom u desnu ruku, pa potom levom rukom poklopac povuci nagora. otvorice se kutija otkrivajuci u svojoj unutrasnojosti disk. to je ono okruglo, sto sija sa jedne strane. uzmi ga u ruku, pa pritisni taster na svom CD/DVD drajvu. lagianim pokretima cele ruke spusti disk u otvoreni drajvi postavi ga na mesto. najvazniji korak sledi na kraju: zatvori vratanca drajva pritiskom na dugme. operacija uspesna : ubacen film u PC!

izvor SF, dobar je za nasmejati. ja licno nemam komentar
Belfegor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2007, 23:21   #1170
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Thumbs down Gvozden, Uča, Danta i ostali



Ovo što sledi su radovi/(ne)dela ("pismeni" zadaci) učenika Učiteljske skole (?!?) u Aleksincu iz pedesetih (neki kažu sedamdesetih) godina prošlog veka...

Mlada i neukusna
Bila sam mlada i neukusna. Pastiri su terali stada ovaca među kojima sam bila i ja. Odjedanput meni mi nešto zaigra ispod nogama. Svi popadasmo od stra na travi! Ma meni mi srce siđe u petama. Posle kad i stoka se vratismo u svest neko upita šta to bi, ja si reko u sebe pa to smo učili u školu na geografiju i reko decama: to su arkitektonski potresi duboko ispod zemljanom površinom.

Ljubimac predmeta
Pošeja sam da se upišem za u učiteljsku školu preko prijamnog ispita pretkodno. Ušao sam u autobus koji je bio upaljen. Autobus putujući tako pogleđivao sam okolinu okolo sebe. Posle pola sata truckajuci se na sedištu autobus je prispeo na železničkoj stanici. Tu sam video još svoji drugovi koji će se upišu za u učiteljsku. Svi smo se penjali u voz uđemo u jedan kopej kada tamo sedi jedan čovek sa džakom od prtenu konoplju i jednoga maloga zečića. Ne obraćajući pažnju na našoj galami mali zečić poče skakuće po kopeju i vikati mi smo se smejali. Ova škola koju sad pokađam dosta je lepša i poukrašenija od onu što sam tamo pokađao. Ja marljivo učim i postao sam ljubimac svih predmeta. Pre neki dan sam saznao da ni je jedan od drugovi bolestan pa sam pristao da ga posetim. Iako sam bio zauzet poljskog rada ipak sam pristao pri odluci. Putujući tako pored puta vrapci su cvrkutali a ptice su pevale na zelenim grančicama pod sjajnim sunčanim zracima idući tako mome drugu...

Kraljević Marko - bombaš
U Narodnooslobodilačkoj borbi prolivali su svoju jarko crvenu i skupocenu tečnost koju možemo da nazovemo drugačije krv protiv Nemci fašista i domaćim izdajnicima pa čak i poginuli dajući svoj život Sava Kovačević, Ivo Lola Ribar, Marija na Prkosima, Karađorđe zvani Petrović, Uča, Gvozden, Marko Kraljević i drugi naši sinovi koji su branili i koji će braniti svoju zemlju doklegod je života u njima...

(nastaviće se)
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2007, 23:22   #1171
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: Gvozden, Uča, Danta i ostali

(nastavak)

O "Božanstvenoj komediji"

Ovu komediju napisao je najveći pisac Danta Alegorija. Ona se zove ili nosi naziv ili naslov Božanstvena zato što Danta mora da dobije božansko nadaknuće da bih mogao da prođe kroz pakao da ne izgori ili padne u neki kazan sa vrelu vodu pa da se ispari pa da ga posle ne prime u raj gde ga čeka njegova devojka koju je on strašno mnogo voleo pa možda neće da joj se zasviđa koja se zvala Beatriča koja ima rane na licu i na rukama koje je on nju voleo pa i ona njega pa zašto da muse sada ljubav pokvari. Ova se knjiga zove još i komedija zato što je to što pisac piše izmišljeno i što mi neverujemo pa se smejemo kada čitamo šta tu piše. Da napiše ovu komediju nagovorijo ga je njegov prijatelj Virgilija on je pisao sonete Lauri i ne voli joj samo dušu kao Danta već i oči i kosu i vidi je kako se vozi u čamac pa se plaši da se ne prevrne. Vodi ga na onaj svet i tamo nađu papu kako visi naglavačke nadole koji je tada živeo u Rim na Tibar reku zelenu i pljačkao seljaci koji nisu imali šta da jedu pošto im je uzeo sve ovaj papa i drugi buržujci. Odavde mi možemo da izvedemo zaključak kako je Alegorija bio napredan i mrzeo sve gazde, tiranine i razne druge kapitaliste kako štoih i mi mrzimo i mrzićemo ih i neće se ugledamo na njima već ćemo marljivo učimo i izgrađivati zemlju i drugi svesni objekti.

No comment.
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2007, 23:44   #1172
Ulmawen
Starosedelac
 
Član od: 6.4.2007.
Lokacija: Narquelion la.. tu y aldalin Kortirionwen
Poruke: 1.360
Zahvalnice: 484
Zahvaljeno 920 puta na 515 poruka
Određen forumom Re: smesne situacije...

Nadajmo se da nisu završili učiteljsku školu... Nehumano je postavljati ovakve tekstove. Pošto sam ih pročitala, napao me je neki blaži oblik demencije, pa nalazim da je vrlo teško nabosti pravih padežima...
Ulmawen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.9.2007, 0:06   #1173
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: smesne situacije...

Možda je trebalo da stavim "disclaimer": "Opasno po mentalno zdravlje! Čitate na sopstvenu odgovornost."
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.9.2007, 0:28   #1174
Željko
Starosedelac
 
Član od: 31.1.2006.
Lokacija: Loznica
Poruke: 1.821
Zahvalnice: 832
Zahvaljeno 443 puta na 240 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Željko
Određen forumom Re: smesne situacije...

@zoran845
Ovo mora da je neka zaye*ancija... Nemoguće da je neko tako glup..
Željko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.9.2007, 0:37   #1175
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: smesne situacije...

Citat:
Željko kaže: Pregled poruke
Ovo mora da je neka zaye*ancija... Nemoguće da je neko tako glup..
Nažalost, spisi su autentični. Objavio ih je čovek (valjda prosvetni radnik) koji je skupljao "bisere" iz pismenih zadataka. Ime autora i knjige sam zaboravio, ali će možda neko da se seti i javi nam. Ja lično bih mu bio zahvalan.

Željko, podcenjuješ ljudsku glupost koja se (avaj) toliko puta dokazala.
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.9.2007, 0:41   #1176
A M G
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika A M G
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.100
Zahvalnice: 3.542
Zahvaljeno 1.792 puta na 756 poruka
Arrow Re: smesne situacije...

Citat:
zoran845 kaže: Pregled poruke
Nažalost, spisi su autentični. Objavio ih je čovek (valjda prosvetni radnik) koji je skupljao "bisere" iz pismenih zadataka. Ime autora i knjige sam zaboravio, ali će možda neko da se seti i javi nam. Ja lično bih mu bio zahvalan.

Željko, podcenjuješ ljudsku glupost koja se (avaj) toliko puta dokazala.
Ja bih samo jos citirao Ajnstajnove reci: "Svemir i ljudska glupost su beskonacni! Za ovo prvo nisam siguran..."
A M G je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.9.2007, 0:42   #1177
Corwin
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2006.
Lokacija: Underlittleforest
Poruke: 1.647
Zahvalnice: 279
Zahvaljeno 366 puta na 142 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Corwin
Određen forumom Re: Gvozden, Uča, Danta i ostali

Citat:
zoran845 kaže: Pregled poruke
(nastavak)

O "Božanstvenoj komediji"

Ovu komediju napisao je najveći pisac Danta Alegorija. Ona se zove ili nosi naziv ili naslov Božanstvena zato što Danta mora da dobije božansko nadaknuće da bih mogao da prođe kroz pakao da ne izgori ili padne u neki kazan sa vrelu vodu pa da se ispari pa da ga posle ne prime u raj gde ga čeka njegova devojka koju je on strašno mnogo voleo pa možda neće da joj se zasviđa koja se zvala Beatriča koja ima rane na licu i na rukama koje je on nju voleo pa i ona njega pa zašto da muse sada ljubav pokvari. Ova se knjiga zove još i komedija zato što je to što pisac piše izmišljeno i što mi neverujemo pa se smejemo kada čitamo šta tu piše. Da napiše ovu komediju nagovorijo ga je njegov prijatelj Virgilija on je pisao sonete Lauri i ne voli joj samo dušu kao Danta već i oči i kosu i vidi je kako se vozi u čamac pa se plaši da se ne prevrne. Vodi ga na onaj svet i tamo nađu papu kako visi naglavačke nadole koji je tada živeo u Rim na Tibar reku zelenu i pljačkao seljaci koji nisu imali šta da jedu pošto im je uzeo sve ovaj papa i drugi buržujci. Odavde mi možemo da izvedemo zaključak kako je Alegorija bio napredan i mrzeo sve gazde, tiranine i razne druge kapitaliste kako štoih i mi mrzimo i mrzićemo ih i neće se ugledamo na njima već ćemo marljivo učimo i izgrađivati zemlju i drugi svesni objekti.

No comment.
Ovaj je garantovano postao ministar.
Corwin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.9.2007, 2:02   #1178
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Gvozden, Uča, Danta i ostali

Citat:
zoran845 kaže: Pregled poruke

Kraljević Marko - bombaš
U Narodnooslobodilačkoj borbi prolivali su svoju jarko crvenu i skupocenu tečnost koju možemo da nazovemo drugačije krv protiv Nemci fašista i domaćim izdajnicima pa čak i poginuli dajući svoj život Sava Kovačević, Ivo Lola Ribar, Marija na Prkosima, Karađorđe zvani Petrović, Uča, Gvozden, Marko Kraljević i drugi naši sinovi koji su branili i koji će braniti svoju zemlju doklegod je života u njima...

(nastaviće se)
I Karadjordje - mitraljezac


P.S.
Moglo je da ode i u viceve.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.9.2007, 8:54   #1179
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: Gvozden, Uča, Danta i ostali

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
I Karadjordje - mitraljezac
Karađorđe je bar stvarna ličnost. A šta je sa Učom i Gvozdenom, koji su literarni junaci (iz romana "Daleko je sunce" Dobrice Ćosića, knjige koja je ranije bila sastavni i nezaobilazni deo školske lektire)?

Šta reći, a ne zaplakati?

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
P.S.
Moglo je da ode i u viceve.
Da samo znaš koliko sam se mislio gde ove budalaštine da udenem. Dovoljno je glupo za nekoliko tema.
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.9.2007, 9:11   #1180
GoranSTX
Ex Parrot
 
Avatar korisnika GoranSTX
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Srednja Zemlja - Loznica
Poruke: 3.915
Zahvalnice: 444
Zahvaljeno 1.932 puta na 1.212 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku GoranSTX
Određen forumom Re: Gvozden, Uča, Danta i ostali

Citat:
zoran845 kaže: Pregled poruke
Karađorđe je bar stvarna ličnost. A šta je sa Učom i Gvozdenom, koji su literarni junaci (iz romana "Daleko je sunce" Dobrice Ćosića, knjige koja je ranije bila sastavni i nezaobilazni deo školske lektire)?
Pa dobro, makar su nesto citali... valjda? Mozda im je neko prepricavao fabulu pa su pod utiscima velikih dela pomenutih junaka pomesali fikciju i stvarnost? Takvi prosvetni kadar nam je i ucio roditelje pa smo, shodno tome, poslednjih par decenija i ziveli "kao u bajci". Samo zmajeva nije bilo... mnogo...
GoranSTX je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
biseri, lapsusi, nije smesno, smesne situacije, smesno


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Situacije kad vas je vaš ljubimac (komp) doveo do ivice razuma ivan79 Brbljaonica 45 8.4.2010 13:45


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:53.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com