Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Cvet kompjutera
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Cvet kompjutera Vicevi, slike, sajtovi i ostale „zezalice”...
(POSTOVI SE NE BROJE!)

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 20.8.2006, 21:48   #481
phoenix[illusion]
Veteran
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Subotica (u stvarnom zivotu) / data\unit_models (U M2TW-u)
Poruke: 1.041
Zahvalnice: 17
Zahvaljeno 66 puta na 41 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku phoenix[illusion]
Određen forumom Re: smesne situacije...

Citat:
Atila kaže:
Осим тога што socket недостаје
Naravno neko je skontao , nego bilo je sve u redu dok je nisam sprzio, pa je pao jedan rucni overclock pa tako sada izgleda.
phoenix[illusion] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.8.2006, 0:20   #482
zone2403
Veteran
 
Član od: 19.12.2005.
Lokacija: Morpork na Anku
Poruke: 709
Zahvalnice: 535
Zahvaljeno 194 puta na 118 poruka
Određen forumom Re: smesne situacije...

Ovo nije bash o kompovima al neka elektronika je u pitanju.
Bavim se prevodjenjem (engleski j.) pa sam pre nekog vremena za jednu firmu koja proizvodi filtere za napon radio prepisku sa izvesnim turskim musterijama (u pitanju je neka njihova prodavnica el. opreme). Stiglo im je nekoliko tih filtera pa su imali milion pitanja itd. E posle poduzeg objasnjavanja na kraju stize pitanje: A kako se otvara kuciste filtera, da li tri dugmeta pozadi treba da stoje okrenuta na gore ili na dole?(ovde valja napomenuti da su bi oni trebalo da budu makar malo upoznati sa elektronikom) Kada sam ovo rekao liku iz nase firme preko telefona, covek je poceo da se kida od smeha, kada je napokon dosao sebi pojasnio mi je: ta tri dugmeta, to su automatski osiguraci!!! Kuciste se otvara pomocu OGROMNIH srafova na uglovima kucista! E, posle toga sam poceo da zamisljam lika koji bezuspesno pokusava sve kombinacije u smislu: jedan gore, dva i tri dole nije... sledeca.
Tek toliko da vidite kako nisu samo nasi prodavci pipnuti ispod skalpa.
zone2403 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.8.2006, 18:56   #483
Bond_007
Veteran
 
Član od: 15.6.2006.
Lokacija: CRW file
Poruke: 734
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 73 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: smesne situacije...

Pocetkom prosle godine prelazim ja ulicu Ilije Garasanina na uglu s Takovskom i tu na semaforu cige peru stakla, utom na isti semafor nailazi ribetina u nekom chevroletu (slican kao reno espace) i stane na crveno. Cige (svi oko 15 god.) se okupe oko nje i pocnu da joj pevaju "zaklina trazi sponzora" od Sunshine-a, to je ono "ti bi htela lovu, ti bi htela pare, jer takve kao ti za ostalo ne mare ..." a ova jadna poce da crveni od stida u onim kolima, ja gledam ocu da puknem. A uz sve to sam tad imao Mustek Dig. kamericu koju naravno nisam poneo sa sobom a njom sam sve to mogao i da dokumentujem savet: ako imate dig. kameru ili dig. fotoaparat ne odvajajte se od istih jer u zemlji Srbiji svega covek moze videti.

jos jedna:
Pre par dana pred zgradom provalim parkiran Golf I cabrio spusten, spojleri, alu felnice i sveze sprican u ni manje ni vise nego floroscentno zeleno
I malopre idem do radnje a u njemu bleje cige iz obliznje im jazbine mrste se gledaju ga otvaraju-zatvaraju vrata i pustili muziku, naculjim ja usi kad ono novi hit Dzoganija "cekaj me kod kolima"
Bond_007 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.8.2006, 0:28   #484
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 836 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: smesne situacije...

Citat:
Bond_007 kaže:
Pocetkom prosle godine prelazim ja ulicu Ilije Garasanina na uglu s Takovskom i tu na semaforu cige peru stakla, utom na isti semafor nailazi ribetina u nekom chevroletu (slican kao reno espace) i stane na crveno. Cige (svi oko 15 god.) se okupe oko nje i pocnu da joj pevaju "zaklina trazi sponzora" od Sunshine-a, to je ono "ti bi htela lovu, ti bi htela pare, jer takve kao ti za ostalo ne mare ..." a ova jadna poce da crveni od stida u onim kolima, ja gledam ocu da puknem. A uz sve to sam tad imao Mustek Dig. kamericu koju naravno nisam poneo sa sobom a njom sam sve to mogao i da dokumentujem savet: ako imate dig. kameru ili dig. fotoaparat ne odvajajte se od istih jer u zemlji Srbiji svega covek moze videti.

jos jedna:
Pre par dana pred zgradom provalim parkiran Golf I cabrio spusten, spojleri, alu felnice i sveze sprican u ni manje ni vise nego floroscentno zeleno
I malopre idem do radnje a u njemu bleje cige iz obliznje im jazbine mrste se gledaju ga otvaraju-zatvaraju vrata i pustili muziku, naculjim ja usi kad ono novi hit Dzoganija "cekaj me kod kolima"
znači priznaješ
Simke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.8.2006, 0:33   #485
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 836 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: smesne situacije...

moja klinkica kojoj je skoro 5 god. nasledila je od starijeg brata majicu sa likom hari potera sa onim naočaricama i mnogo je vole, pazi kad je majica bila bratova...
e sad pošto je otišla u goste videvši majicu zaleti se jedna gospodja:
■ jao vidi što ima majicu sa slikom džona lenona kad je bio mali...
ma, zamalo je nije muž ubio na licu mesta...
Simke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2006, 1:56   #486
A M G
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika A M G
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.100
Zahvalnice: 3.542
Zahvaljeno 1.792 puta na 756 poruka
Talking Re: "Najbolji" lapsusi

U 2. razredu gimnazije (!) izvede razredni jednog lika iz odeljenja pred kartu i pita ga nesto kao "gde ima najvise padavina u Aziji?"

Doticni pokazuje na zutu povrsinu na karti i ponosno uzvikuje "Gobi!"

A M G je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2006, 12:47   #487
Domacin_Ue
Novi član
 
Član od: 3.3.2006.
Poruke: 10
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: "Najbolji" lapsusi

.... Ne ne ne neeeeee. Najaci je jedan moj profesor koji kaze:
"Marko idi mi kupi cetvrt obogacenog leba i donesi da pojedem"....
Domacin_Ue je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.9.2006, 2:27   #488
Yugi
Novi član
 
Član od: 30.8.2006.
Poruke: 3
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Talking Re: smesne situacije...

Jednom prilikom dok sam pazario misa ulazi lik u radnju i pita prodavca jel' imaju napajanja ali sa prekidacem za 110V objasnjavajuci kao su mu do sad crkla vec 2 i kako mu je potrban prekidac za 110V. Prodavac ga zacudjen pita sta ce mu predikac za 110V, a lik odgovara:
"Ma kod mene gore u selo mnogo slab napon (160V) pa ja prebacim napajnje na 110V".
Prodavac bez ikakvog objasnjenja mrtav 'ladan odgovara da ima i prodaje mu doticno napajanje. Zamisljam lika kako kupuje i cetvrto napajanje ili reklamira ono trece.
Yugi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.9.2006, 2:44   #489
sasha vukelic
Banned
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: banjaluka
Poruke: 3.220
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 363 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: smesne situacije...

nije uopste vezano za racunare, ali da ne pravim novu temu:

prekjuce (u subotu) dolazim na pismeni ispit iz kompleksne analize i pitam asistenta da li mogu samo dobiti zadatke, posto nisam ucio. on mi je rekao da sjednem i prepisem zadatke sa table, kao i ostali, jer nije stigao da kopira listove prije roka.

ugl. ja sjeo i prepisujem, a asistent hoda po ucionici. i tako dolazi on do mene, ja prepisujem zadnji zadatak i kaze on meni: "pazite, kolega - niste na vrhu napisali vase ime i prezime i broj indeksa... profesorica vam nece ni pogledati rad!"

ja sam ga samo pogledao i izisao
sasha vukelic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.9.2006, 21:33   #490
Željko
Starosedelac
 
Član od: 31.1.2006.
Lokacija: Loznica
Poruke: 1.821
Zahvalnice: 832
Zahvaljeno 443 puta na 240 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Željko
Određen forumom Re: smesne situacije...

Letos u Crnoj Gori bio ja u nekom Internet caffeu ali ima i bilijara i sl.
U istom gradu (Tivat) došli na "exkurziju" neki Rusi, i mene je baš interesovalo koje sajtove posećuju i tako... Prilazim ja dok neki lik kuca adresu u MSN mesindžeru u name, hteo sam da mu pojasnim da ne kuca tu već da otvori IE ali ne znam ruski a i nisam nešto sa engleskim...
Koji car!
Željko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.9.2006, 23:58   #491
hacker_aca
amurof aratnevni oeD
 
Avatar korisnika hacker_aca
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
Određen forumom Re: smesne situacije...

Prije par dana bili veliki talasi i ja odem sa kumom i njegovim malim bratom da se okupamo. I uzmemo mi, bacamo se na talase, neki veći neki manji i jedan talas me baš dobro bacio i ja ležim na pijesku i da obrišem oči drugi talas naleti... I taj me talas bacio tako dobro da sam udario na jedan veliki blok otprilike malko veće od 17-inčnog CRT monitora. Ustajem ja, gledam sebe jel' ovo normalno... Dobio sam 3 dobre rane: jedna na lijevoj ruci taman iznad lakta (ta je i najjača, gadno izgleda), druga je takođe na lijevoj ruci samo što je od zgloba pa do prstiju (samo širina malog i domalog prsta zajedno) i treća rana je na lijevoj nozi iznad koljena, nije mnogo strašna ali nije ni mala. Ja se držim za ruku koja je u krvi i krenemo mi kući da mi se rane previju. E sad, ja ne bih bio ja kad ne bih izvukao malo komedije (u ovom slučaju tragedija?) iz ovoga pa pošto u blizini moj drug radi na stoni tenis tu se redovno okupljamo i zezamo ja rek'o da se pohvalim "tetovažama". Vidim drugaricu Natašu koja mi je okrenuta leđima. Prilazim iza nje i počnem da vučem levu nogu i da jecam kao da sam na samrti:

"Nataša... Nataša... Ne osećam nogu... Nataša..."
Ona se okreće, gleda me onako krvavog i skoči:
"Aco, jesi dobro? Šta ti se desilo"
A ja se nasmešim i onako kao mangup:
"Ma ništa, samo se zaje*avam... "

A pošto je ona pušač, uze ona pripaljenu cigaretu i krenu na mene a ja šprint... "Samo sam se šalio, ee!"

Posle su mi svi videli zavoj na ruci i kad pitaju šta je to, ja kažem:"Ma ništa, bila pucnjava na Slovenskoj plaži, nekome pravili sačekušu a ja prolazio pa me krznuo metak..."
hacker_aca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2006, 22:27   #492
hacker_aca
amurof aratnevni oeD
 
Avatar korisnika hacker_aca
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
Određen forumom Re: "Najbolji" lapsusi

Pričam ja danas sa drugom, a ja se zaneo u priču i prilazi neki lik i pita druga ima li žvaku. On odgovara da nema a ja samo pričam. Pita lik mene imam li žvaku a ja odgovaram:"Ne, hvala!"
hacker_aca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.9.2006, 16:08   #493
PeTkO
Banned
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iza tebe
Poruke: 2.242
Zahvalnice: 419
Zahvaljeno 298 puta na 192 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PeTkO
Određen forumom Re: "Najbolji" lapsusi

Citat:
A M G kaže:
U 2. razredu gimnazije (!) izvede razredni jednog lika iz odeljenja pred kartu i pita ga nesto kao "gde ima najvise padavina u Aziji?"

Doticni pokazuje na zutu povrsinu na karti i ponosno uzvikuje "Gobi!"

Imam i ja jednu istinitu pricu kada je moja razredna (inace geograficarka) izvela mog druga da na kartu pokaze gde su se koji narodi naselili.Prica on tako gde se nalaze romani, istocni sloveni, zapadni sloveni....I na kraju kada je poceo da nabraja germanske narode, i u te narode ubrao i Srbiju.Pita ga nastavnica posle toga da li smo mi sloveni i da li u ucionici ima neki 'zalutao' sloven, a on 'ladno kaze "Nema" Da se iskidamo od smejanja
PeTkO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.9.2006, 20:57   #494
Ice-Man
Veteran
 
Član od: 8.2.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 1.076
Zahvalnice: 2.076
Zahvaljeno 574 puta na 229 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ice-Man
Određen forumom Re: "Najbolji" lapsusi

Sad sam se setio jednog dobrog:

U skoli prosle godine uveli dezurstvo, i sad ima nekoliko stavki koje ucenik treba da popuni (odnose se na osobu koja dolazi u skolu), medju kojima je bila i razlog dolaska! I sad dolazi jedna gospodja (starija bese) i govori nam ime, prezime, broj licne karte i razlog dolask! Medjutim ona je pricala "malo"
nerazumljivo tako da je moj drug koji ju je trenutno upisivao cuo pogresno:
"Dosla sam kod domara Ljube po sira za slavu...."
Ice-Man je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.9.2006, 21:53   #495
Željko
Starosedelac
 
Član od: 31.1.2006.
Lokacija: Loznica
Poruke: 1.821
Zahvalnice: 832
Zahvaljeno 443 puta na 240 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Željko
Određen forumom Re: "Najbolji" lapsusi

Na času Geografije:
Prof: Ajde nam ti Stefane kaži gde se nalazi Beringov Moreuz
Stef(onako ponosan): Levi ili desni?

Objašnjenje: Stefan je neki lik iz mog odelenja... Beringov moreuz je uz sam ćošak karte na vrhu i na našoj škoskoj bio je i sa jedne i sa druge strane...
Željko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.9.2006, 11:41   #496
huligan
Starosedelac
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Panama City,Panama
Poruke: 1.294
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 42 puta na 30 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku huligan
Određen forumom

Bio sam sa par ortaka na Zlataru letos,dogovorili smo se da sidjemo u Novu Varos u diskoteku jedno vece,a posto je bilo nas 6 na jedno kupatilo,prali smo zube po dvoje.Posto je na mene i mog ortaka Jacka dosao red,kaze on meni:
,,Brate,ajde uzmi cetku da *eremo zube"!



Ima jos boljih:
Juce u skoli,pita nova profanka mog ortaka(kome je inace pravo ime Voja):,,Jel ti Voja pravo ime?"
A lik koji sedi do njega kaze:,,Ne,umetnicko!"

Poslednja ispravka: Simke (7.9.2006 u 14:51)
huligan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.9.2006, 19:57   #497
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: "Najbolji" lapsusi

Profesor srpskog, poznatiji kao Šekspir:
-Sunce našoj planeti daje toliko energije da, kada bi se ugasilo, mi to ne bismo osetili ni za milion godina...
Isti autor:
-Godina ima dvanaest godišnjih doba...
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.9.2006, 22:09   #498
huligan
Starosedelac
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Panama City,Panama
Poruke: 1.294
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 42 puta na 30 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku huligan
Određen forumom Re: "Najbolji" lapsusi

Najjaca fora:
Imamo mi prvi put gradjansko i sad idemo da trazimo kabinet gradjanskog.Trazimo mi jedno 5 minuta,i pitamo mi tetkicu:
,,Jeli,tetka,jel znas gde ovde ima kabinet gradjanskog?"
,,Tako neshto ovde ne postoji"-zena se zacudila.
Mi smo pali u komu,srecom profanka je naishla i razresila situaciju.
poz
huligan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2006, 14:23   #499
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: "Najbolji" lapsusi

Ja: To ti je šlagoda na torti...

Profesorka latinskog, koja zahteva da se kontrolni radi na velikim listovima (A4):
Deco, primam samo velike, male necu ni da gledam...

Lik odgovara za dva: Ti hoćeš dvojku, ja hoću novog Jaguara, e pa ne može. Sedi, jedan...

Latinka, inače babetina, nam diktira neku rečenicu koju treba da prevedemo. Rečenica počinje: Učenice, lepa si...
Jedan lik iz razreda nije čuo nastavak pa je pitao profanku: Profesorka, lepa si...?
a mi - koma...
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2006, 23:27   #500
The Evil Batman 2
Guest
 
Poruke: n/a
Određen forumom

Profesor na casu:
I,srecom je Kovacevic dosao u poslednjem trenutku i izvadio stvar



Profesor istorije na casu pita drugara:
Ko je bio prvi srpski kralj?
ovaj odgovar: Car Lazar.
profesor ne veruje i kaze mu da to napise na table,sto ovaj mrtav ladan cini
: prvi srpski kralj je bio car Lazar

Poslednja ispravka: Simke (9.9.2006 u 5:04) Razlog: spajanje
  Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
biseri, lapsusi, nije smesno, smesne situacije, smesno


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Situacije kad vas je vaš ljubimac (komp) doveo do ivice razuma ivan79 Brbljaonica 45 8.4.2010 13:45


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:30.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com