Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > O igrama uopšte > Online kupovina igara

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 30.8.2019, 16:32   #501
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Epic Game Store

Patetično, svega mi.

Citat:
Apostrof kaže: Pregled poruke
Sa druge strane ako vam se nisu igrale ove igre sto ih dele zasto ih uopste skidate, cemu se radujete? Da li je moguce da neko trosi svoje ograniceno vreme za igranje na nesto samo zato sto je dobio dzaba? Zar ne bi radije dali pare i igrali nesto sto vam se stvarno igra?
Preach, brother.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.8.2019, 17:20   #502
simke85
Starosedelac
 
Član od: 19.11.2009.
Poruke: 1.201
Zahvalnice: 1.347
Zahvaljeno 413 puta na 209 poruka
Određen forumom Epic Game Store

Ljudi, ponoviću ono što sam već nekoliko puta rekao: sva vaša pljuvačina i kuknjava je samo zato što ste fanboyevi Steama. Postovi pljuvanja na svaki pozitivan post u ovoj temi DeCoy-a i dex-a su i najveći dokaz toga, ali ima vas još, još dosta. Ali možete da ga tupite koliko hoćete da je Steam bolja prodavnica/klijent, to je i normalno, Steam je star 15 godina, Epic je tek krenuo, ali sve su to sporedne stvari.

Svaka čast Steamu za podršku za konteolere i Linux, za to im skidam kapu i naravno da su i meni omiljeni klijent i da bih voleo da su mi sve igre na njemu. Ali šta, sada treba da budem besan jer neko ima pare i hoće da se ubaci u prodaju igara. I nudi besplatne igre za koje sam čuo da su dobre ali ih nisam kupio ili uzeo kada su drugde bile besplatne jer nisam opterećen time i nemam para da kupujem sve dobro što izađe, a sada je velika šansa da ću neke od njih probati (Celeste sigurno ovih dana). Jel shvatate da za svaku igru koju besplatno vežemo na Epic nalog, Epic plaća developeru, tako da ljudi koji su to stvarno zaslužili zarađuju i od toga. Osim toga, Epic skida developerima mnogo manje para od prodaje (30% prihoda koje uzima Valve, ali i Google, Amazon i ostali su uvek bili, a tek sada su, pogotovo kod tih najvećih prodavaca, ČISTA pljačka, koliko god vi to opet pravdali).

Zašto "predobri" Valve nije smanjio svoj harač kada se pojavio Epic (smanjio je malo samo onima koji prodaju mnogo igara: čitaj AAA izdavačima). Zašto oni ne udare kontru besplatnim igrama Epicu, ili svojim ekskluzivama? Nakupili su se oni i više para nego Epic od Fortnite-a i to pre svega prodavanjem tuđih igara a nažalost možda i još više prodajom virtuelnih sličica i drugih gluposti kojima su i popularisali ovaj odvratni i mračni free 2 play period u industriji. Zašto ne ponude DRM free igre kao GOG? Zašto su izbacili na tržište onu pljačku od Artifact-a? Zato jer ih već mnogo godina jedinozanima samo maksimalna moguća zarada i zato što se nadaju da imaju i previše ostrašćenih fanova poput Decoy-a i dex-a koji se sada nerviraju što mnogi budući PC igrači neće moći da vide i da budu ljubomorni na njihov broj igara, bedževe i level na Steamu, i za koje će Steam uvek biti jedino mesto gde sve PC, ili uopšte sve igre, treba i moraju da se igraju.

Kako ne shvatate da još uvek postoje ljudi koji žele samo da odigraju dobru igru, i baš ih briga koji se launcher pokreće pre pokretanja igre. Od prepucavanja PC vs konzole, ili PC vs 3 konzole, plus postoje i peti koji misle da je jedino Sega valjala, šesti da je jedino Amiga prava, sada se raspravljate i zbog launchera na PC-u. A sve su to samo smetala zbog kojih svi zajedno ne možemo da uživamo u igrama i zbog kojih, npr. većina ljudi na ovom forumu na moju veliku žalost nije npr. svesna koliko su npr. The Legend of Zelda igre fenomenalne, jer igra samo igre koje izlaze na PC. Druga strana ne zna šta je Half-Life, Civilization, StarCraft,...

I jeste Steam ubedljivo najbolji launcher, ali svi imaju i prednosti i mane, i svi su tu kada se objektivno pogleda samo smetnja koja sprečava da vodimo razgovor o dobrim igrama i da igramo najbolje igre kada nađemo vremena za to. Ne treba se vezivati za platformu, nego igrati najbolje igre ili makar i igre koje nam gode, na bilo koji način na koji to sebi možemo da priuštimo, nevezano za launcher, platformu, konzolu, emulator ili torrent. A ako imamo para, treba da nagradimo developera, jer ako to uradimo, povećavamo verovatnoću da će isti napraviti još jednu isto ili još kvalitetniju igru. A ne treba da nagrađujemo i da se raspravljamo zbog vlasnika launchera i prodavnica.

I zvučaću kao naš ludi Vođa, ali ovo je najpametniji post u ovoj temi. Ali džaba kada je većina ljudi i ovde kao i svuda, i previše ostrašćena. I uvek moraju oni biti u pravu, koliko god im ti sve logično objasnio. I izvinjavam se DeCoy-u i dexu što sam ih prozivao u ovom postu. Nemam ništa lično protiv njih i želim im sve j životu što želim i sebi.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
simke85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 8 korisnika se zahvaljuje korisniku simke85 na korisnoj poruci:
Akumu (30.8.2019), Anni (31.8.2019), Bart Starr (4.9.2019), caine (30.8.2019), ezenkiel (1.9.2019), nikola s (30.8.2019), player1 (30.8.2019), Shonkas (30.8.2019)
Stara 30.8.2019, 17:58   #503
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.122
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 386 puta na 195 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: Epic Game Store

Zasto vam je toliko bitno sto Epic uzima manje para developerima kad taj popust nije prenesen na krajnjeg korisnika, tj vas?

Jadni developeri ili sta? Svesni ste a i vise puta sam i napisao koliko para uzima gaming industrija cak i ako izbacis mobile gaming i pogledas par godina unazad. To je kao da kazes jadni Holivud ili jadni NFL nemaju para, samo jedno 15x gluplje.

Ovo je jos gore nego pravdanje DLC *****a kojim nas zatrpavaju istim glupim "jadni oni trebaju im pare" opravdanjem.
Apostrof je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.8.2019, 18:18   #504
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Epic Game Store

Citat:
Apostrof kaže: Pregled poruke
Ako vam se igrao Alan Wake, Celeste, For Honor, Torchligh itd. zasto ih niste kupili? Sve te igre su mogle da se kupe za ~5e
Za Celeste nisi u pravu, on nije bio ni ispod 10 nažalost, iako sam se nadao da bude u Monthly.

Što se mene lično tiče uzmem igru kada bude povoljno u bundleu ili na nekom velikom popustu. Danas izlazi toliko dobrih da kada bih svaku koja mi se svidi uzimao čim padne na 30-40% usledio bi momentalni bankrot. Da sramota bude veća nisam odigrao ni 10% onoga što imam na Steamu, osećaj kao kad devojke kad otvore pun orman i nemaju šta da obuku.
Drugi možda slično razmišljaju, imaju šta da igraju pa ako uleti neka ekstra ponuda ili nešto free super, ako ne ima gde da se utroši vreme.


Citat:
simke85 kaže: Pregled poruke
Steam bolja prodavnica/klijent, to je i normalno, Steam je star 15 godina, Epic je tek krenuo, ali sve su to sporedne stvari
Ne slažem se oko ovoga ni malo. Zamisli danas firma izbaci novi browser i on nema podršku za tabove, jer jelte, kad je Internet Explorer kretao nije imao ni on. Tehnologija se razvija velikom brzinom, ne možeš da gledaš šta Steam nije imao pre 15 godina i to upoređivati sa današnjim klijentom. Normalno da je sve to "sporedno" u odnosu na same igre, ali doprinosi boljem ugođaju, barem meni.

Reviews su nešto što veoma često koristim iako ih mnogi ne vole. Zanima me nešto o igri o kojoj ne znam puno - očas posla bacim pogled na par pozitivnih i par negativnih i već imam generalnu sliku. Ako me zanima nešto dalje tu je YouTube naravno. Steam Workshop nezamenljiv za jedan broj igara, iako sam ga lično veoma malo koristio - padaju mi na pamet mape za Portal 2 i modovi za Keep Talking. Ima tu još dosta toga, nije Epic mala firma pa da ne može da plati razvoj svih ovih stvari, želeli su što brže da izbace barebones klijent sa koga mogu da se skinu igre a za ostalo polako, roadmap im koristi Valve Time.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku M.C. na korisnoj poruci:
makiem (31.8.2019)
Stara 30.8.2019, 18:27   #505
makiem
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: SR 375, NV
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 308
Zahvaljeno 365 puta na 267 poruka
Određen forumom Re: Epic Game Store

@simke
niko verovatno ne bi imao problem sa Epicom da su oni usli na trziste igara : "evo, mi dajemo developeru veci procenat, launcher je takav kakav je, ulozicemo lovu i trud da bude bolji" (a imaju pun k primera kako bi otprilike trebalo da uzgleda, nije da bi trebalo da izmisljaju tocak) "i evo kao znak nase posvecenosti igracima, dajemo neke free igre". Ali ne, ajde da ucenimo igrace, ili kod nas ili nigde, tu cemo da ulozimo novac.

Steam iako je verovatno najbolja platforma (posle GOGa), ima punu vrecu mana. Kao i ostali, ali gotove sve imam instalirane i bar po desetak igara KUPLJENIH na njima, plus one delhene za dzabe. Tako da koliko god ti zeleo da pripises sve ovu fanboyizmu, koga verovatno ima u nekim slucajevima, vecina igraca mrzi Epic jer se ponasaju kao siledzije.
makiem je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.8.2019, 21:34   #506
Akumu
Veteran
 
Član od: 3.1.2006.
Poruke: 817
Zahvalnice: 285
Zahvaljeno 209 puta na 123 poruka
Određen forumom Re: Epic Game Store

"Bolje da platite nešto što niste igrali, nego da uzmete za džabe, plus se ubacite u naš circle-jerk" - prava alanfordovska logika, kao Superhik da je smislio.
Akumu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Akumu na korisnoj poruci:
airforce_on (30.8.2019), ezenkiel (1.9.2019)
Stara 30.8.2019, 21:37   #507
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.408
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Epic Game Store

Jel stvarno neopgnodno na svaku vest da se neka igra deli besplatno, da se onako pukne jedan "pod*eb***acki" post, cisto onako da zapali vatru, i da ne daj boze neko ne pomisli da svi korisnici ovde vole Epic.

Prosto i jednostavno smaaaaaaaraaaaaaa.


Ako vec ocete da "pljuckate" Epic, bacite neki novi info, vest, umesto sto se ponavaljate.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.8.2019, 23:13   #508
Dantheus
Veteran
 
Član od: 3.3.2016.
Lokacija: Ankh-Morpork
Poruke: 883
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 159 puta na 123 poruka
Određen forumom Re: Epic Game Store

Citat:
simke85 kaže: Pregled poruke
Ljudi, ponoviću ono što sam već nekoliko puta rekao: sva vaša pljuvačina i kuknjava je samo zato što ste fanboyevi Steama. Postovi pljuvanja na svaki pozitivan post u ovoj temi DeCoy-a i dex-a su i najveći dokaz toga, ali ima vas još, još dosta. Ali možete da ga tupite koliko hoćete da je Steam bolja prodavnica/klijent, to je i normalno, Steam je star 15 godina, Epic je tek krenuo, ali sve su to sporedne stvari.

Svaka čast Steamu za podršku za konteolere i Linux, za to im skidam kapu i naravno da su i meni omiljeni klijent i da bih voleo da su mi sve igre na njemu. Ali šta, sada treba da budem besan jer neko ima pare i hoće da se ubaci u prodaju igara. I nudi besplatne igre za koje sam čuo da su dobre ali ih nisam kupio ili uzeo kada su drugde bile besplatne jer nisam opterećen time i nemam para da kupujem sve dobro što izađe, a sada je velika šansa da ću neke od njih probati (Celeste sigurno ovih dana). Jel shvatate da za svaku igru koju besplatno vežemo na Epic nalog, Epic plaća developeru, tako da ljudi koji su to stvarno zaslužili zarađuju i od toga. Osim toga, Epic skida developerima mnogo manje para od prodaje (30% prihoda koje uzima Valve, ali i Google, Amazon i ostali su uvek bili, a tek sada su, pogotovo kod tih najvećih prodavaca, ČISTA pljačka, koliko god vi to opet pravdali).

Zašto "predobri" Valve nije smanjio svoj harač kada se pojavio Epic (smanjio je malo samo onima koji prodaju mnogo igara: čitaj AAA izdavačima). Zašto oni ne udare kontru besplatnim igrama Epicu, ili svojim ekskluzivama? Nakupili su se oni i više para nego Epic od Fortnite-a i to pre svega prodavanjem tuđih igara a nažalost možda i još više prodajom virtuelnih sličica i drugih gluposti kojima su i popularisali ovaj odvratni i mračni free 2 play period u industriji. Zašto ne ponude DRM free igre kao GOG? Zašto su izbacili na tržište onu pljačku od Artifact-a? Zato jer ih već mnogo godina jedinozanima samo maksimalna moguća zarada i zato što se nadaju da imaju i previše ostrašćenih fanova poput Decoy-a i dex-a koji se sada nerviraju što mnogi budući PC igrači neće moći da vide i da budu ljubomorni na njihov broj igara, bedževe i level na Steamu, i za koje će Steam uvek biti jedino mesto gde sve PC, ili uopšte sve igre, treba i moraju da se igraju.

Kako ne shvatate da još uvek postoje ljudi koji žele samo da odigraju dobru igru, i baš ih briga koji se launcher pokreće pre pokretanja igre. Od prepucavanja PC vs konzole, ili PC vs 3 konzole, plus postoje i peti koji misle da je jedino Sega valjala, šesti da je jedino Amiga prava, sada se raspravljate i zbog launchera na PC-u. A sve su to samo smetala zbog kojih svi zajedno ne možemo da uživamo u igrama i zbog kojih, npr. većina ljudi na ovom forumu na moju veliku žalost nije npr. svesna koliko su npr. The Legend of Zelda igre fenomenalne, jer igra samo igre koje izlaze na PC. Druga strana ne zna šta je Half-Life, Civilization, StarCraft,...

I jeste Steam ubedljivo najbolji launcher, ali svi imaju i prednosti i mane, i svi su tu kada se objektivno pogleda samo smetnja koja sprečava da vodimo razgovor o dobrim igrama i da igramo najbolje igre kada nađemo vremena za to. Ne treba se vezivati za platformu, nego igrati najbolje igre ili makar i igre koje nam gode, na bilo koji način na koji to sebi možemo da priuštimo, nevezano za launcher, platformu, konzolu, emulator ili torrent. A ako imamo para, treba da nagradimo developera, jer ako to uradimo, povećavamo verovatnoću da će isti napraviti još jednu isto ili još kvalitetniju igru. A ne treba da nagrađujemo i da se raspravljamo zbog vlasnika launchera i prodavnica.

I zvučaću kao naš ludi Vođa, ali ovo je najpametniji post u ovoj temi. Ali džaba kada je većina ljudi i ovde kao i svuda, i previše ostrašćena. I uvek moraju oni biti u pravu, koliko god im ti sve logično objasnio. I izvinjavam se DeCoy-u i dexu što sam ih prozivao u ovom postu. Nemam ništa lično protiv njih i želim im sve j životu što želim i sebi.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Gomila gluposti, džaba si pisao ovako dugačak post. Niko ovdje nije Steam fanboy, oni koji ovdje pljuju Epic kupuju i igraju igre na drugim servisima ili na konzolama. Epic kritikuju zbog lopovske politike, zbog toga što kao prodavnica nisu uradili ništa zaista korisno za igrače već ih pokušavaju privući metodama poput besplatnih igara i ekskluziva na svoj raspali store. Sad ću zvučati kao DeCoy, ali zašto se ne potrudiš da ti to uđe u glavu? Mislim nevjerovatno je da se na 26 strana raspravlja oko iste stvari i da ljudi i dalje ne shvataju poentu. Nemam namjeru da ulazim u bilo kakve dalje rasprave, evo milion forumaša je prije mene pričalo istu stvar pa opet ista prepucavanja svakog četvrtka...
Dantheus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dantheus na korisnoj poruci:
Apostrof (12.9.2019)
Stara 31.8.2019, 5:21   #509
makiem
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: SR 375, NV
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 308
Zahvaljeno 365 puta na 267 poruka
Određen forumom Re: Epic Game Store

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Jel stvarno neopgnodno na svaku vest da se neka igra deli besplatno, da se onako pukne jedan "pod*eb***acki" post, cisto onako da zapali vatru, i da ne daj boze neko ne pomisli da svi korisnici ovde vole Epic.

Prosto i jednostavno smaaaaaaaraaaaaaa.


Ako vec ocete da "pljuckate" Epic, bacite neki novi info, vest, umesto sto se ponavaljate.
nisam siguran ko ie bacio flame post. Ovaj poslednji klinch je koliko vidim bio "ove igre su free" nakon cega je odmah usledilo "au, sta radi epic, bas su losi [wink,wink]". I na tu " provokaciju" je usledio odgovor. Uostalom, Epic trenutno ne radi nista pozitivno da bi ih neko hvalio, ali cesto izadje nova na kojoj su sa spustenim pantalonama (Darq).
Da nije tako, ljudi bi lepo napisali "to i to je fraj/na popustu na Epicu" , koga interesuju te igre lupio bi zahvalnicu ili napisao post o igri i tu bi prica bila zavrsena.
makiem je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2019, 10:42   #510
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Epic Game Store

Epic revamped the Epic Games Store roadmap to remove target months
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku M.C. na korisnoj poruci:
altb (31.8.2019)
Stara 5.9.2019, 18:12   #511
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.356
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Epic Game Store

ABZU/The End is Nigh free, sledeće sedmice Conarium.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
ogisha (5.9.2019), sloba (5.9.2019)
Stara 8.9.2019, 1:00   #512
Sass Drake
V.I.P. Zaštita
 
Član od: 30.9.2007.
Lokacija: Hypnos Control Room, Tokyo Metropolitan Government Building
Poruke: 5.914
Zahvalnice: 1.181
Zahvaljeno 1.320 puta na 1.094 poruka
Određen forumom Re: Epic Game Store

https://www.youtube.com/watch?v=PyErtmt2QDU

EDIT: Vidite li Epic hejteri da se dodaju nove mogućnosti u Epic Launcher. Od strane developera umjesto Epica.
Sass Drake je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2019, 10:01   #513
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Epic Game Store

Što da ne, za pare koje su dobili za ekskluzivnost moraju i da doprinesu nešto.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2019, 14:19   #514
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Epic Game Store

Nije toliko teško napraviti pre-load ako se želi na nivou developera.

Npr. imaš sve fajlove koje treba uploadovati u folder igre, izbaciš exe i 2 nasumična manja fajla, neki ini i dll... bum, pre-load. Ljudi mogu da skinu sve i onda na dan izlaska izađe "100 mb update" koji skine i ta tri fajla, sve radi, ajd igraj.

Malo je teže uraditi generički sistem sa strane prodavncice, koji odgovara svakoj igri, al' se u suštini svodi na isto + ugrađeni enkoding fajlova koji se dekodiraju tek na dan objave pa se onda skine isti update i igra.

Razlika je da ne može da se čačka po fajlovima dok ne dođe "dan D". Al' ljudi će svakako čačkati kad-tad tako da... meh.

Ukratko, nije teško i Steam već ima sistem za primer, samo ga treba... prekopirati.
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.9.2019, 17:02   #515
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.356
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Epic Game Store

Conarium je free, sledeće sedmice je izgleda Telltale-ov Batman.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.9.2019, 17:28   #516
Emix
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.5.2010.
Poruke: 5.634
Zahvalnice: 583
Zahvaljeno 1.563 puta na 894 poruka
Određen forumom Re: Epic Game Store

Sledece nedelje izgleda Arkham trilogy i Batman: Lego 1-3.
Emix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.9.2019, 18:07   #517
Akumu
Veteran
 
Član od: 3.1.2006.
Poruke: 817
Zahvalnice: 285
Zahvaljeno 209 puta na 123 poruka
Određen forumom Re: Epic Game Store

Trilogija ili četvorologija?
Akumu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.9.2019, 18:17   #518
Emix
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.5.2010.
Poruke: 5.634
Zahvalnice: 583
Zahvaljeno 1.563 puta na 894 poruka
Određen forumom Re: Epic Game Store

Mislim da je Origins radio drugi studio? On je nesto kao spin-off ako se ne varam.
Emix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.9.2019, 20:04   #519
Akumu
Veteran
 
Član od: 3.1.2006.
Poruke: 817
Zahvalnice: 285
Zahvaljeno 209 puta na 123 poruka
Određen forumom Re: Epic Game Store

Tačno, to je bio WB Montreal. Ali mislim da nije spin-off, nego legitiman deo serijala.
Akumu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.9.2019, 17:06   #520
Emix
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.5.2010.
Poruke: 5.634
Zahvalnice: 583
Zahvaljeno 1.563 puta na 894 poruka
Određen forumom Re: Epic Game Store

Arkham trilogy i 3 Batman Lego igre free.
Sledece nedelje Everything i Metro 2033 Redux.
Emix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Emix na korisnoj poruci:
ezenkiel (20.9.2019), perablenta (20.9.2019)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
epic, fortnite, unreal

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Steam SirDuck Online kupovina igara 13419 18.3.2024 21:15
Watch Dogs dex3108 Akcione igre 1815 8.11.2017 23:22
A Game of Thrones: Genesis Romantic otpaTci 4 20.5.2011 20:55
Apple store detains teens for installing iPhone game nighthawk Brbljaonica 6 18.6.2008 18:02
Call of Duty Real-Time Card Game (kartaška igra sa tematikom drugog svetskog rata) Liquid Nitrogen Brbljaonica 9 7.6.2008 12:56


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:31.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com