Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Upravljačke simulacije

Upravljačke simulacije Menadžeri, tycooni, "mali bogovi" i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.5.2026, 22:38   #21
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.049
Zahvalnice: 149
Zahvaljeno 208 puta na 134 poruka
Određen forumom Re: Subnautica 2

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
Za dvojku stoji na steamu u EA sekciji 2 do 3 godine...
I ja sad vidim

A uzeću ovaj Early Access čim izađe, i teško da neću igrati sve što u njega budu postepeno dodavali.
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.5.2026, 13:39   #22
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.598
Zahvalnice: 500
Zahvaljeno 3.224 puta na 1.374 poruka
Određen forumom Re: Subnautica 2

453K peak i milion kopija u jednom danu


Citat:
In March 2026, the judge in the case ordered that Gill be reinstated as CEO of Unknown World's and given control of Subnautica 2 and the early access plans, and enjoined Krafton from firing Gill. The judge also extended the original $250 million payout to Unknown Worlds for making its early access release out until September 2026. A day after the judge's order, current CEO Papoutsis affirmed they had reached an agreement with Krafton to release Subnautica 2 in early access by May 2026, as well as transition Gill back to lead development. Krafton affirmed the agreement though still plans to appeal the court's decision

Videcemo kako ce dalje ici ali za sada se pokazalo da nista bez og devova
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.5.2026, 19:19   #23
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.798
Zahvalnice: 1.643
Zahvaljeno 3.809 puta na 1.865 poruka
Određen forumom Re: Subnautica 2

2 miliona za 12h ja pročitah.


Igram u coopu, u 3 seanse 13-14h do sad, klasicno subnautica iskustvo. Da igram solo bilo bi previše grindy, ovako je bolji utisak...
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.5.2026, 9:11   #24
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.654
Zahvalnice: 4.609
Zahvaljeno 3.944 puta na 2.461 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Subnautica 2

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
2 miliona za 12h ja pročitah.


Igram u coopu, u 3 seanse 13-14h do sad, klasicno subnautica iskustvo. Da igram solo bilo bi previše grindy, ovako je bolji utisak...
Da li se resursi razlikuju i odnosu na to koliko igraca ima? Igra je i dalje EA ali nisam siguran da li planiraju ili mozda vec postoji neki balans sto se toga tice
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.5.2026, 11:39   #25
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.798
Zahvalnice: 1.643
Zahvaljeno 3.809 puta na 1.865 poruka
Određen forumom Re: Subnautica 2

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Da li se resursi razlikuju i odnosu na to koliko igraca ima? Igra je i dalje EA ali nisam siguran da li planiraju ili mozda vec postoji neki balans sto se toga tice
Ne, svet postojan, samo je razlika da li je neko u igri sa tobom ili ne.

Inače ima bagova sa preslušavanjem black box-ova, neki put čuje samo onaj koji ga je aktivirao...Da li je bag ili rešenje, ne znam, ali ako se ne usinkujete, tipa neko igra brže, neko sporije, dosta story detalja se propusti (a PDA je očajno rešen)
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nexexcalibur na korisnoj poruci:
pentraksil (20.5.2026)
Stara 19.5.2026, 11:56   #26
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.049
Zahvalnice: 149
Zahvaljeno 208 puta na 134 poruka
Određen forumom Re: Subnautica 2

Ako se ne varam naknadno u PDA ne može da se čuje originalna poruka/glas koji se pronašao, već je nekako kao prepričano?
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Subnautica pentraksil Upravljačke simulacije 30 2.3.2021 0:39


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:27.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2026, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com