Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Osnovne komponente
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

ŠDK - Osnovne komponente Saveti u vezi sa kupovinom osnovnih komponenti računara: procesora, ploča, memorije...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 19.6.2014, 17:00   #1
golub1982
Novi član
 
Član od: 13.6.2014.
Poruke: 14
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Pomoć oko komponenti

Pre svega veliki pozdrav svima koji su na ovom forumu.

Kao što naslov teme kaže, molio bih za savet oko kupovine matične ploče, procesora i grafičke karte pošto ostale komponente imam i ne trebam ih kupovati.
E sad, malo mi je glupo i izvinjavam se zato što je jedan član već postavio bukvalno isto pitanje "malo" pre mene.
Za razliku od njega, ja ću malo podići granicu raspoloživog budzeta na oko 250 eur-a i naglasiti da želim imati pre svega gaming konfiguraciju, tj. da sa njom mogu igrati većinu novijih igrica bar na medium detaljima (ako je to uopšte i moguće sa ovim budžetom). Kao i bukvalno najnovije na minimumu, takodje po mogućnosti sa ovim budžetom.
Jako puno znači odgovor koji je dat u toj temi, ali bih molio ako neko može predložiti još neku kombinaciju.
Nadam se da nisam smorio previše. Još jednom veliki pozdrav za sve i velika zahvalnost.
golub1982 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.6.2014, 17:28   #2
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.482
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.007 puta na 3.729 poruka
Određen forumom Re: Pomoć oko komponenti

to ti je to isto samo možeš da uzmeš malo jaču grafičku i teraj
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Pomoć oko izbora komponenti jozvan_Kg ŠDK - Osnovne komponente 8 17.11.2012 15:53
Želim da sastavim novu mašinu uz Vašu pomoć, pošto se ne snalazim baš oko nekih komponenti ledinci ŠDK - Osnovne komponente 16 8.3.2011 17:28
Pomoć za par komponenti, hvala :) kenalo ŠDK - Osnovne komponente 4 12.1.2011 23:14
Pomoć oko izbora komponenti Duki Šta da kupim? 15 10.1.2010 17:41
Potrebna pomoć oko izbora PC komponenti. NSadian Šta da kupim? 14 15.1.2009 13:54


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:52.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com