Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 2.6.2012, 9:41   #921
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
Iris kaže: Pregled poruke
Koliko ja znam, Martin nije učestvovao ni u čemu od navedenog, samo je ustupio prava i skupljao pare da bi prva sezona mogla da se snimi. Sto puta je na blogu pisao da nema pojma šta se dešava, i da detalje saznaje na Netu. Uostalom, pogledaj i sam na IMDB-ju.

A o papama ni ne počinji, oni su posebni prevaranti.
U making of na dvd-u prve sezone Martin kaze da je bio ukljucen i da je stalno bio u kontaktu sa producentima.
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2012, 15:47   #922
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Eto usudio bih se reci da je ova poslednja epizoda druge sezone IMO jedna od najboljih epizoda u sezoni. Ima stvari koje

Jedina stvar koja mi se definitivno nije dopala jeste sananje da ce i u trecoj sezoni g-djica Ros da ima svoju ulogu i to rekao bih opet neku znacajnu (neka bitna pticica rekao bih...).

Ipak i pored svega vidjenog postoji po meni jedna nelogicnost koju bi mogli ili trebali da uoce i oni koji nisu citali knjige -
Spoiler za Nelogicnost je...:
Rob je severnjak i citav zivot se u Bogosumi molio starim bogovima dok je doticna gdjica po njenoj prici iz Volantisa - slobodnog grada koji ima svoje bogove... Otkud sada vencanje i davanje zaveta sedmorici?
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2012, 15:58   #923
DragonSlayer
Starosedelac
 
Član od: 30.4.2006.
Poruke: 1.241
Zahvalnice: 613
Zahvaljeno 264 puta na 174 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Pa pusta 3.14čka čoveka na svašta natera ....
DragonSlayer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2012, 16:00   #924
Luka Filipovic
Starosedelac
 
Član od: 9.7.2010.
Lokacija: N/A
Poruke: 1.795
Zahvalnice: 750
Zahvaljeno 536 puta na 369 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

pitanje
Spoiler za spoiler:
jel na kraju oni white walkeri idu ka zidu i zasto su postedeli debelog?
Luka Filipovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2012, 16:06   #925
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
Luka Filipovic kaže: Pregled poruke
pitanje
Spoiler za spoiler:
jel na kraju oni white walkeri idu ka zidu i zasto su postedeli debelog?
Odgovor

Spoiler za Spoiler:
Koliko sam ja skontao oni ga nisu ni videli pa mu zato nista nije bilo.
Inace u knjigama je radnja poprilicno drugacija bar sto se tice dela vezanog za crnu bracu i WW, i Sam je prvi uspeo da skonta jednu stvar u vezi sa njima ali ne onako i ne onde, ali da ne bih otkrivao previse i ovo je dovoljno.
Sto se tice pitanja za njihov pravac napredovanja - da idu u pravcu zida.


I da
Spoiler za Dzonova scena:
Malo mi je sve ono oko Dzona i Korina malo naivno odradjeno bez obzira sto su se potrudili da sve to ima nekog smisla... OK, ubio je Korina i sada je to razlog da mu odmah i bezrezervno poveruju da je to iz nekog drugog razloga i odmah ga oslobode i vrate mu oruzije, a ne recimo zato sto je samo spasavao zivot jer ga je polusaka prvi napao!?
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2012, 18:05   #926
kvare_cg
Član
 
Član od: 15.11.2006.
Poruke: 427
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 50 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
DragonSlayer kaže: Pregled poruke
Pa pusta 3.14čka čoveka na svašta natera ....
Mislim da pridjev pusta ne ide uz onu vadjajnu, prije ide vrh, ili top, ili tako nesto, slozicemo se
kvare_cg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2012, 18:07   #927
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
Marti Misterija kaže: Pregled poruke
Spoiler za Nelogicnost je...:
Rob je severnjak i citav zivot se u Bogosumi molio starim bogovima dok je doticna gdjica po njenoj prici iz Volantisa - slobodnog grada koji ima svoje bogove... Otkud sada vencanje i davanje zaveta sedmorici?
Spoiler za ...:
Mozda je to bilo jedino moguce u tom trenutku, a ljubav je proradila... Nisu bas u situaciji da mogu da planiraju vencanje 6 meseci unapred i putuju po potrebi.

Cerka jednog mog poslovnog saradnika, otisla u Ameriku, udala se za Poljaka a vencali se u protestantskoj crkvi. Go figure...


Usput i ono sto sam pomenuo kad smo pricali stranu dve ranije...

Citat:
“[Jojen and Meera Reed] haven’t been written out,” Benioff says. “It’s important to point out that that we have the largest cast on television right now. We introduced dozens of new characters in season two. If you hurl 300 characters at an audience, the story collapses under the weight of too many faces, too many names, and too many subplots. We need to be just as mindful of the audience members who have never read the books as we are of the readers; the series will fail if we only appeal to those who already know the characters. So we try to be parsimonious about how many new roles we introduce to the story and when we introduce them.”

Inace, vrlo dobra epizoda, razocarao sam se kad sam video da ce treca sezona tek 2013. Potajno sam se nadao da ce ici na jesen...
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Sarmatian na korisnoj poruci:
simke85 (5.6.2012)
Stara 4.6.2012, 19:24   #928
zone2403
Veteran
 
Član od: 19.12.2005.
Lokacija: Morpork na Anku
Poruke: 709
Zahvalnice: 535
Zahvaljeno 194 puta na 118 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Meni je vezano za Roba zasmetala jedna druga stvar:
Spoiler za Rob:
U knjizi Rob je ozenio devojku koja ga je negovala i koja se zblizila s njim kad je saznao da mu je Teon ubio bracu. On je spavao s njom a potom je i ozenio jer nije hteo da je obescasti (tu pretpostavljam da je i istorija njegovog oca igrala ulogu), ovde sam imao utisak da je on ozenio ovu devojku iz tinejdzerske buntovnosti i inacenja prema svojoj majci, nekako mi je taj detalj ispao suvise ''holivudast'', zabranjena ljubav i te stvarcice

Takodje, a priznajem da je ovo vise za diskusiju o knjizi, ali kad sam vec naceo temu:
Spoiler za Dzon:
Citajuci knjigu razvio sam teoriju da Dzon uopste nije Nedov sin, vec da je on Targarjen, sin Lijene i Regara pa me zanima da li jos neko ima ovakav utisak?
zone2403 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2012, 19:38   #929
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
Sarmatian kaže: Pregled poruke
Usput i ono sto sam pomenuo kad smo pricali stranu dve ranije...

Citat: “[Jojen and Meera Reed] haven’t been written out,” Benioff says. “It’s important to point out that that we have the largest cast on television right now. We introduced dozens of new characters in season two. If you hurl 300 characters at an audience, the story collapses under the weight of too many faces, too many names, and too many subplots.”
I sad treba da me ubede da nisu mogli da odrade kast za ta dva lika ali su odradili kast za pola prostitutki u kraljevoj luci - tu su Ros, Alajaja, Catajaja, ona sa Bronom u prosloj epizodi i da ne nabrajam dalje...
Da ne pominjemo recimo da je Ros lik koji je ubacen tek onako iako ga nema u knjigama. Ajde to sto je ubacena i nema je u knjigama je i OK ali ja stvarno ne videh njenu svrhu osim "dajte jos malo golotinje", koje je moglo da bude i bez nje - toga bar kod Martina ne manjka.

Po cemu su one same toliko bitne, kao i recimo one scene sa dve prostitutke i Dzofrijem ili ova scena sa Varisom i Ros ili bilo koja scena sa njima tako bitna da je sa njima mogao/morao da se odradi kasting na ustrb Dzodzena i Mire?

U stvari mozda su sa njima radili kasting po osnovu sposobnosti tipa "pokazi sta znas" pa ih zato ima tako mnogo...
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2012, 19:40   #930
Nicklord
Veteran
 
Član od: 8.4.2009.
Lokacija: Paraćin-Beograd
Poruke: 885
Zahvalnice: 324
Zahvaljeno 220 puta na 131 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Nicklord
Određen forumom Re: Game of Thrones

Za gornji spoiler - Nije srebrn
Nicklord je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2012, 19:41   #931
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
zone2403 kaže: Pregled poruke
Takodje, a priznajem da je ovo vise za diskusiju o knjizi, ali kad sam vec naceo temu:
Spoiler za Dzon:
Citajuci knjigu razvio sam teoriju da Dzon uopste nije Nedov sin, vec da je on Targarjen, sin Lijene i Regara pa me zanima da li jos neko ima ovakav utisak?
Ta teorija je prilicno razvijena a kada se malo bolje pogleda sa jedne strane i ima osnova mada mu sa druge strane uopste ne ide u prilog to
Spoiler za Spojler:
sto Targarijeni imaju , hajde da kazemo tako - belu boju kose (vidi Deneris i Viserisa), dok je Dzon potpuno crn.
Doduse ne znamo nesto preterano o Lijeni tako da je to za sada samo u domenu teorije.
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2012, 20:02   #932
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
Marti Misterija kaže: Pregled poruke
I sad treba da me ubede da nisu mogli da odrade kast za ta dva lika ali su odradili kast za pola prostitutki u kraljevoj luci - tu su Ros, Alajaja, Catajaja, ona sa Bronom u prosloj epizodi i da ne nabrajam dalje...
Da ne pominjemo recimo da je Ros lik koji je ubacen tek onako iako ga nema u knjigama. Ajde to sto je ubacena i nema je u knjigama je i OK ali ja stvarno ne videh njenu svrhu osim "dajte jos malo golotinje", koje je moglo da bude i bez nje - toga bar kod Martina ne manjka.

Po cemu su one same toliko bitne, kao i recimo one scene sa dve prostitutke i Dzofrijem ili ova scena sa Varisom i Ros ili bilo koja scena sa njima tako bitna da je sa njima mogao/morao da se odradi kasting na ustrb Dzodzena i Mire?

U stvari mozda su sa njima radili kasting po osnovu sposobnosti tipa "pokazi sta znas" pa ih zato ima tako mnogo...
Kasting, tipa izabrati likove nije isto sto i uvesti likove u seriju. Ona prostitutka sto sedi Bronu u krilu ne igra nikakvu ulogu u seriji. Video si je i zaboravio si je. Likovi koji dopunjuju radnju su drugaciji.

One dve prostitutke sa Dzofrijem upotpunjuju Dzofrijev lik, same za sebe nemaju svrhu.

Opet se vracamo, serija nije isto sto i knjiga. U seriji moras voditi racuna i da su glumci zastupljeni podjednako, bar koliko-toliko, pogotovo kod serija sa ovolikim brojem likova/glumaca. Moras ponekad i prikazati neke manje bitne scene da ne bi zavrsio sa stadionom punim glumaca od kojih svako ima po 5 minuta pojavljivanja. To je bitno i za razvoj likova.

Recimo gotove sve scene sa Dzofrijem su, sto se same radnje u drugoj sezoni tice, potpuno nepotrebne. Vidimo prakticno samo njegov sadizam. Kada bi izbacili sve te scene, vaznost Dzofrijevog lika bi opala, sto nije u duhu price, iako nije krucijalno za radnju nigde. Dodatak je to sto bi glumac koji glumi Dzofrija bio placen a neiskoriscen... E sad pomnozi to sa gomilom glumaca i vidi koliki su to troskovi...
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Sarmatian na korisnoj poruci:
player1 (4.6.2012), simke85 (5.6.2012)
Stara 4.6.2012, 20:28   #933
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
Sarmatian kaže: Pregled poruke
Kasting, tipa izabrati likove nije isto sto i uvesti likove u seriju. Ona prostitutka sto sedi Bronu u krilu ne igra nikakvu ulogu u seriji. Video si je i zaboravio si je. Likovi koji dopunjuju radnju su drugaciji.
Znam ja vrlo dobro sta je kasting i o tome ti i pricam - i te "glumice" koje su glumele prostitutke je neko morao izabrati, nisu one samo tek tako pale sa neba.
A umesto da su proveli i malo vremena birajuci nekog ko ce da odigra tako nebitan lik mogli su da izdvoje to vreme i da odaberu neki lik koji igra ulogu.

Citat:
Sarmatian kaže: Pregled poruke
One dve prostitutke sa Dzofrijem upotpunjuju Dzofrijev lik, same za sebe nemaju svrhu.
Aha, znaci bez njih mi ne bi nikako na osnovu svega do tada vidjenog mogli da zakljucimo da je Dzofri psihopata vec je bila potrebna scena sa njima da bi njegov lik bio upotpunjen a mi to shvatili. Got it.

Citat:
Sarmatian kaže: Pregled poruke
U seriji moras voditi racuna i da su glumci zastupljeni podjednako, bar koliko-toliko, pogotovo kod serija sa ovolikim brojem likova/glumaca. Moras ponekad i prikazati neke manje bitne scene da ne bi zavrsio sa stadionom punim glumaca od kojih svako ima po 5 minuta pojavljivanja. To je bitno i za razvoj likova.
Slazem se za ovo boldovano ali opet smatram, stavise siguran sam, da je bilo i znacajnijih likova koji su mogli da popune te scene a cija uloga je mala ali ipak kolko-tolko znacajna i postoji umesto onih krajnje nepotrebnih i nepostojecih.
Po svemu vidjenom njima je bio problem koje scene da izbace jer ne moze sve da stane u seriju a ne kojim scenama da popune praznine pa su za ovo potonje iskoristili opet totalno nepotrebne scene iako je bilo i scena i likova kojima je to moglo daleko bolje da bude ucinjeno bez narusavanja budzeta, balansa medju likovima...
I dalje ne shvatam zasto su pojedine scene koje su prikazane bitne za razvoj likova ali dobro...

Citat:
Sarmatian kaže: Pregled poruke
Recimo gotove sve scene sa Dzofrijem su, sto se same radnje u drugoj sezoni tice, potpuno nepotrebne. Vidimo prakticno samo njegov sadizam. Kada bi izbacili sve te scene, vaznost Dzofrijevog lika bi opala, sto nije u duhu price, iako nije krucijalno za radnju nigde.
Eh kad bi samo znao koliko je scena izbaceno a da su bitnije za razvoj likova i iz kojih bi daleko bolje moglo da se zakljuce stvari o tom liku...
Dzofrijeve scene sadizma naravno da ne treba izbaciti jer on uistinu i jeste psihopata bez imalo dobrog u sebi ali opet se vracamo na scenu i bez koje bi mogli apsolutno da zakljucimo to sto smo vec svi zakljucili o njemu...


Citat:
Sarmatian kaže: Pregled poruke
Dodatak je to sto bi glumac koji glumi Dzofrija bio placen a neiskoriscen... E sad pomnozi to sa gomilom glumaca i vidi koliki su to troskovi...
Zar to nije problem menadzmenta koji pregovara sa glumcima i odredjuje plate...
Uopste ne vidim resenje u nekoliko nepotrebno ubacenih scena kojih nema u knjigama gde ce biti iskazan Dzofrijev sadizam samo da glumac ne sedi besposlen i da ga zato ne bi placali! To se ne odnosi samo na Dzofrija ali smatram da to nema veze sa scenariom i da se sve to dalo regulisati.
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2012, 21:55   #934
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
Marti Misterija kaže: Pregled poruke
Ta teorija je prilicno razvijena a kada se malo bolje pogleda sa jedne strane i ima osnova mada mu sa druge strane uopste ne ide u prilog to
Spoiler za Spojler:
sto Targarijeni imaju , hajde da kazemo tako - belu boju kose (vidi Deneris i Viserisa), dok je Dzon potpuno crn.
Doduse ne znamo nesto preterano o Lijeni tako da je to za sada samo u domenu teorije.
Jedna mana u tvojoj teoriji jeste - srebrni Targaryeni vode poreklo iz incestoidnih brakova, pa tako prenose recesivne gene. Lijena je bila prelepa, bela kao sneg, crna kao ebonovina... i sad spava u sanduku. Poznato?

LM,
Spoiler za objašnjenje:
Jedan od retkih Targaryena koji se nije oženio rođenom sestrom - jer je nije dobio na vreme - već princezom iz Dorne što je izazvalo ogromnu frku u porodici, jeste Rheagar the Dragonknight... al' on sa njom nije imao dece, već je na turniru upoznao i zaveo Lijenu, odveo je na jugoistok u svoju kulu i ostavio sa tri bela viteza, dok se on sukobio sa Robertom na Trozupcu. Posle je Ned otišao tamo sa dva prijatelja, jedva savladao tri najbolja mačevalca u državi u to vreme i našao Lijenu u kuli "na samrti", gde ga je naterala da joj nešto obeća... Šta? Da će se brinuti za njenog i Reagarovog sina, posle čijeg porođaja umire?

Plus oko razloga zašto je ta teorija nastala - Deneris, koja je Reagarova prekasno rođena sestra, u House of Undiyng vidi Lijenu i Reagara u kuli, kako posmatraju dete i on joj kaže "njegova je pesma leda i vatre".
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Eni na korisnoj poruci:
DragonSlayer (5.6.2012), Marti Misterija (4.6.2012), zone2403 (4.6.2012)
Stara 4.6.2012, 22:22   #935
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Sve to sto si napisao ima logike jedino sto jos uvek nema niceg opipljivijeg vec samo podupire nagadjanja ... Nagadjanja koja kad se malo bolje razmisli i povezu stvari imaju smisla ali ipak jos uvek samo nagadjanja.

Btw. hvala ti sto si me podsetio na taj deo iz kuce neumirucih - na to sam potpuno zaboravio.
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2012, 22:29   #936
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Nemoj me terati da tražim po knjigama citate, jer imam krša posla i nemam vremena za to. Nije nagađanje, 100% je recesivni gen i 100% su u svakoj generaciji venčavali brata i sestru.

(ovo ostalo da, u teoriji, mogao je biti neko drugi u viziji, al' ono...)
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2012, 22:47   #937
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Pa znam da su vencavali brata i sestru i da je to vise puta ponovljeno - pod nagadjanem sam mislio da nema konkretnih naznaka da
Spoiler za Cega:
Regar i Lijena imaju dete, da je Dzon u stvari njihovo dete i da je Ned to sto je Ned obecao Lijeni na samrti jeste da ce se starati o tom njenom detetu.


Bar se ja nesto ne secam da sam procitao nesto sto ce konkretno ici u prilog tome iako je to vrlo verovatno.

Sa druge strane ono sto ide u prilog tome jeste
Spoiler za U prilog teoriji:
da je Ned neko sa osecanjem casti i odanosti i za kog je malo verovatno da ce napraviti neko kopile narocito odmah po vencanju sa Ket sto znaci da po tome dete nije njegovo. Ako je tako zasto bi on preuzeo brigu o nekom predstavljajuci ga kao svoje kopile osim ako to dete nije od nekog od njegovih najblizih i ako ne zeli da ga time na neki nacin zastiti jer ko zna sta bi se desilo sa Dzonom da se saznalo da je on delimicno Targarijen.
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2012, 22:50   #938
zone2403
Veteran
 
Član od: 19.12.2005.
Lokacija: Morpork na Anku
Poruke: 709
Zahvalnice: 535
Zahvaljeno 194 puta na 118 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Deneris je Regarova sestra, ne kci (da je ranije rodjena njih dvoje bi se vencali), Regar je imao dvoje dece sina i kci koji su ubijeni prilikom pada Kraljeve luke.
Spoiler za Veliki spojler:
Samo sto u ''Plesu'' saznajemo da je sin zapravo ziv
zone2403 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2012, 23:11   #939
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom

Pa niko nije ni rekao da je kci.

Btw ne bi me iznenadilo ni da u narednoj knjizi saznamo ni
Spoiler za Jos jedan veliki:
da je kcer ziva


Sent from my HD2
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2012, 23:35   #940
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Možemo li da probamo da izbegavamo priču i nagađanja o stvarima koje se još nisu desile u seriji? Da ne kvarimo uživanje onima koji nisu ili ne nameravaju da čitaju knjige, a prate radnju serije. Hvala.
Iris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Iris na korisnoj poruci:
Kidja (5.6.2012), simke85 (5.6.2012), Skenderevo (5.6.2012)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
fantasy, game of thrones, igra prestola, incest, serije


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Gothic 4 - Arcania Robby Role-Play 389 20.7.2016 13:20
A Game of Thrones Jon Snow Role-Play 165 2.11.2013 21:45
A Game of Thrones: Genesis Vulee Strateške igre 41 12.10.2011 10:37
White Knight Story-56k warning donator99 Konzole 11 24.12.2008 22:31
Road Rush kodovi? Darth Ivan Stare igre 5 1.11.2006 22:41


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:25.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com