Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Aparati i oprema
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 20.11.2011, 16:39   #1
ELIPS
Član
 
Član od: 17.1.2009.
Lokacija: Štrpce,Kosovo
Poruke: 197
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 12 puta na 12 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku ELIPS
Određen forumom iPhone 4 vs Xperia Arc vs Xperia Mini Pro

Prosle nedelje sam prodao svoju Nokiu 5800XM i sada trebam da kupim novi telefon. Troumim se izmedju ova tri, pa, koji bi mi vi predlozili? Za mesec i nesto moj profesor engleskog jezika sa kursa ide nazad u Kentaki da provede Bozic sa porodicom i zatim se vraca u moje selo sredinom januara. Malopre sam pricao sa njim i rekao mu koliko strasno zelim iPhone 4 i koliko su ovde u Srbiji preskupi. Rekao sam mu da imam ustedjevinu od 230 eura (300 dolara) i pitao ga da li moze da mi nabavi neki za te novce, na sta je odgovorio da verovatno moze...

iPhone 4 mi se svidja od kada je izasao zbog dizajna i funkcija, Arc mi se svidja zbog velikog ekrana, prelepog korisnickog interfejsa i dobrog hardvera, a Mini Pro mi se svidja najvise zbog fizicke tastature.

Imam Android tablet i znam na kom principu Android funkcionise, ali za iOS stvarno nemam pojma. Stoga, imam nekoliko pitanja:
1. Da li se aplikacije instaliraju tako lako kao na Androidu (samo prebaciti pa instalirati) ili se telefon mora jailbreakovati da bi se tako nesto omogucilo? Iskreno, meni je ovo najbitnije jer planiram da u novi telefon instaliram brdo aplikacija
2. Da li je lako otkljucati iPhone 4 za nase mreze i da li je za to obavezna Gevey kartica?
3. Da li svaki iPhone 4 moze da se jailbreakuje?
4. Da li cu nakon otkljucavanja moci da koristim SIM karticu bilo kog operatera?

Hvala!
ELIPS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2011, 17:15   #2
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: iPhone 4 vs Xperia Arc vs Xperia Mini Pro

Ako gledas kvalitet telefona onda je on svakako na strani iP4.

Sto se tice tvojih pitanja, bar koliko sam ja upoznat:
1. Instalacija programa je takodje jako laka a sto se tice programa i jailbreaka telefon jailbreakujes ako zelis da instaliras programe koje ne zelis da platis na marketu. Obzirom na to da zelis da instaliras masu programa onda je jailbreak definitivna opcija za tebe.
2. Nisam siguran za odgovor.
3. Da.
4. Trebalo da moze bez problema, mada se uvek i za sve nadje i poneki izuzetak.
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2011, 17:21   #3
pharaon.92.bc
Starosedelac
 
Član od: 9.1.2008.
Poruke: 2.398
Zahvalnice: 395
Zahvaljeno 646 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pharaon.92.bc
Određen forumom Re: iPhone 4 vs Xperia Arc vs Xperia Mini Pro

Od ta tri: Xperia Arc.

Sto naravno ne znaci da je ona najbolji izbor za te novce.

Iphone ti ne bih preporucio ni kao smrtnom neprijatelju.
pharaon.92.bc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2011, 17:35   #4
ELIPS
Član
 
Član od: 17.1.2009.
Lokacija: Štrpce,Kosovo
Poruke: 197
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 12 puta na 12 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku ELIPS
Question Re: iPhone 4 vs Xperia Arc vs Xperia Mini Pro

Citat:
pharaon.92.bc kaže: Pregled poruke
Iphone ti ne bih preporucio ni kao smrtnom neprijatelju.
Sto ovo? On je hvaljen na sve strane... Imas iPhone 4 pa nisi zadovoljan ili...? Molim te objasni mi ovo malo opsirnije, jedva sam skupio ovih 230 eura i ne bih da ih uzalud bacim...
ELIPS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2011, 17:40   #5
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: iPhone 4 vs Xperia Arc vs Xperia Mini Pro

iPhone - jako dobar telefon ali i debelo precenjen i od vecine pre svega koristen kao fancy gadget...

Mnogo ogranicenja koja meni licno smetaju i strasno me nervira ta zatvorenost Apple-a ali ako tebi ne bi smetale te stvarcice onda OK...

Licno ne bih uzeo nijedan od tih telefona vec bih se pre odlucio za recimo Galaxy 1 - stariji model ali i dalje prilicno dobar.
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2011, 17:58   #6
Hephaestus
Veteran
 
Član od: 29.12.2008.
Poruke: 886
Zahvalnice: 261
Zahvaljeno 380 puta na 218 poruka
Određen forumom Re: iPhone 4 vs Xperia Arc vs Xperia Mini Pro

Ako stvarno moze da ti nabavi iPhone 4 za te pare, jos ako je simfree ili otkjucan, i ako ima softver na njemu koji moze da se jailbrake-uje. Onda ti je iPhone najbolji izbor, jer jailbreak ti je skoro ista stvar kao root kod androida. Nakon toga ni on nije previse zatvoren. Molim vas, nemojte da pljujete iPhone zato sto je napravljen od strane apple-a. Ja imam android telefon, ali sam imao prilike da cackam i iPhone. Telefoni na oba OS-a imaju svoje prednosti i mane, ali bih pre uzeo iPhone da je jeftiniji, cena je po meni najveca mana.
Hephaestus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2011, 18:09   #7
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: iPhone 4 vs Xperia Arc vs Xperia Mini Pro

Citat:
Hephaestus kaže: Pregled poruke
Ako stvarno moze da ti nabavi iPhone 4 za te pare, jos ako je simfree ili otkjucan, i ako ima softver na njemu koji moze da se jailbrake-uje. Onda ti je iPhone najbolji izbor, jer jailbreak ti je skoro ista stvar kao root kod androida. Nakon toga ni on nije previse zatvoren. Molim vas, nemojte da pljujete iPhone zato sto je napravljen od strane apple-a. Ja imam android telefon, ali sam imao prilike da cackam i iPhone. Telefoni na oba OS-a imaju svoje prednosti i mane, ali bih pre uzeo iPhone da je jeftiniji, cena je po meni najveca mana.
Kako ga pljujemo? Da je precenjen - jeste sto si i sam priznao rekavsi da je cena po tebi najveca mana.

Takodje, jesam li nesto pogresio kada sam rekao da ima ogranicenja ili kada sam pomenuo zatvorenost OS? Ako si ga cackao onda sigurno znas koja su to ogranicenja, a po zelji mogu i da ih nabrojim - i ona hardverska i ona softverska. Na kraju, rekao sam da meni licno smetaju tako da to nije pljuvanje nego cisto subjektivno misljenje.

Btw. i sam sam imao prlike da cackam iP telefone tako da ne pricam nista napamet...
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2011, 18:48   #8
Mr.Simpson
Veteran
 
Član od: 7.11.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 822
Zahvalnice: 44
Zahvaljeno 189 puta na 157 poruka
Određen forumom Re: iPhone 4 vs Xperia Arc vs Xperia Mini Pro

Citat:
ELIPS kaže: Pregled poruke
1. Da li se aplikacije instaliraju tako lako kao na Androidu (samo prebaciti pa instalirati) ili se telefon mora jailbreakovati da bi se tako nesto omogucilo? Iskreno, meni je ovo najbitnije jer planiram da u novi telefon instaliram brdo aplikacija.
2. Da li je lako otkljucati iPhone 4 za nase mreze i da li je za to obavezna Gevey kartica?
3. Da li svaki iPhone 4 moze da se jailbreakuje?
4. Da li cu nakon otkljucavanja moci da koristim SIM karticu bilo kog operatera?
1. Da. Otprilike...
2. Relativno lako tj. kako za koga. Ja sam skoro otkljucao i jailbreak-ovao 3GS, nije mi bila potrebna Gevey kartica, a procedura se ne razlikuje mnogo za 4 (mada nisam 100% siguran za Gevey).
3. Da.
4. Da. Mada to zavisi od verzije baseband-a, koji svakako moze naknadno da se flash-uje.

Citat:
ELIPS kaže: Pregled poruke
Imam Android tablet i znam na kom principu Android funkcionise, ali za iOS stvarno nemam pojma.
Oba operativna sistema su dobra, ali su za razlicite ciljne grupe. Android poseduje fleksibilnost o kojoj iOS moze samo da sanja. S druge strane iOS ima "to nesto" sto odaje robusnost i lakocu koriscenja.

Citat:
ELIPS kaže: Pregled poruke
Troumim se izmedju ova tri, pa, koji bi mi vi predlozili?
Ja ne preporucujem ni jedan. iPhone zbog toga sto je u Srbiji u "ilegali" i sto nemas nikakvu garanciju (i ovako si jedva skupio te novce), Arc zato sto je plastikaner, a Xperia Mini Pro zato sto je mali i ruzan...

Imas li opciju kupovine preko operatera?
Mr.Simpson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2011, 19:07   #9
ELIPS
Član
 
Član od: 17.1.2009.
Lokacija: Štrpce,Kosovo
Poruke: 197
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 12 puta na 12 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku ELIPS
Određen forumom Re: iPhone 4 vs Xperia Arc vs Xperia Mini Pro

Nazalost ne jer zivim na Kosovu gde nema srpskih operatera... Suska se da ce od nove godine "doci" mt:s mreza, a ako se to desi bice extra jer cu posle moci da uzmem extra fon za dosta manje pare...
ELIPS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2011, 20:32   #10
Hephaestus
Veteran
 
Član od: 29.12.2008.
Poruke: 886
Zahvalnice: 261
Zahvaljeno 380 puta na 218 poruka
Određen forumom Re: iPhone 4 vs Xperia Arc vs Xperia Mini Pro

Citat:
Marti Misterija kaže: Pregled poruke
Kako ga pljujemo? Da je precenjen - jeste sto si i sam priznao rekavsi da je cena po tebi najveca mana.

Takodje, jesam li nesto pogresio kada sam rekao da ima ogranicenja ili kada sam pomenuo zatvorenost OS? Ako si ga cackao onda sigurno znas koja su to ogranicenja, a po zelji mogu i da ih nabrojim - i ona hardverska i ona softverska. Na kraju, rekao sam da meni licno smetaju tako da to nije pljuvanje nego cisto subjektivno misljenje.

Btw. i sam sam imao prlike da cackam iP telefone tako da ne pricam nista napamet...
Ne znam zasto se nalazis prozvan. Da li sam ja igde napisao da ga ti pljujes, da li sam napisao da ga iko pljuje. Samo sam napisao da ga ne pljujete, ne da prestanete, jer znam kako zavrsavaju sve teme u kojoj je iPhone pomenut. Doduse, bio sam inspirisan faraonovom porukom. Velika cena je mana ovog uredjaja, kao doduse i mnogih android uredjaja, samo sto se tu moze naci neki aparat koji daje vise za ulozeno, a u apple-u ne moze.

Navoditi uredjaje koji u cenovnom rangu iPhone-a daju bolji hardver nema smisla, jer ce ti telefoni uvek biti ograniceni onim slabijim zato sto se softver razvija za sto siri spektar aparata kojih ima na hiljade, tako da taj hardver i nema nekog velikog smisla kada ne mozes da ga iskoristis. Izuzev u nekim aplikacijama.
Hephaestus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2011, 21:02   #11
pharaon.92.bc
Starosedelac
 
Član od: 9.1.2008.
Poruke: 2.398
Zahvalnice: 395
Zahvaljeno 646 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pharaon.92.bc
Određen forumom Re: iPhone 4 vs Xperia Arc vs Xperia Mini Pro

Citat:
Hephaestus kaže: Pregled poruke
Da li sam ja igde napisao da ga ti pljujes, da li sam napisao da ga iko pljuje. Samo sam napisao da ga ne pljujete...
Priceless.

Citat:
Hephaestus kaže: Pregled poruke
Navoditi uredjaje koji u cenovnom rangu iPhone-a daju bolji hardver nema smisla, jer ce ti telefoni uvek biti ograniceni onim slabijim zato sto se softver razvija za sto siri spektar aparata kojih ima na hiljade, tako da taj hardver i nema nekog velikog smisla kada ne mozes da ga iskoristis. Izuzev u nekim aplikacijama.
Pricas gluposti.
pharaon.92.bc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2011, 21:16   #12
Hephaestus
Veteran
 
Član od: 29.12.2008.
Poruke: 886
Zahvalnice: 261
Zahvaljeno 380 puta na 218 poruka
Određen forumom Re: iPhone 4 vs Xperia Arc vs Xperia Mini Pro

Citat:
pharaon.92.bc kaže: Pregled poruke
Priceless.
Zasto si samo to citatom izvukao iz konteksta, zasto nisi citirao celu poruku.

Citat:
pharaon.92.bc kaže: Pregled poruke
Pricas gluposti.
Kultura na nivou i sjajni argumenti, moracu da proucavam ovu recenicu satima.

Ja se dalje necu raspravljati, zato sto pocinje da se desava upravo ono sto sam pomenuo, a zato sam i ja delimicno kriv.
Hephaestus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2011, 21:35   #13
pharaon.92.bc
Starosedelac
 
Član od: 9.1.2008.
Poruke: 2.398
Zahvalnice: 395
Zahvaljeno 646 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pharaon.92.bc
Određen forumom Re: iPhone 4 vs Xperia Arc vs Xperia Mini Pro

Citat:
Hephaestus kaže: Pregled poruke
Kultura na nivou i sjajni argumenti, moracu da proucavam ovu recenicu satima.

Ja se dalje necu raspravljati, zato sto pocinje da se desava upravo ono sto sam pomenuo, a zato sam i ja delimicno kriv.
Covece izvalio si glupost koju covecanstvo nije videlo. Ne moras moju recenicu da proucavas satima vec proucavaj svoju.
Evo stavicu ti je ovde da slucajno ne tumacis neku pogresnu.
Citat:
jer ce ti telefoni uvek biti ograniceni onim slabijim zato sto se softver razvija za sto siri spektar aparata kojih ima na hiljade, tako da taj hardver i nema nekog velikog smisla kada ne mozes da ga iskoristis.
pharaon.92.bc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2011, 21:55   #14
Mr.Simpson
Veteran
 
Član od: 7.11.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 822
Zahvalnice: 44
Zahvaljeno 189 puta na 157 poruka
Određen forumom Re: iPhone 4 vs Xperia Arc vs Xperia Mini Pro

Citat:
Hephaestus kaže: Pregled poruke
Navoditi uredjaje koji u cenovnom rangu iPhone-a daju bolji hardver nema smisla, jer ce ti telefoni uvek biti ograniceni onim slabijim zato sto se softver razvija za sto siri spektar aparata kojih ima na hiljade, tako da taj hardver i nema nekog velikog smisla kada ne mozes da ga iskoristis. Izuzev u nekim aplikacijama.
Moram da te ispravim. To nije tacno jer se Android ne razvija i ne funkcionise na taj nacin na koji ti mislis... Plasticno receno, linije kôda koje su zaduzene za samu funkcionalnost i performanse u Androidu su razlicite za dva razlicita uredjaja...
Nema potrebe da se raspravljamo, dovoljno je samo da razmenimo znanja...
Mr.Simpson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Mr.Simpson na korisnoj poruci:
Hephaestus (20.11.2011)
Stara 20.11.2011, 22:17   #15
Hephaestus
Veteran
 
Član od: 29.12.2008.
Poruke: 886
Zahvalnice: 261
Zahvaljeno 380 puta na 218 poruka
Određen forumom Re: iPhone 4 vs Xperia Arc vs Xperia Mini Pro

@Mr.Simpson
Apsolutno se slazem sa tobom, ali ja nisam mislio na operativni sistem, nego na softver koji se razvija za njega, razni programi, igre...
Hephaestus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2011, 22:30   #16
ELIPS
Član
 
Član od: 17.1.2009.
Lokacija: Štrpce,Kosovo
Poruke: 197
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 12 puta na 12 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku ELIPS
Određen forumom Re: iPhone 4 vs Xperia Arc vs Xperia Mini Pro

Znam tacno na sta si mislio... Molim vas momci skoncentrisite se na pomaganje meni a ne na medjusobna prepucavanja
ELIPS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2011, 23:01   #17
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom

Citat:
Hephaestus kaže: Pregled poruke
Ne znam zasto se nalazis prozvan. Da li sam ja igde napisao da ga ti pljujes, da li sam napisao da ga iko pljuje. Samo sam napisao da ga ne pljujete, ne da prestanete, jer znam kako zavrsavaju sve teme u kojoj je iPhone pomenut. Doduse, bio sam inspirisan faraonovom porukom. Velika cena je mana ovog uredjaja, kao doduse i mnogih android uredjaja, samo sto se tu moze naci neki aparat koji daje vise za ulozeno, a u apple-u ne moze.

Navoditi uredjaje koji u cenovnom rangu iPhone-a daju bolji hardver nema smisla, jer ce ti telefoni uvek biti ograniceni onim slabijim zato sto se softver razvija za sto siri spektar aparata kojih ima na hiljade, tako da taj hardver i nema nekog velikog smisla kada ne mozes da ga iskoristis. Izuzev u nekim aplikacijama.
OK, ako kazes da nisi mislio na mene onda izvini - ja sam pomislio da svojim komentarom mislis i na mene posto si rekao u mnozini (molim VAS) da ga ne pljujemo, a postovali smo samo ja i faraon pa sam se zato i osetio prozvanim.

Drugi deo posta necu mnogo da komentarisem i teram temu u offtopic ali cu samo reci da nije bas tako kao sto kazes...

Sent from my bravo using Tapatalk

Poslednja ispravka: Marti Misterija (20.11.2011 u 23:19)
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Marti Misterija na korisnoj poruci:
Hephaestus (21.11.2011)
Stara 20.11.2011, 23:06   #18
Mr.Simpson
Veteran
 
Član od: 7.11.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 822
Zahvalnice: 44
Zahvaljeno 189 puta na 157 poruka
Određen forumom Re: iPhone 4 vs Xperia Arc vs Xperia Mini Pro

Citat:
Hephaestus kaže: Pregled poruke
@Mr.Simpson
Apsolutno se slazem sa tobom, ali ja nisam mislio na operativni sistem, nego na softver koji se razvija za njega, razni programi, igre...
To tek... 95% aplikacija radi na Androidima razlicitih hardverskih i softverskih postavki na skoro istovetan nacin, samo je brzina izvrsavanja i nacin prikaza na radnoj povrsini u pitanju. Bas iz tog razloga postoji veliki broj aplikacija jer je trziste veliko. U tom moru aplikacija jako je mala sansa da neces naci nesto korisno, nesto sto bas tebi treba i sto nece iskoristiti tvoj hardver.

Citat:
ELIPS kaže: Pregled poruke
Znam tacno na sta si mislio... Molim vas momci skoncentrisite se na pomaganje meni a ne na medjusobna prepucavanja
Pa i pomazemo ti. Dvoumis se izmedju Androida i iPhone-a, zar ne?
Ili mozda cekas da te neko ubedi u kupovinu Apple-a? Ja sam ti svoje misljenje rekao...

Citat:
Marti Misterija kaže: Pregled poruke
Sent from my bravo using Tapatalk
Marti, HD2 ti se vidi kao Bravo ili si nabavio Desire.
Mr.Simpson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2011, 23:34   #19
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: iPhone 4 vs Xperia Arc vs Xperia Mini Pro

Citat:
Mr.Simpson kaže: Pregled poruke
Marti, HD2 ti se vidi kao Bravo ili si nabavio Desire.
Veceras sam stavio novi ROM i nisam ni menjao potpis tako da je ostao Bravo.

HD2 ne menjam ni pod razno.
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.11.2011, 13:29   #20
Hephaestus
Veteran
 
Član od: 29.12.2008.
Poruke: 886
Zahvalnice: 261
Zahvaljeno 380 puta na 218 poruka
Određen forumom Re: iPhone 4 vs Xperia Arc vs Xperia Mini Pro

Citat:
Mr.Simpson kaže: Pregled poruke
To tek... 95% aplikacija radi na Androidima razlicitih hardverskih i softverskih postavki na skoro istovetan nacin, samo je brzina izvrsavanja i nacin prikaza na radnoj povrsini u pitanju. Bas iz tog razloga postoji veliki broj aplikacija jer je trziste veliko. U tom moru aplikacija jako je mala sansa da neces naci nesto korisno, nesto sto bas tebi treba i sto nece iskoristiti tvoj hardver
Slazem se vecinom i sa ovim. Ali, recimo, da svi telefoni imaju hardver kao sgs2. Zar ne mislis da bi aplikacije i igre bile mnogo bolje jer su pravljene samo za tako jak hardver. To je ono sto pokusavam da kazem sve vreme.
Hephaestus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
sony ericsson xperia mini NIKOLA94s Aparati i oprema 34 3.2.2012 19:39
Xperia x10 mini pro heracle Programi za mobilne telefone 1 14.5.2011 8:57
Fujitsu-Siemens - Amilo Mini UI 3520 | Misljenja Hakinen92 Prenosni računari 3 30.1.2011 12:13
[Android] Xperia X10 mini pro ili Wildfire Arpad V. Aparati i oprema 9 28.10.2010 19:54
[iPhone] iPhone games vs all others Starface Igre za mobilne telefone 96 3.8.2010 2:10


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:07.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com