Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Programi za mobilne telefone

Programi za mobilne telefone Operativni sistemi i programi za mobilne telefone

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.1.2023, 17:41   #1
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.658
Zahvalnice: 2.261
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Question Telefon kao daljinac?

Nabavio sam mini liniju Philips BTM2280, ali bez daljinskog upravljača. Isprobao sam daljinac ugrađen u moj Redmi Note 6 Pro - radi samo dugme ON/OFF i Volume +/-. Problem je što mnoge funkcije na ovoj mini liniji rade samo pomoću daljinskog upravljača (podešavanje sata, uključivanje Shuffle opcije i još štošta).

Probao sam par aplikacija koje su univerzalni daljinci, ali one ne "vide" liniju, a uz to su pretežno urađene za Smart televizore. Ima li nekog rešenja, u vidu neke app koja bi zamenila daljinski?



PS. Što se tiče klasičnog univerzalnog daljinca, problem je kako da znam da li radi sa ovom linijom. "Originalni" daljinac ću poručiti sa Alija, ali ko zna kad će stići, a opet postoji mogućnost da ipak ne radi...
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
[Mobilni telefon] Jiake JK11 Prief Lirator Opisi, recenzije i testovi 28 24.2.2014 12:59
Program da SE k700 koristim kao daljinac od TV-a Željko Programi za mobilne telefone 12 3.6.2011 21:12
telefon kao eksterni modem vedran80 Komunikacioni uređaji i umrežavanje 2 7.5.2010 9:44
Problem sa ADSL-om! [puca kad telefoniram] Wi†cher Komunikacioni uređaji i umrežavanje 11 11.1.2010 0:55
Reklamacije u garantnom roku - Iskustva VitaminC Aparati i oprema 24 20.6.2008 1:37


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 8:40.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com