Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 27.9.2010, 23:36   #1601
altas
Veteran
 
Član od: 18.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.026
Zahvalnice: 222
Zahvaljeno 293 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Runes of Magic

Eh, kako da vas dovuce covek...

Imam zvanicno da objavim 2 stvari (1. vec znaju neki clanovi Balkanije, a drugu samo par njih). Dakle, ovako:

1) Pod pokroviteljstvom Altasa i hetero udruzenja i filharmonijskog orkestra "Danas mama zeni svoga bota" (http://www.sk.rs/forum/showpost.php?...postcount=1526) uskoro se organizuje izbor za miss Balkanija guilda!

2) Isto pod pokroviteljstvom Altasa i cenjenog gospodina Hjua Hefnera, a naravno i uz pomoc kreatora "Nude patch-a" za RoM, uskoro, veoma uskoro (soon™) izlazi prvi broj online casopisa - "Playboy Balkanija"!!!
altas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.9.2010, 0:18   #1602
animusu
Veteran
 
Član od: 14.7.2010.
Poruke: 647
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 100 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Runes of Magic

Citat:
altas kaže: Pregled poruke
Eh, kako da vas dovuce covek...

Imam zvanicno da objavim 2 stvari (1. vec znaju neki clanovi Balkanije, a drugu samo par njih). Dakle, ovako:

1) Pod pokroviteljstvom Altasa i hetero udruzenja i filharmonijskog orkestra "Danas mama zeni svoga bota" (http://www.sk.rs/forum/showpost.php?...postcount=1526) uskoro se organizuje izbor za miss Balkanija guilda!

2) Isto pod pokroviteljstvom Altasa i cenjenog gospodina Hjua Hefnera, a naravno i uz pomoc kreatora "Nude patch-a" za RoM, uskoro, veoma uskoro (soon™) izlazi prvi broj online casopisa - "Playboy Balkanija"!!!
Ček ček, a od one "Balkanijovizije" nema ništa znači???
animusu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2010, 9:46   #1603
branko78
Član
 
Član od: 17.5.2007.
Lokacija: Petrovac, Srbija
Poruke: 499
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 21 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: Runes of Magic

Rom je ko ona baba Djekna u crnogorskoj seriji - nije jos umrla a kad ce neznamo. Cekamo nesto bolje da naidje a dok cekamo ipak igramo.

Ko oce da odigra solidan MMO moze da ima zanimaciju cirka mesec-dva dok leveluje i ako se "navuce" i ima gild u kome moze malo da se slepa po instancama onda jos mesec-dva dok ne uradi opremu visokog 55-60lvl (za sredjivanje opreme trebace pravog novca ili ko ima vremena da farma daily iteme / nesto trece bar 2h dnevno).

Nakon toga sledice period manje zainteresovanosti jer u principu kad se odigraju sve instance koje postoje nema nekog bitnog razloga za dalje igranje.

Gilde svakodnevno ucestvuju u Siege Wars ratovanju od 20h (kome podje za rukom da se ubaci u queque), postoje i PvP arene 1vs1, 3vs3, 6vs6 itd. ali PvP nije osmisljen kao osnovni motiv igranja ove igre (dosta je neizbalansiran PvP).
branko78 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2010, 10:42   #1604
Patton
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Patton
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Silent Hill
Poruke: 4.647
Zahvalnice: 157
Zahvaljeno 904 puta na 493 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Patton Slanje poruke preko MSN-a korisniku Patton Slanje poruke preko Yahooa korisniku Patton
Određen forumom Re: Runes of Magic

Branko, ajde vec kad si spomenuo cash, koliko treba cirka para da se sklepa solidna oprema?

Ne, ne planiram da se dajem pare, samo me interesuje onako... predpostavljam da najvise para ode za purije?
Patton je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2010, 11:00   #1605
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.368
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.997 puta na 7.041 poruka
Određen forumom Re: Runes of Magic

Računaj da za 500 dinara dobiješ 200 dijamanata kad uhvatiš 100% promociju za vikend. Onda čekaš da bude promocija za purije celu nedelju po 27D (ili ako te baš u***e da bude daily promocija po 20D) i nakupuješ se ko blesav. Za svaki item ti treba 6 purija (ako hoćeš samo T4 opremu), a ima sigurno 14-15 itema za uraditi. Drugim rečima ako kupuješ sve purije za opremu ti treba cirka 6k dinara, naravno ne računajući statove koje u ovom slučaju ne kupuješ već sam nabavljaš A gde su još one zayebancije za plusovanje, pa bušenje rupa, pa kupovina runa visokog tiera, pa...

Naravno možeš i gold da farmaš kao Kinez pa kod diasellera da pretopiš u dijamante. Trenutna cena je oko 18k golda za 1 dijamant.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2010, 11:14   #1606
altas
Veteran
 
Član od: 18.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.026
Zahvalnice: 222
Zahvaljeno 293 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Runes of Magic

Sad sam se setio da pogledam payment history, LELE na kub... oni koji takodje kupuju diase, bolje da ne gledaju...

Pattone, za opremu solidnu izdvoji 700-800 evra, mada za te pare mozes da odes na black market i kupis 3-4 chara cija oprema posebno kod svakog vredi toliko.

/edit

Zalosno koliko ljudi uloze u charove, pre svega ne mislim na pare, nego na vreme, pa posle cirka 200 evra po charu. Priest/Knight sa RT opremom i t10 staffom kosta samo 200 evra...
altas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.10.2010, 17:53   #1607
branko78
Član
 
Član od: 17.5.2007.
Lokacija: Petrovac, Srbija
Poruke: 499
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 21 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: Runes of Magic

Jeste to tako, ko oce da prati i da redovno bude sredjen mora da izdvoji bar po 5 eura na svaku akciju diasa za najmanji paketic od 200 (pa puriji/busilice itd na akciji).

Sto kaze Altas i moj saldo na Yusho payment history je pozamasan, jedino nisam jurio one preksupe jewele za +7 do +12 mada tu onda gubim cirka bar 10% damage i defence ako ne i vise.

Nego ovaj post pravim relativno kasno, nisam mogao ranije zbog obaveza, VECERAS IMAMO RAT (SIEGE WAR) tako da dodjite ko bude mogao.


Edit: Trebalo bi da od sledeceg content patch-a 3.05 puste u rad NPC-e koji ce sluziti za prodaju diasa a nalaze se na Varanas Central Plaza. Videcemo kako ce to funkcionisati.
branko78 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.10.2010, 17:56   #1608
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: Runes of Magic

Meni mnogo lepse odkad sam prestao da igram. Nego zanima me kako je blackhand ? jer jos igra Kadunud ?
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.10.2010, 22:00   #1609
branko78
Član
 
Član od: 17.5.2007.
Lokacija: Petrovac, Srbija
Poruke: 499
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 21 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: Runes of Magic

Pa generalno kao i u svim mmo igrama talasi igraca dolaze i odlaze, najcesce sa novijim nastlovima koji se pojave ili pocetkom skole / fakulteta itd. Neki ljudi su najavili svoj odlazak a neki su vec otisli na pauzu jer se spremaju za novu wow expanziju.

Takodje sam cuo da i u Blackhand imaju te situacije sa odlaskom ljudi iz igre.

Runekeepers se podeli tj. Sharpshooter i jos neki su izasli iz RK i napravili novi gild Phoenix a Pavlov i drugi koji forsiraju in-guild rad instanci su ostali idalje RK.

Neki manji solidni gildovi su isto ostali bez ljudi pa je bilo dosta migracija i mogu da primetim da je solidan deo nasih ljudi koji su inace cesto na Ex-Yu chat-u a igraju u raznim gildama presao u Sparticans.

Od domacih gildi Balkanboy je imao expanziju ove godine ali su i oni u ovom poslednjem talasu izgubili neke ljude.

Sto se tice Balkanije i nama je jedan deo ljudi na leru najvise zbog skole / fakulteta. U tom kontekstu puno uspeha i sve najbolje roki-ju i alicii na fakultetu Njih dvoje sam uzeo za najsveziji primer, retko ce biti online sa nama osim za neke eventove itd.

U medjuvremenu idalje imamo jednu grupu ljudi koja je jos uvek ne posustaje i rade gild runove u Rhanka Temple instancu (Nosinger, Freym, phantomr, Marri, Roshin, Malea, lionacbgd, ... ).

Osim toga idalje ima dosta nas koji smo solidno opremljeni mada ipak ne imba po najnovijem standardu, uveli smo par pristova pa sad imamo Stojketa, Milashin-a i Famfulju da smaramo da lece po instancama koje sad mogu da se nazovu srednjim nivooom - (55lvl Demon Stronghold, Zhuridon Stronghold, redje Hall of Survivors najvise zbog laga koji tamo vlada i 60lvl - Dungeon of Dalanis... a uskoro cemo i ostali (koji imaju min. req.) redovnije da radimo Warnoken Arena pa tek posle i gore pomenuti RT.
branko78 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.10.2010, 23:02   #1610
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.368
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.997 puta na 7.041 poruka
Određen forumom Re: Runes of Magic

Nisi rekao hvala ljudima koji su danas došli SAMO da vas podrže za siege (moralna podrška, naravno)
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2010, 1:17   #1611
horrorbiske
Član
 
Član od: 16.10.2010.
Poruke: 95
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Runes of Magic

Citat:
branko78 kaže: Pregled poruke
Sto kaze Altas i moj saldo na Yusho payment history je pozamasan, jedino nisam jurio one preksupe jewele za +7 do +12 mada tu onda gubim cirka bar 10% damage i defence ako ne i vise.
Sada im ne treba davati prave pare jer su u "milking" fazi, i samo gledaju da uzmu jos neku kintu pred kraj dok zvanično ne objave da se serveri zatvaraju.

Više ih ne zanima ni ono što im uzima pare direktno, daily timer bug,botovi koji zgrću zlato, razni hackovi itd.
Svakog jutra od 6.00 do 7.00 h može se uraditi oko 300-400 daily questova, jer im je daily reset odavno pokvaren, a očigledno Fraudster nema više programera koji bi to sredili, a ako to ne mogu da poprave, onda je jasno da nešto nije u redu.
horrorbiske je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2010, 13:13   #1612
altas
Veteran
 
Član od: 18.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.026
Zahvalnice: 222
Zahvaljeno 293 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Runes of Magic

@Iceman 37
Blackhand razbija. Prvi ocistili novu instancu, proveli 7 sati tamo. Kod njih ono standardno, zezanje i tako to... Kadunud iliti Velvett ne igra vise

@horrorbiske
Ja kazem, ako je situacija takva, zasto to ne iskoristiti? Kao i ranije sto sam govorio, dokle bre mi Balkanci da glumimo postenje kad 90% servera radi to sto radi i smeje ti se u facu. Apsolutno sam protiv botova i hackova, ali kad ti je developer omogucio i svi zivi koriste, zasto da budes posten? Da se neko budzi i smeje ti se kako si noob, a ti da gubis zivce? Pa GM kad je meni upao u party i rekao "I know what are you doing..." mislim da nemamo sta da pricamo vise. Danas u random party 1 samo da upali hack, a vidji cuda... Aha, evo nam ga "kolega", u super, sad cemo mi to brze...
altas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2010, 14:53   #1613
horrorbiske
Član
 
Član od: 16.10.2010.
Poruke: 95
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Runes of Magic

Citat:
altas kaže: Pregled poruke
@Iceman 37
Blackhand razbija. Prvi ocistili novu instancu, proveli 7 sati tamo. Kod njih ono standardno, zezanje i tako to... Kadunud iliti Velvett ne igra vise

@horrorbiske
Ja kazem, ako je situacija takva, zasto to ne iskoristiti? Kao i ranije sto sam govorio, dokle bre mi Balkanci da glumimo postenje kad 90% servera radi to sto radi i smeje ti se u facu. Apsolutno sam protiv botova i hackova, ali kad ti je developer omogucio i svi zivi koriste, zasto da budes posten? Da se neko budzi i smeje ti se kako si noob, a ti da gubis zivce? Pa GM kad je meni upao u party i rekao "I know what are you doing..." mislim da nemamo sta da pricamo vise. Danas u random party 1 samo da upali hack, a vidji cuda... Aha, evo nam ga "kolega", u super, sad cemo mi to brze...
To i kažem besmisleno je davati im prave pare kada sve to može besplatno, a i njih izgleda baš briga šta se radi po serverima.
Na http://www.rompros.com ili na http://www.elitepvpers.de(ali dosta toga na nemačkom)ima dosta prostih saveta, počev od afk-farminga zlatnih jaja sa 2-3 klijenta istovremeno pa do naprednijih stvari-skupljanje daily itema sa botom, autohealing ako neko ima alta-priesta koji će pratiti glavnog lika i lečiti ga, podešavanje brzine igre, letenje kroz instance itd.

Poenta je skupiti dovoljno golda i kupovati gotove iteme(po mogućstvu sa VIII statovima i sa +10-12 ili statove, i ne davati im ni dinara za njihove preskupe purije i slične stvari.
horrorbiske je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2010, 15:08   #1614
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.368
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.997 puta na 7.041 poruka
Određen forumom Re: Runes of Magic

Eh... sve je to provaljeno još pre više od godinu dana

BTW i te gotove iteme je neko napravio od purija, tako da ih indirektno opet kupuješ, doduše ne za pravi novac.

Ja sam se sit izigrao u RoM-u, a dao sam samo jednom 500 dinara. Eto Backbreaker nije ni dinara dao, a vidi ga sav je imba

A i Brbtelefon je glavna faca na Rompros oduvek bio
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2010, 15:35   #1615
Mustapha
Član
 
Član od: 12.8.2009.
Poruke: 45
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Runes of Magic

greska :s

Poslednja ispravka: Mustapha (16.10.2010 u 15:39) Razlog: ...
Mustapha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2010, 15:37   #1616
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.368
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.997 puta na 7.041 poruka
Određen forumom Re: Runes of Magic

Gde si ti pobeguljo? Ljudi plaču za tobom na serveru
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2010, 19:48   #1617
Mustapha
Član
 
Član od: 12.8.2009.
Poruke: 45
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Lightbulb Re: Runes of Magic

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Gde si ti pobeguljo? Ljudi plaču za tobom na serveru
Evo i meni sad krenula suza niz butinu...

Nego, kad sam vec tu, dajte neki update. Dvonedeljni izvestaj siege warova i napredak jednog Backbreakera.
Mustapha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2010, 20:10   #1618
Sun Tzu
Starosedelac
 
Član od: 10.8.2007.
Lokacija: Temples of Syrinx
Poruke: 2.193
Zahvalnice: 417
Zahvaljeno 1.006 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: Runes of Magic

Juče smo dobili rat, ranije nemam pojma.

Backbreaker je konačno uznapredovao, kad nema tebe više da ga kočiš. Sad ima 84k hp, 45k patt i nekih 9k pdmg.
Sun Tzu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2010, 20:46   #1619
Mustapha
Član
 
Član od: 12.8.2009.
Poruke: 45
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Runes of Magic

A koju ima titulu za bedževe? Jer i tu uznapredovao ili je niznapredovao™?
Mustapha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2010, 21:04   #1620
Sun Tzu
Starosedelac
 
Član od: 10.8.2007.
Lokacija: Temples of Syrinx
Poruke: 2.193
Zahvalnice: 417
Zahvaljeno 1.006 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: Runes of Magic

Načelnik Generalštaba, Admiral Backbreaker.
Sun Tzu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
balkanija, besplatan, f2p, frogster, hrundi, mmorpg, runes of magic

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Lords of Magic SE millancche Strateške igre 6 5.11.2021 16:58
2. ugao (smešne i zanimljive slike) holodoc Cvet kompjutera 9446 2.4.2021 19:23
Elemental: War of Magic ForceCommander Strateške igre 47 29.10.2012 23:49
Partition Magic 8 ostavlja 7,8 MB neiskorisceno! zokocx Aplikativni softver 19 5.4.2008 14:36
Partition Magic Captain Jack Sparrow Aplikativni softver 3 14.12.2006 18:38


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:14.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com