Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 26.5.2010, 12:22   #1421
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.372
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.999 puta na 7.043 poruka
Određen forumom Re: Runes of Magic

Mislim da su noćas išli ZS, ne znam jesu li uspeli da dokrajče.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.5.2010, 13:07   #1422
branko78
Član
 
Član od: 17.5.2007.
Lokacija: Petrovac, Srbija
Poruke: 499
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 21 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: Runes of Magic

Stigli su do 3. nisu isli dalje umor je ucinio svoje.

Nego nesto drugo... internet je cudo kako se informacije pogresno protumace. Gledao sam nesto po sajtovima, Frogster sada radi na Java igrici za Facebook koja ce imati neke veze (crossover) sa Runes of Magic-om i ljudi verovatno tu informaciju tumace kao "novu igru na kojoj Frogster radi". Samo to sam hteo da pomenem.
branko78 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.5.2010, 13:36   #1423
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: Runes of Magic

Citat:
branko78 kaže: Pregled poruke

Nego nesto drugo... internet je cudo kako se informacije pogresno protumace. Gledao sam nesto po sajtovima, Frogster sada radi na Java igrici za Facebook koja ce imati neke veze (crossover) sa Runes of Magic-om i ljudi verovatno tu informaciju tumace kao "novu igru na kojoj Frogster radi". Samo to sam hteo da pomenem.
Ne razumem. Ako se pravi nova igra, i ako su joj Frogster autori onda to jeste ''nova igra na kojoj Frogster radi''...
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.5.2010, 15:14   #1424
altas
Veteran
 
Član od: 18.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.026
Zahvalnice: 222
Zahvaljeno 293 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Runes of Magic

Ne, ta Java igra nema veze sa onim na cemu Runewaker radi. Vec je pre neki mesec bio intervju njihovog CEO-a gde je pricao da razvijaju p2p AAA mmorpg naslov.
altas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.5.2010, 17:11   #1425
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.372
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.999 puta na 7.043 poruka
Određen forumom Re: Runes of Magic

Citat:
Frogster has been awarded the contract for the worldwide rights to a new MMORPG project of Runewaker, the developer of Runes of Magic. The planned online role-playing game of the next generation is aimed to set new standards in design, technology, features and sheer dimension. At the moment, the new title is in the middle of its conceptual phase. Developer and publisher schedule the launch of the new online game world for the end of 2013. Details of the joint project will be published by the partners at a later date.
After the big success of Runes of Magic, Runewaker has by now increased their team to over 100 staff. An extra 100 members of staff are to attend to the development of the new MMORPG project. Just as with Runes of Magic, developer and publisher are again planning a close collaboration regarding the production of the new online game world. Parallel to the development of the new MMORPG project, Runewaker will continue to work on regular expansions for Runes of Magic which has been able to win large recognition with over 1.6 million registered and over 300,000 active users already a few months after its official launch as well as with downright positive feedback from the press
Inače to je vest iz septembra prošle godine.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.5.2010, 19:40   #1426
petar blagojevic
Član
 
Član od: 29.12.2008.
Poruke: 154
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 36 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: Runes of Magic

Citat:
altas kaže: Pregled poruke
Da, definitivno je kraj. Jedino sto mozemo da radimo je da cekamo novi content, nove questove i novi lvl cap do 60 nivoa. Naravno i nove instance, novu opremu, nova oruzja. Tek onda ce se osetiti nedostatak diamond/gold trade-a i kad ne budemo mogli da radimo nista, definitivno ce biti kraj. Jedino sto nama ostaje kao guildu da zavrsimo Deamon i Zurhidon Stronghold, cisto da imamo neku zabavu dok ne dodje kraj.

Mada, svakim danom sve vise i vise mislim da je taj kraj dosao.
Nije sve tako crno.

Čuo sam da je frogsterova java igrica odlična
petar blagojevic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.5.2010, 10:57   #1427
branko78
Član
 
Član od: 17.5.2007.
Lokacija: Petrovac, Srbija
Poruke: 499
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 21 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: Runes of Magic

Pa dobro, znaci rade na novoj igri koja ce izaci za 2 godine, normalno da rade ako imaju sposobne ljude, ko stagnira propada. Sto se tice java igre isto se zove nesto Runes i u njoj je moguce "osvojiti" vauchere koji je redeem-uju u full RoM-u.
branko78 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.5.2010, 17:57   #1428
Anaxander
Veteran
 
Član od: 12.9.2007.
Lokacija: Highway to hell
Poruke: 660
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 118 puta na 72 poruka
Određen forumom Re: Runes of Magic

Citat:
branko78 kaže: Pregled poruke
Pa dobro, znaci rade na novoj igri koja ce izaci za 2 godine, normalno da rade ako imaju sposobne ljude, ko stagnira propada. Sto se tice java igre isto se zove nesto Runes i u njoj je moguce "osvojiti" vauchere koji je redeem-uju u full RoM-u.
Ahm, ne bih rekao. Sve što su mogli da zeznu, zeznuli su.
Anaxander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.5.2010, 19:31   #1429
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.372
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.999 puta na 7.043 poruka
Određen forumom Re: Runes of Magic

Evo konačno, skoro meseca nakon ukidanja trejdovanja dijamanata u AH, neko od izdavača se zvanično oglasio po ovom pitanju...

Citat:
Open Letter to the Community

Dear Community,

It’s been a while since I last sent a letter your way so I’d like to make up for lost time and get straight onto one of the two important issues this letter hopes to address.

Chapter III: The Elder Kingdoms
The release of ‘Chapter III: The Elder Kingdoms’ on the 18th of May marked yet another milestone in the history of Taborea. We would really like to thank all the hard-working alpha- and beta-testers who have been testing the new content for the past weeks and months. But we’d also like to extend our thanks to all our loyal players who have been with us right from the early days and without whom Runes of Magic would not be what it is today.

We hope that all of our players were able to quickly update their client after the patch was launched and activated the day before release. Furthermore, the traffic we received in the last few days before the patch was so high that we’ve had to add three new servers to our existing selection. This means the German, French and Spanish communities will be free to continue growing and enjoying the RoM world.


Gold Sellers & Bot Users
The expansion doesn’t just integrate new regions, features and servers but also marks the end of our first phase of investigations into bot users and gold sellers.

As most of you will already know, illegal gold sellers look for opportunities to attain gold, diamonds, and items outside of normal game play mechanics. These gold-selling companies have access to stolen credit card details and Paypal accounts which they then use in our system to obtain diamonds, and in-game items. Since we’ve been receiving lots of tickets and forum posts on this subject we’ve decided to make a strong stand against this issue in the interest of the whole community.

The result of this investigation has been to block the accounts of a large number of illegal gold sellers and buyers and to deactivate gold-diamond trade within the game. Unfortunately these non-trustworthy players have forced us to take such drastic measures. But as many of you have probably noticed these illegal gold sellers haven’t completely disappeared but are looking for new ways to sell innocent players their illegitimately obtained items and in-game currencies

Unfortunately we cannot completely eliminate this problem since many of these companies are very dubious and more often than not operate abroad and are therefore very difficult to reach and prosecute using local law. However this does not mean that we will not continue to take action against them.

To emphasize once more, it is not permitted to obtain any item or in-game currency from commercial gold sellers and this shall remain the case. Players should also be advised that sellers are also known to accept payment and then not to deliver the goods.

As in the past, we will also remove illegally obtained gold from buyers’ accounts which is the normal course of action for stolen goods. For example, if the police find a stolen piece of jewelry in the possession of an honest citizen the item will be confiscated. For this reason the auction house will remain closed for the time being. The measures we have introduced as well as those we are about to introduce will help ensure that all gold traded in the auction house has been obtained legally by honest players.

What’s next?
We hope, in spite of all the difficulties, to reinstate the possibility of trading gold for diamonds and vice versa as soon as possible. To achieve this we are currently working with Runewaker on a concept which would make trading gold secure for all players.

Starting tomorrow, we will also be running the pre-announced survey for which we would like you to offer your opinions. Finally, illegal gold sellers can affect you badly as a player since gold loses its value if there is a surplus of it. This is neither in our interests, nor in your interests as a player. We will keep you informed about any further steps we make in the fight against illegal gold sellers on the website and in the forum.

Finally, we would like to thanks all our honest players and assure you that we will work hard to make Taborea a gold seller-free world.

Yours sincerely,

Daniel Ullrich
Director of Product Management
Naravno da u "pismu" nema ničega što već nismo znali i što nije moglo biti rečeno pre dva meseca. Drugim rečima... neće dijamanti još skoro

Idioti najobičniji, pa kad bilo koju gamad pustiš da ti se šeta slobodno po kući i na to ne obraćaš pažnju, normano je da ti se ta gamad namnoži da više ne možeš da živiš u kući od nje. Samo što sad moraš da prevrneš kuću od temelja do krova ne bi li je isterao. Al` **** se njima jer oni od te kuće samo rentu ubiraju, a mi "stanujemo" tamo
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.5.2010, 21:15   #1430
altas
Veteran
 
Član od: 18.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.026
Zahvalnice: 222
Zahvaljeno 293 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Runes of Magic

Ponasanje im je i dalje u fazonu: Mi smo pametni, a igraci su debili, pa mozemo da ih vucemo za nos...
altas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2010, 13:45   #1431
branko78
Član
 
Član od: 17.5.2007.
Lokacija: Petrovac, Srbija
Poruke: 499
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 21 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: Runes of Magic

Imam neke ideje u vezi odredjene "podele" igraca u samom gildu Balkanija na "casual" i "hardcore" igrace. Razlika bi bila da hc igraci imaju neke obaveze ali i privilegije dok casual igraju po pravilima koja su trenutno vec u funkciji. Hardcore igraci bi imali "obavezu" da budu registrovani i aktivni na forumu, da se tamo dogovara raid-ovanje tezih instanci, takodje obaveza da poznaju kako se rade instance i naravno da imaju duzi staz u gildi (nemoze znaci neko ko je upao u gild posle 2 nedelje da bude HC). Prednost HC rank-a bi bila upravo ta da HC igrac ima pravo prednosti kad se ide organizovano sa gildom u jace instance. Naravno nije zabranjeno da ide mesani hc/casual party ali onda se neke stvari dogovaraju na pocetku i toga se drzi.

Pretpostavljam da nisam izmislio toplu vodu vec da i u drugim jakim gildama postoje takva pravila zato kazem da imam neke ideje koje moram jos da razradim a takodje o tome cemo diskutovati i modifikovati mnoge aspekte u tom smislu na osnovu predloga a sto da ne i "kopija" onoga sto drugi vec rade.
branko78 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2010, 13:52   #1432
makarije
Veteran
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: virtual world
Poruke: 518
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 28 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Runes of Magic

eh brate kako si me sad podsetio na jedno davno proslo vreme, ROM-a i guilda Balkanija, jos tada je krenula prica o hardcore i casual igracima i mislim da je patton bio prvi koji je otisao iz guilda zbog te stvari...mada bilo je davno pa mi je pamcenje malo zamagljeno...neki su potegli pricu o casual stilu igranja, neki su naravno to zamerili i trazili da svi daju sve od sebe i tako je krenulo...
makarije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2010, 14:07   #1433
Anaxander
Veteran
 
Član od: 12.9.2007.
Lokacija: Highway to hell
Poruke: 660
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 118 puta na 72 poruka
Određen forumom Re: Runes of Magic

A onda će hardkor (haha) igrači biti jači i jači, dok će "kežual" ostati, je li , slabi. Uzgred, jue sam saznao kako vas je zmaj ispalio i još me boli stomak od smeha...
Anaxander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2010, 14:49   #1434
branko78
Član
 
Član od: 17.5.2007.
Lokacija: Petrovac, Srbija
Poruke: 499
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 21 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: Runes of Magic

Ako nesto ne promenimo idalje cemo imati "zmajeve" na sve strane samo ne u Balkaniji tj. igraci ce nakon sto dostignu neki nivo kod nas, ici dalje.

Sto se tice da ce neko biti jaci i jaci neznam sta oces sa time da kazes, jaki igraci ce u svakom slucaju napredovati kao sto i jesu do sada. Dogovor i organizacija je potrebna.

Niko nece biti "primoran" da igra vise vec ce ljudi koji igraju "dugo" u smisli kontinuiteta biti jace "nagradjeni" od onih koji su kod nas mesec dana. To ce biti pozitivno i u smislu da se dogovor i organizacija postuju.

Moze se reci da je primer sa Zmajem uticao na budjenje takvog razmisljanja, radije bi video da Back ili Koljac nose hos chain set koji je Zmaj dobio u gild runovima u hos, za koje je opet moljakao lionca i phantoma i isao tamo opremljen totalno ispod svakog kriterijuma.

Poslednja ispravka: branko78 (2.6.2010 u 15:05)
branko78 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2010, 15:38   #1435
altas
Veteran
 
Član od: 18.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.026
Zahvalnice: 222
Zahvaljeno 293 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Runes of Magic

Sta je to bilo sa Zmajem? Rekao: Cao, odoh ja u blackhand?
altas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2010, 15:52   #1436
branko78
Član
 
Član od: 17.5.2007.
Lokacija: Petrovac, Srbija
Poruke: 499
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 21 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: Runes of Magic

Nije u Blackhand al se navodno vratio u Domace jer je odande dosao. Nisam siguran odakle je dosao kod nas ali me je potakao na razmisljanje.

Poslednjih dana je kukao da oce u ZS i DS da ga vode i posto mu se "zelja" nije ispunila navodno je otisao u Domace jer ovde kod nas ima previse melee. E pa i ja bi da me neko vodi u ZS i DS da gledam kako drugi tuku i da uzimam delove setova .

Inace mi je zmaj od pocetka mirisao na pobegulju i sebicnog igraca. Imamo mi dosta magova ali treba im pomoci da se opreme, treba uloziti vreme u runove u kojima on ne dobija nista sto vec nema i novac u opravke kad se gine.

Opet kazem moram da spijuniram malo forume drugih gildi i da izvucem sustinsko iz toga.
branko78 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2010, 16:06   #1437
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.372
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.999 puta na 7.043 poruka
Određen forumom Re: Runes of Magic

Ma Zmaj mi je bio smešan... kad sam se vratio u gild on je bio tu. I zove jedan dan treba mu pomoć za Aishu, rekoh juri elite. Ubijem mu ja Aishu uzme on fragment. Kad sutra eto ga opet... I onda skontam da farma one veštice, pa kad se spawna Aisha zove nekog da mu je ubije, a posle proda fragment na AH

BTW Evo malopre se oprostio od igre navodno...

Poslednja ispravka: DeCoy (2.6.2010 u 16:56)
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2010, 19:16   #1438
Mustapha
Član
 
Član od: 12.8.2009.
Poruke: 45
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Runes of Magic

Mozete se ugledati na Chimaeru. 'Naša' gilda (bez briga) ima osnovni postulat u statutu po ugledu na teoriju Fila Đeksona (prim. aut.) da 'There is no IMBA in guild.' A ako se lepo formalno i leksički pogleda, to je potpuno tačna tvrdnja.
Iskoristio bih ovu priliku da izrazim želju da leprekoni penetriraju jezeraše u najviše 5 utakmica i da Ražon bude emvepe.

Citat:
branko78 kaže: Pregled poruke
radije bi video da Back ili Koljac nose hos chain set koji je Zmaj dobio u gild runovima u hos
EDIT: Tek sam sad primetio ovaj deo. Ajde Koljac, ali gde si nasao ovog drugog...

Poslednja ispravka: Mustapha (2.6.2010 u 19:34) Razlog: pogreшан пост сам гледао
Mustapha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2010, 19:37   #1439
altas
Veteran
 
Član od: 18.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.026
Zahvalnice: 222
Zahvaljeno 293 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Runes of Magic

130 ljudi, 130 cudi. Sto kaze onaj p*d*r sa Gaysonga, ovo je Balkan. Znaci, 130 ljudi, 13000000 cudi. Kickaj sve ispod 55/55 nivoa i kraj price, ostavi proverene ljude samo, tj. stare clanove ako su manji od tog nivoa ili povratnike u igru. Sto bi se neko, vracao iz SJF-a u Necro? Previse je guild u fazonu Majke Tereze, dok tamo opet neko igra Katarinu Rebracu. Dajte Backu lead samo na 24 sata, verujem da ce opet biti "Balkania vanquished RK, BH i ostale ku***pevce".

Edit: Sramota... mislite o tome... Igrali smo ko Brazil, a ispadosmo gori od kirgistanske reprezentacije.

Poslednja ispravka: altas (2.6.2010 u 23:33) Razlog: K u k...
altas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku altas na korisnoj poruci:
Sun Tzu (2.6.2010)
Stara 2.6.2010, 22:42   #1440
makarije
Veteran
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: virtual world
Poruke: 518
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 28 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Runes of Magic

lol altase, imas najbolje komentare kao i uvek...
makarije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku makarije na korisnoj poruci:
altas (2.6.2010)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
balkanija, besplatan, f2p, frogster, hrundi, mmorpg, runes of magic


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Lords of Magic SE millancche Strateške igre 6 5.11.2021 16:58
2. ugao (smešne i zanimljive slike) holodoc Cvet kompjutera 9446 2.4.2021 19:23
Elemental: War of Magic ForceCommander Strateške igre 47 29.10.2012 23:49
Partition Magic 8 ostavlja 7,8 MB neiskorisceno! zokocx Aplikativni softver 19 5.4.2008 14:36
Partition Magic Captain Jack Sparrow Aplikativni softver 3 14.12.2006 18:38


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 2:23.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com