Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Zvuk na računaru

Zvuk na računaru Zvučne karte, zvučnici, slušalice...

Odgovor

Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.2.2006, 20:50   #1
Virtual
Novi član

Član od: 22.2.2006.
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Ozvucenje

Posto zivim u garsonjeri imam ideju da nabacim neko ozvucenje posto mi je mini linija pukla totalno....nemam kompjuter tamo ali imam zelju za dobrim,kvalitetnim,ne toliko jakim zvukom(gajba je 30kvadrata)....trebaju mi vasi predlozi sa cim da zavrsim taj posao,kao i kolika ce biti cena tog zadovoljstva?....hvala
Virtual je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.3.2006, 20:10   #2
CarDevil
Novi član

Član od: 5.3.2006.
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Cool Re: Ozvucenje

po meni najbolje je da kupis neo zvucnike i to model SW-26 i ja sam uzeo taj i mnogo je kvalitetan zvuk. inace su od drveta kutije tako da ti ih ja preporucujem do nedavno si imao sliku na svakoj poslednjoj stranici sveta kompjutera

Poslednja ispravka: VojaM (8.3.2006 u 21:31) Razlog: "Piju" kažu pilići a "komPJuter" se piše bez "i". Bre!
CarDevil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.3.2006, 12:45   #3
AstraLogos
Deo inventara foruma

Član od: 25.10.2005.
Zahvalnice: 1.431
Zahvaljeno 2.450 puta na 1.153 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku AstraLogos
Određen forumom Re: Ozvucenje

Citat:
CarDevil kaže:
po meni najbolje je da kupis neo zvucnike i to model SW-26 i ja sam uzeo taj i mnogo je kvalitetan zvuk. inace su od drveta kutije tako da ti ih ja preporucujem do nedavno si imao sliku na svakoj poslednjoj stranici sveta kompjutera
Kazes mnogo je kvalitetan zvuk za male pare. Da si napisao pristojan to bi vec bilo korektno.
I sta ti to znaci sto su od drveta. Pa drvo zvoni i peva samo tako i nije uopste dobar materijal za zvucnike. Od iverice su furnirane tako da lice da su od drveta. Iverica ( mlevena piljevina + lepak ) dosta umrtvljuje zvuk i podesna je za pravljenje zvucnih kutija.
To sto si video "drveni" subvufer i plasticne satelite ne znaci da su zvucnici losi. Sateliti mogu biti od plastike jer rezonuju na visokim frekvencijama sto ni "drvetu" ni plastici ne smeta u smislu krivljenja ili izoblicenja muzicke slike.
Virtual idi do neke prodavnice gde ima vise modela zvucnika pa sam poslusaj sta ti se svidja. Ni Altek 2100 nije los izbor kao ni vremesni ATP3. Ti izaberi jel ces ti i slusati.
Pozdrav!
AstraLogos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno

Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 5:22.