Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Cvet kompjutera

Cvet kompjutera Vicevi, slike, sajtovi i ostale „zezalice”...
(POSTOVI SE NE BROJE!)

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 29.8.2012, 18:12   #461
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: Freaky news

Možda nisu uradili te ekološke studije, ali brana sa vekom trajanja od 30 god. se nije gradila nigde na svetu, pa sve da su je dabrovi pravili. To što je njena upotreba planirana za toliki period, ne znači da će posle toliko vremena neminovno da se sruši. Ako je već bila predviđena da drži toliko vode, to znači da je morala da bude kvalitetno napravljena. A ovaj baja odma' pominje HAARP i stavlja slike neke explozije "ovako izgleda kada se ruši brana" i time potpuno marginalizuje temu koja je vrlo aktuelna na lokalnom nivou. I kako neko onda to ozbiljno da shvati?
Rocker je offline  
Stara 29.8.2012, 18:50   #462
HSVstoned
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.9.2009.
Poruke: 4.484
Zahvalnice: 1.590
Zahvaljeno 1.080 puta na 773 poruka
Određen forumom Re: Freaky news

Mozda bih i ja tako mislio da ne zivim u Va i da ne znam koje su se sve malverzacije vodile oko ove raspale brane (a verujem da ne znam ni stoti deo pa sad ti vidi..)

Zamisli kada se nesto gradi 30 godina a razne garniture rukovode istim projektom a krade se kao da je to nesto sto se podrazumeva.. Nadam se da ce je bar do pola napuniti pa je neka onda tako do 30 godina, posle ce svejedno biti blatnjavi les.
HSVstoned je offline  
Stara 29.8.2012, 20:54   #463
Belphegor
V.I.P. Programiranje
 
Član od: 29.8.2007.
Lokacija: Valjevo
Poruke: 1.349
Zahvalnice: 983
Zahvaljeno 371 puta na 280 poruka
Određen forumom Re: Freaky news

Citat:
HSVstoned kaže: Pregled poruke
^ ma ne, nije fejk

Delimicna paranoja. Moras da znas mnoge detalje oko ove raspale brane pa da zakljucujes tako olako. Brana je produkt klasicne srpske komunisticke (jer je ideja tada nastala, isto je i sada) korupcije.

Valjevo i okolina su puni izvora sa vodom najviseg kvaliteta, npr voda iz Gradca moze da se opusteno pije prakticno celim tokom.

Brana je gradjena 30+ godina za potrebe termoelektrana itd za Lazarevac, Obrenovac, Kalenic, Lajkovac itd, dakle samo sa njihove potrebe od pre 30 god, spucane su milijarde a brana je danas nepotrebna.

Da je izgradjena u nekoj ozbiljnijoj drzavi ne bih se cimao da li ce da pukne ali Maljen i deo ostalih Va planina su trusno podrucje (npr procitaj o zemljotresima iz '98 i '99 godine koji su bili jaki ili jaci od onog u Kraljevu) a sve ovo je neplanski i bez kontrole gradjeno u drzavi Srbiji (mozes misliti koji je to kvalitet i koja pouzdanost), dakle nijednu studiju nisu uradili o uticaju na mikroklimu, i bezbednosti itd.

Znaci pucanje je uvek moguce a ako pukne.. pa na samo 13,5km je od centra Valjeva, tolika kolicina vode (duzina brane je bar 10km a visina 75m) bi, usmerena klisurom reke Jablanice, zbrisala ne samo Valjevo vec mozda cak i Lajkovac i jos naselja. To je malo verovatno ali opet ni elementarne studije nisu izvrsene

Ono u sta sam ubedjen je da ce posle 20 godina brana biti gomila mulja, djubreta, pesticida i ostalih otrova i da ce biti ruglo za koje je potrebno par desetina miliona evra da se ocisti samo. Ceo ovaj kraj je bogat pitkim vodama, izvorima, vrelima i uopste je krecnjacki teren pa ce sav taj mulj i otrovi da zagade svu pitku vodu a po mnogim studijama ugrose i jednu od najcistiji hreka u Evropi- Gradac.

Zato sam ja protiv ove komunisticke/politicke muljaze i spreman sam na sve samo da ne pocne punjenje brane a nisam jedini, 99% valjevaca je protiv
+1
Amin.
Belphegor je offline  
Stara 30.8.2012, 1:13   #464
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Freaky news

Napio se i greškom ubio 70.000 pilića



Prvo sam procitao "Napio se i ubio 70.000 pilića" i poceo sam nekontrolisano da se smejem...kako god, dobar wtf materijal
nexexcalibur je offline  
Stara 30.8.2012, 3:40   #465
Braveheart
Član
 
Član od: 14.7.2007.
Poruke: 261
Zahvalnice: 74
Zahvaljeno 49 puta na 41 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Braveheart
Određen forumom Re: Freaky news

Haha, kako je lud
Braveheart je offline  
Stara 30.8.2012, 7:45   #466
HSVstoned
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.9.2009.
Poruke: 4.484
Zahvalnice: 1.590
Zahvaljeno 1.080 puta na 773 poruka
Određen forumom Re: Freaky news

Ovaj je jos ludji.

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/340...-divlja-svinja
HSVstoned je offline  
Stara 30.8.2012, 10:16   #467
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Freaky news

Citat:
Djordje Turjacanin kaže: Pregled poruke
Ja ne znam kako neko moze vjerovati u takve gluposti, i na kraju krajeva ima li igdje slika te mind-control antene
Nema slike, jer na toj lokaciji NEMA nikakve antene niti bilo čega (čitao sam na nekom blogu, čovek lepo otišao tamo i nije našao ništa). Fotka koju Pravda često koristi je snimak HAARP sistema sa Aljaske.

Po nekim informacijama, jedini deo HAARP-a u Srbiji se nalazi na zgradi nekog instituta u Zemunu (a to je neka mala antena, red veličine 1m2). Ne garantujem da je to tačna informacija...
ZoNi je offline  
Stara 30.8.2012, 10:26   #468
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Freaky news

Citat:
HSVstoned kaže: Pregled poruke
duzina brane je bar 10km a visina 75m
O kojoj je to brani reč? Nešto mi 10km deluje mnooogo. Nisam ni znao da postoje tolike brane - osim ako se ne misli na neki nasip uz reku?
ZoNi je offline  
Stara 30.8.2012, 10:43   #469
HSVstoned
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.9.2009.
Poruke: 4.484
Zahvalnice: 1.590
Zahvaljeno 1.080 puta na 773 poruka
Određen forumom Re: Freaky news

Okacicu par mojih fotografija, visoka je 74,5m, povrsina je 370 hektara a za duzinu sam lupio mada ce biti ogromno jezero smesteno izmedju brda tj u klisuri. Fazon je sto ce ovo stvarno da bude lepo za oko jedno vreme jer se iznad brane nalaze planinski vrhovi od 1250m+ ali sve ostalo sam vam rekao.

Evo ovde ima jedna slika koja govori koliko je ovo cudo a i tekst je dobar:
http://www.blic.rs/Vesti/Srbija/4670...nu-brane-Rovni

Evo lepo se sve vidi, u pozadini je planina Jablanik i vrh od 1272m, lepo deluje nema sta ali je potencijalno opasno, nepotrebno i unistice izvore najcistije vode u Srbiji.

Citat:
Katastrofa u slučaju pucanja brane
U slučaju pucanja brane „Rovni“, mogući vodeni talas u Valjevu dostizao bi do četvrtog sprata zgrada uništavajući sve pred sobom u dužini od 30 kilometara nizvodno!
- I da je najbezbednija, kako tvrde njeni projektanti, neko treba da se zamisli kako će Valjevci živeti sa saznanjem da im je iznad glave bokal sa pet miliona kubika vode - upozorava geolog Dragan Petrović.
Learn to swim!
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	20120607_120409.jpg
Viđeno:	44 puta
Veličina:	99,1 KB
ID:	44042   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	20120607_120438.jpg
Viđeno:	44 puta
Veličina:	101,2 KB
ID:	44043   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	20120607_120941.jpg
Viđeno:	42 puta
Veličina:	100,7 KB
ID:	44044  
HSVstoned je offline  
Stara 30.8.2012, 12:38   #470
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Freaky news

Aha, Stubo-Rovni... Čuo sam za to. Mislim da sam negde video da je širina te brane nešto preko 300m

A to da bi poplavni talas dostizao 4. sprat... Deluje mi potpuno nemoguće, ali bolje da se nikada ne sazna ko je u pravu. Kao i svaka brana (ili bilo koji tehnološki i industrijski objekat!), i ova će biti istovremeno i vrlo korisna, ali i potencijalni problem.

EDIT: evo ovde opširnije o ovoj brani: http://www.beobuild.rs/forum/viewtopic.php?id=1734
ZoNi je offline  
Stara 30.8.2012, 12:56   #471
HSVstoned
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.9.2009.
Poruke: 4.484
Zahvalnice: 1.590
Zahvaljeno 1.080 puta na 773 poruka
Određen forumom Re: Freaky news

Problem je sto bi se ta voda usmerila okolnim strmim brdima/klisurom reke Jablanice a ta klisura ide do samog centra grada.

Inace, ne razmisljam ja uopste o tome, moguce je teoretski i to pre svega zato sto je ovo trusno podrucje, mislim da bi veoma jak zemljotres mogao da osteti branu ali ne u razmerama katastrofe, mozda neka mala havarija.

Ali ono u sta sam ubedjen je to da ce mulj, trulez, pesticidi i ostala sredstva za zastitu biljaka, da se nataloze i poniru kroz krecnjak i na taj nacin ugroze najcistija izvorista i reke u Srbiji a to ne sme da se dozvoli zbog nekog komunistickog projekta zasnovanog na teskoj korupciji a koji danas nema nikakav znacaj jer su opstine koje su izlobirale ovu branu resile snabdevanje vodom.
HSVstoned je offline  
Stara 30.8.2012, 13:49   #472
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Freaky news

Citat:
HSVstoned kaže: Pregled poruke
opstine koje su izlobirale ovu branu resile snabdevanje vodom.
To već ne znam, ali znam da u Srbiji generalno počinje da se oseća nedostatak vode. A video sam i ovo: "Pored Valjeva, vodom sa akumulacije „Stubo-Rovni“ snabdevaće se Mionica, Ub, Lajkovac i Lazarevac. Brana i akumulacija trebalo bi da obezbedi i tehničku vodu za buduću termoelektranu "Kolubara B" u Kaleniću. "

U svakom slučaju, na prvi pogled (kao laiku), meni se čini da ova brana, tj. jezero, može da obezbedi vodu za piće i poljoprivredu tog kraja; može da ojača lokalni turizam; eventualno da smanji posledice nekih poplava; da olakša gašenje potencijalnih požara (sad sam gledao na Zlatiboru kako helikopteri zahvataju vodu iz njihove akumulacije slične veličine)... Svakako, nisu nemogući ni neki problemi, kao sa bilo čime drugim.

.

Poslednja ispravka: ZoNi (30.8.2012 u 14:40)
ZoNi je offline  
Stara 30.8.2012, 14:35   #473
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: Freaky news

Uh, još kao klinac sam prolazio pored te akumulacije, grade je sto godina, kao Skadar na Bojani da zidaju. Inače, izvođače radova bi trebalo obezglaviti, evo dela nekog dokumenta sa sajta ministarstva (inače, dokument je iz 2008):

Spoiler za bojler:
Citat:
1.2 Brana „Rovni” – Valjevo


Iznos isplaćenih sredstava za branu „Rovni“ u periodu januar – decembar
2007. godine iznosi 698.378.426.50 dinara.
Pojedinačni radovi koji su izvršeni su sledeći:
-
radovi na telu brane, ugradnja kamena, ugradnja gline, ugradnja
filtera, izrada uzvodne i nizvodne kosine od kamena, eksproprijacija, nadzor, itd.
Brana i akumulacija „Rovni”, Valjevo služiće za snabdevanje vodom
opština Valjevo, Mionica, Lajkovac, Lazarevac i Ub i drugih naselja sa 1.800 l/s, za
potrebe EPS-a 1.500 l/s, ublažavanje poplavnog talasa, obezbeđenje biološkog
minimuma u Kolubari nizvodno od brane zadržavanje nanosa itd.
Trenutno je brana izvedena do kote 334,75 kota krune brane treba da bude
363,50, kota predbrane je 310 i kota ploče brane je 287,3. Znači, brana je izgrađena u
visini od oko 47,45 m, a još ostaje da se izgradi do visine 28,75 m.
Planirani završetak brane je 2009. godina.


Inače, uzevši u obzir da treba da počne izgradnja (tačnije da se nastavi) TE Kolbuara B (kod Uba), ona će imati velike potrebe za vodom, koje Kolubara (u ternutnom stanju) neće moći da podmiri, tako da smatram da će glavna funkcija tog projekta biti snadbevanje vodom elektrane. Ako akumulacija propadne, nema ništa ni od elektrane (od koje bi inače ubski kraj imao dosta koristi).
Naravno, ovde se automatski nameće i pitanje zašto se ne ulaže u obnovljive izvore energije, mini-elektrane i sl. (što je ideja koja mi se daleko više dopada od prljave i glomazne elektrane i brane koja mi se ni estetski ni funkcionalno ni malo ne dopadaju), ali to je već sasvim druga priča.
Inače, debelo oftopičimo, predlažem da se diskusija kojojnije mesto ovde premesti u zasebn temu u brbljaonici (jes' da nema veze sa FSK, ali će verovanto biti daleko konstruktivnija od većine ostalih na ovom forumu).
JohnnyNT je offline  
Stara 31.8.2012, 0:32   #474
lijenština
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Sablasni Kosačanovac
Poruke: 1.266
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 703 puta na 359 poruka
Određen forumom Re: Freaky news

Kada stogodišnjak sedne u Kadilak.

http://www.huffingtonpost.com/2012/0...n_1843194.html
lijenština je offline  
Stara 5.9.2012, 9:36   #475
Marko Radonjic
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.5.2008.
Lokacija: steam id: marcus
Poruke: 3.164
Zahvalnice: 963
Zahvaljeno 767 puta na 462 poruka
Određen forumom Re: Freaky news

Jedna holandska kompanija kojoj je cilj da ljude pošalje na Mars do 2023. i napravi trajnu koloniju na “Crvenoj planeti”

Kolonizacija Marsa


Ili je možda u pitanju prevara?
Marko Radonjic je offline  
Stara 13.9.2012, 22:34   #476
lijenština
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Sablasni Kosačanovac
Poruke: 1.266
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 703 puta na 359 poruka
Određen forumom Re: Freaky news

Konvencija Demokrata u Americi pustila ruske brodove u pozadini.

http://www.foxnews.com/politics/2012...ibute-to-vets/
lijenština je offline  
Stara 23.9.2012, 13:33   #477
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.294
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Freaky news

I tako ti ja gledam postu danas, a ono pod naslovom ,,Procitajte! OBAVEZNO":
Spoiler za poruka 1. deo:
С. Миловановић


БЕОГРАД – Несносне врућине и тропске температуре које су у Београду и Србији данас „дебело“ премашиле 40 поделак Целзијусове скале, учиниле су почетак августа пакленим, а максималне температуре ваздуха које су Србију учиниле топлијом и од Африке и које прете да достигну чак и 60 степени, могу потицати и од ХААРП антена инсталираних у Барајеву, 50 километара од Београда.


Како је „Правда“ опширно већ писала претходних седмица, ХААРП антенски систем је програм активног ауроралног истраживања високе фреквенције (скраћено ХААРП) и представља пројекат истраживања са циљем разумевања, стимулисања и контроле процеса у јоносфери која је део земљине атмосфере на висини од 50 до 80 километара, и који садржи велику количину јона (наелектрисаних честица) насталих деловањем сунчевог ветра и има велики утицај на простирање електромагнетних таласа. ХААРП антенски систем поред мноштва утицаја на човекову околину али и менталну свест, има утицаја и на климу и климатске промене. Екстремно високе температуре изнад 40 степени које су трајале целог јуна, јула а настављају се и почетком августа, нису нешто што је уобичајено за подручје Србије, а поготово не у тако дугом трајању. Неуобичајено врео био је и почетак маја, када су температуре биле изнад 30 степени а случајно или не, тек ХААРП антенски систем је са радом отпочео баш трећег маја ове године.


Биолог и еколог Дејан Маркуш, који већ дуже време живи и ради у САД где је проучавао и појаве везане за ХААРП, за „Правду“ каже да је у Америци одавно познато да овај антенски систем може да утиче на климу и да није случајно што су баш овог лета, када је ХААРП систем почео да функционише, Београд и Србија постали врелији и од Сахаре.


- Деловањем антенског ХААРП система ствара се рупа у заштитном омотачу Земље, који нас штити од негативног утицаја Сунца и соларних ветрова. Та рупа се креће преко горње атмосфере, пропуштајући веома штетне утицаје на површину Земље, а уједно штетно зрачење врши и тај део атмосфере који је озрачен. Америчка администрација је званично саопштила како ХААРП служи да се истраже начини за санирање озонског омотача, међутим, права намена му је контрола климе тамо где они пожеле, као и манипулација са контролом људи – каже Маркуш и подсећа да идеја контроле климатских дешавања „није од јуче“.


- Манипулисање климом почело је још 1946. године, када је амерички научник Винсент Шефер открио да убацивање залеђених честица угљен-диоксида (суви лед) у хладну комору доводи до стварања ледених кристала који су исти као и они у облацима. Знало се да се топли ваздух приликом дизања од земље све више хлади и да се један део те влаге кондензује у сићушне капљице које формирају облаке. Милиони тих капљица морају се спојити међусобно да би постале довољно тешке и као такве падале као киша. Сада је и овај део Балкана дошао на ред да се манипулише климатским променама и експериментима, а Србија је изабрана као најпогодније тло за постављање ХААРП антена. Од маја, од кад су пуштене у рад ове злогласне антене, почеле су и несносне врућине. Наш народ има изреку „Од Светог Илије (2. август) Сунце све милије“ и некада је тако заиста и било, док помрачени умови нису решили да загосподаре природом и климом. Ово Сунце које данас, 6. августа, пржи у Београду и Србији, не само да није „мило“ већ је више него опасно, а чим је званично саопштено да је температура 40 степени, будите уверени да је на асфалту и до 60! Како ствари стоје, следећих година може бити само још горе, а лета ће постати буквално неиздрживо топла. Нажалост, у Србији се на оваквим пакленим температурама не уводи ни ванредно стање, а камоли да коначно неко народу и јавности објасни шта је то заправо ХААРП који се налази међу нама, и да ли и колики утицај на климу у овој земљи има – каже Маркуш
toxic je offline  
Stara 23.9.2012, 13:37   #478
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.294
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Freaky news

nastavak...
Spoiler za poruka 2. deo:
Претње „Правди“ због текстова о ХААРП антенама

Друштво | 7. август 2012. | 14:26


С. Миловановић


БЕОГРАД – После серије текстова о ХААРП антенском систему код Барајева који су усталасали српску јавност, „Правда“ се суочила са претњама да се са оваквим текстовима убудуће престане!


Наиме, новинар „Правде“ и потписник овог текста као и осталих написа о ХААРП антенама и њиховој примени и дејству у Србији али и остатку света, примио је у понедељак око 22 часа позив са сакривеног броја телефона, где му је „пријатељски саветовано“ да престане да прати даље тему ХААРП антена.


- Добри су ти текстови о ХААРП-у, нема шта, али те пријатељски саветујем да баталиш све то и пишеш нешто лакше и мање опасно. Ударили сте у „Правди“ о осиње гнездо овим текстовима о ХААРП-у, а ништа не можете да промените, па зато се боље окани тога док је време – садржај је поруке, која се слободно може окарактерисати и као претња, коју је новинар „Правде“ примио свега неколико сати након текста о дејству ХААРП антена на климу у Србији и утицај на екстремно високе температуре које ових дана владају у нашој земљи.


Ово нису прве претње ни „Правди“ као слободном и независном медију, ни њеним новинарима, који се труде да објективно, истинито и у складу са начелима професије информишу читаоце о свим темама интересантним за јавност, и свакако да нас неће уплашити а још мање натерати да престанемо да пратимо и истражујемо све суштински битно око ХААРП антенског система, а што грађани Србије свакако имају право али и обавезу да знају.


У складу с тим постављамо јавно бившем министру одбране и бившем премијеру владе Републике Србије који су на својим функцијама били у периоду од 2008. до јула 2012. године, питања на које очекујемо одговоре како би све контроверзе, или барем највећи део њих, око ХААРП-а биле отклоњене:


- Господу Драгана Шутановца и Мирка Цветковића питамо:


1. Ко је и по чијем налогу инсталирао ХААРП антенски систем у месту Бељина код Барајева?


2. Ко је издао налог да тај систем ступи у рад 3. маја ове године?


3. Какве користи држава Србија и њени грађани имају од ХААРП антенског система да би тај комплекс био постављен на само 50 километара од српске престонице?


4. Ко је протеклих година био задужен за одржавање и чување овог система?


5. Колико је коштало постављање овог комплекса и ко је сносио трошкове?


Надамо се да ћемо у догледном року добити барем неке, ако не и све одговоре на питања која интересују српску јавност, а уколико бивши министар одбране и премијер Србије немају те информације или никакве везе са ХААРП системом, очекујемо да и то потврде, а ми ћемо све интегрално пренети у складу са Законом о јавном информисању и одговоре тражити на другим местима.


„Правда“ ће наставити и у наредном периоду да истражује све везано за ХААРП антенски систем у Србији али и у свету, са тежњом да своје читаоце али и целокупну јавност упознамо са овим системом о коме се мало, односно готово ништа не зна, у нади да ћемо коначно неке одговоре на бројна питања добити.




Sve bi ovo bilo manje freaky da poruka nije FW do mene preko par doktora nauka, iliti ozbiljnih ljudi... koji se loze na ovo.
toxic je offline  
Stara 23.9.2012, 14:01   #479
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.407
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Freaky news

^Da se prekrstis tri puta, kakve gluposti...
player1 je offline  
Stara 23.9.2012, 21:14   #480
Pegasus
Član
 
Član od: 26.12.2011.
Lokacija: Blue skies
Poruke: 462
Zahvalnice: 101
Zahvaljeno 113 puta na 80 poruka
Određen forumom Re: Freaky news

Баш сам се данас питао да ли Правда још пише о ХААРП-у.
Pegasus je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi

Tagovi
news, vesti

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
News serveri-info Ron_Jeremy Internet tehnologije 2 14.4.2009 12:56
7/2006 „in other news...” oluja „Ja, igrač!” 109 1.10.2007 17:24
e107 news pomoć Dado1 Web razvoj 3 27.3.2007 23:04
Masivni download(newshosting)?! The Finest Serbian Since '82 Internet tehnologije 8 31.1.2006 1:52
Pristup forumu kao NEWS serveru nikolam Forum o forumu 7 28.1.2006 17:42


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:26.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com