Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Brbljaonica Manje ozbiljno ćaskanje na ostale (kompjuterske i geek) teme... (POSTOVI SE NE BROJE!)
(Pravila pisanja: kliknite ovde.)

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.9.2012, 11:13   #821
Arcibalde
Veteran
 
Član od: 2.8.2010.
Poruke: 581
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 86 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Pa grad, navodno, sada finansira gsp na godisnjem nivou i za to izdvaja 100 miliona evra. Trenutno, prihodi od karata na mesecnom nivou su 4-4.5miliona evra
Arcibalde je offline  
Stara 6.9.2012, 12:23   #822
gundamnrt87
Novi član
 
Član od: 5.8.2011.
Poruke: 11
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Citat:
Picard kaže: Pregled poruke
Možda vlasnik ne bi znao da si "zaštićen" pa bi te razvalio, a posle izvadio lekarsko da nije sasvim čist i eto, on je onda zaštićen.
Ne bi rekao da bi vlasnik saznao ko mu je ukrao moped koji je upao u Moravu
gundamnrt87 je offline  
Stara 6.9.2012, 12:54   #823
gundamnrt87
Novi član
 
Član od: 5.8.2011.
Poruke: 11
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Citat:
SirDuck kaže: Pregled poruke
Pa super, tako i čoveka možeš da ubiješ jer nije uspeo da se odbrani, a još čovek nema cenu pa si i zaštićen.

Da ne grešim dušu, da imam potrebnu opremu i sam bih verovatno kucao kredit jer im je sistem glup, ali ne možeš da kažeš da je legalno.
Moralni zakoni itd...covek se odbranio od jedno huligana,ovaj otisao po jos dvojicu vratio se,svu trojicu isprebijao ko volove,posle par meseci dobija prekrsajnu prijavu za nanosenje telesnih povreda(a branio se nije nikoga cackao,napali ga da ga opljackaju),imao svedoke,a sud presudi u koristih ovih drugih i sad placa naredne tri godine neku kaznu na mesecnom novou...da se nije branio zavrsio bi u bolnici...bio sam tu ne moze niko u suprotno da me ubedjuje tako da si zasticen...

Drugi slucaj opljackali radnju i uhvatio ih vlasnik i vezao i u podrumu zavrsili,zvao miliciju i pitao sta da radi i da li sme da im odrzi lekciju tj da ih izgazi...policija rekla mozes...sto je ovaj i u radio...prodje nedelju dana zavrsio kod sudije za prekrsaj zbog nanosenja telesnih povreda...druga strana nije odgovarala..

Treci slucaj meni se licno desilo,odjeparili me na stanici "cokoladni" s obzirom da ih je bilo troje nisam mogao nista,spazio sam policiju otrcao do njih i objasnio sta se desilo,(sad ide ono dobar los policajac)jedan cuti a drugi urla na mene ko te opljackao kako te opljackao,kako si dozvolio,daj mi licnu kartu?!?! reko bravo novcanik pare i dokumenta su kod njih,on me gleda ko tele u sarena vrata...pokupili se svi o otisli i navatali ih sve...znas sta su im uradili na moje oci nista,pustili ih,niko nista popunili izjavu i dovidjenja,moje zadnje reci su bile policiji"sad i vise nikad,sledeci put imam tri opcije,da vas ne zovem,da se okrenem ili da se zaletim i zubima pobijem"...

Cetvrti slucaj desila se saobracajna nesreca u blizini mene u kasne sate,auto sleteo u kanal 20m od moje kuce,s obrizom da je bilo gluvo doba i mrtve bi probudilo,istrcao sam da pomognem,bio sam jedini sa vozacem koji nije mogao sam da izadje nije bio bas pri sebi,uspeo sam da ga izvucem iz kola i da mu pripomognem da legnme na zemlju otrcao do kuce i sa fiksnog zvao policiju(a pre mog zvanja dosao je jos neko ko je imao mobilni i nije hteo da zove jer nema kredita,pozivi za hitne intervencije su free)...dosla hitna dosla policija sve gotovo...sutradan me moji napali sto sam to uradio,sto ovo sto ono,znas da si mogao da nadrljas...ja stao gledam nije mi jasno o cemu se radi(pritom tada sam bio mnogo mlad)...nisam znao da ako je imao mozda povredu kicme da sam mogao da ga napravim invalidom...drugo glavni razlog sto su me moji napali je da su oni isto to uradili pre ne znam kad i da ih je posle policija privodila na ispitivanja zbof ne znam cega itd jer ovi koji su bili u kolima su bili crnji od zemlje itd...dva meseca je policija gnjavila moje ko da su imali neke veze sa njima...

Elem RTV preplata je pa je kroz zakon legalizovana prevara,a sami znamo da to nije u radu...meni je zao onih koji placaju preplatu,ali ja ne gledam RTS i neka dodju i neka mi iskljuce RTS posto ga ne gledam i ne koristim,a pre dva meseca sam licno isekao antenu sa krova(i zasto da placam nesto sto ne koristim)...jer vec par godina ne gledam televiziju...dal je legalno ili ne,ako postoji rupa u sitemu iskoristicu je,nigde ne pise da je to nelegalno ili legalno kako god...

Sto se tice BUS Plus i placam kartu godinama i svercujem se godinama i sve u krug,za ovo godina sto sam placao prevoz mogli su da promene kvalitet usluge,ti ovako platis uslugu a ona je nikakva,i kome da se zalis? sad ce neko da kaze pa ako prestanes da placas kako ce nesto da se promeni,a kakvu promenu da ocekujesm ako nastavim da placam(cela stvar se vrti oko toga da ako sam nesto platio tj uslugu hocu full uslugu do kraja)...kod mene su i dalje prljavi autobusi,pojedini krecu kad oni hoce,itd da ne duzim za ovih dvadeset i nesto godina nista se tu nije promenilo...
gundamnrt87 je offline  
Stara 6.9.2012, 13:04   #824
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Dok ne dođe metro, nikome ništa. A sam grad ne može sebi finansirati metro. A onda i drugi gradovi mogu da postave pitanje infrastrukture. Neko nema metro od milijardu i po, a neko nema ni asfaltni put ili običan most.
NjegovaWisost je offline  
Stara 6.9.2012, 15:46   #825
Sonic
Banned
 
Član od: 22.2.2008.
Poruke: 251
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 119 puta na 71 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Citat:
NjegovaWisost kaže: Pregled poruke
Dok ne dođe metro, nikome ništa. A sam grad ne može sebi finansirati metro. A onda i drugi gradovi mogu da postave pitanje infrastrukture. Neko nema metro od milijardu i po, a neko nema ni asfaltni put ili običan most.
Čekaj prvo da otplatimo onu skalameriju od mosta, to je bilo važnije od metroa.
U ovoj zemlji se znaju prioriteti, Srbija je to BRE!
Sonic je offline  
Stara 6.9.2012, 16:01   #826
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Važno da nam je veći od ostalih... mislim most
JohnnyNT je offline  
Stara 6.9.2012, 17:43   #827
Spawn BG
V.I.P.
 
Član od: 26.12.2005.
Lokacija: Open in new tab
Poruke: 1.507
Zahvalnice: 409
Zahvaljeno 344 puta na 280 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Spawn BG
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Citat:
JohnnyNT kaže: Pregled poruke
Važno da nam je veći od ostalih... mislim most
Pa most i nije veći... ali je skuplji!!! Nego, Vasiljević je naveo još preciznije podatke za onaj prevoz iz '8x nego što sam ja naveo, a sada je manji broj vozila nego tad. A u ono vreme kada je startovao BEOVOZ (oko'87 ili'88), trougao Resnik - Pančevo - Batajnica, polasci iz Resnika su bili (to znam) na 35-40 minuta (znači oko 1:10 - 1:20 za jedan od pravaca, npr. 17h Pančevo, 17:35 Batajnica, 18:10 ili 15 Pančevo...). Trajalo je do '95 ili '96 (koliko se ja sećam). Danas imate DVA polaska za Pančevo, jedan oko 7, pola 8 i jedan uveče, oko pola 9. Da li vam to zaista zvuči kao BEOVOZ??? Da li to pomaže prevozu zaposlenih, studenata, učenika?
Spawn BG je offline  
Stara 6.9.2012, 19:01   #828
Arcibalde
Veteran
 
Član od: 2.8.2010.
Poruke: 581
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 86 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Ovaka policija nama treba Pa bi svi placali BusPlus.

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=giJCL_jhnsE

Ne radi yt tag?
Arcibalde je offline  
Stara 6.9.2012, 19:28   #829
vasiljevic
Starosedelac
 
Član od: 21.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.678
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 624 puta na 388 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Sad, dok dođe metro ima da nam prođe nekih 20 godina, plus koja decenija za sigurnost. Tako da menni pada na paet jedna suluda ideja: da bi možda, možda trebalo da se poveća broj vozila u prevozu pa da prestignemo navedeni nivo iz prošlog veka. Jeste radikalna ideja, priznajem, ali daj bar o tome da malko razmisle oni gore. Naporan posao, jeste, treba misliti o sitnici kada si u novom A8, ali ajd sada, kada je radikalno neka je radikalno.

I da, išao je taj Beovoz i posle 96te, znam sigurno, i on je 2000 i neke izbačen iz sistema javnog prevoza, pa potom opet vraćan i danas je na pomenutom nivou. I tu imam radikalnu ideju. Tamo negde u nepismenom svetu, tu oko Nemačke, Engleske, Francuske i sličnih zaostalih zemalja, taj koncept se uhvatio i pokazao začuđujuće efikasnim, pa bi i tu možda, opet kažem možda trebalo razmisliti da se on reaktivira i vrati na neke stare nivoe. Jeste, radikalna ideja, dati ljudima koji dolaze sa strane dosta brzu i direktnu vezu, koja zaučuđujuće rasterećuje prevoz u gradu, ali opet možda, možda bi trebalo da o tome razmisli naša gradska vlast. Jeste, priznajem, to je iz neke stare prokužene istorije i nekih zaostalih zemalja, ali nećemo da se bunimo niti da to pominjemo. Samo da razmisle.

Lično, prihvtam da platim sve neophodne gomile bensedina jer će ih od toliko razmišljanja o ovakvim sitnicama boleti glava. I da, priznajem da prema našem najvećem (mislim na most, sram vas bilo ako ste pomislili na ono što ste pomislili), ovo jeste sitnica ali bi za nas, male i jadne bez A8 i slončića ovo bilo baš lep poklončić, i baš lepa pažnja.

I kakav sada indijski policaja, more ne sramotite narod. Mi smo dali takvu veličinu kakva je Bata životinja i sada treba da se ugledamo na tamo neke indijce .... Plus, nije šteta preko 15.000 dinara, niti je iz njihovog džepa pa da se bave naplatama karata po autobusu. Ne degradirajte ljude. Nego, raste li ova cifra sa mesečnom inflacjom ili mora da se saglašava godišnje? Da se ne opterećuju ljudi ako ne moraju.
vasiljevic je offline  
Stara 6.9.2012, 20:55   #830
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Citat:
vasiljevic kaže: Pregled poruke
Tako da menni pada na paet jedna suluda ideja: da bi možda, možda trebalo da se poveća broj vozila u prevozu pa da prestignemo navedeni nivo iz prošlog veka.
Ideja je previše radikalna i jako komplikovana, nije ni čudo što potiče iz te nazadne i zaostale Evrope. Daleko je lakše i efikasnije (i jeftinije) da ljude silom uguravamo u postojeće autobuse, nego da kupujemo nove. Jeste li videli kako Japan ima ljude koji trpaju ljude u metro. Tako ćemo i mi u autobuse i ostala vozila. Plus (u stvari Bus Plus) ćemo dodati nešto da bi bili napredniji i od Japana: maksimalno ćemo maltretirati ljude pri ulasku i izlasku iz vozila sa raznim pravilima, validatorima, kartama, zonama. Šta će nam još vozila kad imamo zip kompresiju
JohnnyNT je offline  
Stara 6.9.2012, 21:16   #831
vasiljevic
Starosedelac
 
Član od: 21.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.678
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 624 puta na 388 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Bolje RAR kompresija, više stane. Nego mi nije jasno što onda ne uvedemo gurače u autobuse, kao što ih ima u Japanu u njihovom metrou. Lako pravilo, zemunac, bar jedno 100 kila mišića, plaćanje po učinku, što više nabije više dobije .
vasiljevic je offline  
Stara 6.9.2012, 23:18   #832
Don Lazar
Član
 
Član od: 1.5.2009.
Lokacija: Mite Balije
Poruke: 229
Zahvalnice: 107
Zahvaljeno 116 puta na 37 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Don Lazar
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

zato što su autobusi slabe konstrukije, popucaće prozori i šiberi ... izletaće ljudi kao projektili
Don Lazar je offline  
Stara 7.9.2012, 7:53   #833
Spawn BG
V.I.P.
 
Član od: 26.12.2005.
Lokacija: Open in new tab
Poruke: 1.507
Zahvalnice: 409
Zahvaljeno 344 puta na 280 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Spawn BG
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Citat:
JohnnyNT kaže: Pregled poruke
Ideja je previše radikalna i jako komplikovana, nije ni čudo što potiče iz te nazadne i zaostale Evrope. Daleko je lakše i efikasnije (i jeftinije) da ljude silom uguravamo u postojeće autobuse, nego da kupujemo nove. Jeste li videli kako Japan ima ljude koji trpaju ljude u metro. Tako ćemo i mi u autobuse i ostala vozila. Plus (u stvari Bus Plus) ćemo dodati nešto da bi bili napredniji i od Japana: maksimalno ćemo maltretirati ljude pri ulasku i izlasku iz vozila sa raznim pravilima, validatorima, kartama, zonama. Šta će nam još vozila kad imamo zip kompresiju
Citat:
vasiljevic kaže: Pregled poruke
Bolje RAR kompresija, više stane. Nego mi nije jasno što onda ne uvedemo gurače u autobuse, kao što ih ima u Japanu u njihovom metrou. Lako pravilo, zemunac, bar jedno 100 kila mišića, plaćanje po učinku, što više nabije više dobije .
Glasam za 7zip, pošto ako krenemo redom, od tramvaja 7, pa autobusa 17, 27, 37 pa nadalje, upravo su tu najveće potrebe
Zapravo je još zanimljivo što je najčešći izgovor "bilo je i gore", kao da "može mnogo bolje" ne postoji. Naročito kad pomenu devedesete, a ne recimo ove osamdesete koje smo Vasiljević i ja pominjali (mada je i deo devedesetih bio bolji po prevozu, makar i zato što je približno isti broj vozila imao daleko manji broj putnika).
Spawn BG je offline  
Stara 7.9.2012, 10:34   #834
vasiljevic
Starosedelac
 
Član od: 21.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.678
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 624 puta na 388 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

@ Don Lazar:

Naši Ikarbus autobusi su mnogo, mnogo bolje konstrukcije nego što misliš. Samo pogledaš na ulicama, imaju po 20ak godina iživljavanja iza sebe i dalje idu i ne izgledaju toliko loše. Nisu oni za džabe 90ih bili kupovani od strane Insambula za njihove autobuse iako ti isti Turci imaju proizvodnju autobusa, i konkurencija su im bili autobusi MANa, Mercedesa i ostalih. Jednostavno, dva i više puta jeftiniji od pomenutih sa boljom izdržljivošću, verovao ili ne. Tako da bi oni preživeli. Zamenimo stakla i udri.

@ Spawn BG:

Može i 7Zip, ne bunim se. Samo da se dobro sabije i nabije.
vasiljevic je offline  
Stara 7.9.2012, 11:27   #835
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Икарбус има очајну завршну обраду, после годину дана аутобус постане крш, и онда стоји на тој тачци, и држи се 20 година :d
NjegovaWisost je offline  
Stara 7.9.2012, 13:23   #836
vasiljevic
Starosedelac
 
Član od: 21.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.678
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 624 puta na 388 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Na liniji 83, Lasta je u skoro isto vreme (možda razlika godinu ili godinu i po dana) kada smo dobili one Maanove na poklon od Japana, uzela nove Ikarbus autobuse. Igrom slučaja često koristim tu liniju i imam prilike da vidim dotične autobuse. Linija je sve osim ne opterećena, dakle, ima dosta putnika na njoj. Oni su dobro održavani i ne razlikuju se previše od recimo Man autobusa koje smo dobili. Dakle, daleko od toga da je završna obrada loša, problem je u održavanju autobusa, ako se održava kako treba biće dobar dugo vremena.

Inače, dve vesti koje nam promakle malko. Prva je da je juče objavljena vest da je raspisan tender za nabavku novih 180 zglobnih autobusa i da nam čuveni EBRD daje kredit od 65 miliona evra a drugu polovinu će obezbediti , e sad ko ne znamo jer može grad iz budžeta, ili GSP (mada kako on kada on po našima radi sa gubicima) ili komercijalni krediti banaka, tako da se ni taj deo još nezna. Zna se da po običaju, EBRD postavlja uslove ko može da nas snabdeva pa je kroz njih efikasno eliminisan Ikarbus. Sada, kad se uzme u obzir ono što sam naveo ranije o kvalitetu Ikarbusa, pa kada se setimo da je dotični posle vrlo neuspele a široko reklamirane privatizacije po nalogu Đilasa preuzeo grad i da su danas njihove plate na gradskom budžetu, ili ti nama na leđima, pa dodamo da je cena jednog Ikarbus proizvoda 2 puta manja od cene stranih postavlja se pitanje zašto se uopšte uzima kredit od EBRD. Mi od tog kredita nemamo koristi. Taj kredit je komercijalni kredit kao i svaki drugi, koji mi vraćamo, i kako se pokazalo ti krediti nikad nisu bili nešto wow povoljniji od nekih drugih kredita. Njih je uvek pratilo uslovljavanje. Ta uslovljavanja su dovodila do toga da naše firme nisu mogle da učestvuju na tenderima, ali su kasnije aganžovane kao podizvođači. Ja nisam video osim naših ljudi i firmi nekog austrijanca da nam pravi autoput ali smo zato njima plaćali više nego što treba. Svaki taj posao na kraju je plaćan duplo baš zbog uslova dotične banke. Mnoge naše firme imale su ogromne probleme naplate posla od austrijanaca. Dakle, iskustva sa dotičnima su katastriofa. Plus, ako je naš proizvod jeftiniji 2 puta, to povlači da nama taj kredit nije potreban. Jer mi ionako dajemo pola para, dakle, pokrivamo onu cenu koju traži Ikarbus. Da ne pominjemo da bi ti ljudi imali posao, dobijali plate da rade, plaćali se doprinosi, angažovali domaće dobavljače za neophodne stvari .... Ovako, od toga nema ništa. Dalje, da bi se ovo radilo, bilo gde u svetu daleko u napred se najavljuje namera grada da uzme takve kredite, i dobro se raspravlja o tome od koga i pod kojim uslovima, i ko će izvoditi neki posao, što je suprotno onome što imamo ovde. Ovde smo stavljeni pred svršan čin. Izvinite molim, ali tako ne može. Nije ovo privatno preduzeće gospodina Đilasa, vreme je neko da mu to kaže. Što davati posao i naše pare nekoj stranoj firmi ako ne moramo? A ne moramo. Što se zaduživati ako ne moramo, a po ovome ne moramo. Gospodine Đilas, Nemačka nije postala ono što jeste da je kupovala Reno, već je uvek kupovala i kupovaće nemački proizvod, ako njihov radnik radi nije nekom na grbači. I to zna svaki Nemac od malih nogu. Obećali ste da će Ikarbus da radi, pa dajte im posao, neka rade.

I druga stavka, onako usput navedeno je da nam sleduje povećanje cene prevoza od oktobra, ili tačnije da naša gradska vlada samo što nije donela odluku oko toga. Tako eć mesečna pretplatna karta umesto 2680 dinara poskupeti na 3220 dinara, pojedinačna karta će sa 60 poskupeti na 75 dinara za prvu zonu, i sa 95 na 115 dinara za drugu zonu, a karta kupljena kod vozača će poskupeti sa 120 na 145 dinara. Razlog je poskupljenje goriva, inflacija, ne plaćanje karata ...... I dobijemo 20% poskupljenje u proseku. Živeli.
vasiljevic je offline  
Stara 7.9.2012, 13:38   #837
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

I sada mi koji placamo karte nahebavamo zbog vas buntovnika sto ne placate. Svaka vam cast buntovnici, pokazali ste im bas.
SirDuck je offline  
Stara 7.9.2012, 14:01   #838
orange47
Starosedelac
 
Član od: 19.10.2011.
Lokacija: daleko od idealnog..
Poruke: 1.689
Zahvalnice: 107
Zahvaljeno 244 puta na 226 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Citat:
vasiljevic kaže: Pregled poruke
Sad, dok dođe metro ima da nam prođe nekih 20 godina, plus koja decenija za sigurnost. Tako da menni pada na paet jedna suluda ideja: da bi možda, možda trebalo da se poveća broj vozila u prevozu pa da prestignemo navedeni nivo iz prošlog veka. Jeste radikalna ideja, priznajem, ali daj bar o tome da malko razmisle oni gore. Naporan posao, jeste, treba misliti o sitnici kada si u novom A8, ali ajd sada, kada je radikalno neka je radikalno.
..
da, ali veci broj autobusa bi verovatno znacio i povecanje potrosnje goriva, odrzavanja.., svercovanja, nepravilnog ulaska/izlaska..
mislim da je trebalo raditi vise na sirenju mreze trolejbusa.
orange47 je offline  
Stara 7.9.2012, 14:03   #839
shteff
Član
 
Član od: 11.11.2008.
Lokacija: Nestao u akciji....
Poruke: 73
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 12 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Citat:
SirDuck kaže: Pregled poruke
I sada mi koji placamo karte nahebavamo zbog vas buntovnika sto ne placate. Svaka vam cast buntovnici, pokazali ste im bas.
Zapravo pre pet dana je objavljena vest da je zahvaljujuci Bus plusu povecan prihod Direkcije za javni prevoz za oko 150-200 miliona dinara mesecno,sto znaci da se je broj ocitavanja skocio i da se prodaje vise karata tako da to bas ne stoji.
shteff je offline  
Stara 7.9.2012, 15:04   #840
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Svejedno, i pre je bilo buntovnika koji su rekli odučno ne plaćanju usluga koje koriste. Revolucionari majku mu! Sad ja treba da is*enjam dodatnu kintu da bi kreteni vozali du*e okolo za dž samoopravdavajući se nekakvom idealističkom borbom protiv korupcije. Eto izborili ste se, svaka vam čast, ja ću plaćati vaš deo, bravo!
SirDuck je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi

Tagovi
gsp


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Vodič za overklokovanje grafičkih kartica Wolfy Tekstovi u SK 28 24.9.2017 1:19
Razmatranje jedne veoma loše ponude grafičkih kartica star-duster ŠDK - Grafika 14 22.1.2011 14:45
Isplati li se kupovina bilo koje od sledećih kartica trenutno? holodoc Grafika 13 26.10.2010 6:36
Nvidijina dual-GPU kartica zvaće se GTX 490 Dusan Despotovic Vesti 11 25.5.2010 22:42
S3 (VIA) Chrome dualna kartica Nergal Vesti 3 24.2.2010 0:11


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:52.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com