Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Brbljaonica Manje ozbiljno ćaskanje na ostale (kompjuterske i geek) teme... (POSTOVI SE NE BROJE!)
(Pravila pisanja: kliknite ovde.)

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.9.2012, 16:06   #781
Bokile
Banned
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: ███
Poruke: 4.808
Zahvalnice: 2.495
Zahvaljeno 2.069 puta na 1.046 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Citat:
SirDuck kaže: Pregled poruke
Baš prekjuče su nam uleteli panduri na kućnu žurku baš u 12 sati jer smo pravili buku.
Da niste vas dvojica komsije?
Bokile je offline  
Stara 4.9.2012, 16:09   #782
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Pa on kaže da ne dolaze, a nama su došli, plus dešavanje nije bilo kod mene kući
SirDuck je offline  
Stara 4.9.2012, 16:29   #783
Arcibalde
Veteran
 
Član od: 2.8.2010.
Poruke: 581
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 86 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Citat:
SirDuck kaže: Pregled poruke
Znaš možda je neko pošten plaćao markicu za svoje dete koje ide u osnovnu školu pa mu je ovo došlo kao lepa vest. To što ti podrazumevaš da je to bilo besplatno ne znači da jeste.
Nisam ni rekao da ja to podrazumevam.

Citat:
SirDuck kaže: Pregled poruke
Postoji jedan razlog za karte koji mi prvi pada na pamet. Osnovci nemaju lične karte. Kako ćeš ti da znaš dal je neko 7 il 8 osnovne ili 1 il 2 gimnazije? Tako što će osnovac da pokaže kartu koja dokazuje da je osnovac.
Pa sto onda ne izdaju samo njima. Sto svim osnovcima?

Citat:
SirDuck kaže: Pregled poruke
Baš prekjuče su nam uleteli panduri na kućnu žurku baš u 12 sati jer smo pravili buku.
I koliku ste kaznu platili? A da, nista (ah da uredu je da se pravi buka (kada je zabranjeno) al nije u redu da se svercuje - ti bi se slozio sa ovom izjavom jel tako?)
Arcibalde je offline  
Stara 4.9.2012, 16:34   #784
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Izdaju svim osnovcima jer im se izdaje svim osnovcima, smaraš.

Nismo platili kaznu jer smo kulturna jedna družina pa smo se pokupili i izašli napolje. Kazna i aps je ako moraju da dolaze drugi put. Jadan tvoj komšiluk pored tebe, kuku.
SirDuck je offline  
Stara 4.9.2012, 17:48   #785
Arcibalde
Veteran
 
Član od: 2.8.2010.
Poruke: 581
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 86 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Kulturna druzina ne bi pravila zurku u 12h nocu. To, kada gledas samo svoju zadnjicu, i boli te uvo za druge to se zove bahatost. I da, jadan moj komsiluk ne moze da tresti i glami i da se bahati od mene nocu. Jadni oni. Sta ces ima nas koji moramo da radimo, koji imamo decu koja idu ujutro u skolu, ne izdrazavaju nas mame i tate pa da mozemo da se *****avomo naokolo. A uz to smo i kolko-tolko kulturni i dovoljno samosvesni da shvatamo da nije u redu da nekome zagorcavamo zivot samo zato sto mi hocemo da divljamo.

A ako te sagovornik smara ti onda ne ucestvuj u diskusiji.
Arcibalde je offline  
Stara 4.9.2012, 19:34   #786
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Bre jesi ti nekad bio mlad il si rodjen dzangrizav?
Jednom godisnje covek slavi rodjendan i svirali smo gitaru i pevali, bas smo uzasni
SirDuck je offline  
Stara 4.9.2012, 20:03   #787
DonCorleone91
Starosedelac
 
Član od: 5.7.2008.
Lokacija: Munze Konza
Poruke: 2.105
Zahvalnice: 225
Zahvaljeno 658 puta na 339 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku DonCorleone91
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Citat:
SirDuck kaže: Pregled poruke
Bre jesi ti nekad bio mlad il si rodjen dzangrizav?
Jednom godisnje covek slavi rodjendan i svirali smo gitaru i pevali, bas smo uzasni
Jok, nije uzasno, nego pre nego sto pravis galamu, odes malo po komsiluku, unapred se izvinis sto ce biti buke i ne verujem da bi ti bilo ko pravio problem. Naravnu uvek ima idiota al boze moj, ako je par puta godisnje nikom nece smetati
DonCorleone91 je offline  
Stara 4.9.2012, 20:40   #788
Arcibalde
Veteran
 
Član od: 2.8.2010.
Poruke: 581
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 86 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Citat:
SirDuck kaže: Pregled poruke
Bre jesi ti nekad bio mlad il si rodjen dzangrizav?
Nisam rodjen dzangrizav , pre 9 godina da si me ovo pitao rekao bih nema problema. Sada da me pitas rek'o bi ti da odes u neki klub pa proslavljas i pevas a ako nemas kinte onda neka poljana, Avala ili na Adu pa cepajte do mile volje.
Al pazi, nije to do mene, ljudi su me naterali da budem takav, previse tudje bahatosti pa onda postanes osetljiv i na sitnice.
Arcibalde je offline  
Stara 5.9.2012, 0:15   #789
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Jbg, ako su ti neki ljudi krivi nisu ti svi krivi.

Što se osnovaca tiče, ovi mali ne moraju da uzimaju karte jer je očigledno da su osnovci pa ih niko neće dirati kao i pre, a ovi stariji nek uzmu da dokažu svoje godište da ne bi dolazilo do neprijatnih situacija, jednostavno. Ništa loše nema u ovome i ne znam zašto moraš su svemu da tražiš manu.

BTW: Niko nema para za klubove, a Avala je poprilično daleko, kao i Ada, bar što se prevoza tiče. U parkovima bi se opet neko našao da smara jer se galami, a mislim da je najbezbednije sedeti u stanu, a komšija bi mogao da izdrži 2 sata buke godišnje.
SirDuck je offline  
Stara 5.9.2012, 6:29   #790
Spawn BG
V.I.P.
 
Član od: 26.12.2005.
Lokacija: Open in new tab
Poruke: 1.507
Zahvalnice: 409
Zahvaljeno 344 puta na 280 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Spawn BG
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Ne švercujem se, ali ovo je ipak marketing, ovo sa osnovcima. Osnovci uglavnom idu u školu do koje mogu i da se isp*šaju, max. 4-5 stanica busom (da smo ih naučili da se toliko može i prepešačiti, ne bi ih ni zanimala ovakva vest). Šta je sa srednjoškolcima, koji idu npr. iz prigradskog mesta u centar ili čak na drugi kraj grada? I usput da se pohvalim moj klinac je pošao u prvi razred
Spawn BG je offline  
Stara 5.9.2012, 8:11   #791
Arcibalde
Veteran
 
Član od: 2.8.2010.
Poruke: 581
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 86 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Citat:
SirDuck kaže: Pregled poruke
Jbg, ako su ti neki ljudi krivi nisu ti svi krivi.
BTW: Niko nema para za klubove, a Avala je poprilično daleko, kao i Ada, bar što se prevoza tiče. U parkovima bi se opet neko našao da smara jer se galami, a mislim da je najbezbednije sedeti u stanu, a komšija bi mogao da izdrži 2 sata buke godišnje.
Tako je. Mnogo je lakse uraditi nesto na ustrb drugoga nego na svoju stetu. Mnogo je lakse, po tebe, da komsija trpi jednom godisnje nego da ti trpis jednom godisnje i odes na Adu ili Avalu ili gde god. Nazalost 99,9999% ljudi u ovoj drzavi razmislja na takav nacin. A posledice takvog razmisljanja su jasno vidljive.
Cepaj ti samo ko sisa komsije a onaj sto mu smeta buka je verovatno neki idiJot.

Izvinjavam se svima na off-u.
Arcibalde je offline  
Stara 5.9.2012, 9:12   #792
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Citat:
Arcibalde kaže: Pregled poruke
Tako je. Mnogo je lakse uraditi nesto na ustrb drugoga nego na svoju stetu. Mnogo je lakse, po tebe, da komsija trpi jednom godisnje nego da ti trpis jednom godisnje i odes na Adu ili Avalu ili gde god. Nazalost 99,9999% ljudi u ovoj drzavi razmislja na takav nacin. A posledice takvog razmisljanja su jasno vidljive.
Cepaj ti samo ko sisa komsije a onaj sto mu smeta buka je verovatno neki idiJot.

Izvinjavam se svima na off-u.
Kolko si sterilan jbt. Danas će on mene da istrpi, sutra ću ja njega kad njemu bude rođendan. To se zove normalan ljudski odnos. Nismo svi poslovni partneri u životu čoveče. Ne znam koliko godina imaš, ali zvučiš kao najdosadnija baba iz zgrade, ona za koju svi čekaju da otegne papke.
SirDuck je offline  
Stara 5.9.2012, 9:22   #793
Don Lazar
Član
 
Član od: 1.5.2009.
Lokacija: Mite Balije
Poruke: 229
Zahvalnice: 107
Zahvaljeno 116 puta na 37 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Don Lazar
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

@SirDuck u pravu si što se tiče partijanja, ljudi mogu da istrpe jadan dan žurke, naravno i ti koji prave žurku treba da imaju razumevanja (treba se i sa njima konsultovati oko vremena i tako nekih sitnica ... mi smo recimo u centru BG-a pravili žurku sa muzikom koja je išla glasno do nekih 11/12 sati a posle smo je utišavali polako i niko se bunio nije)

a sad, što se tiče tih osnovaca ... pa ima onih koji izgledaju starije i onih koji izgledaju mlađe, jeste da su to mali procenti ali se povećavaju ...
Don Lazar je offline  
Stara 5.9.2012, 10:04   #794
Uros12
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.1.2008.
Lokacija: Zvezdara
Poruke: 3.979
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 812 puta na 556 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Sve u svemu po meni je Bus Plus lopovluk...
Uros12 je offline  
Stara 5.9.2012, 10:17   #795
Don Lazar
Član
 
Član od: 1.5.2009.
Lokacija: Mite Balije
Poruke: 229
Zahvalnice: 107
Zahvaljeno 116 puta na 37 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Don Lazar
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Pa u teoriji jeste, u praksi je, da izvineš ku***...

Sad su polepili oznake za ulaz/izlaz ... kao ulaz je samo na prednjim vratima ... pa ja sam prvi koji ne želi da poštuje to (jer je pravilo nepraktično) i neću ga poštovati, karte neću plaćati jer mi kontrola ne može ništa, a ako baš budu pretili da će zvati komunalce i oni počnu da se pojavljuju, onda ću tek otkucati kartu ... za sad ... kad krene loše vreme ću uplatiti personalizovanu da ne bih imao problema zimi, cimanje je ipak to, ali se meni ta karta isplati ... o
Don Lazar je offline  
Stara 5.9.2012, 10:18   #796
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Citat:
Don Lazar kaže: Pregled poruke
@SirDuck u pravu si što se tiče partijanja, ljudi mogu da istrpe jadan dan žurke, naravno i ti koji prave žurku treba da imaju razumevanja (treba se i sa njima konsultovati oko vremena i tako nekih sitnica ... mi smo recimo u centru BG-a pravili žurku sa muzikom koja je išla glasno do nekih 11/12 sati a posle smo je utišavali polako i niko se bunio nije)
Evo ja sam juce bio kod ortaka na zurci, trajalo sve do 2h i niko nam nista nije prigovorio...ali on je nedelju dana pre zurke odstampao izvinjenje svim stanarima na papiru A4 formata i okacio na ulaznim vratima zgrade...a i ko bi se bunio kada smo pustali ExYu rok i strani rok i heavy metal

Sto se tice Bus plusa...ja se vozim sa 74,25p iz Mirijeva( Mirijevski bulevar) do Vuka, i kontrola ulazi samo jednom, na jednom istom mestu(redovna kontrola), ali ja ipak kupujem kartu zato sto zauzvrat dobijam uslugu koju koristim...druga stvar je RTS koji ne placam zato sto ga ne gledam...
Dreamfall je offline  
Stara 5.9.2012, 10:21   #797
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.660
Zahvalnice: 2.261
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Citat:
Don Lazar kaže: Pregled poruke
karte neću plaćati
Bravo, faco
ZoNi je offline  
Stara 5.9.2012, 11:03   #798
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Citat:
Don Lazar kaže: Pregled poruke
da izvineš ku***...
Kuzma?
SirDuck je offline  
Stara 5.9.2012, 11:10   #799
Don Lazar
Član
 
Član od: 1.5.2009.
Lokacija: Mite Balije
Poruke: 229
Zahvalnice: 107
Zahvaljeno 116 puta na 37 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Don Lazar
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Citat:
ZoNi kaže: Pregled poruke
Bravo, faco
Očigledno nisi razumeo. Ja sam prvi da se uvede red i zakon i da se karte plaćaju i da se konrolišu i sve to, ali ako i samo ako za te pare dobijamo adekvatnu uslugu. Negde sam, a možda i ovde, napisao da svaki put otkucam kartu kada uđem u autobus koji dođe na vreme i koji je klimatizovan, ispravan, udoban... Smatram da su karte od 60rsd ok ako bi svi autobusi bili kao oni ''japanci'' ili oni noviji, ali da ja platim 60 dinara da bih se ''vozio'' kršinom starom 60 godina kojoj se vrata ne otvaraju ili se jedva otvaraju i u kojoj nečujem ni svoje misli, a kamo li ''Mortal kombat'' na slušalicama od silne buke i da umesto u 20 do 3 stignem u 4:15 negde ... e za to neću da plaćam ... smatram da su oni mogli i morali da srede stare autobuse tj. da ih se reše (kao što smo mi dobili nemačke krševe tako smo mi mogli Zimbabveu da prodamo naše krševe) i da se kupe novi autobusi. Oni su kao uveli sistem kojim bi prikupili pare za takav poduhvat, ali ne da neće da skupe pare ovako, nego će samo da potroše i ovo što su imali.

Ja se vozim linijom 33 i tu, ne kažem, ima par (2) autobusa koji su odlični, 1 može da prođe, ostali su za otpad (zimi su hladni i hvata se led u njima jer su bušni k'o švajcarski sirevi i svaki put se (jer je gužva!?) pregreju na trošarini pa onda ili moraš da menjaš prevoz ili da čekaš pola sata da se ovaj popravi ... REDOVNO se to dešava. Za to neću da plaćam.

Za šikaniranje od strane kontrolora - ni za to neću da plaćam.

Za kašnjenje i ne kretanje na vreme - ni za to neću da plaćam.

E sad će neko da kaže ''a kako misliš da se poboljšju stvari ako se tako ponašaš''. Pa vidiš, tačno je to, slažem se ja da vako treba da se malo žrtvuje zarad zajednice, ali SVAKO ... ne jedan promil ljudi ... jedan promil ljudi neće promeniti ništa.


Treba da se smisli način na koji će svi(velika većina) morati da plati prevoz, a da se neće praviti gužve i s****e u gradu. To je, za sad, neizvodljivo. Kada bude izvodljivo ja ću plaćati redovno, do tada, samo kad BAŠ moram, tj. kad nemam snage da se cimam.
Don Lazar je offline  
Stara 5.9.2012, 11:42   #800
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.660
Zahvalnice: 2.261
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Citat:
Don Lazar kaže: Pregled poruke
Treba da se smisli način na koji će svi(velika većina) morati da plati prevoz
Ja mislim da velika većina ljudi i plaća kartu za prevoz.
ZoNi je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi

Tagovi
gsp


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Vodič za overklokovanje grafičkih kartica Wolfy Tekstovi u SK 28 24.9.2017 1:19
Razmatranje jedne veoma loše ponude grafičkih kartica star-duster ŠDK - Grafika 14 22.1.2011 14:45
Isplati li se kupovina bilo koje od sledećih kartica trenutno? holodoc Grafika 13 26.10.2010 6:36
Nvidijina dual-GPU kartica zvaće se GTX 490 Dusan Despotovic Vesti 11 25.5.2010 22:42
S3 (VIA) Chrome dualna kartica Nergal Vesti 3 24.2.2010 0:11


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:44.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com