Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Prenosni računari
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Prenosni računari PDA, notebook, laptop i ostali prenosni računari, ne računajući tablete

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.11.2008, 17:43   #1
ShonEPFC
Član
 
Član od: 29.5.2008.
Poruke: 46
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Laptop sleep problem ili...?

Skoro sam kupio dell inspirion 1525 i zadovoljan sam kako radi uopste....Samo imam jedan problem...Kada je upaljen i kada ga zaklopim podeseno je da ode ne sleep ,eh sad kada ga posle toga otvorim on je i dalje na sleep,ekran crn i ne pojavljuje mi se nista na njemu tj. ne vraca se na normalan mode ili kako se to vec zove...Ne desava mi se to svaki put ali recimo 50% puta mi se desi da nece da se "probudi",sve lampice gore sve radi samo ekran se ne pali,i uvek moram da ga ugasim pa upalim i onda ono uvek mi kaze nije pravilno ugasen pa opcija da ga pokrenem u safe mode itd...

Eh sad drug ima neki compaq i kaze da se i njemu nesto slicno desava pa eto da pitaj jel se jos nekome ovo desava i u cemu je problem....

Jos nesto,posto mi je ovo prvi laptop ne znam koliko je normalno da se greje...Ovaj se nekad bas ugreje i onaj mouse pad bude vruc da mi cak i smeta kad drzim prst na njemu
ShonEPFC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Problem sa combo drive-om laptop Compaq Presario 705ea LMiodrag Prenosni računari 2 18.11.2008 1:00
Laptop gubi konekciju s Wireless mrezom Anebolos Kvarovi 0 27.9.2008 10:53
Laptop - Ogroman problem hocukuci Operativni sistemi 3 7.10.2007 0:41
Sveže instaliran Windows XP Pro SP2 i sleep problem urke Operativni sistemi 5 5.8.2007 17:58
Veliki problem sa RAM memorijom leka Kvarovi 10 27.7.2006 10:17


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:49.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com